אאא

כידוע, לפני כשנה השלים איש העסקים מר זאב זיילר את רכישת יתרת 50% מניות חברת ´קידישיק´ ובכך הפך לבעלים היחידים של החברה. עם כניסתו לתפקיד הצהיר זיילר על כוונתו לפתח את הרשת, כך שבכל ישוב ועיר תפעל חנות של החברה.

בתום עבודה מאומצת בשנה האחרונה, לביסוס מעמד החברה ושינוי תפיסה ניהולית, הוחלט בהנהלת החברה לשלב זכיינים במערך ניהול חנויות הרשת, כך שבפועל הבעלות על כל חנות תהיה של הזכיין ואספקת מלאי החנויות תבוצע בלעדית ע"י רשת "קידישיק".

מהלך זה נועד לאפשר לחברה פתיחת סניפים חדשים והגדלת היקף הייצור והייבוא של הרשת, תוך שמירה על מובילות בשוק תחרותי בענף היבוא והיצוא. ביצוע המהלך יבוא לידי ביטוי ברמת מחירים נוחה לטובת לקוחות הרשת, מבלי לפגוע כמובן באיכות והיוקרה המלווים את הרשת מיום היווסדה.

נמסר עוד שבכוונת הרשת לדאוג שהזכיינים יהיו אלו שיפעילו את הסניפים, כך שהלקוח יקבל את רמת השירות הגבוהה ביותר מצד הבעלים המקומיים, עם יתרונות שרק רשת נרחבת בפריסה ארצית יכולה לתת. תנאי הזכיינות נבנים בתנאים מיוחדים אשר יאפשרו גם לאנשי עסקים וסוחרים ממעמד הביניים לרכוש את הזכיינות ולהיות חלק מהצלחת הרשת ולא רק בעלי הון.

עם תחילת השיווק והרחבת רשת החנויות, יחולו שינויים בפריסה הארצית של הרשת, שימשיכו להיות מובילות בתחומן, תוך הליך מיתוג מחודש ומרענן של כל הסניפים שיפעלו כחטיבה אחת, תחת המטה המרכזי של הרשת הממוקם כיום בתל אביב. אין ספק שזו הזדמנות פז להצטרף למעגל העסקים תחת חברה עתירת מוניטין כמו ´קידישיק´.

לקידישיק´ הרשת המובילה במגזר הדתי-חרדי, 14 חנויות בפריסה ארצית, תוך התמקדות בריכוזים החרדיים המובילים (בני ברק, ירושלים, ביתר, אלעד, מודיעין עילית, אשדוד וכד´). ´קידישיק´ מתמחה בעיצוב, יצור ושיווק של בגדי ילדים ונוער החל מתינוק נולד ועד גיל 13, תוך מתן דגש למחירים נוחים ואטרקטיביים, בהתאם ליכולת הצריכה של המשפחה החרדית והדתית. בגדי הילדים של ´קידישיק´ מאופיינים בקו עיצובי מיוחד, המשלבים אופנה עדכנית רלוונטית, יחד עם התאמה מיוחדת לקהל היעד החרדי והדתי.