אאא

סערת קייטנת האנגלית בירושלים: הרב בנימין כהנא, מנהל תלמוד-תורה "אבני שלמה" בנשיאות הגאון רבי שמואל אויערבך, שיגר בימים אלו מכתב מיוחד לכל תלמידי הת"ת בו הוא מודיע כי בניגוד לפרסומים קייטנת האנגלית לא תתקיים בחיידר שבראשותו.

קראו עוד בנושא:
• שכונת גבעת שאול סוערת: קייטנת אנגלית בת"ת חרדי
• הקייטנה באנגלית: לוגו האגף לחינוך חרדי יוסר מהמודעות

"אל כבוד ההורים הנכבדים שלום וברכה", כותב הרב כהנא, "היות ופורסם במודעות, שמתקיימת בבין הזמנים קייטנה לילדי השכונה בת"ת 'אבני שלמה', הנני להבהיר בזאת שאין לת״ת 'אבני שלמה' שבהנהלתי שום שייכות וקשר לקייטנה זו".

הרב כהנא מוסיף ומודיע בנחרצות להורים כי "קייטנה זו לא תתקיים במבני ת"ת 'אבני שלמה'".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כזכור בעקבות חשיפת "כיכר השבת" אמש על הסערה בציבור החרדי בירושלים בעקבות הפרסומים על קייטנת האנגלית, כשלדעת רבנים ועסקנים נוצר החשש כי גורמים העוינים את הציבור החרדי מנסים להכניס מהדלת האחורית את לימודי הליבה לילדי החינוך החרדי וזאת דרך פעילות חווייתית כביכול בקייטנות ובמתנ"סים.

ואכן המנהל הקהילתי בשכונת הר נוף בירושלים בראשו עומדת אישיות חרדית סרב לקבל את התוכנית וויתר על התקציבים זאת לעומת המנהל הקהילתי בשכונת גבעת שאול שאישר את קיום הקייטנות.

בשעות הערב הודיע סגן ראש עיריית ירושלים הרב יצחק פינדרוס כי הוא מבקש להסיר מהמודעות את הלוגו של האגף לחינוך חרדי וזאת עקב התנגדותם של גדולי ישראל לקייטנות הללו.

מכתב מנהל הת"ת לילדים ולהורים
מכתב מנהל הת"ת לילדים ולהורים
המודעה על הקייטנה
המודעה על הקייטנה