אאא

הכעס שעוטף כל אחד מאיתנו בימים אלו מובן מאוד. ישנם רגעים שאני מרגיש נתון בידיה של התקשורת בחוסר אונים משווע ואני רוצה להגיב, לומר, לצעוק ולהסביר - ואין מי שישמע.

אתם יודעים למה? כי הם לא רוצים לשמוע. הם רוצים אך ורק "דם". עד שהם לא יראו איך קורעים צורה לחרדי הם לא יירגעו וגם אז אינני בטוח.

אנו נמצאים  במרכזה של מלחמה בין יהודים ליהודים. אנו נמצאים בעת שסוכני הרשע של התקשורת מנסים לדלות כל משפט ולעשות בו שימוש ארסי כנגד כל הציבור החרדי.

אבל בל נשכח שאנחנו עומדים גם בעיצומם של ימים שטיפשים וקיצוניים יכולים להרוס והורסים הכל.

הטימטום הנוראי הזה של אנשים טיפשים שמתראיינים לתקשורת ללא שיודעים לענות ולדבר ומוציאים סרה על הציבור כולו, מדאיג אותי לא פחות ממעשיה של התקשורת.

האמינו לי, כל טיפש כזה שמדבר בלהט טיפשותו ובקיצוניות הבלית כזו, הוא פשוט "רודף".

באם מחר יפצע חלילה או יותר מזה, איש חרדי, באיזה עיר במדינת ישראל שיידעו הקיצוניים והטיפשים הללו שידם שפכה, או יותר נכון פיהם שפך את הדם הזה.

די, יש גבול לעשבים השוטים הללו! אתם לא מייצגים את החרדים ולעולם לא תייצגו.

אין שום הצדקה למעשה חילול ה', כדוגמת יריקות על מי שלא יהיה. אם זו ילדה, או נערה, או אישה. אין מושג כזה אצלנו נקודה. ושאף אחד לא יקח את דין התורה לעצמו.

ישנם אלף ואחת דרכים להילחם בכל מיני תופעות. אבל בשום פנים לא בצורה שמבזה את התורה זאת בושה וחרפה אין אף רב שיסכים עם תופעות חמורות אלה.

זה נכון שהתקשורת העוינת לא תרצה לשמוע את הדעה הנשמעת כאן. הם חייבים ללכלך את שמינו בכל מחיר, אבל זה לא פותר אותנו מלהוקיע בכל מקום את כל הקיצוניות המצחינה הזאת שלא תורמת לנו כלום חוץ מהסתה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

האם פעם חשב אחד מהקיצוניים האלה איך זה נראה שהוא עוצר אוטובוס במאה שערים עם עגלת תינוק כשהתינוק בעגלה? האם הוא חשב לרגע, אולי מהקיצוניות הזאת פרש לו עוד אחד מדרך התשובה?

את החשבון הזה הם לא יעשו כי כל מה שמעניין אותם זה רק עצמם ורק הקנאות המזויפת הזאת שאין לה שום מקום ביהדות החרדית.

המכנה המשותף של התקשורת ואותם קיצונים מצחינים היא זהה. כמה שיותר לגנוב דקות שידור ולזרוע הרס וחורבן.

חובה עלינו להתקומם נגד אותם טפשים. לא שזה יעזור לנו, אנו בעיני התקשורת כבר מסומנים וכולנו מוגדרים כקיצוניים, אבל אולי נצליח להפחית חילול שם שמים על-ידי אותם קיצוניים