אאא

בדרך לכלא: הנשיא לשעבר משה קצב, שהורשע בעבירות שאינן הולמות, יתייצב הבוקר (רביעי) בשערי כלא מעשיהו שבו יחל לרצות את עונשו, 7 שנות מאסר, עד השעה 10:00 בבוקר. בסביבות השעה 9:00 הוא יצא מביתו בקריית מלאכי כשהוא מלווה במקורבים ובני משפחה. אחדים צעקו קריאות "הוא זכאי" ו"אנחנו אוהבים אותך" לחלל האוויר. אנשים במקום הדפו את העיתונאים שהגיעו.

"היום הסתיים מאבק עקוב מדם ללא הפוגה במשך 5.5 שנים עם תסכול וזעם עבורי ועבור כל מכריי", אמר קצב לכלי-התקשורת שהתאספו סביבו.

"כל מכריי יודעים שהאשמות אינן נכונות. ככל שנאבקתי יותר על חפותי - כך הם נלחמו בי יותר. במדינת ישראל מוציאים היום אדם להורג על סמך התרשמויות, בלי עדויות מזמן אמת, בלי ראיות. במדינת ישראל מוציאים היום אדם להורג לאחר שמנעו בעדי להביא 4 עדי הגנה, בזמן אמת, כדי שיעידו בפני בית המשפט.

"היום מוציאים אדם להורג לאחר שבית המשפט המחוזי פסל 4 יומנים מזמן אמת של שנת 1998 של 4 אנשים שונים. מוציאים אדם להורג לאחר שהמשפט התנהל בדלתיים סגורות.

"יום אחד תיחשף האמת, אינני יודע מתי. זה יהיה אתכם או בלעדיכם; זה יהיה איתי אם בלעדיי. יש דבר יותר גרוע מהרשעת נשיא המדינה בפלילים: זה כאשר המדינה מכניסה לכלא סב לנכדים, נשיא מדינה. אני חוזר ומצהיר: מעולם לא פגעתי באיש. נהגתי בכבוד ובעדינות כלפי הכל. לא רחמים אני מבקש, אך אני מבקש מכם כעת - אל תלכו עוורים אחר פסק הדין. קברתם אדם חי".