רה"מ נתניהו עם מרן הגר"ע יוסף זצ"ל  (צילום: פלאש 90)
אאא

ראש הממשלה בנימין נתניהו, נטל חלק הבוקר (ראשון) ביום השידורים המיוחד ברדיו "קול ברמה" במלאות י"ב חודש לפטירת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל.

בתוכנית "שמונה עד עשר" בהגשת מרדכי לביא, אמר ראש הממשלה כי "בימים אלה אנחנו מציינים שנה להסתלקותו שלה הרב עובדיה יוסף, הראשון לציון, אחד מגדולי הפסוקים בדורנו אם לא הגדול שבהם".

"החותם שהרב הטביע בעולם הפסיקה וההלכה ילווה את עמנו עוד דורות רבים", הוסיף ראש הממשלה, "אני זוכר אותו מפגישותיי הרבות במהלך השנים, כאישיות בלתי רגילה ואדם שבקיאותו מפליגה במורשת עמנו, המחויבות שלו לעם ישראל, לתורת ישראל, לארץ ישראל - עמוקה ואמיתית".

נתניהו הוסיף ואמר: "אני תמיד גם התרשמתי מהרגישות המיוחדת שלו, מהמחויבות שלו לעזור לחלשים בכל דרך אפשרית, והוא נזכר והוכר לדעתי בציבור הרחב כאחד אם לא גדול הפוסקים, אחד מגדולי הפוסקים, בגלל הדברים שהוא עשה לאחר מלחמת יום הכיפורים, שהוא פתר את הבעיה של העגונות בדרך ייחודית שלא נעשתה קודם לכן".

"אני מאוד מתגעגע אליו", אומר ראש הממשלה נתניהו, "הוא יחסר לי מאוד, הפגישות עמו, הטפיחות על לחיי שאני עדיין מרגיש אותן, שניתנו באותה חיבה שקבלתי אותן, אני חושב שכך גם מרגישים המונים, ההמונים בעם ישראל".

האזינו לדבריו של ראש הממשלה בנימין נתניהו באדיבות רדיו "קול ברמה"