אאא

אמש הסתיימה בטלוויזיה תוכנית בשם 'האח הגדול' הזוכה לאחוזי צפייה גבוהים. מי שזכה מבין המועמדים הוא קותי סבג תושב העיר בית-שמש. מה לתוכנית טלוויזיה באתר חרדי? מיד תבינו.

בבית שמש נערכו לבואו של המנצח וארגנו לו מסיבת ענק עד לשעות הקטנות של הלילה. אחד האורחים המפתיעים במסיבה היה ראש-העיר החרדי משה אבוטובול שחגג עד שלוש לפנות בוקר עם תושבים.

מה לראש-עיר חרדי ולחגיגות גמר תוכנית טלוויזיה?

"כראש-עיר אני צריך להיות ראש-עיר של כולם ואני מגיע גם למסיבות של יום העצמאות וצריך לדעת שאתה לא יכול להרשות לעצמך לא להתייחס לפלג מסויים בעיר, במקרה זה - פלג הצעירים".

ח"כ ניסים זאב (ש"ס) אמר על התוכנית הזאת 'תוכנית זימה ותועבה', אז איך אתה כאיש ש"ס משתתף בחגיגות הגמר?

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"אני לא מתכוון להיכנס לדבריו של ח"כ ניסים זאב. מבחינתי, יש לי תושבים מכל גווני הקשת, המסיבה לא הייתה לציבור החרדי אבל אני מבחינתי צריך לתת כבוד גם לאכלוסייה אחרת.

"אני מאחל לקותי סבג שיצליח ושיפתח עתיד חדש ושמח שגם עכשיו יש לו אמצעים לחשוב על דברם חדשים. אני בקשר טוב עם ההורים שלו ובימים הקרובים אפגוש את קותי.

"אני וקותי הגענו מה'עמך' ואני בהחלט מזדהה איתו. אספר לך יותר מזה: יש אברך שנמצא אתי בקשר טוב והא סיפר לי שהוא לומד ונמצא הרבה עם קותי ושקותי מגיע הרבה לתפילות. לא אתפלא עם בעזרת השם קותי יחזור בתשובה ויהפוך לאברך".