אאא

רבני משטרת ישראל פעלו במשך השבוע החולף בקרב יחידות המשטרה המוצבות בדרום הארץ. הרבנים, בראשותו של מ"מ הרב הראשי למשטרה משה גפני, נפגשו עם מפקדי התחנות, המרחבים ועם מפקד המחוז הדרומי, ויצקו תוכן רוחני בקרב אלפי השוטרים באזור.

רבני המשטרה חילקו לשוטרים את 'תפילת השוטר' במהדורת כיס וספרי תהלים וכמו כן חיזקו את השוטרים המוצבים בקו האש הקדמי של המדינה.

כידוע, שוטרי משטרת ישראל פועלים מזה מספר שבועות מאז חטיפת הנערים במתכונת מתוגברת שעיקרה עבודה של לפחות 12 שעות מידי יום. שוטרי המחוז הדרומי נדרשים בימים הללו למאמץ יתר כאשר בנוסף להתמודדות עם עבודות השיטור הרגילה היומיומית ישנו גם הפן הביטחוני עקב ירי הרקטות לערי ויישובי הדרום.

השוטרים מגיעים לזירות נפילות הרקטות והתוצרים שלהם ופועלים במהירות במטרה להרחיק את הסכנה המוחשית ולאפשר חיים בטוחים לכלל האוכלוסייה. "אנחנו רואים בשוטרים במחוז הדרום את חוד החנית של העשייה המשטרתית בימים אלו" אמר מ"מ הרב הראשי למשטרה משה גפני.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

לדבריו, "יש לנו משטרה שכולה פסיפס של אנשים עם לב רחב שמוכנים לתת הכל על מנת שכל תושבי הדרום יוכלו עד כמה שניתן לחיות חיי שיגרה".

"רבני המשטרה ורב המחוז הדרומי ראובן קמיל נפגשנו עם השוטרים על מנת לחזקם ויצאנו מחוזקים מכושר העמידה שלהם למרות שהם נלחמים בשתי חזיתות - חזית המשטרה וחזית המשפחות שלהם שמתגוררות בישובים הדרומיים".

הרב גפני אמר עוד כי "בימים אלו של מבחן לעוצמה האנושית אנחנו רבני המשטרה מעצימים את נופך הגבורה ומדגישים לשוטרים את תחושת השליחות שנובעת ממורשת ישראל".