אאא

ריבונו של עולם עושה תוהו ובוהו בעולם, חוץ מאשר בארץ ישראל הקדושה. כל עוד שמלכות שמיים לא הומלכה בארץ ישראל, ולא הומלך מלך המשיח, איתני הטבע ימשיכו לפגוע בעולם בכל מדינה ומדינה, בכל ארץ וארץ חוץ מארץ ישראל. יהיו פיגועים קשים, מריבות ומלחמות בתוך המדינות וביניהן, לא יהיה שקט ולא רוגע לאף מדינה וארץ בעולם. בורא עולם מנער ומזעזע את כל העולם ובארץ ישראל יהיה שקט ושלווה!

מדינת ישראל לא להיות בשאננות מול איראן.

אחמדינג'אד 'משחק אותה' מסכן ואומלל, למרות שהוא מת מפחד שכל הזמן רודפים אחריו. פוחד שאם יעשה צעד לא נכון יהרגו אותו. שני שליש מעמו שונאים אותו ורוצים להרוג אותו. רעידת אדמה קשה מאוד מאוד תבוא שוב על איראן ותכלה את כל הרוע שנמצא שם כלפי עם ישראל. לא ייפסקו רעידות האדמה באיראן עד שאחמדינג'אד יעשה תשובה. הקדוש-ברוך-הוא לא ירפה ממנו, או שיעשה תשובה ויפסיק את עבודת מפעלי האטום, או שיהרוג אותו.

אף מעצמה לא רוצה להתערב בסוריה כל עוד זה לא נוגע בה אישית. ישראל לא צריכה לרחם, צריך להיות בהיכון ולעקוב אחרי כל צעד בסוריה ולבנון, שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ומנהיגיהם יהרגו את עמם ועמם יהרגו את עמם בתוך עמם, עד שיכלו מן העולם!

לארצות הברית אין זמן בכלל, יש להם בעיות גדולות מאוד, אבל הם תומכים בישראל, עוזרים וסומכים על עם ישראל שהם חזקים מאוד. מדינת ישראל היא מעצמה חזקה, למרות שהיא נחשבת, לפי גודל שטחה, למדינה קטנה. יש לישראל כח צבאי ומדיני, כח של תפילה ותורה, חזק ביותר בעולם - ישראל מוגנת ושמורה!

נסראללה מנהיג החיזבאללה נמצא במערומיו. נכנס בו פחד והוא מסתובב כמו סביבון, הוא יודע שהמורדים יגיעו, ייכנסו אליו וילחמו בו. הוא לא יודע מי נגדו ומי איתו, מבוהל הוא מסתובב בתוך הבונקר שלו, למרות החולי. כל הדיבורים שלו 'הב הב' יתהפכו עליו, הקערה התהפכה על פיה.

החמאס והג'יהאד ברצועת עזה - לא להאמין להם, כולם יד אחת. הם אומרים כאילו 'נבדוק מה לעשות' - הכל הצגה.

מצרים, גם אם יעזרו לה בכסף וגם אם לא, הכלכלה שלה ירדה לטמיון. הם כמו בקבוק מלא גזים - צריך רק לנער מעט כדי שיתלקח ויתפוצץ. הרבה מאוד ממה שקורה בתוך מצרים, לא מספרים.

מלך ירדן חושב שיש שיח בין הפלסטינאים וישראל וכך יעזבו את ירדן בשקט - חי באשליות, לא יודע שהמהפכה תבוא אליו לפני שיפתח את פיו.

תורכיה מושכת בחוטים, מדינת ישראל זורמת וזה הסוד שלא נדבר עליו.

בעיראק הכל פרוע ומסובך, תהיה שם מהפכה, לא יהיה חוק ויהיו להם סיבוכים ומלחמות בתוך עצמם.

סודן תעלה בלהבות.

כל ארץ ומדינה, שתלך נגד העם היהודי וארץ ישראל, תפגע קשות על ידי ריבונו של עולם!

למדינת ישראל אסור לסמוך על הנס, למרות שצריך להודות לקדוש-ברוך-הוא בעיניים עצומות, צריך להיות ערניים ולראות מה קורה סביבנו. לממשלת ישראל וכנסת ישראל, אסור לפרסם בתקשורת את תוכניותיהם - אסור! זה 'אוכל' לאויבי ישראל וגורם בעיות בארץ ישראל. במקום לדבר, ימלא כל אחד את פיו עם כוס מים וישתה. אסור להגיד 'אם אני הייתי מחליט, הייתי עושה את העבודה טוב יותר'.

יהודים מן השמאל והימין צריכים להתאחד ולהתלכד, כולנו יהודים, יש לנו את מדינת ישראל.

בישראל, כפי שאמרנו כמה פעמים, כל מעשיו של אדם, עשיר, עני או תלמיד חכם - הכל מתגלה, שוחד גנבה, טובות הנאה, זימה - הכל מתגלה! כל יהודי שעושה טעות, עדיף לו לעשות תשובה ולתקן את מעשיו, כדי שלא יצטרך לתקן בדברים כואבים יותר, והכל בכדי לזכך את עם ישראל ולמען יראו ויראו.

צריך לשים לב באופן מיוחד לבעלי החיים, כל סוגי בעלי החיים, הם כועסים, רוגזים, תוקפניים ומסוכנים ביותר, בגלל חוסר הפרדה בחופים ולבוש לא צנוע בחופים או בערים בארץ ישראל. הקדוש-ברוך-הוא שולח בעלי חיים להציק ולפגוע באנשים שמתנהגים כמו בעלי חיים, למען יראו ויראו.

כפי שאמרנו, מראש חודש סיוון בורא עולם ירחם ברחמים ענקיים וללא הרף, על ארץ ישראל והיהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה. רחמיו על עם ישראל היהודים בארץ ישראל ילכו ויתגברו מיום ליום וארץ ישראל תהיה מוגנת כמו שהשמיים מוגנים! ישראל הקדושה מוגנת לעולמים!

בכל הארצות והמדינות יהיו סכסוכים ביניהם, פיגועים קשים ביותר ואסונות במטוסים, אוניות, מכוניות ורכבות, כולם יתעסקו עם עצמם כל היום, וכל היהודים שנמצאים בגולה, יברחו משם כולם, במח או בכח, מי שיגיע לישראל יזכה - לא לחכות!

חיילי צבא-הגנה-לישראל, לא לעלות על טרמפים, עוד לא חלפה הסכנה! חיילי צבא-הגנה-לישראל, הילדים שלנו, ינוחו ויהיו רגועים, אין להם מה לדאוג, הקדוש-ברוך-הוא עושה את פעולותיהם!

בעולם כולו, מלבד ישראל, יהיה תוהו ובוהו, שלא יחשבו שהכל רגוע - כלום לא רגוע! הקדוש-ברוך-הוא מנסה, בכל הדרכים, לגרום ליהודים לעלות לישראל, אין להם מה לעשות בגלות, יש שם רק התבוללות ואנטישמיות מול היהודים.

יהודים יקרים מאוד לבורא עולם, המשיח בפתח, הרוח שלו מרחפת, רוקדת, שמחה, מחכה ומצפה להמלכתו! מראש חודש סיוון יהיו דברים נוראיים וקשים בכל העולם, שעין אדם לא ראתה ואוזן לא שמעה, יהודים תיזהרו מטיולים בחו"ל! הצדיקים בקברי הצדיקים בישראל - חיים! מחוץ לישראל אין שום קברי צדיקים, קברים יש אבל הצדיקים נמצאים במערת המכפלה. לכן כדאי להתפלל שם, בקבר רחל אימנו ובכל קברי הצדיקים בארץ ישראל. יש המון צדיקים בישראל, גם ישני עפר וגם חיים.

יהודים לקרוא הרבה תהילים, אוהב אתכם הקדוש-ברוך-הוא, אל תברחו ממנו - הידבקו בו! אבא שבשמיים קורא לכל היהודים להדבק אליו!

רוחו של משיח מרחפת על פני המים והיבשה בארץ ישראל הקדושה! כמו היונה של נח שחיפשה מנוח, כך רוחו ונשמתו של משיח - מחכים ליום הגדול!