אמנות מלוכלכתאמנות על רכב מאובק שמנצחת כל "תשטפו אותי!!"כיכר השבת4
במקום לרמוז בגסות לבעלים שהרכב זקוק לשטיפה דחופה ולכתוב עליו "תשטפו אותי", המאייר המוכשר הזה הופך את הרכבים ליצירות אמנות נעות ויפהפיות (אמנות, סטייל)
הצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלהצפיפות גדלה: 3.24 מיליון רכבים בישראלדניאל הרץ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את מספר כלי הרכב בישראל ואת מצבם. כלי הרכב הקטנים צעירים יותר אך מנגד צי המשאיות הכבדות בישראל הזדקן מאד (תחבורה)
בשורה טובה: מחיר הדלק יירד ב-14 אגורותבשורה טובה: מחיר הדלק יירד ב-14 אגורותכיכר השבת
ירידה נוספת במחיר הדלק שיעמוד על 5.96 ש"ח לליטר החל מסוף השבוע, זאת לאחר ירידה של 6 אגורות בחודש הקודם, ירידה שהגיעה לאחר עלייה רצופה במחירים (רכב, כלכלה)
פרופ' אמנון שעשועהיזם שמאחורי האקזיט הענק: "החרדים יודעים ללמוד"בני סולומון15
"כחילוני, מה אני יודע על החברה החרדית? הם לא תורמים, לא עובדים, ומקבלים קצבאות. אבל זה יותר מורכב ומגוון ויש שינוי שבא מלמטה, מצד האוכלוסייה עצמה" אמר פרופ' אמנון שעשוע לפני כשנה וחצי (כלכלה)
כך תדע אם לקנות רכב חדש או לקחת בליסינגכך תדע אם לקנות רכב חדש או לקחת בליסינגכיכר השבת6
לקנות או לקחת בליסינג? זו שאלה שמעסיקה רבות אנשים שעומדים בצומת דרכים של קניית רכב חדש. מת'יו דבורד, כתב תחבורה ומומחה לרכבים, מאמין שהוא מצא כלל פשוט שיעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה (גאדג'טים ורכב)
סקודה סופרבהשרים החליפו רכב. זה מה שהם בחרוכיכר השבת4
שרי הממשלה זכו לרכב חדש. דרעי, ליצמן, רגב, לוין והנגבי בחרו ב'סקודה סופרב' הגדולה והמרווחת. כחלון ושטייניץ בחרו ב'ניסאן מקסימה' המהירה והחזקה. ומי בחר מיני-ואן? (רכב)
השוטרים הופתעו לגלות: נהגת בת 6 בלבדהשוטרים הופתעו לגלות: נהגת בת 6 בלבדדניאל הרץ2
שוטר אגף התנועה הופתעו לגלות בצפון ירושלים כי מי שנוהגת ברכב היא לא אחרת מילדה בת 6, שיושבת על ברכי הסבא - חסר רישיון הנהיגה. הסב עוכב לחקירה. צפו (חדשות)
רוצים 5,000 שקלים? תגרטו את הרכב הישןרוצים 5,000 שקלים? תגרטו את הרכב הישןדניאל הרץ23
תכנית חדשה של שר האוצר, משה כחלון, תחזיר את גריטת הרכבים הישנים זאת במטרה להוריד אותם מהכביש בשל העומס בכבישים ובשל הבטיחות הנמוכה שלהם (רכב, כלכלה)
טעויות שיעלו לכם ביוקרהזהרו: 6 טעויות נפוצות שעלולות להזיק לרכב שלךכיכר השבת3
הרכב שלך זוכה לטיפול וטיפוח מסור, הוא הרי סמל סטטוס מובהק, אך ללא זהירות מחוייבת מטעויות בלתי הפיכות - עלול כל עמלך להיות לשווא. אז כך 'תנהגו נכון' • חובת קריאה (גאדג'טים ורכב / MAN)
הרכבים שראיתם בתמונות מהעבר חוזרים לכבישהרכבים שראיתם בתמונות מהעבר חוזרים לכבישכיכר השבת
בחברות ג'יפ ופורד מחדשים את כלי הרכב שנחשבו בזמנו ליחידת עילית בתחום השטח. המחווה תהיה לדגמי ג'יפ ואגוניר ופורד ברונקו. בעוד שנתיים הם יוצעו למכירה (רכב)
הרווח ממס הדלק: 17.679 מיליארד ש"חהרווח ממס הדלק: 17.679 מיליארד ש"חאלי רוטמן1
מקומם: רווחי עתק גרפה מדינת ישראל בשנה החולפת, 2016, מהמסים הרבים שהיא גובה מבעלי הרכבים. המס על הדלק, שבכותר, הוא רק אחד מהם (תחבורה, רכב)
מי ישלם על הנזק?תאונת שרשרת במונטריאול שתצחיק אתכםכיכר השבת
משאית מתנגשת במכונית משטרה שהתנגשה באוטובוס עירוני, שהתנגש במיניוואן. חד גדיא חד גדיא, מי משלם? פחות או יותר כל תושבי מונטריאול • צפו בסרטון המשעשע (Men)
היה לו מזל: התהפך עם הרכב - מטרים מאמבולנסהיה לו מזל: התהפך עם הרכב - מטרים מאמבולנסכיכר השבת4
לנהג הפולני הזה היה מזל גדול. הוא התהפך עם רכבו והידרדר לתעלה - כשמטרים בלבד לצדו היה אמבולנס שהיה מוכן לפנות את פצועי התאונה לבית החולים. צפו בווידאו (חדשות)
המכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםהמכשיר המיסתורי והחדשני לגניבת רכביםבני סולומון4
זרוע החקירות של ארגון חברות הביטוח האמריקאיות חשף מכשיר חדש שמשמש את גנבי הרכב שבאמצעות תכסיס פשוט מצליחים לגנוב רכבי יוקרה חדשים (בטיחות, רכב)
המס על הרכב - הגבוה בעולם המערביהמס על הרכב - הגבוה בעולם המערבידניאל הרץ4
מחיר הרכבים בישראל גבוה במיוחד ולא רק בגלל מחיר הרכב עצמו אלא בגלל המיסים שגורמים להכפלת מחיר הרכב זאת בנוסף למס הגבוה על דלק שהופך את הרכב למוצר יקר (רכב)
שילוב של כל היתרונות במידיבוס אחד. ויזיגובעל חברת הסעות? הגיע הזמן לחסוך בהוצאותkikar.co.il בשיתוף איסוזו
כמעט כל פעם זה קורה: קבוצת תלמידים או תיירים צריכה הסעה אבל המיניבוס קטן מדי, ולהוציא אוטובוס שלם יהיה בזבוז מקומות ישיבה עם עלייה בצריכת הדלק. יש דרך לפתור את הבעייה? מסתבר שכן (רכב, שיווקי)
אגרות הרכב בישראל  - מהגבוהות בעולםאגרות הרכב בישראל - מהגבוהות בעולםדניאל הרץ5
המדינה דורשת והאזרחים משלמים מחוסר ברירה. מרכז המחקר של הכנסת חשף: אגרות הרכב בישראל מהגבוהות בעולם לעיתים אף פי 30 מארה"ב. האם המחירים ירדו? (רכב)
SEAT Mii by Cosmopolitanהמכונית של סיאט הרתיחה את הפמיניסטיותכיכר השבת
SEAT Mii by Cosmopolitan - המכונית שמעוצבת לנשים בלבד מבית סיאט הושקה לאחרונה וחוטפת תגובות חריפות מפמיניסטיות על הנצחת סטריאוטיפים מגדריים (עיצוב, נשים)
הפמיניסטיות רותחות: רכב שמעוצב לנשים בלבדmame5
SEAT Mii by Cosmopolitan - המכונית שמעוצבת לנשים בלבד מבית סיאט הושקה לאחרונה וחוטפת תגובות חריפות מפמיניסטיות על הנצחת סטריאוטיפים מגדריים (עיצוב)
מגוון הטבות על כל דגמי יונדאימוכן לוותר על קניות לשבת בשביל יונדאי במבצע?kikar.co.il בשיתוף יונדאי
ביומיים הקרובים יונדאי ממשיכה במבצע הענק על כל דגמי הרכבים. הטבות והנחות יחד עם טרייד אין במחיר מחירון. כבר לפני החגים אתה יכול לההתפנק ברכב חדש במחירי סוף עונה. אבל זה יקרה רק אם תספיק להגיע עד יום שישי בצהריים (רכב, שיווקי)
הרכב הנגנב ביותר בישראל - קיה ספורטאז'שיא חדש במספר הרכבים החדשים שנגנבודניאל הרץ2
בחודש האחרון נגנבו בישראל 245 רכבים חדשים, עלייה של 53%. הסיבות: ירידת כוננות במשטרה ועלייה ברמת הגנבים. באופן כללי יש ירידה של 22.5% במספר הגנבות (משטרה)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבההחזיק ב-491 מוניות וישלם 21 מיליון שקלדניאל הרץ1
עמאר חרחש החזיק בעסק השכרת המוניות שלו - 491 מוניות אותן השכיר לנהגים במחיר "פיקס" מבלי לדווח לרשויות המיסים. בית המשפט פסק שישלם 21 מיליון שקל כמס (רכב)
פיצ'ר חדש של וויז יסייע לא לשכוח ילדים ברכבפיצ'ר חדש של וויז יסייע לא לשכוח ילדים ברכבבני סולומון4
לאחר שורת האסונות המחרידים, אפליקציית הניווט הפופולארית "וויז" תשיק תכונה חדשה שתסייע להורים לא לשכוח את ילדיהם ברכב באמצעות תזכורות מתחלפות שיופעלו בסיום הנסיעה (דיגיטל)
הכסא הריקחלון הרכב נופץ, כסא התינוק התגלה ריקקובי רוזן11
צוות לוחמי האש באשקלון הוזעק לרחוב משה ובר בעיר בעקבות דיווח על תינוק שנשכח בתוך הרכב. הצוות התקשה לזהות אם אכן ישנו תינוק ולאחר ניפוץ חלון הרכב התגלה כסא ריק • צפו (חדשות)
שיא חדש: 167 אלף רכבים נמסרו בחצי שנהשיא חדש: 167 אלף רכבים נמסרו בחצי שנהדניאל הרץ1
למרות המצב הכלכלי, 167 אלף רכבים חדשים נמסרו מתחילת 2016 וההערכות הן שהמספרים יגיעו לכ-300 אלף רכבים חדשים. החברות המובילות יונדאי וקיה שמכרו יותר מ-45 אלף רכבים (רכב)
אושר: הוזלה צפויה במחירי החלפים לרכבאושר: הוזלה צפויה במחירי החלפים לרכבדניאל הרץ1
הצעת החוק שאושרה בקריאה שלישית הסירה חסמים ליבואנים ותגדיל את התחרות בענף השירותים לרכב, תביא להוזלת מחירי מכוניות חדשות וחלפים ותסדיר את פעילות המוסכים (חדשות רכב)

רכב

חדשות מעולם הרכב, מחירי רכבים חדשים, השקות, מחיר הדלק כל החדשות והעדכונים על רכב תחבורה בארץ ובעולם.

כיכר facebook