גולש הודיע לנו: "אני אשדוד בנק, בואו לסקר"גולש הודיע לנו: "אני אשדוד בנק, בואו לסקר"בני סולומון7
בפנייה שהגיע הצהריים לעמוד הפייסבוק של "חדשות כיכר השבת" מספר אזרח ישראלי כי הוא מתכוון לשדוד סניף בנק באשקלון בגלל "גילוי שמימי" שקיבל. "תבואו כולכם לראות אותי בפעולה" (אינטרנט)
שלי יחימוביץ, ארכיוןיחימוביץ נגד 'השם יקום דמו': "קשה גם ככה"מישאל לוי13
שלי יחימוביץ הציעה להפסיק לעשות שימוש במושג "השם יקום דמו" כי זה "לא אמין ולא מתאים, חברים תרגיעו קשה גם ככה". הגולשים הגיבו: "נורא, עוד מעט גם יאמרו "שנה טובה" בראש השנה" (רשת)
צוקרברג לצד הכלב שלוחנוכה של מתבולל: כלב חובש כיפה ומגן דודכיכר השבת39
מארק צוקרברג פרסם תמונה של הכלב שלו במה שנראה כמו כיפה וטלית עם מגן דוד, לצד ברכה לרגל ימי החנוכה. חלק מהגולשים הזכירו למארק, יהודי מתבולל, שהיהדות אוסרת התבוללות (ברשת)
הבן קיבל סרטון בוואטסאפ וגילה שאביו נרצחהבן קיבל סרטון בוואטסאפ וגילה שאביו נרצחכיכר השבת8
אוריאל אבירם גילה בדרך מזעזעת במיוחד שאביו נרצח בפיגוע - סרטון בו נראה אביו גוסס למוות בזירת הפיגוע ברחוב בן צבי ביפו נשלח אליו באפליקציית המסרים המידיים הפופולרית ווטסאפ (רשת)
הציוץ מהחלל שהקפיץ חובבי קונספירציותהציוץ מהחלל שהקפיץ חובבי קונספירציותכיכר השבת1
בתמונה שצייץ האסטרונאוט האמריקני סקוט קלי נראה כוכב מוזר למדי שחובבי הקונספירציות בטוחים כי הוא לא אחר מאשר עב"מ המשמש חייזרים. מה האמת? לא תאמינו (דיגיטל, ברשת)
מארק צוקרברגהגולשים זעמו ומארק צוקרברג התקפל והתנצלבני סולומון
פייסבוק הפעילה את "אני בטוח" בעקבות הפיגוע בפריז וחטפה גל של ביקורות מגולשים בעולם מדוע לא הפעילה את הפיצ'ר באסונות ואירועים קשים אחרים. צוקרברג קרא את הביקורות - והתנצל
מחאת חיילים ברשת: 'גם אני לא הורס ביהכ"נ'מחאת חיילים ברשת: 'גם אני לא הורס ביהכ"נ'צביקה גרוניך2
חיילים רבים מיחידות שונות בצה"ל, מצטרפים ביומיים האחרונים למחאה שמוביל דף הפייסבוק "גם אני לא הורס בית כנסת" ומצטלמים לצד הכיתוב נגד הריסת איילת השחר בגבעת זאב (ארץ)
פייסבוקלא רק חמאס: גם הרשות רוצה לדבר בעבריתכיכר השבת3
אחרי הטוויטר של הזרוע הצבאית של חמאס שתוקף את "הקיצוניות" הישראלית, גם באש"ף רוצים לדבר עברית ומשיקים עמוד שפעילותו מלווה בהאשטאג "#‏תהייה_אחראי_תסיים_הכיבוש" (דיגיטל,ברשת)
כיכר השבת - עמוד החדשות המוביל בישראלכיכר השבת - עמוד החדשות המוביל בישראלכיכר השבת5
עמוד הפייסבוק של כיכר השבת הוא עמוד החדשות הפופולרי ביותר בישראל, עם יותר מ-26 מיליון צפיות בסרטונים ולמעלה מ-40 מיליון תצוגות של פוסטים בחודש אוקטובר. עוד לא עשיתם לייק? (ברשת)
הרשת גייסה כסף וחיי האנורקסית ניצלוהרשת גייסה כסף וחיי האנורקסית ניצלוMame
רייצ'ל פארוק, שחקנית אמריקאית שחלתה במחלת האנורקסיה, שקלה 20 ק"ג. היא פרסמה סרטון בו ביקשה עזרה כדי שתוכל לקבל טיפול שיציל את חייה • הרשת התגייסה ורייצ'ל ניצחה (דיגיטל)
זירת הפיגוע בבאר שבעלמה אנחנו כל כך צמאים לדם? / אלי ג'אןאלי ג'אן27
המלחמה מטשטשת גבולות, הפצת סרטונים לא תחדל, אבל אסור לנו להפוך לחיות. אסור לנו להתמכר לדם שפוך. נקלענו להסלמה הזאת, בואו נעשה הכל כדי לצאת מזה בשלום, פיזית ונפשית (טור)
רוצים הכנסה טובה? נסו את eBay!רוצים הכנסה טובה? נסו את eBay!כיכר השבת1
קורס הקמה וניהול עסק באתר איביי של מכללת 'מתמידים' בהנחיית ליאור רוזנבלט, פותח בפנינו הזדמנות עסקית מהמשתלמות ביותר שיש היום בשוק. תשמעו לתלמידים שעושים את זה! (לימודים)
תביעה נגד פייסבוק: לא מונעת הסתהתביעה נגד פייסבוק: לא מונעת הסתהבני סולומון4
רבים מהמחבלים בגל הטרור הנוכחי, פועלים בעקבות הסתה ברשתות החברתיות ובעיקר בפייסבוק לרצח יהודים, למרות זאת בפייסבוק לא חוסמים מסיתים וכעת מתארגנת תביעה (דיגיטל)
פרסם פוסט סאטירי על המצב ונחקר במשטרהפרסם פוסט סאטירי על המצב ונחקר במשטרהצביקה גרוניך2
צעיר יהודי, כבן 22, אשר סיים לאחרונה שירות צבאי קרבי בצה"ל, נעצר בעקבות פרסום של פוסט סאטירי על המצב הביטחוני. לאחר חקירה של מספר שעות הוא שוחרר בערבות (דיגיטל)
האקטיביסט החברתי פותח מתחרה לפייסבוקהאקטיביסט החברתי פותח מתחרה לפייסבוקחיים אבני3
אחרי שעמוד הפייסבוק שלו "באים לבנקאים", שפעל כנגד מנהלי הבנקים הוסר מפייסבוק, האקטיביסט החברתי ברק כהן, החליט לפתוח רשת חברתית מתחרה בשם בקבוק. נט, רוצים להירשם? (דיגיטל)
טוויטראתם בעד? טוויטר תבטל את מגבלת התוויםבני סולומון1
דיווחים ביממה האחרונה מלמדים כי רשת המיקרובלוגינג טוויטר שוקלת לזנוח את מגבלת ה-140 תווים ולאפשר פוסטים ארוכים יותר ברשת בנוסח פייסבוק. תומכים או מתנגדים? הצביעו בסקר (דיגיטל)
כלי חדש של פייסבוק: לערוך סרטון מתמונותכלי חדש של פייסבוק: לערוך סרטון מתמונותבני סולומון
בשעות האחרונות החלה פייסבוק לשחרר פיצ'ר המאפשר יצירת סרטונים ממספר תמונות שמועלות לממשק חדש שיצרו ברשת החברתית פייסבוק. עוד שלב בתחרות הווידאו עם גוגל? (אינטרנט)
הודעת הקריסהשוב: הרשת החברתית הגדולה בעולם קרסהבני סולומון
יומיים לאחר הקריסה האחרונה של הרשת החברתית הגדולה בעולם, פייסבוק, קרסה הרשת החברתית שוב בחצי השעה האחרונה. וגם: השגיאה בהודעת הקריסה הקודמת של הרשת תוקנה (אינטרנט)
גוגל גילתה לתושבים: הבתים בצורת צלב קרסגוגל גילתה לתושבים: הבתים בצורת צלב קרסבני סולומון8
על פי דיווחים המגיעים מאיטליה, תושבי מחוז ברינדיסי גילו כי בתים צמודי קרקע שנבנו כבר לפני כ-25 שנים, שמחברים גם בין 2 כפרים שונים במחוז, נבנו בצורה אנטישמית למדי - צלב קרס (אינטרנט)
בדקו את עצמכם: כמה אתם מבינים בדיגיטל?בדקו את עצמכם: כמה אתם מבינים בדיגיטל?כיכר השבת1
למי נמכרה החברה של שלמה בוים, מי החברה שעשתה את המהלך הטוב בתשע"ה, איזה מוצר אפל הורידה מהמדפים ואיזו חברה ישראלית הוגדרה "חד קרן"? ענו על השאלון (דיגיטל)
צוקרברג מאשר: פייסבוק תוסיף לחצן 'דיסלייק'צוקרברג מאשר: פייסבוק תוסיף לחצן 'דיסלייק'מישאל לוי
חיזוק משמעותי למכת השיימינג או שדרוג מצויין לפיד שלכם? מארק צוקרברג אישר באירוע שאלות ותשובות עם גולשים כי הרשת מפתחת כפתור "לא אהבתי" לפוסטים. בעד או נגד? הצביעו (רשת)
צפו, צפו: הסרטונים הכי נצפים בשנת תשע"הצפו, צפו: הסרטונים הכי נצפים בשנת תשע"המישאל לוי
התיעוד הקשה מהטבח בבית הכנסת בהר נוף, תיעוד של פיגוע דקירה בצומת גוש עציון ותאונת אופנועים קשה. קבלו את הסרטונים הנצפים ביותר בשנת תשע"ה. במקום הראשון - הפתעה! (אינטרנט)
מוטי רובינשטייןהפכנו להיות פחדני וואטסאפ / מוטי רובינשטייןמוטי רובינשטיין7
עומס הודעות הכזב שרצות בקבוצות הוואטסאפ והחשש מפני אכזבה נוספת גורמת לנו לעתים לפספס הזדמנויות אמיתיות • מוטי רובינשטיין בטור מיוחד על הפחד מהאפליקציה הפופולרית (דיגיטל)
תשובת גוגל לילדים ששואלים: "הגענו כבר?"תשובת גוגל לילדים ששואלים: "הגענו כבר?"מישאל לוי6
אם תשאלו יותר מדי פעמים את העוזרת הקולית של שירות גוגל מפות "הגענו כבר?", תשכו לתשובה מפתיעה במיוחד ושימושית להורים: "אם תשאל עוד פעם אחת לא נעצור לקנות גלידה" (ברשת)
העמוד החדש, לפי הסרתוהציפור נפלה שוב: סטטוסים מצייצים 0.2 הוסרמישאל לוי
עמוד הפייסבוק הפופולרי של אבי לן שב לפייסבוק בגרסה חדשה והספיק לצבור 16 אלף לייקים עד שנסגר שוב על ידי רשת פייסבוק. מנהל העמוד מקיים לאחרונה מאבק משפטי מול הרשת (אינטרנט)
דיווח: ה"רב" הדתי לאומי מהצפון החזיק בפרופיל פיקטיבי בפייסבוקדיווח: ה"רב" הדתי לאומי מהצפון החזיק בפרופיל פיקטיבי בפייסבוקצביקה גרוניך21
חוקרי המשטרה חושדים כי ה"רב" הדתי לאומי מהצפון, החשוד במעשים חמורים, החזיק בפרופיל פייסבוק פיקטיבי, בו עקב גם אחרי רבנים אך גם אחרי מראות לא ראויים. פרקליטו מכחיש את הטענות (דיגיטל)

ברשת

לרשת החברתית ולרשת בכלל יש חיים בפני עצמן. סרטונים ויראלים, חומרים מעניינים וטכנולוגיות חדשות שצצות ועולות רק ברשת בסיקור מיוחד במדור דיגיטל של כיכר השבת.

עדכונים
כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
היזהרו בוואטסאפ'כם // עו"ד יוסף ויצמן
י"ב בשבט תשעח19
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7