מנהג הכפרותיוזמה: כפרות, לא על בעלי חייםיוסף פאר26
"צער בעלי חיים הוא לא הידור מצווה, מקיימים את מנהג הכפרות על ידי מטבעות" זו כותרת היוזמה שרצה ברשת הפייסבוק. רבקה יברוב, אחת היוזמות, בראיון ל'כיכר השבת' (רץ ברשת)
זה מה שיקרה לחרדי שיתגייס. צפוזה מה שיקרה לחרדי שיתגייס. צפויוסף פאר460
חרדי יצר סרטון אנימציה בו הוא מביע חשש מתוצאות של גיוס חרדים לצה"ל. בסרטון נראים תלמידי הישיבות לפני הגיוס ולאחריו, עם דגש על השינוי הרוחני שעובר על המתגייסים • צפו
הפתעה לא נעימה בכוס חד פעמיתהפתעה לא נעימה בכוס חד פעמיתיוסף פאר31
אלישע כהן, הופתע לגלות בכוס הקפה חומרים לא רצויים, והחליט לתעד את התקלה בסרטון שהעלה ליוטיוב. 'שופרסל': "מדובר בתקלה נקודתית. בדיקת האירוע תימשך" • צפו בסרטון
רץ ברשת: חרדי מונע דוחות חניהרץ ברשת: חרדי מונע דוחות חניהכיכר השבת25
סטטוס שרץ היום (ב) בפייסבוק מציג פנים יפות של המגזר החרדי. לפי הסטטוס: חרדי מסתובב בירושלים ומשלם עבור מכוניות שחונות ללא מדחן. פקח שעבר וצפה התבטא: "הוא צדיק"
המודעות ה'לכאורה' זהותחילונים מתבכיינים: "מפלים אותנו"ישראל כהן21
רשת המשקפיים 'אופטיקה הלפרין' מפרסמת בימים האחרונים אודות מבצע בחנויות הרשת. מתברר כי כדאי להיות קונים חרדים בשביל לקבל הנחה גדולה יותר. הרשת סוערת (בארץ)
התמונה שגרמה לזעםזעם ברשת: 'מטרנה' מפלה חרדים לטובהיוסף פאר9
גולשים ברשת הפייסבוק טוענים: חרדים מופלים לטובה במחירי ה'מטרנה'. וטוענים כי מחירי ה'מהדרין' זולים יותר. סופר פארם: שני המוצרים נמכרים במחירי הפסד (כלכלה)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהחרדי היכה קשיש ברכבת הקלה?יוסף פאר8
סטטוס של גולשת פייסבוק שרץ אתמול ברשת טוען כי חרדים היכו אדם מבוגר במהלך נסיעה ברכבת הקלה בירושלים בגלל שסרב לפנות מקום לרבנית (אינטרנט)
אילוסטרציה. אין קשר לנאמר בכתבה"זרקתי בקבוק על דוס, שיסבול"יוסף פאר15
צעירה צייצה ברשת על כך שפגעה בחרדי כי "הייתה עצבנית" וזכתה לתגובות מפרגנות : "משהו רע? מה פתאום". לאחר פנית 'כיכר' ההודעה נמחקה (חרדים)
המודעה המצונזרתהגולשים מחו, הנשים יוחזרו לשלטיםיוסף פאר3
פרסומת לסרט קולנועי צונזרה מנשים במודעות שנתלו בשכונות חרדיות בי-ם. גולשים חילוניים מחו, והחברה החליטה להחזיר את הנשים למודעות • דיווח (בכיכר)
'הפלס' בפייסבוקבעקבות יתד נאמן: 'הפלס' בפייסבוקיוסף פאר44
יום לאחר השקת הגליון הראשון של 'הפלס' הזוכה לכינוי "בטאון עולם התורה" נפתח בפייסבוק עמוד בשם "בטאון הפלס" ואיך מגיבים ב'הפלס'? "לא מטעמנו" (מדיה)
התמונה לצד תגובת השר ישיאירגן מחאה ברשת, והשר ישי הגיביוסף פאר2
פעיל חברתי שניהל מחאה ברשת כנגד מעצר ילדה מצפון סודן - זכה לתגובת השר אלי ישי שכתב כי יפעל לשחרור הילדה. ברשת פירגנו לשר ישי (דיגיטל)
מהיום המחאה לא רק בחוצות, גם ברשתהמתנחלים למדו לנהל מאבק ברשתיוסף פאר2
פעילי הימין למדו לנהל מאבקים ברשתות החברתיות. מדור דיגיטל מעניק הצצה קטנה למאבק האינטרנטי הגדול בעד חוק ההסדרה בגבעת האולפנה (דיגיטל)
האיור של נתניהורץ ברשת: האם ביבי שיגר ציור ל'חברון'?כיכר השבת4
רץ ברשת: האם ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר לרגל יום ירושלים מכתב ברכה מיוחד אל תלמידי ישיבת חברון ובו איחול "שיהיה לכם יום שמח"? בואו לשפוט (בכיכר)
בגלל הטלאי: חרם על במבה של 'העדה'בגלל הטלאי: חרם על במבה של 'העדה'יוסף פאר133
יוזמה בפייסבוק קוראת להחרים מוצרים בהכשר "העדה החרדית", כדי שלא לחזק הקיצונים. "אם הצלחנו להוריד את מחירי הקוטג', נעצור גם את זה" (חדשות, חילונים)
רץ כצבי, גיבור (צילום: מתוך הקליפ)רץ ברשת: צבי תוקף ציידיניב בר-שלום37
מדור חדש ב'כיכר השבת': רץ ברשת. מפעם לפעם נביא בפניכם קטעי וידאו מעניינים מהעולם. הפעם: צפו בצבי זועם תוקף צייד בלב יער אי-שם. ואיך זה נגמר? (כיכר)
לבני (צילום: מתוך הוידאו)צפו בוידאו: נתניהו הפסיד, לבני דמעהישראל אהרון12
"רץ ברשת": גולש שיגר למערכת וידאו מהלילה הדרמטי של בחירות 96. כשהודיעו שביבי נתניהו הפסיד, ציפי לבני דמעה מול המצלמה (בכיכר)

ברשת

לרשת החברתית ולרשת בכלל יש חיים בפני עצמן. סרטונים ויראלים, חומרים מעניינים וטכנולוגיות חדשות שצצות ועולות רק ברשת בסיקור מיוחד במדור דיגיטל של כיכר השבת.

כיכר facebook
יוסף ויצמן, עו"ד
יוסף ויצמן, עו"ד
היזהרו בוואטסאפ'כם // עו"ד יוסף ויצמן
י"ב בשבט תשעח19
אלי שפירא
אלי שפירא
והבדילנו מן הוואטסאפ
כ"א בשבט תשעו7