אאא

שוק מוצרי הכביסה, מציע שדרוגים וטכנולוגיות מתקדמות שמצליחות לשפר משמעותית, בכל פעם מחדש, את ביצועי הניקיון בכביסה.

מותג הכביסה "אריאל", המותג הנמכר ביותר במגזר החרדי, מציג בימים אלו חידוש נוסף בקטגוריית הכביסה: ג'ל כביסה "אריאל" מרוכז וריחני, הגורם לצרכנים רבים לשאול: במה עדיף להשתמש? באבקה הותיקה והמנצחת או בג'ל החדש והמרוכז.

מדעני חברת "אריאל", העומדים מאחורי החדשנויות המתקדמות ביותר בעולם הכביסה, עושים סדר ומפרידים בין השימושים השונים בכביסה:

שימוש באבקת כביסה: מומלץ כאשר מדובר בכביסה מלוכלכת, המכילה פרטי לבוש של ילדים, הדורשת להתמודד עם מאות סוגי כתמים שונים. אבקת אריאל החדשה עם טכנולוגיית "פרו-זים 7", מעניקה את המענה הטוב ביותר לכביסה כללית ומספקת גם ניקיון מושלם וגם הגנה מפני כתמים עתידיים כגון חלודה על בדי כותנה, הנחשבים הקשים ביותר להורדת כתמים.

שימוש בג'ל כביסה: מומלץ כאשר מדובר בשימוש מצומצם יותר , הכולל בעיקר טיפול בבגדים עדינים, כגון בגדי שבת, שמלות ובגדים מבדים עדינים. אז חשוב טיפול עדין מצד אחד, אך יעיל כמו שאריאל יכולה להיות. ג'ל הכביסה של אריאל, הינו ג'ל מרוכז ועדין אשר בבדיקות קפדניות שנערכו מול המתחרה המוביל, נמצא כג'ל הטוב ביותר בהסרת כתמים. בנוסף, כיוון שג'ל הכביסה של אריאל הינו ג'ל מרוכז, ניתן להגיע עד ל-37 כביסות בבקבוק אחד קטן.

לפי נתוני צריכה במשקי בית בישראל (סקר איי.סי.נילסן), עולה כי הרוב המוחלט של משקי הבית בישראל- 90% מעדיפים להשתמש באבקה, בעוד שרק 6% מהצרכנים בוחרים להשתמש בג'ל כביסה. המשמעות היא שצרכנים בוחרים באבקת כביסה כמענה היעיל ביותר לטיפול בבגדים, וזאת במיוחד כאשר מדובר במשקי בית אשר מתמודדים עם כמויות כביסה גדולות ומלוכלכות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

חשוב להדגיש, כי השימוש באבקת כביסה הוא היעיל והחסכוני ביותר. למשקי בית המתאפיינים בריבוי ילדים, רצוי ומומלץ להשתמש בראש ובראשונה באבקת כביסה, מהסיבות הבאות:

• העלות פר כביסה היא הנמוכה ביותר. המחיר לכל הפעלה של מכונת כביסה ברכישת חבילת אריאל 6 ק"ג הוא חצי שקל. לעומת זאת, המחיר לכל הפעלה של מכונת כביסה עם ג'ל, עומד על כ-75 אגורות (מתבסס על מחירי מדף בשנה האחרונה, לפי נתוני איי.סי.נילסן)

• אבקת אריאל מאפשרת גם חיסכון בחשבון החשמל. השימוש באבקת אריאל הוא חסכוני משום שאבקת הכביסה של אריאל מאפשרת לחסוך עד 40 שקלים בחשבון החשמל החודשי עבור כל חבילת אריאל גדולה. עם אריאל אפשר לקבל תוצאות מצוינות כבר ב30 מעלות, וכך לחסוך בחשבון החשמל.

ל"אריאל" קשת רחבה של מוצרי כביסה מתקדמים אשר פותחו במטרה לענות בצורה הטובה ביותר על ההעדפות של צרכנים שונים, ועל צרכיהם של סוגי בגדים שונים.

ניתן להשיג את אריאל ג'ל במבצעי היכרות אטרקטיביים במגוון רשתות השיווק השונות.