fsurh  אבי בלום  אדמה ושמיים  אדמה ושמים
"שומע?, אם המשודכת היא ספרדייה""ששש! אם המשודכת - פרענקית"אבי בנטוב194
לאחר חודש מייגע, הצליח אבי בנטוב להביא לסגירת עוד שידוך, אבל דבר אחד הוא לא ישכח: יש כאלה שמסוגלים לרצוח - בעיקום פנים, ובמילה לא במקום • טור נוקב (שידוכים)
אילוסטרציההכלה חושפת: כך הרסו את חיישושי מילר317
אפרת, בחורה חרדית בת 23, סבלה פעם אחת בחייה מ"התקף אפילפסיה", בראיון אמיץ היא חושפת, כיצד נהרסו חייה ובוטל השידוך בשל מחלה חמורה לא פחות של חברותיה (משפחה)
אילוסטרציה. למצולמות אין קשר לנאמרחרדית בשידוכים: יש לי התקף חרדהבת-שבע ברטמן14
נערה חרדית כואבת: אני בשידוכים ולקיתי בהתקף חרדה. האם יש צורך בעזרה פסיכולוגית פסיכיאטרית או שאפשר להתמודד עם התופעה לבד? בת-שבע מייעצת (בריאות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבהמחפשים שידוך? תאהבו את עצמכםחגית אמאייב8
הדרך האחת והיחידה לקבל חום ואהבה היא רק כאשר האדם מסכים לאהוב ולקבל את עצמו. אדם שלא אוהב את עצמו, ממילא לא יבין ולא ירגיש כאשר אחרים יאהבו אותו (בית, זוגיות)
ההרס בקבר דודמעוכב שידוך ניתץ את קבר דוד המלךשושי מילר25
שוטרי מרחב דוד נדהמו לפגוש במהלך סיור שגרתי, גבר כבן 30 המנפץ את אריחי הקרמיקה בקבר דוד המלך. כשבידיו גרזן סיפר "התפילה לקרמיקה לא מועילה" (חרדים)
פיינע משפוחה. דרעי ואטיאסקולולולו: בת אטיאס עם הבן של דרעיישי כהן57
דרעי ואטיאס - מהיום משפחה: בתו של שר השיכון אטיאס צפויה להתארס הערב בשעטו"מ עם בנו של הרב יהודה דרעי. זה אינו השידוך הראשון שעושה הרב דרעי עם בכירי ש"ס
אילוסטרציהמותר לספר לשון הרע בשידוכים?כיכר השבת
האם למורה מותר לבקש מתלמידיו להלשין על בן כיתתם? האם מותר לספר דברים על המיועד לשידוך? מה קורה כשצריכים ללמוד לשון הרע על הרב קוק? שו"ת יהדות (יהדות, מה הדין?)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמרלמתקשים בשידוך: נטרלו את השכלאוריאל וינברגר
רווקים רבים אומרים לעצמם ולאחרים ש"עשיתי הכל! התאמצתי, נסעתי לאומן ולעמוקה ואפילו הסכמתי להיפגש עם דוד של סבתא שלי". בלי לשים לב משתמשים בכלים הלא נכונים (זוגיות)
"ההורים לא רוצים שידוך עם עני""ההורים לא רוצים שידוך עם עני"הרב שלמה אבינר
הרב שלמה אבינר נשאל בשו"ת SMS על בחורה שהוריה אינם מעוניינים בחתן ממשפחה ענייה. עוד במקבץ השבועי: איך צריך להציע נישואין? והאם מותר להכניס גוי לבית הכנסת?
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבההמדריך המלא למשתדךבת-שבע ברטמן58
פגישות שידוכים הם הזמן להכיר את המשודך, לראות אם לבחור והבחורה יש מכנה משותף, מטרות דומות, ואם ישנה התאמה ביניהם. איך מפיקים מהפגישות את המירב? מדריך (זוגיות)
הרב פוקס לצד כתב היד הנדירנדיר: סגולה למציאת שידוך לבחורהרב חיים פוקס16
הרב חיים פוקס גילה תפילה שנכתבה לפני למעלה מ-300 שנה, ומיועדת לבחורים המחפשים כלה יראת שמים. מיוחד בכיכר: כתב היד העתיק והתפילה המלאה (סגולות, רוחניות)
צילום אילוסטרציההוא בחור מצויין אבל לוקח כדוריםבת-שבע ברטמן25
איך משדכים צעירים שעברו משבר נפשי ונוטלים כדורים? איך אפשר למצוא מועמדים לשידוכים, כאשר אפילו האחים והאחיות אינם יודעים שאחיהם סובל מבעיה נפשית? (זוגיות)
מיזם שידוכים מהפכני בחבר העמיםמיזם שידוכים מהפכני בחבר העמיםמישאל לוי4
ארגון 'קשרים' מסייע למבקשים להתחתן כדת משה וישראל במדינות חבר העמים במציאת בן זוג. מאז החלו בפעילות גדל פי 4 מספר הנישאים במסורת (בתפוצות)
דילמה: מקובל אמר שהשידוך שלי מסוכןדילמה: מקובל אמר שהשידוך שלי מסוכןהרב שלמה אבינר, סרוגים1
התארסתי, אך על פי לחץ משפחתי, הלכתי להתייעץ עם רב שמפורסם שהוא צדיק נסתר, והוא אמר שאם נתחתן, לבסוף אפול ילדיי וגם נתגרש. מה עושים? (יהדות, דין)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)הפחדים בזמן 'סגירת' שידוךמנחם זיגלבוים18
תמי הכלה ישבה בכורסה, ודמעותיה זולגות בחופשיות. היא עדיין נשארה עם הבגד החדש שקנו לה. האם עשתה את טעות חייה? על שידוכים ואכזבות (במשפחה, אימון)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה (צילום: פלאש 90)תסכימו להיפגש בשידוך עם לוקח כדורים?בת-שבע ברטמן55
איך לנהוג כשצריך לקחת כדור פסיכיאטרי אבל מפחדים להרוס את הסיכויים לשידוך סביר? בת-שבע ברטמן עושה סדר ותוהה: מי ישבור את הסיטגמה? (משפחה, בריאות)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)בגלל שידוך עם ספרדיה: הצית מבנהשושי הלר140
אמש הוארך מעצרו של חרדי בן 25, החשוד בשריפת משרד שידוכים ברחוב ז'בוטינקי ברמת גן, מפני שלא היה מרוצה ששידכו לו בחורה ממוצא מזרחי (בארץ)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)"מקח טעות" בשידוך: השדכן יחזיר הכסף?צביקה גרוניך40
שאלה הלכתית מרתקת הוצגה בפני הגאון הרב יצחק זילברשטיין, אב"ד דשכונת רמת אלחנן בבני ברק. חתן התגלה כלוקה בנפשו. דמי השדכנות יוחזרו? (יהדות)
לפני שסוגרים שידוך: כך תזהו גבר אליםלפני שסוגרים שידוך: כך תזהו גבר אליםשושי הלר115
אלימות במשפחה החרדית, חלק שני: על פעילות מרכז הסיוע ועל הייעוץ שניתן לקבל דרכו, וגם: כיצד לזהות נטייה לאלימות בשידוכים? שושי הלר יצאה לברר (בית)
מימין: החתן עם סבו הרה"צ ישראל הגר (ישראל כהן)חג בחסידות: "הנסיך" של ויז'ניץ התארסישראל כהן28
נין כ"ק האדמו"ר מויזניץ שליט"א, הבחור חנניא יום-טוב ליפא הגר, בא בקשרי השידוכין עב"ג עיטל גרינפלד. החתן מכונה בחסידות "הנסיך של בית ויז´ניץ" (חסידים)
צילום אילוסטרציה: פלאש 90האמת של עולם השידוכים: צאו מהבועהניסים175
לכל החרדיים הקיצוניים צאו מהבועה שאתם חיים בה כי בקיצוניות לא משיגים כלום ומשיגים רק רע וסלידה מהתורה ח"ו שנובעת מזה וחילול ה´ רב ועצום. הגולש ניסים זועק
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)ביטל שידוך ונאלץ לשלם 18,000 שקל'אברהם הלוי וגלובס12
חרדי שביטל את חתונתו בעיצומן של ההכנות, התבקש לשלם לארוסתו לשעבר פיצוי בגובה של 18,000 שקלים, כך קבע בית-המשפט (זוגיות)
שידוכיםרחל ממליצה: אל תמהרו לסגור שידוךרחל בורנשטיין10
קשה לכם להחליט? מתלבטים על תכונה מסוימת שמרצדת מולכם בכל פגישה מחדש? המדריך: כך תכריעו בהחלטה הקשה בחייכם (משפחה, זוגיות)
(צילום: פלאש 90)מעשה בשידוך, חתולה וכלב • טור אישיאילה25
"בכל פעם שניסיתי לעמוד על טיבו, ראיתי אותו בפוזה האומללה ההיא והתקשיתי להתאפק מלצחוק". איילה על שידוך עם סוף מפתיע (דעה)
(צילום: פלאש 90)שידוכים: סיפורו של בררן סדרתירחל בורנשטיין10
שידוך עולה על הפרק, ואז מגיע השלב הקריטי: ברורים. האם הוא באמת אפקטיבי, ומה דינם של בררנים כרוניים שמרבים לחפש פגמים? (משפ')
(צילום: פלאש 90)שידוכים: במה להתמקד בפגישות?יהודית דיאמנט12
מה באמת חשוב לבדוק וממה באמת צריך להתרשם בזמן הפגישות? על תקשורת, הערכה, חברות וכיוון כללי לחיים. מאמר שלישי (זוגיות)

שידוכים

שידוכים, איך זה אצל חרדים? מדור שידוכים של כיכר השבת מביא לכם הצצה נדירה לתוך עולם סגור, דרך כתבות ותוכן עם מה שרציתם לדעת על שידוך, וקשר בן בני זוג חרדים.

כיכר facebook
בני הזוג המפורסמים
הרב נחמיה היילברון
לא כל הנוצץ זהב: נישואין? רק דרך שידוך
י"ז באלול תשעו76
אלה תולדות האדם
מנחם מן
אלה תולדות האדם
כ"א באב תשעה12
אבי בנטוב
אבי בנטוב
"ששש! אם המשודכת - פרענקית"
כ"ב באייר תשעג194