angh turcl  shooting..  אבי גבאי  אהרון לוי
הגרסה הווקאלית: "ישמח ליבי" בביצוע יוני גנוט, אילן דמרי ומקהלת ישל"צהגרסה הווקאלית: "ישמח ליבי" בביצוע יוני גנוט, אילן דמרי ומקהלת ישל"צ
ט"ו בתמוז תשעט | 18.07.19
הזמר והיוצר יוני גנוט מארח את הזמר והיוצר אילן דמרי ומקהלת הישיבה לצעירים לביצוע פיוט מוצ"ש בלחנו. עיבוד והפקה של הגרסא הווקאלית: יוני גנוט ושמוליק לנדאו (סינגלים)
אילן דמרי בסינגל קליפ חדש: תרגילי נשימהאילן דמרי בסינגל קליפ חדש: תרגילי נשימהנתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אילן דמרי, סולן להקת המדרגות, בסינגל קליפ חדש אותו הוא מוציא היום מלבד הסינגל הווקאלי. מילים ולחן: אילן דמרי. עיבוד והפקה מוזיקלית: עידו גונן (סינגלים וקליפים)
אילן דמרי בסינגל ווקאלי: "תבקשי נפשי"אילן דמרי בסינגל ווקאלי: "תבקשי נפשי"נתנאל לייפר
הזמר והיוצר אילן דמרי, סולן להקת המדרגות שהוציא לאחרונה אלבום סולו משלו, בסינגל חדש לקראת ימי שלושת השבועות, ביצוע ווקאלי לשיר מתוך האלבום אותו הלחין אודי תורג'מן. המילים של ניר חכם (סינגלים)
נועם אביטן ומיכאל אביטבול: הלילה כולנו בשמחהנועם אביטן ומיכאל אביטבול: הלילה כולנו בשמחהיאיר טוקר10
צמד הזמרים מצרפת נועם אביטן ומיכאל אביטבול בסינגל קליפ סוער, קאבר לשיר לועזי שזוכה לקליפ מלא אנרגיות ושמחה בבימויו של מיכאל בוחניק (סינגלים וקליפים)
"מויש" בסינגל חדש: "אש זורמת בעורקיי""מויש" בסינגל חדש: "אש זורמת בעורקיי"נתנאל לייפר1
הזמר מויש וילשנסקי בסינגל חדש אותו כתב המפיק המוזיקלי מו אקרמן יחד עם גרנט דאוסון. העיבוד המוזיקלי הסוער של אקרמן (סינגלים וקליפים)
אריאל קנדאבי בסינגל חדש: "תשתחררו"
סינגלים וקליפיםאריאל קנדאבי בסינגל חדש: "תשתחררו"

הזמר והיוצר אריאל קנדאבי בסינגל חדש אותו הלחין ועיבד בעצמו. המילים של עינת הולנדר. במקביל לקריירת הסולו קנדאבי גם חבר בלהקת 'מפתח סול' המלווה את אברהם פריד בכל הופעותיו (סינגלים)

אמיר אלאייב בטעימה קסומה מפרויקט חדש
סינגלים וקליפיםאמיר אלאייב בטעימה קסומה מפרויקט חדש

נגן הקאנון המוכשר אמיר אלאייב, ממשפחת אלאייב הידועה, והאיש שמלווה בשנים האחרונות את הזמר והיוצר ישי ריבו בהופעותיו בטעימה קטנה מתוך פרויקט מוזיקלי אישי (קליפים)

המוזיקה ה"חסידית" כבר לא קיימת? ביקורת
מגזיןהמוזיקה ה"חסידית" כבר לא קיימת? ביקורת

מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל ליייפר, האזין לאלבומו החדש של מרדכי שפירא "הכל משמים" וחזר עם תובנות על האנרגיות של שפירא והאם זו בכלל מוזיקה חסידית? (מגזין)

אחרי השריפה: האחים סולומון חוזרים ליצור
מגזיןאחרי השריפה: האחים סולומון חוזרים ליצור

האחים המוכשרים של "האחים סולומון", מספרים על החיים במשפחה מוזיקלית במיוחד וההתמודדות עם השריפה הגדולה במושב וגם מבצעים ביצוע לייב מלהיב במיוחד באולפן (מגזין)

ליפא שמלצער ומוטי שטיינמץ מרגשים • צפו
חדשות המוזיקה ליפא שמלצער ומוטי שטיינמץ מרגשים • צפו

טעימה מיוחדת מערב מופע ההאסק לגברים שנערך אמש בניו יורק, לראשונה. צפו בביצוע ללהיט "נפשי" בהשתתפות המפיק המוזיקלי של הערב ליפא ומוטי שטיינמץ (מוזיקה)

שוואקי לעומר אדם: אתה מקדש שם שמים
חדשות המוזיקה שוואקי לעומר אדם: אתה מקדש שם שמים

בסרטון שמסתובב ברשת נצפו גדול הזמר היהודי יעקב שוואקי והזמר המצליח בישראל עומר אדם באירוע פרטי שנערך השבוע בדרום הארץ, כשהם מבצעים יחד את "והיא שעמדה"(מוזיקה)

שוב מוביל, ישי לפידות
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - שוב "בקש עבדך" של ישי לפידות. במקום השני 'הנשמה בקרבי' של מוטי שטיינמץ • הדירוג המלא (מוזיקה)

אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - "יש לי מלאך" של אסף שפר. במקום השני 'אלוקים גדול' של אבישי אשל • הדירוג המלא (מוזיקה)

'פסנתר לשבת' עם הלהיט של מוטי שטיינמץ
שירים חסידיים'פסנתר לשבת' עם הלהיט של מוטי שטיינמץ

"ויהי נועם" בלחנו של יענקי דסקל מאלבומו של מוטי שטיינמץ הפך מזמן לשיר מסיבות סידור או לחלופין הובלת כלה לחופה. בהשראת חבר צעיר ומוכשר המשתמש במוזיקה בנועם, בחרתי לבצע את השיר בזווית צילום חדשה (מוזיקה)

פסנתר לשבת ג' תמוז: "צמאה לך נפשי"
שירים חסידייםפסנתר לשבת ג' תמוז: "צמאה לך נפשי"

השבת ג' תמוז יחול יום היארצייט ה-25 לרבי מליובביץ' שלימד את הניגון האהוב של "צמאה לך נפשי". בחרתי לבצע בפינה את השיר שמזוהה עם האדמו"ר בגרסת הפסנתר (מוזיקה)

יקיר כהן בסינגל ביכורים: קולתילי נסתנק
מזרחייקיר כהן בסינגל ביכורים: קולתילי נסתנק

יקיר כהן, הפייטן הצעיר מצפת בסינגל ביכורים. את המילים והלחן לשיר המרוקאי – אלג'יראי הידוע כתב והלחין סלימן אלמגריבי ז"ל כשעל העיבוד הופקד ויקטור ויצמן (מזרחי)

רזיאל חי בסינגל חדש: "אני השם בראתי"
מזרחירזיאל חי בסינגל חדש: "אני השם בראתי"

הזמר והפייטן, רזיאל חי, בביצוע לפיוטו של ר' שמעון בנימין אבידני הלחן כורדי מן המקורות ואילו העיבודים של המוזיקאי אילן לב (מזרחי, מוזיקה)

החזן יחזקאל ברכר ו'ידידים': "ברכת החודש"
חזנותהחזן יחזקאל ברכר ו'ידידים': "ברכת החודש"

לכבוד יום היארצייט של החזן יוסל'ה רוזנבלט שחל בסוף השבוע שעבר, ולקראת ראש חודש, מבצע החזן יחזקאל ברכר בליווי מקהלת ידידים את ברכת החודש של רוזנבלט. עיבוד אברומי ברקו (חזנות)

יוסלה רוזנבלט
חזנות'תפילתנו': קבלו את כתב עת החזנות החדש

יוזמה חדשה בעולם החזנות, כתב עת אינטרנטי, עם מיטב החזנים והעוסקים במלאכה, והפעם טור פתיחה עם החזן יצחק מאיר הלפגוט וסיפורו המרתק של יוסל'ה רוזנבלט (חזנות)

מוזיקה

מוזיקה יהודית, חסידית ומזרחית בכיכר השבת, חדשות על כל המתרחש בתעשיית המוזיקה, חרדית ודתית: קטעי וידאו לצפייה, קליפים, סינגלים ואלבומים חדשים.

עדכונים
כיכר facebook