מסתערבים  מענין  מרדכי לא..  משפחה..
מקהלת 'נשיר ביחד' בקליפ: ריבון כל העולמיםמקהלת 'נשיר ביחד' בקליפ: ריבון כל העולמים
י"א בשבט תשעט | 17.01.19
מקהלת הילדים הבריטית בניצוחו של אפי קליין בסינגל קליפ חדש, שיר חופה מרגש בלחנו של יענקי גרוכובסקי ובעיבודו של אבי קראוס (סינגלים וקליפים)
אריאל קינן בסינגל מחאה חדש: "עובד"אריאל קינן בסינגל מחאה חדש: "עובד"נתנאל לייפר1
הזמר והיוצר אריאל קינן בסינגל חדש אותו כתב והלחין בעצמו על המאבק הפנימי של "עובד" והעבודה הפנימית שלו למצוא את העבודה האמיתית שלו בעולם. הפקה מוזיקלית: יפתח דקל (סינגלים)
שי גז 'ריטמו' ואייל עובד: 'תן לאמונה יד'שי גז 'ריטמו' ואייל עובד: 'תן לאמונה יד'נתנאל לייפר8
הראפר שי גז והזמר אייל עובד בסינגל קליפ חדש משותף. המילים והלחן של השניים יחד. עיבוד והפקה מוזיקלית: שי "ריטמו" גז (סינגלים וקליפים)
'תגלית השנה' - זבולון נתנוב עם סינגל חדש'תגלית השנה' - זבולון נתנוב עם סינגל חדשנתנאל לייפר3
הזמר והיוצר זבולון נתנוב, שזכה לתואר תגלית השנה לשנת תשע"ח בסינגל חדש אותו כתב הלחין וגם עיבד מוזיקלית בעצמו לקראת אלבום הבכורה שלו עליו הוא עמל (סינגלים)
עודד מנשרי ויוסף נטיב בדואט לט"ו בשבטעודד מנשרי ויוסף נטיב בדואט לט"ו בשבטנתנאל לייפר3
צמד היוצרים עודד ישראל מנשרי ויוסף נטיב, בסינגל חדש, פיוט של רבי יוסף חיים - ה'בן איש חי'. הלחן של עודד מנשרי. על ההפקה המוסיקלית: עודד מנשרי ויוסף נטיב (סינגלים)
האח מהשלישיה התארס; אחיו הלחין לו שיר
סינגלים וקליפיםהאח מהשלישיה התארס; אחיו הלחין לו שיר

השיר "אשת חיל" נכתב ע"י המלחין הצעיר מרדכי גורדון לרגל אירוסיו של אחיו ישראל מאיר מתוך שלישיית בנים. מרדכי גורדון, יהודה כהן, ישראל מאיר גורדון על העיבוד: נתנאל כהן (סינגלים)

"אם אשכחך ירושלים" בביצוע שופר מרהיב
סינגלים וקליפים"אם אשכחך ירושלים" בביצוע שופר מרהיב

הנשפן דוד חכם הרסון, משתמש בשופר בביצוע ייחודי ושונה ללהיט של יעקב שוואקי בלחנו של יוחנן שפירא - "אם אשכחך ירושלים". עיבוד מוזיקלי: ראובן חיון (סינגלים וקליפים)

זיו יחזקאל בראיון בלעדי לכיכר השבת • צפו
מגזיןזיו יחזקאל בראיון בלעדי לכיכר השבת • צפו

המוזיקאי המוערך זיו יחזקאל, התארח לכבוד עונת הבקשות החורפית בתכניתו של נתנאל לייפר 'המבקר'. צפו בראיון המלא ובפינת המסננת עם השירים שלא כדאי לכם לפספס (מגזין)

ממקום לנוער בסיכון לאלבום מוזיקלי מרתק
מגזיןממקום לנוער בסיכון לאלבום מוזיקלי מרתק

'הזולה של חצרוני' מקום העוסק בנוער בסיכון באמצעות מוזיקה יצר אלבום מוזיקלי ייחודי רובו מחרוזות, מבקר המוזיקה של 'כיכר השבת', נתנאל לייפר האזין וחזר לספר (מגזין מוזיקה)

האסק 32 • צפו בגלריה הרשמית המלאה
חדשות המוזיקה האסק 32 • צפו בגלריה הרשמית המלאה

מופע המוזיקה החסידית היוקרתי בעולם - האסק 32 התקיים בשבוע שעבר בניו יורק בהשתתפות מיטב הזמרים והיוצרים במוזיקה החסידי. הצלם חיים טוויטו תיעד את האירוע (מוזיקה)

החתן יונתן שיינפלד ואוהד מושקוביץ • צפו
חדשות המוזיקה החתן יונתן שיינפלד ואוהד מושקוביץ • צפו

סולן להקת הקינדרלעך לשעבר, שנטש את השירה לטובת הגמרא, יונתן שיינפלד התארס בשבוע שעבר. במסיבת האירוסין הוא ישב עם חבריו לקומזיץ מוזיקלי מיוחד (מוזיקה)

שוב מוביל, ישי לפידות
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - שוב "בקש עבדך" של ישי לפידות. במקום השני 'הנשמה בקרבי' של מוטי שטיינמץ • הדירוג המלא (מוזיקה)

אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - "יש לי מלאך" של אסף שפר. במקום השני 'אלוקים גדול' של אבישי אשל • הדירוג המלא (מוזיקה)

"מנוחה ושמחה" בלחנו של ירחמיאל ביגון
שירים חסידיים"מנוחה ושמחה" בלחנו של ירחמיאל ביגון

לחנו של המוזיקאי והיוצר ירחמיאל ביגון, לפיוט השבת המוכר חדר לרבים משולחנות השבת בעולם היהודי, הפעם בביצוע הפסנתר האקוסטי (פסנתר לשבת)

"והסנה איננו אוכל": פסנתר לשבת שמות
שירים חסידיים"והסנה איננו אוכל": פסנתר לשבת שמות

שירו האהוב של אהרן רזאל, שיר הנושא מתוך אלבומו הראשון "הסנה בוער" בביצוע פסנתר אקוסטי לכבוד פרשת השבוע פרשת שמות (שירים חסידיים)

אבי צליח בשיר מרגש לכבוד הבבא סאלי זיע"א
מזרחיאבי צליח בשיר מרגש לכבוד הבבא סאלי זיע"א

ימים ספורים לפני ההילולה השנתית של הבבא סאלי זיע"א, משיק הזמר ונגן הבוזוקי אבי צליח שיר חדש לכבודו ולזכרו של הצדיק שכתב אבי בוזגלו ללחן יווני. עיבוד: ציקי זנתי (מזרחי)

להקת 'מולאנא' ב"שיר המקאם" • האזינו
מזרחילהקת 'מולאנא' ב"שיר המקאם" • האזינו

להקת מולאנא - גלעד חזן ונירי שדה בסינגל חדש שהפעם מוקדש למקאמים המזרחיים. חזן ושדה כתבו את המילים ואילו הלחן וההפקה המוזיקלית של שדה (מוזיקה מזרחית)

החזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אלו דברים"
חזנותהחזן לייזר ברוק בביצוע לייב: "אלו דברים"

יצירת החזנות המוכרת בביצוע החזן מרדכי הרשמן בשילוב פזמון חדש שכתב החזן והזמר סול זים, מתוך קונצרט הצדעה לחזן יעקב מוצן אמש במרכז לאומנויות הבמה בתל אביב. מלווה בפסנתר מנחם בריסטובסקי (חזנות)

להקת מפתח סול בבית הכנסת הגדול בוינה
חזנותלהקת מפתח סול בבית הכנסת הגדול בוינה

ביצוע אקוסטי ווקאלי לחלוטין של שמונת חברי להקת 'מפתח סול' באקוסטיקה המיוחדת של בית הכנסת הגדול בוינה ללהיט של יעקב שוואקי "אם אשכחך ירושלים" (חזנות)

מוזיקה

מוזיקה יהודית, חסידית ומזרחית בכיכר השבת, חדשות על כל המתרחש בתעשיית המוזיקה, חרדית ודתית: קטעי וידאו לצפייה, קליפים, סינגלים ואלבומים חדשים.

כיכר facebook