משה לוק..  מתמידים  ניתוק..  נתן כהן..
תמונה, מתוך עטיפת האלבום מ'מדבר מתנה'אדם יעקב כהן בסינגל חדש: "פתח הצלה"
ח' בכסלו תשעט | 16.11.18
הזמר והיוצר אדם יעקב כהן בסינגל ראשון מתוך אלבומו החמישי "ממדבר מתנה". אלבומיו הקודמים יצאו בצורה "מחתרתית" והפעם הוא יוצא בפרויקט הדסטרט מקדים. לחן, מילים, עיבוד והפקה: אדם יעקב כהן (סינגלים)
רכניץ הלחין; שמחה ליינר וברוך לוין שריםרכניץ הלחין; שמחה ליינר וברוך לוין שריםיאיר טוקר
80 שנה לאירועי ליל הבדולח והטבח בפיטסבורג הביאו את הנגיד המלחין, שלמה יהודה רכניץ להלחין שיר חדש אותו מבצעים הזמרים שמחה ליינר וברוך לוין בהפקתו של יוחי בריסקמן (סינגלים)
ילד הפלא נתנאל מנת מרגש במופע באלעדילד הפלא נתנאל מנת מרגש במופע באלעדיאיר טוקר12
ילד הפלא נתנאל מנת ומקהלת 'מלכות' בביצוע מרגש לשירו 'נעשה ונשמע' מהקומזיץ הגדול בארץ באמפי פארק באלעד. לחן: משה מנת. בליווי רובי בנט ותזמורתו (סינגלים וקליפים)
אבי קוטנר בסינגל חדש לכבוד להולדת בתואבי קוטנר בסינגל חדש לכבוד להולדת בתויאיר טוקר
הזמר והיוצר אבי קוטנר בסינגל בכורה חדש אותו הלחין בשמחה והודאה על הולדת ביתו. על העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי המעבד ג'ייסון גולדגלנץ (סינגלים וקליפים)
מרדכי רוט בסינגל חדש וקצבי: "אני יהודי"מרדכי רוט בסינגל חדש וקצבי: "אני יהודי"נתנאל לייפר3
הזמר והיוצר מרדכי רוט בסינגל קליפ חדש קצבי וסוחף במיוחד אותו כתב והלחין לנוכח האירועים האחרונים. על העיבוד וההפקה המוזיקלית כמו גם צילום הקלים: ראובן חיון (קליפים)
שולי רנד בסינגל קליפ חדש - "עוד טיפה"
סינגלים וקליפיםשולי רנד בסינגל קליפ חדש - "עוד טיפה"

הזמר והיוצר שולי רנד בסינגל קליפ חדש מתוך אלבומו השני והחדש "רצוא ושוב". השיר נכתב והולחן על ידי שולי רנד כשבמלאכת העיבוד חברו אליו הנגנים שמלווים אותו (קליפים)

מידד טסה במחרוזת "הכל לטובה" • האזינו
סינגלים וקליפיםמידד טסה במחרוזת "הכל לטובה" • האזינו

הזמר מידד טסה משיק מחרוזת ריקודים קצבית נוספת והפעם להיטים עכשוויים בהפקתו של מנהלו אביעד גיל. על העיבודים והקלידים הופקד רועי פנחסי (סינגלים וקליפים)

"הנני רופא לך" לחתן שפרק את הכתף בחתונה • צפו
מגזין"הנני רופא לך" לחתן שפרק את הכתף בחתונה • צפו

במהלך חתונת בנו של נשיא אחת הקהילות בצרפת, הורם החתן על שולחן, נפל ופרק את הכתף. החתונה הסתיימה בביצוע בלתי נתפס של משה לוק לשיר "הנני רופא לך" (מגזין)

שולי רנד לא מפחד לירות לכל הכיוונים
מגזיןשולי רנד לא מפחד לירות לכל הכיוונים

אחרי עשור שולי רנד סוף סוף הוציא את אלבומו השני בהפקתו של אסף תלמודי. מבקר המוזיקה של כיכר השבת, נתנאל לייפר, האזין לאלבום וחזר עם ביקורת מוזיקלית (מגזין מוזיקה)

משה סילבר בשתי מחרוזות חתונה • האזינו
חדשות המוזיקה משה סילבר בשתי מחרוזות חתונה • האזינו

זמר החתונות משה סילבר בשתי מחרוזות האחת מחרוזת שמחה והשנייה מחרוזת ריקודים בליוויו של המעבד אשר גבאי ותזמורתו שאחראי להפקה המוזיקלית (חדשות המוזיקה)

ריקוד הפרטיזנים של עולם הישיבות • צפו
חדשות המוזיקה ריקוד הפרטיזנים של עולם הישיבות • צפו

ביצוע משעשע ומרשים בחתונה, של חברי החתן מישיבת רש"י, ל'שיר הפרטיזנים' בביצועו המחודש של הזמר והיוצר עמירן דביר • צפו בביצוע מלא ההומור (חדשות המוזיקה)

שוב מוביל, ישי לפידות
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - שוב "בקש עבדך" של ישי לפידות. במקום השני 'הנשמה בקרבי' של מוטי שטיינמץ • הדירוג המלא (מוזיקה)

אלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי
מצעד כיכראלו השירים הכי מושמעים בשבוע האחרון ברדיו החרדי

השיר הכי מושמע בתחנות הרדיו החרדיות "קול חי" ו"קול ברמה" - "יש לי מלאך" של אסף שפר. במקום השני 'אלוקים גדול' של אבישי אשל • הדירוג המלא (מוזיקה)

פסנתר לשבת לזכרו של ר' בן ציון שנקר ז"ל
שירים חסידייםפסנתר לשבת לזכרו של ר' בן ציון שנקר ז"ל

השבוע חל יום השנה לפטירתו של המלחין והזמר האגדי מבית מודזי'ץ, ר' בן ציון שנקר ז"ל. לזכרו בחרתי לבצע את "פרוק ית ענך" של חסידות מודז'יץ שהוא מבצע ברגש (שירים חסידיים)

פסנתר לשבת: 'הנה ימים באים' ו'והשב'
שירים חסידייםפסנתר לשבת: 'הנה ימים באים' ו'והשב'

לרגל יום השנה ה-24 לפטירתו של ר' שלמה קרליבך בחרתי לבצע שני שירים נפלאים מיצירתו האהובה שלא רק שלא נס ליחה אלא היא אף מתרעננת ומתחדשת כל העת (שירים חסידיים)

אבי צליח ומישל שריקי בדואט:  "יחד ננצח"
מזרחיאבי צליח ומישל שריקי בדואט: "יחד ננצח"

היוצר גבריאל סרוסי כתב והלחין, מישל שריקי ואבי צליח מבצעים "יחד ננצח" כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית אחראי ציקי זנתי (מזרחי, מוזיקה)

משה לוק מחדש את הפיוט המרוקאי העתיק
מזרחימשה לוק מחדש את הפיוט המרוקאי העתיק

לקראת הימים הנוראים, משיק הזמר והפייטן משה לוק סינגל חדש בו הוא מבצע את הפיוט העתיק "אליך השם", בלחן אשר לקוח מתוך "שירת המלחון" והשתרש ביהדות מרוקו. עיבוד: אלעד לוי (מזרחי)

"ויכולו": חברי להקת מפתח סול באוסטריה
חזנות"ויכולו": חברי להקת מפתח סול באוסטריה

בשבת האחרונה היו חברי להקת 'מפתח סול' בוינה עיר הבירה האוסטרית. כמה דקות לפני כניסת השבת והגעת חברי הקהילה לביה"כ הגדול ביצעה הלהקה חימום עם יצירתו של מונה רוזנבלום (חזנות)

האחים למר ושלמה סלצקי: "ראי רחל ראי"
חזנותהאחים למר ושלמה סלצקי: "ראי רחל ראי"

ביצוע מרגש במיוחד של החזנים האחים יעקב ושלום למר ושלמה סלצקי מתוך פסטיבל קרקוב לשירו של שמואל רוזן ולחנו של אפי נצר "ראי רחל ראי". עיבוד וניצוח יוסי שוורץ (חזנות)

מוזיקה

מוזיקה יהודית, חסידית ומזרחית בכיכר השבת, חדשות על כל המתרחש בתעשיית המוזיקה, חרדית ודתית: קטעי וידאו לצפייה, קליפים, סינגלים ואלבומים חדשים.

עדכונים
כיכר facebook