מנחות צד  מרב לביא  משרד הפנים  נועה קירל
שיר לשבת חנוכה: מעוז צור בשתי גרסאותשיר לשבת חנוכה: מעוז צור בשתי גרסאותנתנאל לייפר
פתחתי במעוז צור ישועתי הקלאסי והמז'ורי ועברתי ממנו למעוז צור של חסידות ברסלב, מנגינה נוגה ומרגשת במיוחד, אותה אני אוהב לנגן ולבצע בימי החנוכה (שירים חסידיים)
להודות ולהלל: משדר מקפיץ לחג החנוכהלהודות ולהלל: משדר מקפיץ לחג החנוכהכיכר השבת6
בכל נקודה יהודית בעולם החלו הלילה לציין את נס החנוכה בהדלקת נרות ו"על הנסים". פתחו את הרמקולים והאזינו למשדר מקפיץ: שירי חנוכה מכל הזמנים ובכל הסגנונות (חגים)
"את אחיי אנכי מבקש" - שיר לשבת 'וישב'"את אחיי אנכי מבקש" - שיר לשבת 'וישב'נתנאל לייפר2
ביצוע פסנתר ללחנו של אהרן רזאל שבוצע בפעם הראשונה על ידי מרדכי בן דוד. מתוך פרשת 'וישב'. השיר הוקלט גם באלבומו המצליח של רזאל עצמו 'אני קבעתי' (שירים חסידיים)
שיר לשבת וישלח - "קטנתי מכל החסדים"שיר לשבת וישלח - "קטנתי מכל החסדים"נתנאל לייפר2
אי אפשר לוותר על שירו המצוין של יונתן רזאל - 'קטנתי מכל החסדים', מתוך אלבומו השני 'בין הצלילים' בגרסת פסנתר אינסטרומנטלית. אחד השירים המרגשים (שירים חסידיים)
שיר לשבת: "ושמרו בני ישראל את השבת"שיר לשבת: "ושמרו בני ישראל את השבת"נתנאל לייפר
ר' שלמה נהג לשיר את הניגון המקסים הזה על 'ממקומך' אך גם על 'ושמרו בני ישראל', משום מה כשניגנתי את השיר שמעתי באוזני רוחי את המילים 'ושמרו' (שירים חסידיים)
מנוחה ושמחה - זמירות שבת גרסת הפסנתרמנוחה ושמחה - זמירות שבת גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
לחנו הנפלא של ר' בן ציון שנקר ז"ל לפיוט האהוב מזמירות השבת בביצוע פסנתר אקוסטי. רבים אינם מודעים לכך שהוא זה שהלחין את המנגינה הקסומה (שירים חסידיים)
"מזמור לדוד" - גרסת פסנתר במחווה לשנקר"מזמור לדוד" - גרסת פסנתר במחווה לשנקרנתנאל לייפר
השבוע בחרתי לבצע את שירו האלמוותי של ר' בן ציון שנקר ז"ל שנפטר השבוע בגיל 92 - "מזמור לדוד". הלחן הקסום מלווה אותי מאז שאני זוכר את עצמי וימשיך גם בעתיד (מוזיקה)
פסנתר לשבת: "מזמור שיר ליום השבת"פסנתר לשבת: "מזמור שיר ליום השבת"נתנאל לייפר1
לכבוד שבוע היארצייט של ר' שלמה קרליבך, בחרתי לבצע עבורכם בפסנתר לאחד השירים המרגשים שלו "מזמור שיר ליום השבת", אפילו התינוק לא נשאר אדיש (שירים חסידיים)
האזינו: 'שיר 2' מלחניו של רכניץהאזינו: 'שיר 2' מלחניו של רכניץיאיר טוקר5
לאחר שבועות של צפייה, האלבום החדש והמדובר של החורף, 'שיר 2' מלחניו של ר' שלמה יהודה רכניץ, הגיע בתחילת השבוע אל החנויות • האזינו למיקס מיוחד מהאלבום (מוזיקה)
שיר לשבת: "רחם" גרסת הפסנתר האקוסטישיר לשבת: "רחם" גרסת הפסנתר האקוסטינתנאל לייפר3
האמת שהפעם זה השיר הראשון שפתאום עלה לי כשישבתי ליד הפסנתר שכוון אמש והצלילים הטהורים שהפיק פשוט לקחו אותי אוטומטית ללהיט של יעקב שוואקי (שירים חסידיים)
בצאת ישראל ממצרים - שיר לשבת חוה"מבצאת ישראל ממצרים - שיר לשבת חוה"מנתנאל לייפר
רבות ממנגינות ההלל המוכרות הם של חסידות מודז'יץ בביצועו של הבעל מנגן הוותיק, בן ציון שנקר, מתוכן בחרתי לבצע את "בצאת ישראל" לכבוד שבת חול המועד סוכות (שירים חסידים)
אברימי רוטלפני כולם: החדש של אברימי רוט לשמחת תורהיאיר טוקר1
ערב שמחת תורה, זמר הנשמה אברימי רוט ובחורי הישיבה לצעירים מגישים סינגל חדש פרי לחנו של הרב יוסף צבי ברייער. האזינו בבכורה (מוזיקה)
מתוך המופעמרדכי בן דוד ואוהד מושקוביץ בדואט מרהיביאיר טוקר6
ענקי הזמר החסידי מרדכי בן דוד ואוהד מושקוביץ התאחדו למופע 'לילה במגדל' בניצוחו של מאסטרו גרשון פריישטט. צפו בביצוע לשיר 'מדוע' (מוזיקה)
ושאבתם בששון: משדר שירים מקפיץ לחגושאבתם בששון: משדר שירים מקפיץ לחגכיכר השבת3
ושמחת בחגך: אספנו עבורכם את מיטב השירים המקפיצים והחגיגיים שיעשו לכם את החג בדיוק כמו שצריך. פתחו את הרמקולים והיכנסו לקצב • מה שלא להיט - לא כאן! (משדרים)
בווידאו: מונה רוזנבלום מתענג על השיר "שלא עשני גוי" מתוך האלבום החדש של גרטנרהאלבום החדש של שלומי גרטנר ומונה: "מנחה"יאיר טוקר2
שלומי גרטנר, הזמר הבריטי בעל קול הנשמה, חוזר עם אלבום שישי "מנחה" בהפקת גרשי מושקוביץ'. על העיבוד: גדול המוזיקאים של כל הזמנים ר' משה מרדכי (מונה) רוזנבלום (מוזיקה)
שיר לשבת: לא נפלאת היא - גרסת הפסנתרשיר לשבת: לא נפלאת היא - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
הפעם בחרתי לאת שירו של יוסי גרין "לא נפלאת היא ממך" בגרסת פסנתר אקוסטי. השיר בוצע במקור על ידי אברהם פריד ונחשב לאחד היצירות הטובות שלו (שירים חסידיים)
"שובה ישראל" - שיר במיוחד לשבת שובה"שובה ישראל" - שיר במיוחד לשבת שובהנתנאל לייפר1
ביצוע פסנתר אקוסטי לשירם של האחים שמואל ואריה ברונר - "שובה ישראל" מתוך הפטרת השבוע "שבת שובה", בלחנו הנפלא של ר' יהושע קנל אם אינני טועה (שירים חסידיים)
שיעה ברים בסינגל בכורה: "אני ישנה ולבי ער"שיעה ברים בסינגל בכורה: "אני ישנה ולבי ער"כיכר השבת1
כמעט תמיד הצליחו לחנים למילים מתוך "שיר השירים" לכבוש בסערה את שדה הזמר החסידי. לפני כשנתיים היה זה הלהיט "השבעתי אתכם", ונדמה כי בשנה הקרובה זהו "אני ישנה" של שיעה ברים (מוזיקה)
במחרוזת אחת: מחודש אלול לשמחת תורהבמחרוזת אחת: מחודש אלול לשמחת תורהכיכר השבת2
הזמר החסידי שמחה פרידמן והכנר שימי וויצהנדלר מגישים מחרוזת של שני ניגוני חב"ד עתיקים - האחד שקט ורציני, המושר במשך חודש אלול והימים הנוראים, והשני שמח ועליז, המושר בעיקר בעת ההקפות בשמחת תורה (מוזיקה)
צפו: אוהד מושקוביץ וידידים - "שטר התנאים"צפו: אוהד מושקוביץ וידידים - "שטר התנאים"יאיר טוקר10
סצנת החתונות האמריקאית מספקת לנו עוד ביצוע מיוחד ומרגש לקלסיקה חסידית והפעם "שטר התנאים" שבוצע במקור על ידי אברהם פריד בניצוחו של ישראל לאם (שירים)
אבינו מלכנו - שיר לשבת גרסת הפסנתראבינו מלכנו - שיר לשבת גרסת הפסנתרנתנאל לייפר1
השיר בלחנה של ברברה סטרייסנד בוצע היום על ידי בצורה מופלאה על ידי דוד ד'אור בהלוויתו של שמעון פרס. בהשראת הביצוע בחרתי אף אני לנגן אותו לקראת השבת ור"ה (חסידי)
צפו לפני כולם: הקליפ שילווה את הנוסעים לרבי נחמןצפו לפני כולם: הקליפ שילווה את הנוסעים לרבי נחמןכיכר השבת14
בכורה ב"כיכר השבת": הקליפ המיוחד ל"לשפוך ליבי כמים", שהלחין הרב יוסף הכט והפיק המוזיקאי רבי יוסף משה כהנא. מלווה בצילומים מציונו של רבי נחמן מברסלב (מוזיקה חסידית)
שלומי דסקל במחרוזת לימים הנוראים • צפושלומי דסקל במחרוזת לימים הנוראים • צפויאיר טוקר1
הזמר שלומי דסקל בליווי תזמורת "איי טים" ומקהלת המשוררים במחרוזת מלאת רגש של שירי הימים הנוראים בעיבודו של אברמי גור ארי (שירים חסידיים)
צפו לפני כולם: הקליפ החדש של מוטי רוטמןצפו לפני כולם: הקליפ החדש של מוטי רוטמןיאיר טוקר16
לאחר שזכה בריאליטי החרדי אולם יצא לדרך עצמאית, משחרר מוטי רוטמן קליפ לסינגל הראשון שלו, שצולם ברוח ימי אלול בסמוך לכותל המערבי. היורש של MBD? צפו והגיבו (מוזיקה)
שיר לשבת: "אבינו מלכנו" גרסת הפסנתרשיר לשבת: "אבינו מלכנו" גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
חודש אלול לא עובד בלי "אבינו מלכנו" במנגינה הקסומה והמוכרת. בחרתי לבצע עבורכם את הניגון לכבוד התחלת הסליחות בעדות אשכנז במוצאי שבת (שירים חסידיים)
איך גילה ידידיה מאיר את ר' הלל פלאי • צפואיך גילה ידידיה מאיר את ר' הלל פלאי • צפונתנאל לייפר
צפו בקטע מתוך המופע "אוחילה לקל" - מחווה שיריו של המלחין הנודע ר' הלל פלאי בהשתתפות זמרים רבים בהנחייתו של האיש שגילה את ר' הלל - ידידיה מאיר (שירים חסידיים)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook