מחרוזת משירי ראש השנה בגרסת הפסנתרמחרוזת משירי ראש השנה בגרסת הפסנתרנתנאל לייפר
"חמול" האהוב של ר' עקיבא המניק, "חמול" של יגאל צליק ו'אוחילה לקל' המצוין של ר' הלל פלאי כולם מתוך תפילות ראש השנה מבוצעים בגרסת הפסנתר האקוסטי (שירים חסידים)
הזמר נפתלי קמפה בסליחות ראשונות  • צפוהזמר נפתלי קמפה בסליחות ראשונות • צפויאיר טוקר9
הזמר נפתלי קמפה ערך סליחות ראשונות מוזיקליות בבית הכנסת האשכנזי הישן בחדרה כשהוא מלווה במעבד אלי קליין והנשפן מאיר ויינר. צפו בקטע קטן מתוך הסליחות (מוזיקה)
פסנתר למוצאי יום מנוחה - "הנשמה לך"פסנתר למוצאי יום מנוחה - "הנשמה לך"נתנאל לייפר1
שירו של ר' שלמה קרליבך "הנשמה לך" הפך בשנים האחרונות לאחד השירים הראשונים של מנייני סליחות קרליבך ברחבי העולם. האזינו לביצוע גרסת הפסנתר (מוזיקה)
לחודש הרחמים והסליחות  - "מכניסי רחמים"לחודש הרחמים והסליחות - "מכניסי רחמים"נתנאל1
שירו הנפלא של ר' חיים בנט הוא חלק בלתי נפרד מאווירת חודש הרחמים והסליחות האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי של השיר שזכה לכל כך הרבה ביצועים שונים ומשונים (מוזיקה)
"אשא עיניי" - הניגון המרגש של  קרליבך"אשא עיניי" - הניגון המרגש של קרליבךנתנאל לייפר
השיר שיצא באלבום הבכורה של ר' שלמה קרליבך "הנשמה לך" הפך לאחד השירים המוכרים והמושרים בעולם המוזיקה היהודית. לכבוד חודש אלול, גרסת הפסנתר האקוסטי (מוזיקה)
פסנתר לשבת חודש אלול: "אבינו מלכנו"פסנתר לשבת חודש אלול: "אבינו מלכנו"נתנאל לייפר1
חודש אלול בלי "אבינו מלכנו" המוכר והאהוב הוא חסר לחלוטין. האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי למנגינת התפילה המושרת בכל תפוצות ישראל (מוזיקה, שירים חסידיים)
"אלול" - בערל צוקר ואשר גבאי לכבוד אלול"אלול" - בערל צוקר ואשר גבאי לכבוד אלוליאיר טוקר3
הקלידן אשר גבאי והזמר בערל צוקר ביצעו פתיח מקורי וייחודי להרקדה שנייה בחתונה, לכבוד ראש חודש, ברוח הימים הבאים עלינו לטובה • צפו בווידאו מוזיקה, מגזין)
' שמואל גריינמן סחף את בני הישיבות • צפו' שמואל גריינמן סחף את בני הישיבות • צפוכיכר השבת17
מאות תלמידי ישיבות השתתפו בימי בין הזמנים בהופעות קומזיץ מיוחדות של הרב שמואל גריינמן, המשולבות בדברי תורה, סיפורים ושירים, בליווי אלי לאופר - על הקלידים (מוזיקה)
"טוב להודות" - גרסת הפסנתר לכבוד שבת"טוב להודות" - גרסת הפסנתר לכבוד שבתנתנאל לייפר
שירו של אברהם פריד מאלבומו "טוב להודות" בן היותר מ-35 שנה הוא אחד הלחנים היפים והפחות מוכרים בביצועו של פריד. התעללתי מעט בשיר היפיפה והענקתי לו גוון שונה (מוזיקה)
צפו: מרדכי בן דוד מופיע בפני ילדים חוליםצפו: מרדכי בן דוד מופיע בפני ילדים חוליםכיכר השבת7
אלפי ילדים חולים השתתפו בשבוע האחרון במופע מיוחד של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד בליווי מקהלת בעלי המנגנים ותזמורתו של המאסטרו יואלי דיקמן. "האווירה במקום הייתה מחשמלת" סיפרו הנוכחים. צפו בקליפ מההופעה (מוזיקה)
פסנתר לשבת: ניגון קרליבך -  "ממקומך"פסנתר לשבת: ניגון קרליבך - "ממקומך"נתנאל לייפר
אין כמו ניגון של ר' שלמה קרליבך כדי לקבל את השבת. הפעם בחרתי בניגון המוכר והאהוב במיוחד של הרבי המרקד המושר למילות הקדושה או חזרת הש"ץ - 'ושמרו' (שירים חסידיים)
פסנתר לעונת החתונות -  "מי בן שיח"פסנתר לעונת החתונות - "מי בן שיח"נתנאל לייפר3
לחנו הקסום של המלחין המיתולוגי אייבי רוטנברג מהאלבום הראשון בסדרה הנפלאה 'דבקות' מלווה חופות רבות ברחבי העולם. האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי (שירים חסידיים)
"אגדלך" - הפיוט הספרדי הכי אשכנזי שיש"אגדלך" - הפיוט הספרדי הכי אשכנזי שישנתנאל לייפר3
'אגדלך' הוא אחד הפיוטים האהובים ביותר שמנגינתו מושרת ומוכרת בקרב קהילות רבות הלחן הקסום שייך למלחין בן זמננו מרדכי כלפון ז"ל שנפטר בגיל 54 לפני כ-36 שנה (מוזיקה)
ניגון "יב'-יג' תמוז" בביצוע ייחודי ומרגשניגון "יב'-יג' תמוז" בביצוע ייחודי ומרגשיאיר טוקר8
נגן הקלידים דוידי נחשון מלווה את נגן הסאז בוש, מנחם מוניס בביצוע מיוחד ומרגש לניגון החב"די המכונה ניגון יב'-יג' תמוז "חג הגאולה" יום שחרורו של הרבי הריי"צ (מוזיקה)
פסנתר לשבת: שובי נפשי הגרסה האקוסטיתפסנתר לשבת: שובי נפשי הגרסה האקוסטיתנתנאל לייפר1
שיריו של ר'שלמה קרליבך למרות פשטותם ואולי בגללה הם תמיד נעימים וכיפיים לנגינה ולהאזנה, הפעם בחרתי ב"שובי נפשי" היפיפה והמרגש כל פעם מחדש (שירים חסידיים)
לכבוד שבת ראש חודש: "יוסף השם עליכם"לכבוד שבת ראש חודש: "יוסף השם עליכם"נתנאל לייפר
השבת פרשת קרח, שבת ראש חודש תמוז, בחרתי לבצע את המגינה הקלאסית והאהובה מתוך ההלל. וכמובן גם לינק להורדה חינם של האלבום המלא "פסנתר הלל" (מוזיקה)
פסנתר שבת מתוך הזמירות: מנוחה ושמחהפסנתר שבת מתוך הזמירות: מנוחה ושמחהנתנאל לייפר
אחד מלחניו האהובים והמוכרים של המלחין האגדי ר' בן ציון שנקר ז"ל לזמירות השבת - "מנוחה ושמחה". האזינו לביצוע האקוסטי של הפסנתרן נתנאל לייפר (שירים חסידיים)
שלום עליכם - אחיה אשר כהן אלורו - טעימהשלום עליכם - אחיה אשר כהן אלורו - טעימהנתנאל לייפר1
נגן הפסנתר המוכשר אחיה אשר כהן אלורו מקליט בימים אלו פרויקט של פרשנות ייחודית למוזיקה יהודית. אחיה שמנגן עם גדולי הזמר החסידי והישראלי בטעימות מהאולפן (מוזיקה)
פסנתר לשבת: "לכה דודי לקראת כלה"פסנתר לשבת: "לכה דודי לקראת כלה"נתנאל לייפר
ניגון ה'לכה דודי' של ר' שלמה קרליבך הוא אחד היפים והנעימים למרות פשטות הלחן שחוזר על עצמו שוב ושוב ואולי דווקא בגלל זה. האזינו לגרסת הפסנתר (שירים חסידיים)
פסנתר לשבת: מחרוזת 'לולי תורתך שעשועי'פסנתר לשבת: מחרוזת 'לולי תורתך שעשועי'נתנאל לייפר
במצעד שירי התורה שערכנו ב'כיכר השבת' בערב חג השבועות ניצח בגדול שירו של ר' שלוימלה "לולי תורתך". בחרתי לבצע אותו יחד עם לחנו של מרדכי בן דוד (מוזיקה)
שרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםשרים לתורה: בחרו את השיר האהוב עליכםנתנאל לייפר23
לכבוד חג מתן תורה, אספנו עבורכם את מיטב שירי אהבת התורה של המוזיקה החסידית והיהודית. הצביעו עכשיו: איזה שיר על התורה ולומדיה הכי מרגש ונוגע בלבכם? (מצעד כיכר)
"יהי החודש הזה" - ראש חודש גרסת פסנתר"יהי החודש הזה" - ראש חודש גרסת פסנתרנתנאל לייפר
לחנו הנודע של האדמו"ר מבעלז למילים 'יהי החודש הזה' נחשב לאחד משירי ראש החודש האהובים זה כבר כשלושים שנה. האזינו לעיבוד פסנתר ייחודי לכבוד ראש חודש (מוזיקה)
אברהם פריד מרקיד ב"מרכז הרב" • צפואברהם פריד מרקיד ב"מרכז הרב" • צפויאיר טוקר6
גדול הזמר החסידי, אברהם פריד, חגג את יום ירושלים באירוע המסורתי בישיבת מרכז הרב בהשתתפות מאות שגדשו את אולם הישיבה עד אפס מקום וראש הממשלה נתניהו (מוזיקה)
מצעד שירי ירושלים של המוזיקה החסידיתמצעד שירי ירושלים של המוזיקה החסידיתכיכר השבת
במשך השנים נוצרו במוזיקה החסידית עשרות שירים העוסקים בירושלים וחשיבותה. האזינו למצעד עשרת השירים הגדולים לכבודה של העיר ודרגו את השירים האהובים עליכם (מוזיקה)
פסנתר לשבת: 50 שנה לשחרור ירושליםפסנתר לשבת: 50 שנה לשחרור ירושליםנתנאל לייפר2
לאחר שחרור ירושלים במלחמת ששת הימים רצה המלחין הנודע בן ציון שנקר ז"ל להלחין שיר יהודי שיתחרה עם "ירושלים של זהב" הכללי - "ולירושלים עירך" הנודע (מוזיקה)
"בצאת ישראל ממצרים" - גרסת הפסנתר"בצאת ישראל ממצרים" - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
מנגינות ההלל הם חלק בלתי נפרד מימי חג הפסח שאנו נמצאים בעיצומם. בחרתי לבצע את "בצאת ישראל ממצרים" בלחנו האהוב של הבעל מנגן ר' בן ציון שנקר ז"ל (מוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook