"אלול" - בערל צוקר ואשר גבאי לכבוד אלול"אלול" - בערל צוקר ואשר גבאי לכבוד אלוליאיר טוקר3
הקלידן אשר גבאי והזמר בערל צוקר ביצעו פתיח מקורי וייחודי להרקדה שנייה בחתונה, לכבוד ראש חודש, ברוח הימים הבאים עלינו לטובה • צפו בווידאו מוזיקה, מגזין)
' שמואל גריינמן סחף את בני הישיבות • צפו' שמואל גריינמן סחף את בני הישיבות • צפוכיכר השבת17
מאות תלמידי ישיבות השתתפו בימי בין הזמנים בהופעות קומזיץ מיוחדות של הרב שמואל גריינמן, המשולבות בדברי תורה, סיפורים ושירים, בליווי אלי לאופר - על הקלידים (מוזיקה)
"טוב להודות" - גרסת הפסנתר לכבוד שבת"טוב להודות" - גרסת הפסנתר לכבוד שבתנתנאל לייפר
שירו של אברהם פריד מאלבומו "טוב להודות" בן היותר מ-35 שנה הוא אחד הלחנים היפים והפחות מוכרים בביצועו של פריד. התעללתי מעט בשיר היפיפה והענקתי לו גוון שונה (מוזיקה)
צפו: מרדכי בן דוד מופיע בפני ילדים חוליםצפו: מרדכי בן דוד מופיע בפני ילדים חוליםכיכר השבת7
אלפי ילדים חולים השתתפו בשבוע האחרון במופע מיוחד של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד בליווי מקהלת בעלי המנגנים ותזמורתו של המאסטרו יואלי דיקמן. "האווירה במקום הייתה מחשמלת" סיפרו הנוכחים. צפו בקליפ מההופעה (מוזיקה)
פסנתר לשבת: ניגון קרליבך -  "ממקומך"פסנתר לשבת: ניגון קרליבך - "ממקומך"נתנאל לייפר
אין כמו ניגון של ר' שלמה קרליבך כדי לקבל את השבת. הפעם בחרתי בניגון המוכר והאהוב במיוחד של הרבי המרקד המושר למילות הקדושה או חזרת הש"ץ - 'ושמרו' (שירים חסידיים)
פסנתר לעונת החתונות -  "מי בן שיח"פסנתר לעונת החתונות - "מי בן שיח"נתנאל לייפר3
לחנו הקסום של המלחין המיתולוגי אייבי רוטנברג מהאלבום הראשון בסדרה הנפלאה 'דבקות' מלווה חופות רבות ברחבי העולם. האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי (שירים חסידיים)
"אגדלך" - הפיוט הספרדי הכי אשכנזי שיש"אגדלך" - הפיוט הספרדי הכי אשכנזי שישנתנאל לייפר3
'אגדלך' הוא אחד הפיוטים האהובים ביותר שמנגינתו מושרת ומוכרת בקרב קהילות רבות הלחן הקסום שייך למלחין בן זמננו מרדכי כלפון ז"ל שנפטר בגיל 54 לפני כ-36 שנה (מוזיקה)
ניגון "יב'-יג' תמוז" בביצוע ייחודי ומרגשניגון "יב'-יג' תמוז" בביצוע ייחודי ומרגשיאיר טוקר8
נגן הקלידים דוידי נחשון מלווה את נגן הסאז בוש, מנחם מוניס בביצוע מיוחד ומרגש לניגון החב"די המכונה ניגון יב'-יג' תמוז "חג הגאולה" יום שחרורו של הרבי הריי"צ (מוזיקה)
פסנתר לשבת: שובי נפשי הגרסה האקוסטיתפסנתר לשבת: שובי נפשי הגרסה האקוסטיתנתנאל לייפר1
שיריו של ר'שלמה קרליבך למרות פשטותם ואולי בגללה הם תמיד נעימים וכיפיים לנגינה ולהאזנה, הפעם בחרתי ב"שובי נפשי" היפיפה והמרגש כל פעם מחדש (שירים חסידיים)
לכבוד שבת ראש חודש: "יוסף השם עליכם"לכבוד שבת ראש חודש: "יוסף השם עליכם"נתנאל לייפר
השבת פרשת קרח, שבת ראש חודש תמוז, בחרתי לבצע את המגינה הקלאסית והאהובה מתוך ההלל. וכמובן גם לינק להורדה חינם של האלבום המלא "פסנתר הלל" (מוזיקה)
פסנתר שבת מתוך הזמירות: מנוחה ושמחהפסנתר שבת מתוך הזמירות: מנוחה ושמחהנתנאל לייפר
אחד מלחניו האהובים והמוכרים של המלחין האגדי ר' בן ציון שנקר ז"ל לזמירות השבת - "מנוחה ושמחה". האזינו לביצוע האקוסטי של הפסנתרן נתנאל לייפר (שירים חסידיים)
שלום עליכם - אחיה אשר כהן אלורו - טעימהשלום עליכם - אחיה אשר כהן אלורו - טעימהנתנאל לייפר1
נגן הפסנתר המוכשר אחיה אשר כהן אלורו מקליט בימים אלו פרויקט של פרשנות ייחודית למוזיקה יהודית. אחיה שמנגן עם גדולי הזמר החסידי והישראלי בטעימות מהאולפן (מוזיקה)
פסנתר לשבת: "לכה דודי לקראת כלה"פסנתר לשבת: "לכה דודי לקראת כלה"נתנאל לייפר
ניגון ה'לכה דודי' של ר' שלמה קרליבך הוא אחד היפים והנעימים למרות פשטות הלחן שחוזר על עצמו שוב ושוב ואולי דווקא בגלל זה. האזינו לגרסת הפסנתר (שירים חסידיים)
פסנתר לשבת: מחרוזת 'לולי תורתך שעשועי'פסנתר לשבת: מחרוזת 'לולי תורתך שעשועי'נתנאל לייפר
במצעד שירי התורה שערכנו ב'כיכר השבת' בערב חג השבועות ניצח בגדול שירו של ר' שלוימלה "לולי תורתך". בחרתי לבצע אותו יחד עם לחנו של מרדכי בן דוד (מוזיקה)
"יהי החודש הזה" - ראש חודש גרסת פסנתר"יהי החודש הזה" - ראש חודש גרסת פסנתרנתנאל לייפר
לחנו הנודע של האדמו"ר מבעלז למילים 'יהי החודש הזה' נחשב לאחד משירי ראש החודש האהובים זה כבר כשלושים שנה. האזינו לעיבוד פסנתר ייחודי לכבוד ראש חודש (מוזיקה)
אברהם פריד מרקיד ב"מרכז הרב" • צפואברהם פריד מרקיד ב"מרכז הרב" • צפויאיר טוקר6
גדול הזמר החסידי, אברהם פריד, חגג את יום ירושלים באירוע המסורתי בישיבת מרכז הרב בהשתתפות מאות שגדשו את אולם הישיבה עד אפס מקום וראש הממשלה נתניהו (מוזיקה)
מצעד שירי ירושלים של המוזיקה החסידיתמצעד שירי ירושלים של המוזיקה החסידיתכיכר השבת
במשך השנים נוצרו במוזיקה החסידית עשרות שירים העוסקים בירושלים וחשיבותה. האזינו למצעד עשרת השירים הגדולים לכבודה של העיר ודרגו את השירים האהובים עליכם (מוזיקה)
פסנתר לשבת: 50 שנה לשחרור ירושליםפסנתר לשבת: 50 שנה לשחרור ירושליםנתנאל לייפר2
לאחר שחרור ירושלים במלחמת ששת הימים רצה המלחין הנודע בן ציון שנקר ז"ל להלחין שיר יהודי שיתחרה עם "ירושלים של זהב" הכללי - "ולירושלים עירך" הנודע (מוזיקה)
"בצאת ישראל ממצרים" - גרסת הפסנתר"בצאת ישראל ממצרים" - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
מנגינות ההלל הם חלק בלתי נפרד מימי חג הפסח שאנו נמצאים בעיצומם. בחרתי לבצע את "בצאת ישראל ממצרים" בלחנו האהוב של הבעל מנגן ר' בן ציון שנקר ז"ל (מוזיקה)
להיט ברשת: הילדים שתפסו פיקוד על התזמורתלהיט ברשת: הילדים שתפסו פיקוד על התזמורתיאיר טוקר15
האחים זאבי וברלה בסך הכל עלו לשיר בחתונה של קרובת משפחה, אולם התיעוד שהגיע לרשת סחף תגובות נלהבות של גולשים שלא התמקדו בצרידות והזיופים הילדותיים, אלא בשירתם ונגינתם הטהורה של השניים. צפו בווידאו (מוזיקה חסידית)
פסנתר לשבת הגדול: "מה נשתנה"פסנתר לשבת הגדול: "מה נשתנה"נתנאל לייפר1
אינני יודע את מקורה של מנגינת 'מה נשתנה' המפורסמת והידועה היא כביכול פשוטה אך מבחינתי אין לה תחליף וכשניגנתי אותה פתאום צפו ממנה רבדים נוספים (מוזיקה)
קומזיץ פסח בהשתתפות מאות בחורים • צפוקומזיץ פסח בהשתתפות מאות בחורים • צפויאיר טוקר2
מאות בחורי ישיבה התכנסו אמש בהיכל הספורט בבית שמש לקומזיץ עם האמנים: זאנוויל וינברגר, גלעד פוטולסקי, פיני איינהורן ומשה קליין ובניצוחו של בני לאופר ותזמורתו (מוזיקה)
מקסים: הביצוע של יעקב ומנדי למר ל"קרב יום"מקסים: הביצוע של יעקב ומנדי למר ל"קרב יום"יאיר טוקר
ערב חג הפסח, מבצע החזן יעקב למר יחד עם בנו מנדי את הניגון הבעלזאי למילים "קרב יום", ניגון אותו נהוג לשיר על שולחן ליל הסדר בחצרות החסידים (מוזיקה חסידית)
לפני כולם: השירים החדשים של שלמה כהן ואהרלה סמטלפני כולם: השירים החדשים של שלמה כהן ואהרלה סמטיאיר טוקר10
בשבועות האחרונים, גויסו הזמרים שלמה כהן וארהלה סמט להפקת שני להיטים חסידיים חדשים. האזינו לפני כולם ל"כל המשמח" ולמען תורתך הקדושה" (מוזיקה חסידית)
המוזיקאי הפתיע באירוע: ניגן באמצעות שופרהמוזיקאי הפתיע באירוע: ניגן באמצעות שופריאיר טוקר
השופר מרטיט אותנו בימים הנוראים. אבל האם ידעתם שאפשר גם לנגן באמצעותו? טוב. לא כל אחד יכול, אבל נגן כלי הנשיפה דני פלאם בהחלט הצליח לעשות את זה טוב. צפו בווידאו (מוזיקה)
בתמונה: הרב ראטה זי"עבדיוק 70 שנה לפטירתו: האזינו ל"נשמת" של הרביכיכר השבת1
בעולם החסידות מציינים היום (ראשון) את יום השנה ה-70 לפטירת רבי אהרון ראטה זי"ע, בעל ה'שומר אמונים'. האזינו לניגון שחיבר "נשמת" בביצוע מקהלת "מלכות" (מוזיקה חסידית)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

עדכונים
כיכר facebook