חסידיסטוק  אומן  סאטמר
שיר לשבת: "רחם" גרסת הפסנתר האקוסטישיר לשבת: "רחם" גרסת הפסנתר האקוסטינתנאל לייפר3
האמת שהפעם זה השיר הראשון שפתאום עלה לי כשישבתי ליד הפסנתר שכוון אמש והצלילים הטהורים שהפיק פשוט לקחו אותי אוטומטית ללהיט של יעקב שוואקי (שירים חסידיים)
בצאת ישראל ממצרים - שיר לשבת חוה"מבצאת ישראל ממצרים - שיר לשבת חוה"מנתנאל לייפר
רבות ממנגינות ההלל המוכרות הם של חסידות מודז'יץ בביצועו של הבעל מנגן הוותיק, בן ציון שנקר, מתוכן בחרתי לבצע את "בצאת ישראל" לכבוד שבת חול המועד סוכות (שירים חסידים)
אברימי רוטלפני כולם: החדש של אברימי רוט לשמחת תורהיאיר טוקר1
ערב שמחת תורה, זמר הנשמה אברימי רוט ובחורי הישיבה לצעירים מגישים סינגל חדש פרי לחנו של הרב יוסף צבי ברייער. האזינו בבכורה (מוזיקה)
מתוך המופעמרדכי בן דוד ואוהד מושקוביץ בדואט מרהיביאיר טוקר6
ענקי הזמר החסידי מרדכי בן דוד ואוהד מושקוביץ התאחדו למופע 'לילה במגדל' בניצוחו של מאסטרו גרשון פריישטט. צפו בביצוע לשיר 'מדוע' (מוזיקה)
ושאבתם בששון: משדר שירים מקפיץ לחגושאבתם בששון: משדר שירים מקפיץ לחגכיכר השבת3
ושמחת בחגך: אספנו עבורכם את מיטב השירים המקפיצים והחגיגיים שיעשו לכם את החג בדיוק כמו שצריך. פתחו את הרמקולים והיכנסו לקצב • מה שלא להיט - לא כאן! (משדרים)
בווידאו: מונה רוזנבלום מתענג על השיר "שלא עשני גוי" מתוך האלבום החדש של גרטנרהאלבום החדש של שלומי גרטנר ומונה: "מנחה"יאיר טוקר2
שלומי גרטנר, הזמר הבריטי בעל קול הנשמה, חוזר עם אלבום שישי "מנחה" בהפקת גרשי מושקוביץ'. על העיבוד: גדול המוזיקאים של כל הזמנים ר' משה מרדכי (מונה) רוזנבלום (מוזיקה)
שיר לשבת: לא נפלאת היא - גרסת הפסנתרשיר לשבת: לא נפלאת היא - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
הפעם בחרתי לאת שירו של יוסי גרין "לא נפלאת היא ממך" בגרסת פסנתר אקוסטי. השיר בוצע במקור על ידי אברהם פריד ונחשב לאחד היצירות הטובות שלו (שירים חסידיים)
"שובה ישראל" - שיר במיוחד לשבת שובה"שובה ישראל" - שיר במיוחד לשבת שובהנתנאל לייפר1
ביצוע פסנתר אקוסטי לשירם של האחים שמואל ואריה ברונר - "שובה ישראל" מתוך הפטרת השבוע "שבת שובה", בלחנו הנפלא של ר' יהושע קנל אם אינני טועה (שירים חסידיים)
שיעה ברים בסינגל בכורה: "אני ישנה ולבי ער"שיעה ברים בסינגל בכורה: "אני ישנה ולבי ער"כיכר השבת1
כמעט תמיד הצליחו לחנים למילים מתוך "שיר השירים" לכבוש בסערה את שדה הזמר החסידי. לפני כשנתיים היה זה הלהיט "השבעתי אתכם", ונדמה כי בשנה הקרובה זהו "אני ישנה" של שיעה ברים (מוזיקה)
במחרוזת אחת: מחודש אלול לשמחת תורהבמחרוזת אחת: מחודש אלול לשמחת תורהכיכר השבת2
הזמר החסידי שמחה פרידמן והכנר שימי וויצהנדלר מגישים מחרוזת של שני ניגוני חב"ד עתיקים - האחד שקט ורציני, המושר במשך חודש אלול והימים הנוראים, והשני שמח ועליז, המושר בעיקר בעת ההקפות בשמחת תורה (מוזיקה)
צפו: אוהד מושקוביץ וידידים - "שטר התנאים"צפו: אוהד מושקוביץ וידידים - "שטר התנאים"יאיר טוקר10
סצנת החתונות האמריקאית מספקת לנו עוד ביצוע מיוחד ומרגש לקלסיקה חסידית והפעם "שטר התנאים" שבוצע במקור על ידי אברהם פריד בניצוחו של ישראל לאם (שירים)
אבינו מלכנו - שיר לשבת גרסת הפסנתראבינו מלכנו - שיר לשבת גרסת הפסנתרנתנאל לייפר1
השיר בלחנה של ברברה סטרייסנד בוצע היום על ידי בצורה מופלאה על ידי דוד ד'אור בהלוויתו של שמעון פרס. בהשראת הביצוע בחרתי אף אני לנגן אותו לקראת השבת ור"ה (חסידי)
צפו לפני כולם: הקליפ שילווה את הנוסעים לרבי נחמןצפו לפני כולם: הקליפ שילווה את הנוסעים לרבי נחמןכיכר השבת14
בכורה ב"כיכר השבת": הקליפ המיוחד ל"לשפוך ליבי כמים", שהלחין הרב יוסף הכט והפיק המוזיקאי רבי יוסף משה כהנא. מלווה בצילומים מציונו של רבי נחמן מברסלב (מוזיקה חסידית)
שלומי דסקל במחרוזת לימים הנוראים • צפושלומי דסקל במחרוזת לימים הנוראים • צפויאיר טוקר1
הזמר שלומי דסקל בליווי תזמורת "איי טים" ומקהלת המשוררים במחרוזת מלאת רגש של שירי הימים הנוראים בעיבודו של אברמי גור ארי (שירים חסידיים)
צפו לפני כולם: הקליפ החדש של מוטי רוטמןצפו לפני כולם: הקליפ החדש של מוטי רוטמןיאיר טוקר16
לאחר שזכה בריאליטי החרדי אולם יצא לדרך עצמאית, משחרר מוטי רוטמן קליפ לסינגל הראשון שלו, שצולם ברוח ימי אלול בסמוך לכותל המערבי. היורש של MBD? צפו והגיבו (מוזיקה)
שיר לשבת: "אבינו מלכנו" גרסת הפסנתרשיר לשבת: "אבינו מלכנו" גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
חודש אלול לא עובד בלי "אבינו מלכנו" במנגינה הקסומה והמוכרת. בחרתי לבצע עבורכם את הניגון לכבוד התחלת הסליחות בעדות אשכנז במוצאי שבת (שירים חסידיים)
איך גילה ידידיה מאיר את ר' הלל פלאי • צפואיך גילה ידידיה מאיר את ר' הלל פלאי • צפונתנאל לייפר
צפו בקטע מתוך המופע "אוחילה לקל" - מחווה שיריו של המלחין הנודע ר' הלל פלאי בהשתתפות זמרים רבים בהנחייתו של האיש שגילה את ר' הלל - ידידיה מאיר (שירים חסידיים)
במיוחד לח"י אלול: ניגון הארבע בבותבמיוחד לח"י אלול: ניגון הארבע בבותנתנאל לייפר
ביצוע פסנתר לניגון החב"די מלא ההוד שמנוגן רק בחתונות או במועדים מסוימים בשנה, אחד מהם הוא ח"י אלול: יום הולדתם של הבעש"ט - אבי תורת החסידות והאדמו"ר הזקן, מייסד חסידות חב"ד ומלחין הניגון (חסידי)
אוחילה - ביצוע מחודש  של להבה וירון בראוחילה - ביצוע מחודש של להבה וירון בריאיר טוקר6
להקת להבה עם הסולן ירון בר בביצוע מחודש ללהיט המרגש של ר' הלל פלאיי - אוחילה לקל מתוך תפילת הימים הנוראים • צפו בביצוע (שירים חסידיים)
עוד להיט למלחין האלמוני של "אמונה": "למה למה"עוד להיט למלחין האלמוני של "אמונה": "למה למה"יאיר טוקר3
'אמונה' היה הסינגל הראשון שחשף את בעל המנגן ר' דוד רוזנפלד ועורר סקרנות רבה. כעת, הוא חוזר בלחן חדש למילים "למה יאמרו הגויים איה נא אלוקיהם". האזינו (מוזיקה חסידית)
"תבוא": האזינו לביצוע החדש של מרדכי בן דוד"תבוא": האזינו לביצוע החדש של מרדכי בן דודכיכר השבת14
ערב ראש השנה והימים הנוראים, משוחרר סינגל הראשון מתוך האלבום החדש של צבי זילברשטיין, "תבוא" בדואט עם MBD אותו מלווה מקהלת שירה הפופולארית. האזינו (מוזיקה)
בשצף קצף  הסתרתי פניי - שיר לשבתבשצף קצף הסתרתי פניי - שיר לשבתנתנאל לייפר2
השבוע בחרתי לבצע את שירו המצוין של אברומי פלאם (לאיפה הוא נעלם?) בלחנו של יואל צליק. בניגוד לפירוש בעברית, בשצף קצף הכוונה בפסוק דווקא למעט כעס (שירים חסידיים)
שיר לשבת: "קול צופייך" גרסת הפסנתרשיר לשבת: "קול צופייך" גרסת הפסנתרנתנאל לייפר2
מתוך הפטרת פרשת שופטים, בלחנו הנפלא של סוקי ברי בגרסת פסנתר אינסטרומנטלית. השיר בוצע במקור על ידי מקהלת הילדים "עמודי שיש" (שירים חסידיים)
נדב בכר ואורן צור בניגון חדש לכבוד שבתנדב בכר ואורן צור בניגון חדש לכבוד שבתנתנאל לייפר
צמד המוזיקאים הווירטואוזים שאחראים לביצועים רבים ואיכותיים בעיקר של ניגוני חב"ד יוצאים בניגון נוסף עם גיטרה וכינור (שירים חסידיים)
מרגש: מוטי שטיינמץ שר את "פנה לעלבון" עם תזמורת פילהרמוניתמרגש: מוטי שטיינמץ שר את "פנה לעלבון" עם תזמורת פילהרמוניתיאיר טוקר11
הזמר החסידי מוטי שטיינמץ, ביצע בחופת משפחת שפירא בווילמסבורג את "פנה לעלבון", בשירה מרגשת במיוחד בליווי התזמורת הפילהרמונית של ר' ישראל לאם. הפקה: ארי טייטלבום (מוזיקה)
האזינו לסינגל: יואל נפחא שר "עוד יזכור לנו"האזינו לסינגל: יואל נפחא שר "עוד יזכור לנו"יאיר טוקר7
יואל נפחא משחרר סינגל חדש למילים "עוד יזכור לנו" בלחנו של רולי אזרחי. על העיבוד אחראי ג'ף הורביץ ועל העיבוד הקולי והמקהלות רולי אזרחי (מוזיקה, סינגל)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook