מלך..  ישי ריבו  באבוב  ניסים בלאק
ניגון לשבת: מה טובו אוהליך יעקבניגון לשבת: מה טובו אוהליך יעקבנתנאל לייפר
פינה מוזיקלית חדשה, ביצוע אינסטרומנטלי במיוחד עבור גולשי כיכר השבת ברוח הימים. והפעם ביצוע לשירו המצוין של שטרייכר - מה טובו מתוך הפרשה (חדשות המוזיקה)
"נפשי חולה אהבתיך": הקליפ של לוי פאלקוביץ"נפשי חולה אהבתיך": הקליפ של לוי פאלקוביץכיכר השבת13
לוי פאלקוביץ נפגש לערב גיבוש עם חבריו ממקהלת שירה, הם ביצעו את "נפשי חולת אהבתיך" ושאלו את עצמם למה לא לעשות מזה קליפ? אז הנה, יש קליפ (מוזיקה)
הזמר מנדי וייס בסינגל חדש: "ויעזור"הזמר מנדי וייס בסינגל חדש: "ויעזור"יאיר טוקר8
מנדי וייס חבר למלחין החסידי ר' משולם גרינברגר ולמעבדים יואלי דיקמן, יענקי כהן ופינחס ביכלר לסינגל חדש ומקפיץ • האזינו (מוזיקה חסידית)
הביצוע המרגש ל"הנני בידך" - צפו: כשהאוקראינים שרו את הלהיט "הנני בידך"צפו: כשהאוקראינים שרו את הלהיט "הנני בידך"יאיר טוקר30
זמרים לא יהודים מאוקראינה ביצעו את הלהיט ההיסטרי של אברהם פריד "הנני בידך" וקאבר יפהפה ל"אל הנער הזה" שמבצע שטיינמץ עם מקהלת שירה - התוצאה מרגשת ומפתיעה (מוזיקה)
שבועות - כל שירי שבועות במשדר אחדכל שירי שבועות במשדר אחדיאיר טוקר19
"כיכר השבת" מתכבד להגיש משדר מוזיקלי מיוחד לקראת חג-השבועות, בעריכת toker.fm. עם מיטב השירים, מכל הזמנים ומכל העדות - כאיש אחד בלב אחד (שירים חסידיים, מיוחד)
"איתך אני": האזינו לאלבום החדש של אברהם פריד"איתך אני": האזינו לאלבום החדש של אברהם פרידיאיר טוקר28
לאחר ציפייה ארוכה, ענק הזמר החסידי אברהם פריד משחרר היום (שני) את אלבומו החדש "אוצר של יראת שמיים" ובאנגלית "Bring the house down". האזינו לשיר מתוך האלבום החדש (מוזיקה)
איזה יוסי: כשיוסי גיל הדהים את יוסי גרין. צפואיזה יוסי: כשיוסי גיל הדהים את יוסי גרין. צפוכיכר השבת6
איש הרדיו והמוזיקה החסידית יוסי גיל, המבקר בימים אלו בארה"ב, פגש אתמול את גדול המלחינים יוסי גרין, ובמשך מספר שעות ישבו השניים על יד הפסנתר והעלו זכרונות. צפו בווידאו (מוזיקה, וידאו)
האזינו: משדר מקפיץ לערב "שביעי של פסח"האזינו: משדר מקפיץ לערב "שביעי של פסח"יאיר טוקר
רגע לפני "הספירה" אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים מקפיצים שיכניסו אתכם לחג בשמחה (שירים חסידיים)
מרדכי בן דוד ועוזיה צדוק בדואט חוצה יבשותמרדכי בן דוד ועוזיה צדוק בדואט חוצה יבשותיאיר טוקר14
למרות מרחק של אלפי קילומטרים שהפרידו בן ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד לכוכב העולה עוזיה צדוק, עלו השניים לבמה ווירטואלית וביצעו את השיר "והיא שעמדה" לעיני העשירון העליון
להיט החתונות הבא? האזינו ל"חתן ישמח בכלה"להיט החתונות הבא? האזינו ל"חתן ישמח בכלה"יאיר טוקר14
"חתן ישמח בכלה" הולחן ועובד על ידי שמואל יפת לכבוד חתונתו של המנהל המוזיקלי וסולן "המנגנים" מוישי רוט. זה הלהיט הבא של תעשיית החתונות? האזינו וטקבקו (מוזיקה)
סינגל חדש: מאיר יחיאל המר שר "רפאנו ה'"סינגל חדש: מאיר יחיאל המר שר "רפאנו ה'"יאיר טוקר5
מאיר יחיאל המר - צעיר בן 25 שהחל את דרכו המוזיקלית כילד במקהלות הקעמפים בלונדון, משחרר סינגל ראשון: "החלום שלי הוא להופיע בקונצרטים לכל הקהלים" (חדשות המוזיקה)
"הנני בידך"; כל הגרסאות ללהיט החסידי הענק"הנני בידך"; כל הגרסאות ללהיט החסידי הענקיאיר טוקר27
הוא שוחרר לראשונה בביצוע של ר' פנחס ברייער, אבל פרץ לחיינו רק לאחר שבוצע על ידי אברהם פריד. מאז, יש לו עשרות גרסאות שהציפו את הרשת. קבלו: המיטב של 'ריבון העולמים' (מוזיקה,וידאו)
LIVE: פריד ופריישטט מבצעים את 'ריבון העולמים'LIVE: פריד ופריישטט מבצעים את 'ריבון העולמים'יאיר טוקר5
הלהיט הזה זכה לעשרות גירסאות, אבל לשמוע את המבצע המקורי ענק הזמר החסידי אברהם פריד מבצע את זה בחתונה, כנראה שלא יצא לכם. אמש בחתונה יוקרתית בניו יורק, בהפקת אהרן טייטילבום זה קרה. צפו בפריד בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט ומקהלת ידידים מבצעים את "ריבון העולמים" (מוזיקה)
צפו בקליפ: אורי דוידי מקפיץ עם "לא ימלט"צפו בקליפ: אורי דוידי מקפיץ עם "לא ימלט"יאיר טוקר5
"לא ימלט" של ברוך שלום בלסופסקי כבר הפך ללהיט של ממש בסצנת החתונות בארצות הברית. כעת, מתפרסמת הגרסה של אורי דוידי ולהקת "Sympinny" לשיר, וזה בהחלט מקפיץ (מוזיקה)
הנה זה בא: האזינו לחדש של מוטי שטיינמץהנה זה בא: האזינו לחדש של מוטי שטיינמץכיכר השבת17
ר' חיים בנט, מגדולי המלחינים במוזיקה החסידית, חוזר עם אלבום חדש בו שותפים מיטב המעבדים ובעלי המנגנים. האזינו לסנונית ראשונה: מוטי שטיינמץ שר "שופכים לב כמים" (מוזיקה חסידית)
צפו: הגר"ש אליטוב ו'נרננה' בניגון שהחזיר בתשובהצפו: הגר"ש אליטוב ו'נרננה' בניגון שהחזיר בתשובהכיכר השבת8
במהלך מסיבת יום הולדת משפחתית לגאון רבי שמעון אליטוב, חבר מועצת הרבנות הראשית, שר הרב עם מקהלת נרננה, את ניגון "אויפן פריפעטשיק", איתו החזיר מאות בתשובה בדרום אמריקה (מוזיקה)
עטיפת הסינגל - מלא עוצמה: האזינו ל״בו דבקים״מלא עוצמה: האזינו ל״בו דבקים״יאיר טוקר6
"בו דבקים" - כך נפגשו לראשונה מקהלת ויז׳ניץ, יואלי קליין וארי רייך בסינגל חדש. בכורה באתר ״כיכר השבת״ (מוזיקה, סינגלים ושירים חסידיים)
צפו לפני כולם: "הנני בידך" המרגש - גם בעבריתצפו לפני כולם: "הנני בידך" המרגש - גם בעבריתיאיר טוקר37
הלחן המדהים שאברהם פריד ביצע כבש את המגזר החסידי, אבל לא הצליח לחלחל לציבור הדתי כולו. מי שלוקחת את המשימה להביא את בשורת השיר למגזר הדתי היא להקת "להבה", שמשיקה ביצוע מיוחד לשיר - בעברית. צפו בקליפ לפני כולם (מוזיקה)
רבי שלמה קרליבך - שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"הנה מה טוב"שלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"הנה מה טוב"יאיר טוקר
בדרך כלל רבי שלמה נהג לשיר שירים שהוא עצמו הלחין, אך עם זאת נרשמו לא מעט מקרים בהם הוא ביצע שירים שמלחינים אחרים הלחינו והיה מוסיף להם בחן את הנופך האישי שלו. כמו במקרה הזה (מוזיקה)
שטיינמץ התרגש באמצע השירה והזיל דמעותשטיינמץ התרגש באמצע השירה והזיל דמעותיאיר טוקר23
באירוע מרגש שהתקיים השבוע, התכבד אמן הרגש מוטי שטיינמץ לשיר מחרוזת ניגונים חסידיים. בשלב מסויים התרגש שטיינמץ יחד עם קהל המשתתפים ואף הזיל בעצמו דמעה. צפו בתיעוד (מוזיקה)
אברהם פריד, ארכיון - המסמר האחרון בארון הקבורה של המוזיקה החסידיתהמסמר האחרון בארון הקבורה של המוזיקה החסידיתאלי שפירא77
האם פריד, מאחרוני השרידים שמגישים לנו על מגש של זהב מוסיקה מזוקקת ומשובחת, נכנע גם הוא למשאת הנפש הפושה בקרב זמרינו להיות טרנדי ומגניב? הטור של אלי שפירא (ביקורת, מוזיקה)
האלבום החדש של דודי קאליש וידידים. האזינוהאלבום החדש של דודי קאליש וידידים. האזינויאיר טוקר1
האלבום החדש של דודי קאליש ומקהלת ידידים, או ביידיש: ״דודי קאליש מיט ידידים", נחת בישראל. האלבום בן 12 שירים, ש-9 מתוכם הלחין קאליש. האזינו בהשמעת בכורה ללהיט 'הטוב' (שירים)
מכורים לאברהם פריד? בואו לבדוק עד כמהמכורים לאברהם פריד? בואו לבדוק עד כמהכיכר השבת28
בואו לבדוק כמה אתם מכירים את השירים של אברהם פריד: אספנו קטעים מעשרה שירים בולטים של ענק הזמר החסידי, חושבים שתצליחו להשלים את המשפטים? ענו על השאלון והאזינו (מוזיקה)
דודי קאליש - אחרי שלוש שנים: אלבום חדש לדודי קאלישאחרי שלוש שנים: אלבום חדש לדודי קאלישיאיר טוקר3
שלוש שנים לאחר הצלחת האלבום הראשון, חוזרים המוזיקאי ובעל המנגן דודי קאליש ומקהלת "ידידים" מארה"ב לשתף פעולה באלבום חדש. האזינו למיקס מהאלבום החדש (מוזיקה חסידית)
צפו בקליפ: הניגון של בעל התניא עם קלרינטצפו בקליפ: הניגון של בעל התניא עם קלרינטיאיר טוקר8
לרגל כ"ד טבת, יום ההילולא של בעל ה'תניא' רבי שניאור זלמן מלאדי זצ"ל, השיק נגן הקלרינט מענדי שם-טוב קליפ מיוחד בו הוא מבצע את ד' בבות בקלרינט יחד עם תלמידי ישיבה (מוזיקה,קליפים)
Yoely Lebowitz Sings at Keiravtuni ConventionYoely Lebowitz Sings at Keiravtuni Conventionכיכר השבת
Badchen Yoely Lebowitz sings a ballad in Yiddish on the very heart-wrenching topic of parental alienation * Badchen Yoely Lebowitz sings a ballad in Yiddish on the very heart-wrenching topic of parental alienation

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

עדכונים
כיכר facebook