שיר לשבת: לא נפלאת היא - גרסת הפסנתרשיר לשבת: לא נפלאת היא - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
הפעם בחרתי לאת שירו של יוסי גרין "לא נפלאת היא ממך" בגרסת פסנתר אקוסטי. השיר בוצע במקור על ידי אברהם פריד ונחשב לאחד היצירות הטובות שלו (שירים חסידיים)
"שובה ישראל" - שיר במיוחד לשבת שובה"שובה ישראל" - שיר במיוחד לשבת שובהנתנאל לייפר1
ביצוע פסנתר אקוסטי לשירם של האחים שמואל ואריה ברונר - "שובה ישראל" מתוך הפטרת השבוע "שבת שובה", בלחנו הנפלא של ר' יהושע קנל אם אינני טועה (שירים חסידיים)
במחרוזת אחת: מחודש אלול לשמחת תורהבמחרוזת אחת: מחודש אלול לשמחת תורהכיכר השבת2
הזמר החסידי שמחה פרידמן והכנר שימי וויצהנדלר מגישים מחרוזת של שני ניגוני חב"ד עתיקים - האחד שקט ורציני, המושר במשך חודש אלול והימים הנוראים, והשני שמח ועליז, המושר בעיקר בעת ההקפות בשמחת תורה (מוזיקה)
צפו: אוהד מושקוביץ וידידים - "שטר התנאים"צפו: אוהד מושקוביץ וידידים - "שטר התנאים"יאיר טוקר10
סצנת החתונות האמריקאית מספקת לנו עוד ביצוע מיוחד ומרגש לקלסיקה חסידית והפעם "שטר התנאים" שבוצע במקור על ידי אברהם פריד בניצוחו של ישראל לאם (שירים)
אבינו מלכנו - שיר לשבת גרסת הפסנתראבינו מלכנו - שיר לשבת גרסת הפסנתרנתנאל לייפר1
השיר בלחנה של ברברה סטרייסנד בוצע היום על ידי בצורה מופלאה על ידי דוד ד'אור בהלוויתו של שמעון פרס. בהשראת הביצוע בחרתי אף אני לנגן אותו לקראת השבת ור"ה (חסידי)
צפו לפני כולם: הקליפ שילווה את הנוסעים לרבי נחמןצפו לפני כולם: הקליפ שילווה את הנוסעים לרבי נחמןכיכר השבת14
בכורה ב"כיכר השבת": הקליפ המיוחד ל"לשפוך ליבי כמים", שהלחין הרב יוסף הכט והפיק המוזיקאי רבי יוסף משה כהנא. מלווה בצילומים מציונו של רבי נחמן מברסלב (מוזיקה חסידית)
שלומי דסקל במחרוזת לימים הנוראים • צפושלומי דסקל במחרוזת לימים הנוראים • צפויאיר טוקר1
הזמר שלומי דסקל בליווי תזמורת "איי טים" ומקהלת המשוררים במחרוזת מלאת רגש של שירי הימים הנוראים בעיבודו של אברמי גור ארי (שירים חסידיים)
צפו לפני כולם: הקליפ החדש של מוטי רוטמןצפו לפני כולם: הקליפ החדש של מוטי רוטמןיאיר טוקר16
לאחר שזכה בריאליטי החרדי אולם יצא לדרך עצמאית, משחרר מוטי רוטמן קליפ לסינגל הראשון שלו, שצולם ברוח ימי אלול בסמוך לכותל המערבי. היורש של MBD? צפו והגיבו (מוזיקה)
שיר לשבת: "אבינו מלכנו" גרסת הפסנתרשיר לשבת: "אבינו מלכנו" גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
חודש אלול לא עובד בלי "אבינו מלכנו" במנגינה הקסומה והמוכרת. בחרתי לבצע עבורכם את הניגון לכבוד התחלת הסליחות בעדות אשכנז במוצאי שבת (שירים חסידיים)
איך גילה ידידיה מאיר את ר' הלל פלאי • צפואיך גילה ידידיה מאיר את ר' הלל פלאי • צפונתנאל לייפר
צפו בקטע מתוך המופע "אוחילה לקל" - מחווה שיריו של המלחין הנודע ר' הלל פלאי בהשתתפות זמרים רבים בהנחייתו של האיש שגילה את ר' הלל - ידידיה מאיר (שירים חסידיים)
במיוחד לח"י אלול: ניגון הארבע בבותבמיוחד לח"י אלול: ניגון הארבע בבותנתנאל לייפר
ביצוע פסנתר לניגון החב"די מלא ההוד שמנוגן רק בחתונות או במועדים מסוימים בשנה, אחד מהם הוא ח"י אלול: יום הולדתם של הבעש"ט - אבי תורת החסידות והאדמו"ר הזקן, מייסד חסידות חב"ד ומלחין הניגון (חסידי)
אוחילה - ביצוע מחודש  של להבה וירון בראוחילה - ביצוע מחודש של להבה וירון בריאיר טוקר6
להקת להבה עם הסולן ירון בר בביצוע מחודש ללהיט המרגש של ר' הלל פלאיי - אוחילה לקל מתוך תפילת הימים הנוראים • צפו בביצוע (שירים חסידיים)
עוד להיט למלחין האלמוני של "אמונה": "למה למה"עוד להיט למלחין האלמוני של "אמונה": "למה למה"יאיר טוקר3
'אמונה' היה הסינגל הראשון שחשף את בעל המנגן ר' דוד רוזנפלד ועורר סקרנות רבה. כעת, הוא חוזר בלחן חדש למילים "למה יאמרו הגויים איה נא אלוקיהם". האזינו (מוזיקה חסידית)
בשצף קצף  הסתרתי פניי - שיר לשבתבשצף קצף הסתרתי פניי - שיר לשבתנתנאל לייפר2
השבוע בחרתי לבצע את שירו המצוין של אברומי פלאם (לאיפה הוא נעלם?) בלחנו של יואל צליק. בניגוד לפירוש בעברית, בשצף קצף הכוונה בפסוק דווקא למעט כעס (שירים חסידיים)
שיר לשבת: "קול צופייך" גרסת הפסנתרשיר לשבת: "קול צופייך" גרסת הפסנתרנתנאל לייפר2
מתוך הפטרת פרשת שופטים, בלחנו הנפלא של סוקי ברי בגרסת פסנתר אינסטרומנטלית. השיר בוצע במקור על ידי מקהלת הילדים "עמודי שיש" (שירים חסידיים)
נדב בכר ואורן צור בניגון חדש לכבוד שבתנדב בכר ואורן צור בניגון חדש לכבוד שבתנתנאל לייפר
צמד המוזיקאים הווירטואוזים שאחראים לביצועים רבים ואיכותיים בעיקר של ניגוני חב"ד יוצאים בניגון נוסף עם גיטרה וכינור (שירים חסידיים)
מרגש: מוטי שטיינמץ שר את "פנה לעלבון" עם תזמורת פילהרמוניתמרגש: מוטי שטיינמץ שר את "פנה לעלבון" עם תזמורת פילהרמוניתיאיר טוקר12
הזמר החסידי מוטי שטיינמץ, ביצע בחופת משפחת שפירא בווילמסבורג את "פנה לעלבון", בשירה מרגשת במיוחד בליווי התזמורת הפילהרמונית של ר' ישראל לאם. הפקה: ארי טייטלבום (מוזיקה)
האזינו לסינגל: יואל נפחא שר "עוד יזכור לנו"האזינו לסינגל: יואל נפחא שר "עוד יזכור לנו"יאיר טוקר7
יואל נפחא משחרר סינגל חדש למילים "עוד יזכור לנו" בלחנו של רולי אזרחי. על העיבוד אחראי ג'ף הורביץ ועל העיבוד הקולי והמקהלות רולי אזרחי (מוזיקה, סינגל)
הוי כל צמא לכו למים - שיר לשבת ראההוי כל צמא לכו למים - שיר לשבת ראהנתנאל לייפר
שירו המצוין של יידל ורדיגר מתוך אלבומו הרביעי בגרסת פסנתר. השבת לא תקרא הפטרת ראה בגלל ר"ח, אך עדיין ניתן ליהנות מלחנו של אלי לאופר מתוכה (שירים חסידיים)
עמירן דביר מקפיץ עם שמעון טובול • צפועמירן דביר מקפיץ עם שמעון טובול • צפויאיר טוקר5
הזמר שמעון טובול בליווי תזמורתו של עמירן דביר בביצוע מקפיץ במיוחד ללהיט של יעקב שוואקי "הלילה הזה" בחתונת בנו של הרב רפאל כהן מצפת • צפו בווידאו (שירים חסידיים)
צפו: אלי פרידמן ו'ידידים' בביצוע מרגשצפו: אלי פרידמן ו'ידידים' בביצוע מרגשיאיר טוקר
הזמר אלי פרידמן הופיע אמש בשמחת החתונה של החתן שמעון גוטליב שאמו נפטרה יום לפני תאריך החתונה הראשוני. לפרידמן הצטרפו בהתנדבות חברי מקהלת ידידים (מוזיקה)
שיר לשבת: כי ניחם - גרסת הפסנתרשיר לשבת: כי ניחם - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
ביצוע פסנתר אקוסטי לשירו הקלאסי של גרשון פרנקל "כי ניחם" בביצועם המקורי של מקהלת הילדים "צליל וזמר" מתוך הפטרת פרשת השבוע - עקב (שירים חסידיים)
מקפיץ: שלומי טויסיג ו'שירה' עם להקת EvanAlמקפיץ: שלומי טויסיג ו'שירה' עם להקת EvanAlיאיר טוקר1
בעל המנגן שלומי טויסיג עם מקהלת שירה ולהקת EvanAl של אריה קונסטלר, אלי לקס ויעקב פרידמן במחרוזת חתונה לריקודים שניים, מקפיצה ומרשימה במיוחד (שירים חסידיים)
"נחמו עמי" שלמה קרליבך - גרסת הפסנתר"נחמו עמי" שלמה קרליבך - גרסת הפסנתרנתנאל לייפר
שירו הידוע של הרבי המרקד, ר' שלמה קרליבך ז"ל, אחד משיריו האהובים והמוכרים בגרסת פסנתר אקוסטית במיוחד לגולשי כיכר השבת (שירים חסידיים)
אורן צור ונדב בכראורן צור ונדב בכר - ניגון חב"ד 137נתנאל לייפר
צמד הוירטואוזים, אור צור על הכינור והויולה ונדב בכר על הגיטרה הקלאסית בביצוע נוסף לניגון חב"ד. והפעם בשילוב כלי ההמונד של שחר קאופמן (שירים חסידיים)
אהרל'ה וינטרוב מגיש: יצחק אלחנן שמאלהאהרל'ה וינטרוב מגיש: יצחק אלחנן שמאלהכיכר השבת2
הסיפור המרגש והעוצמתי שנוהג ראש ישיבת "עטרת ישראל" לספר לתלמידיו לקראת זמן אלול, זוכה לביצוע של אהרל'ה וינטרוב בלחנו של פנחס מרדכי וובר. אל תפספסו (מוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook