"ציון במר תבכה": ביצוע ווקאלי לקראת תשעה באב"ציון במר תבכה": ביצוע ווקאלי לקראת תשעה באביאיר טוקר5
מקהלת מלכות יחד עם הסולם זאנוויל ויינברגר מבצעים את הלחן הבלתי נשכח 'על כן ציון במר תבכה' שמתוך תפילת 'נחם' לתשעה באב בלחנו של פינקי וובר (שירים חסידיים)
מותר להאזין גם באבל: ביצוע מרגש ל"מזמור לדוד"מותר להאזין גם באבל: ביצוע מרגש ל"מזמור לדוד"כיכר השבת5
מותר להאזנה גם בימי האבל של שלושת השבועות: ביצוע ווקאלי ועוצר נשימה ל"מזמור לדוד" שהלחין ר' יוסל'ה מנדלבאום ומבצע ר' מרדכי לנדאו יחד עם ילד הפלא שימיל'ה לנדאו ומקהלת ידידים בדינר לארגון הצלת חיים בבורו פארק (מוזיקה)
מיוחד: יארצייט למחבר הלהיט "הנני בידך"מיוחד: יארצייט למחבר הלהיט "הנני בידך"דניאל הרץ2
תפילתו של הצדיק מאפטא שמופיעה בפתח ספרו הפכה למוכרת במיוחד בשנה האחרונה לאחר הביצוע של גדול הזמר החסידי אברהם פריד • האזינו לביצועים ווקאליים לתפילה המרגשת (מוזיקה)
לייבלה ליפסקר ושמחה פרידמן בעיבוד חדשני לניגון בן 90לייבלה ליפסקר ושמחה פרידמן בעיבוד חדשני לניגון בן 90יאיר טוקר5
הנגן החסידי לייבל'ה ליפסקר והזמר החסידי שמחה פרידמן בביצוע מיוחד ומרגש לניגון עתיק בן 90 שנה, ניגון חב"די שהולחן ע"י החסיד ר' אהרן חריטונוב. צפו בקליפ (מוזיקה חסידית)
ניגון לשבת: מה טובו אוהליך יעקבניגון לשבת: מה טובו אוהליך יעקבנתנאל לייפר
פינה מוזיקלית חדשה, ביצוע אינסטרומנטלי במיוחד עבור גולשי כיכר השבת ברוח הימים. והפעם ביצוע לשירו המצוין של שטרייכר - מה טובו מתוך הפרשה (חדשות המוזיקה)
"נפשי חולה אהבתיך": הקליפ של לוי פאלקוביץ"נפשי חולה אהבתיך": הקליפ של לוי פאלקוביץכיכר השבת13
לוי פאלקוביץ נפגש לערב גיבוש עם חבריו ממקהלת שירה, הם ביצעו את "נפשי חולת אהבתיך" ושאלו את עצמם למה לא לעשות מזה קליפ? אז הנה, יש קליפ (מוזיקה)
הזמר מנדי וייס בסינגל חדש: "ויעזור"הזמר מנדי וייס בסינגל חדש: "ויעזור"יאיר טוקר8
מנדי וייס חבר למלחין החסידי ר' משולם גרינברגר ולמעבדים יואלי דיקמן, יענקי כהן ופינחס ביכלר לסינגל חדש ומקפיץ • האזינו (מוזיקה חסידית)
הביצוע המרגש ל"הנני בידך"צפו: כשהאוקראינים שרו את הלהיט "הנני בידך"יאיר טוקר30
זמרים לא יהודים מאוקראינה ביצעו את הלהיט ההיסטרי של אברהם פריד "הנני בידך" וקאבר יפהפה ל"אל הנער הזה" שמבצע שטיינמץ עם מקהלת שירה - התוצאה מרגשת ומפתיעה (מוזיקה)
שבועותכל שירי שבועות במשדר אחדיאיר טוקר20
"כיכר השבת" מתכבד להגיש משדר מוזיקלי מיוחד לקראת חג-השבועות, בעריכת toker.fm. עם מיטב השירים, מכל הזמנים ומכל העדות - כאיש אחד בלב אחד (שירים חסידיים, מיוחד)
"איתך אני": האזינו לאלבום החדש של אברהם פריד"איתך אני": האזינו לאלבום החדש של אברהם פרידיאיר טוקר28
לאחר ציפייה ארוכה, ענק הזמר החסידי אברהם פריד משחרר היום (שני) את אלבומו החדש "אוצר של יראת שמיים" ובאנגלית "Bring the house down". האזינו לשיר מתוך האלבום החדש (מוזיקה)
האזינו: משדר מקפיץ לערב "שביעי של פסח"האזינו: משדר מקפיץ לערב "שביעי של פסח"יאיר טוקר
רגע לפני "הספירה" אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים מקפיצים שיכניסו אתכם לחג בשמחה (שירים חסידיים)
מרדכי בן דוד ועוזיה צדוק בדואט חוצה יבשותמרדכי בן דוד ועוזיה צדוק בדואט חוצה יבשותיאיר טוקר14
למרות מרחק של אלפי קילומטרים שהפרידו בן ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד לכוכב העולה עוזיה צדוק, עלו השניים לבמה ווירטואלית וביצעו את השיר "והיא שעמדה" לעיני העשירון העליון
להיט החתונות הבא? האזינו ל"חתן ישמח בכלה"להיט החתונות הבא? האזינו ל"חתן ישמח בכלה"יאיר טוקר14
"חתן ישמח בכלה" הולחן ועובד על ידי שמואל יפת לכבוד חתונתו של המנהל המוזיקלי וסולן "המנגנים" מוישי רוט. זה הלהיט הבא של תעשיית החתונות? האזינו וטקבקו (מוזיקה)
סינגל חדש: מאיר יחיאל המר שר "רפאנו ה'"סינגל חדש: מאיר יחיאל המר שר "רפאנו ה'"יאיר טוקר5
מאיר יחיאל המר - צעיר בן 25 שהחל את דרכו המוזיקלית כילד במקהלות הקעמפים בלונדון, משחרר סינגל ראשון: "החלום שלי הוא להופיע בקונצרטים לכל הקהלים" (חדשות המוזיקה)
"הנני בידך"; כל הגרסאות ללהיט החסידי הענק"הנני בידך"; כל הגרסאות ללהיט החסידי הענקיאיר טוקר27
הוא שוחרר לראשונה בביצוע של ר' פנחס ברייער, אבל פרץ לחיינו רק לאחר שבוצע על ידי אברהם פריד. מאז, יש לו עשרות גרסאות שהציפו את הרשת. קבלו: המיטב של 'ריבון העולמים' (מוזיקה,וידאו)
LIVE: פריד ופריישטט מבצעים את 'ריבון העולמים'LIVE: פריד ופריישטט מבצעים את 'ריבון העולמים'יאיר טוקר5
הלהיט הזה זכה לעשרות גירסאות, אבל לשמוע את המבצע המקורי ענק הזמר החסידי אברהם פריד מבצע את זה בחתונה, כנראה שלא יצא לכם. אמש בחתונה יוקרתית בניו יורק, בהפקת אהרן טייטילבום זה קרה. צפו בפריד בליווי תזמורתו של גרשון פריישטט ומקהלת ידידים מבצעים את "ריבון העולמים" (מוזיקה)
צפו בקליפ: אורי דוידי מקפיץ עם "לא ימלט"צפו בקליפ: אורי דוידי מקפיץ עם "לא ימלט"יאיר טוקר5
"לא ימלט" של ברוך שלום בלסופסקי כבר הפך ללהיט של ממש בסצנת החתונות בארצות הברית. כעת, מתפרסמת הגרסה של אורי דוידי ולהקת "Sympinny" לשיר, וזה בהחלט מקפיץ (מוזיקה)
הנה זה בא: האזינו לחדש של מוטי שטיינמץהנה זה בא: האזינו לחדש של מוטי שטיינמץכיכר השבת17
ר' חיים בנט, מגדולי המלחינים במוזיקה החסידית, חוזר עם אלבום חדש בו שותפים מיטב המעבדים ובעלי המנגנים. האזינו לסנונית ראשונה: מוטי שטיינמץ שר "שופכים לב כמים" (מוזיקה חסידית)
צפו: הגר"ש אליטוב ו'נרננה' בניגון שהחזיר בתשובהכיכר השבת8
במהלך מסיבת יום הולדת משפחתית לגאון רבי שמעון אליטוב, חבר מועצת הרבנות הראשית, שר הרב עם מקהלת נרננה, את ניגון "אויפן פריפעטשיק", איתו החזיר מאות בתשובה בדרום אמריקה (מוזיקה)
עטיפת הסינגלמלא עוצמה: האזינו ל״בו דבקים״יאיר טוקר6
"בו דבקים" - כך נפגשו לראשונה מקהלת ויז׳ניץ, יואלי קליין וארי רייך בסינגל חדש. בכורה באתר ״כיכר השבת״ (מוזיקה, סינגלים ושירים חסידיים)
צפו לפני כולם: "הנני בידך" המרגש - גם בעבריתצפו לפני כולם: "הנני בידך" המרגש - גם בעבריתיאיר טוקר37
הלחן המדהים שאברהם פריד ביצע כבש את המגזר החסידי, אבל לא הצליח לחלחל לציבור הדתי כולו. מי שלוקחת את המשימה להביא את בשורת השיר למגזר הדתי היא להקת "להבה", שמשיקה ביצוע מיוחד לשיר - בעברית. צפו בקליפ לפני כולם (מוזיקה)
רבי שלמה קרליבךשלוימל'ה ליום השבת: האזינו ל"הנה מה טוב"יאיר טוקר
בדרך כלל רבי שלמה נהג לשיר שירים שהוא עצמו הלחין, אך עם זאת נרשמו לא מעט מקרים בהם הוא ביצע שירים שמלחינים אחרים הלחינו והיה מוסיף להם בחן את הנופך האישי שלו. כמו במקרה הזה (מוזיקה)
שטיינמץ התרגש באמצע השירה והזיל דמעותשטיינמץ התרגש באמצע השירה והזיל דמעותיאיר טוקר23
באירוע מרגש שהתקיים השבוע, התכבד אמן הרגש מוטי שטיינמץ לשיר מחרוזת ניגונים חסידיים. בשלב מסויים התרגש שטיינמץ יחד עם קהל המשתתפים ואף הזיל בעצמו דמעה. צפו בתיעוד (מוזיקה)
אברהם פריד, ארכיוןהמסמר האחרון בארון הקבורה של המוזיקה החסידיתאלי שפירא77
האם פריד, מאחרוני השרידים שמגישים לנו על מגש של זהב מוסיקה מזוקקת ומשובחת, נכנע גם הוא למשאת הנפש הפושה בקרב זמרינו להיות טרנדי ומגניב? הטור של אלי שפירא (ביקורת, מוזיקה)
האלבום החדש של דודי קאליש וידידים. האזינויאיר טוקר1
האלבום החדש של דודי קאליש ומקהלת ידידים, או ביידיש: ״דודי קאליש מיט ידידים", נחת בישראל. האלבום בן 12 שירים, ש-9 מתוכם הלחין קאליש. האזינו בהשמעת בכורה ללהיט 'הטוב' (שירים)
מכורים לאברהם פריד? בואו לבדוק עד כמהמכורים לאברהם פריד? בואו לבדוק עד כמהכיכר השבת28
בואו לבדוק כמה אתם מכירים את השירים של אברהם פריד: אספנו קטעים מעשרה שירים בולטים של ענק הזמר החסידי, חושבים שתצליחו להשלים את המשפטים? ענו על השאלון והאזינו (מוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook