דודי קאלישאחרי שלוש שנים: אלבום חדש לדודי קאלישיאיר טוקר3
שלוש שנים לאחר הצלחת האלבום הראשון, חוזרים המוזיקאי ובעל המנגן דודי קאליש ומקהלת "ידידים" מארה"ב לשתף פעולה באלבום חדש. האזינו למיקס מהאלבום החדש (מוזיקה חסידית)
צפו בקליפ: הניגון של בעל התניא עם קלרינטצפו בקליפ: הניגון של בעל התניא עם קלרינטיאיר טוקר8
לרגל כ"ד טבת, יום ההילולא של בעל ה'תניא' רבי שניאור זלמן מלאדי זצ"ל, השיק נגן הקלרינט מענדי שם-טוב קליפ מיוחד בו הוא מבצע את ד' בבות בקלרינט יחד עם תלמידי ישיבה (מוזיקה,קליפים)
Yoely Lebowitz Sings at Keiravtuni ConventionYoely Lebowitz Sings at Keiravtuni Conventionכיכר השבת
Badchen Yoely Lebowitz sings a ballad in Yiddish on the very heart-wrenching topic of parental alienation * Badchen Yoely Lebowitz sings a ballad in Yiddish on the very heart-wrenching topic of parental alienation
ר' שלמה קרליבך ז"לשלוימל'ה ליום השבת: קרליבך שר "התעוררי"יאיר טוקר6
למרות החשיפה הרבה לה זכה, את מרבית שיריו של ר' שלמה קרליבך הכירו רק חסידיו ההדוקים ביותר. בשנים האחרונות הם נחשפים ברשת יוטיוב. מהשבוע: שיר שבועי בכיכר השבת (מוזיקה)
ברוך לויןיונתן רזאל וברוך לוין עם "קום והתהלך בארץ"יאיר טוקר2
על רקע המצב השורר בארץ - הזמר החסידי ברוך לוין מארח את יונתן רזאל לדואט "קום התהלך בארץ" מתוך האלבום החדש "בנים אתם" בהשמעת בכורה ב"כיכר השבת". האזינו (מוזיקה)
צפו: יוסף חיים שוואקי ו'ידידים' שרים הרב נריהצפו: יוסף חיים שוואקי ו'ידידים' שרים הרב נריהיאיר טוקר11
20 שנה לפטירתו של הרב משה צבי נריה זצ"ל, נערך טקס אזכרה מיוחד בישיבה התיכונית ברמת גן. צפו בביצוע של יוסף חיים שוואקי ל"קדושה", שכתב הרב נריה בעצמו (מוזיקה, וידאו)
עטיפת הסינגלבכורה: השיר שנכתב למשפחת ליטמן-בייגליאיר טוקר20
נער הפלא דניאל לוי מקדיש באלבום הבכורה שלו 'קדוש קדוש' שיר לבני הזוג ליטמן&ביגל. האזינו ל"בואי בשלום", שילווה את בני הזוג בחייהם החדשים (מוזיקה)
יואלי גרינפלדיואלי גרינפלד משיק את "זה" • האזינו למיקסיאיר טוקר6
הזמר מארה"ב יואלי גרינפלד, משיק את אלבומו השלישי "זה", שיכלול 11 שירים חדשים, שהולחנו ועובדו בידי מיטב המומחים במוזיקה החסידית. האזינו ל"טעימות" מהאלבום החדש (מוזיקה)
אחרי פסק זמן ממושך: יוסף משה כהנא חוזראחרי פסק זמן ממושך: יוסף משה כהנא חוזריאיר טוקר
המפיק החסידי יוסף משה כהנא, חוזר לזירת המוסיקה החסידית לאחר פסק זמן מוזיקלי שארך שלוש שנים וישיק בשבוע הקרוב את "לחיים קומזיץ 2" בהשתתפות בעלי מנגנים מובילים בז'אנר (מוזיקה)
"שירי בכייה הפכו ללהיטים, אני אשנה כיוון""שירי בכייה הפכו ללהיטים, אני אשנה כיוון"יאיר טוקר4
היוצר החסידי ר' משולם גרינברגר משחרר סינגל חדש ומנסה להבין למה כל הלהיטים האחרונים הם רק שירי בכיות: "די לבכות. הגיע הזמן לשמוח ולהודות לקב"ה על כל הטוב" (מוזיקה חסידית)
צפו: פריד ודדיה מבצעים את "רחם" של שוואקיצפו: פריד ודדיה מבצעים את "רחם" של שוואקייאיר טוקר6
אמש במהלך הופעה משותפת בחתונה בתל אביב, של ענק הזמר החסידי אברהם פריד ואיציק דדיה ביצעו השנים את "רחם", בליווי הרכב FDD Live של 24 נגנים. המנצח: גרשון פריישטט (מוזיקה)
צפו בתיעוד: קומזיץ עם שלמה יהודה רכניץצפו בתיעוד: קומזיץ עם שלמה יהודה רכניץיאיר טוקר11
מדי שנה בשנה, עורך הנגיד שלמה יהודה רכניץ שמחת בית השואבה בסוכתו. שרו האמנים שהגיעו לאירוע את שירי האלבום של רכניץ שיצא בשנה שעברה. צפו בתיעוד (מוזיקה חסידית)
צפו: אברהם מרדכי שוורץ בגראמען מיוחדצפו: אברהם מרדכי שוורץ בגראמען מיוחדיאיר טוקר
אברהם מרדכי שוורץ, הוא כוכב עולה בעולם הגראמען האמריקי, ומביא איתו סגנון חדשני. לפני כמה ימים הוא ביצע גראמען יחד עם 'פריאלך' ו'שירה' בבר המצווה לילד הפלא איצי רוזינגר (מוזיקה)
מידד טסה וציון גולןלפני כולם: מידד טסה וציון גולן שרים "מפי אל"יאיר טוקר46
בכורה ב"כיכר השבת": מידד טסה, נער הפלא שהפך לזמר מזרחי נחשב בז'אנר, משתף פעולה עם ציון גולן, כוכב הזמר התימני הוותיק בדואט חדש בו הם מבצעים יחד את הפיוט "מפי אל" (מוזיקה)
האזינו: המחרוזת של אבי מילר לחג הסוכותהאזינו: המחרוזת של אבי מילר לחג הסוכותיאיר טוקר11
חג הסוכות בפתח, והזמר אבי מילר מפנק את גולשי "כיכר השבת" במחרוזת "ושמחת" מתוך אלבומו החדש "אבי מילר שר ר׳ הלל 2". האזינו וכנסו לאווירת החג כמו שצריך (מוזיקה)
"אבי מילר שר ר' הלל פלאי 2" • האזינו"אבי מילר שר ר' הלל פלאי 2" • האזינויאיר טוקר1
אחרי ההצלחה באלבום הראשון, יהושע פריד מגיש אלבום שני בסדרת "אבי מילר שר ר' הלל פלאי", עם לחנים חדשים לצד ישנים של המלחין הנודע. מילר: "זכות עבורי". האזינו ל"הנה מה טוב" (מוזיקה)
חיים שלמה מאיעס באלבום חדש: "בסקול"כיכר השבת5
אחרי שנתיים של עבודה, הזמר החסידי חיים שלמה מאייעס, משיק את האלבום החדשני "בסקול". באלבום 11 רצועות של שירים יידישאים בעיבודים עדכניים של המעבד שרולי ברוכנר (מוזיקה)
סינגל חדש לשלמה כ"ץ: "בראש השנה"סינגל חדש לשלמה כ"ץ: "בראש השנה"יאיר טוקר
באווירת הימים הנוראים, משחרר הזמר שלמה כ"ץ סנונית ראשונה מתוך אלבום חדש שבדרך. מדובר בניגון בראש השנה מתוך תפילת "ונתנה תוקף". בלעדי: האזינו לביצוע חי של השיר (מוזיקה יהודית)
ארי רייך עם סינגל ראשון: "יהיו לרצון" • האזינוארי רייך עם סינגל ראשון: "יהיו לרצון" • האזינויאיר טוקר9
לאחר שהופיע לצד גדולי האמנים אך הציבור נחשף אליו בעיקר בסרטונים שהועברו בוואטסאפ, ילד הפלא ארי רייך יוצא עם סינגל בכורה, "יהיו לרצון", שהלחין מוטי אילוביץ (מוזיקה, סינגלים)
צפו: מנדלסון שר 'הלילה, הלילה' בקבר דודצפו: מנדלסון שר 'הלילה, הלילה' בקבר דודכיכר השבת6
אמש (מוצ"ש) הגיע הזמר אפרים מנדלסון לקבר דוד המלך, והנעים בקולו בשבע ברכות שנערכו במקום. באמצע כתבה התאורה, ולבקשת הקהל מנדלסון ניסה את כוחו גם במוזיקה מזרחית (מוזיקה)
היכנסו לקצב: משדר מקפיץ לשבתהיכנסו לקצב: משדר מקפיץ לשבתכיכר השבת
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת. אל תפספסו (מוזיקה, שירים חסידיים)
האזינו: מקבץ מוזיקלי לפתיחת עונת החתונותהאזינו: מקבץ מוזיקלי לפתיחת עונת החתונותגבי כץ3
תשעה באב מאחורינו והקיץ כבר כאן: פתחו רמקולים והאזינו למקבץ מוזיקלי תוסס במיוחד בעריכת גבי כץ לרגל פתיחת עונת החתונות של קיץ תשע"ה (מוזיקה, שירים חסידיים)
לקראת שבת: מקבץ שירים וואקלייםלקראת שבת: מקבץ שירים וואקלייםיאיר טוקר4
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים וואקליים לערב שבת פרשת מטות-מסעי. האזינו (שירים חסידיים)
לקראת שבת: מקבץ שירים וואקלייםלקראת שבת: מקבץ שירים וואקלייםיאיר טוקר2
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים וואקליים לערב שבת פרשת פנחס. האזינו (שירים חסידיים)
בלי גיטרה, בלי תופים, רק מיקרופון וסאונדמן טובהאזינו: ווקאלי יכול להישמע טוב, מאודיאיר טוקר15
ימי שלושת השבועות כאן ואיתם גם מנהגי האבלות והאיסור לשמוע מוזיקה. אולם מסתבר, כי למוזיקה המקורית והמשמחת, יש תחליף, שלפעמים אף מתעלה על המקור. קבלו מקבץ מיוחד (מוזיקה,שירים)
היכנסו לקצב: משדר מקפיץ לשבתהיכנסו לקצב: משדר מקפיץ לשבתיאיר טוקר2
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת. אל תפספסו (מוזיקה, שירים חסידיים)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook