האזינו: אברהם דוד - שמעו ליהאזינו: אברהם דוד - שמעו לייאיר טוקר7
כוכב מוזיקלי נוסף מפציע בשמי אירופה. הכירו את אברהם דוד, תושב שטרסבורג שבצרפת ששוקד בימים אלה על אלבומו החדש "יהלומים". טעימה מתוכו (מוזיקה, סינגלים)
האזינו: משדר מקפיץ לערב שבתהאזינו: משדר מקפיץ לערב שבתיאיר טוקר1
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת קרח (מוזיקה, שירים חסידיים)
לקראת שבת: משדר מוזיקלי מיוחדלקראת שבת: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר4
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת בהעלותך (מוזיקה, שירים חסידיים)
בכורה: יידל ובלסופסקי בדואט מיוחדבכורה: יידל ובלסופסקי בדואט מיוחדיאיר טוקר6
הזמר ברוך שלום בלסופסקי משיק את אלבום הבכורה שלו בהפקתו של הזמר החסידי יידל ורדיגר, ולנו יש בהשמעת בכורה עולמית את "ויכולו", דואט של יידל וברוך שלום (מוזיקה)
האדמו"ר מבעלזאבכורה: קטע ראשון מאלבום 'בעלזא'יאיר טוקר26
רגע לפני הופעת האלבום החדש של חסידי בעלזא 'חביבין' לקראת החתונה בחצר, "כיכר השבת" מגיש סנונית ראשונה: זאנוויל ויינברגר מבצע את 'רחמנא' של ר' אליהו אייזנבך (שירים)
בכורה ב'כיכר': מאייעס בסינגל חדשבכורה ב'כיכר': מאייעס בסינגל חדשכיכר השבת6
הזמר חיים שלמה מאייעס משחרר סינגל נוסף לכבוד החתונה הגדולה בחצר בעלזא. על הלחן מופקד ר' יעקב רוטבלט והעיבוד של שרולי ברונכר. השמעת בכורה עולמית ב'כיכר' (שירים)
"לדור ודור, 40 שנות ניגוני בעלזא""לדור ודור, 40 שנות ניגוני בעלזא"יאיר טוקר6
לקראת שמחת חסידות בית בעלזא יוצא ר' ירמיה דמן באלבום חדש יחד עם מקהלת חסידי בעלזא, אותו מעבדים מונה רוזנבלום ורובי בנט. השמעת בכורה בכיכר השבת (מוזיקה, חדשות)
לקראת שבת: משדר מוזיקלי מיוחדלקראת שבת: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת "נשא" (מוזיקה, שירים חסידיים)
צפו: ההפקה של בעלזא עם רובי בנטצפו: ההפקה של בעלזא עם רובי בנטיאיר טוקר1
"לדור ודור" היא הפקה של ניגוני חסידי בעלזא בביצוע הרב ירמי' דמן ובעיבודם של מונה רוזנבלום ורובי בנט • צפו בסנונית ראשונה מההפקה וברובי בנט מספר על החוויה (קליפ)
האזינו: שעה מוזיקלית לכבוד החגהאזינו: שעה מוזיקלית לכבוד החגיאיר טוקר2
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לחג השבועות. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. והפעם: מהדורה מיוחדת לחג השבועות (במוזיקה)
אברימי רוטהאזינו: אברימי רוט עם "ובאו כולם"יאיר טוקר2
לקראת חג שבועות מוציא הזמר אברימי רוט סינגל מיוחד - "ובאו כולם". על הלחן הופקד ישי לפידות כאשר על העיבוד וההפקה המוזיקאלית אחראים עמירן דביר ועדי נתנאלי (מוזיקה)
שירים סביב לה: מקבץ שירי ירושליםשירים סביב לה: מקבץ שירי ירושליםגבי כץ1
כמה שירי ירושלים אתם מכירים? גם אם אתם ממש מקצועיים מתחום, בטח יש כמה שאתם לא מכירים. גבי כץ אסף את מיטב שירי ירושלים מכל הזמנים ובכל הסגנונות. כנסו לקצב (שירים)
האזינו: שיר לזכר בעל אהבת ישראלהאזינו: שיר לזכר בעל אהבת ישראליאיר טוקר2
לראשונה לקראת יומא דהילולא של בעל "אהבת ישראל" מויז'ניצא נכתב שיר לזכרו. השיר נכתב לקראת חגיגת בר המצווה לבנו של חיים קליגר, שהפיק את השיר. האזינו (מוזיקה)
בכורה בכיכר: SIX13 לזכר הנרצחיםבכורה בכיכר: SIX13 לזכר הנרצחיםיאיר טוקר13
ערב יום הזיכרון, משיקה להקת SIX13 שיר חדש ומרגש לזכרם של שלושת החטופים אייל גלעד ונפתלי הי"ד. העיבוד שנעשה באמצעות קולות ווקאליים, מתאים לימי הספירה (מוזיקה)
לקראת שבת: משדר שירים ווקאלייםלקראת שבת: משדר שירים ווקאלייםיאיר טוקר7
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת תזריע-מצורע (שירים חסידיים)
האזינו: משדר מקפיץ לערב פסחהאזינו: משדר מקפיץ לערב פסחיאיר טוקר4
ריח הבישולים באוויר, וחג הפסח עוד רגע מגיע, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב חג הפסח, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים מקפיצים שיכניסו אתכם לחג בשמחה (שירים חסידיים)
לקראת שבת: משדר מוזיקלי מיוחדלקראת שבת: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר1
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת צו (מוזיקה, שירים חסידיים)
האזינו: משדר מקפיץ לערב שבתהאזינו: משדר מקפיץ לערב שבתיאיר טוקר
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת "ויקרא" (מוזיקה, שירים חסידיים)
האזינו: משדר מקפיץ לערב שבתהאזינו: משדר מקפיץ לערב שבתיאיר טוקר5
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת "ויקהל" (מוזיקה, שירים חסידיים)
תיעוד: שלמה כהן מקפיץ ב'יד אליהו'תיעוד: שלמה כהן מקפיץ ב'יד אליהו'יאיר טוקר9
הזמר החסידי שלמה כהן הקפיץ אמש בהיכל הספורט בתל אביב את עשרות האלפים שהגיעו לכנס הפעילים המרכזי של תנועת ש"ס לקראת הבחירות לכנסת. כך זה נראה (מוזיקה,חדשות)
יוסי הופמן חוזר: "משנכנס אדר"יוסי הופמן חוזר: "משנכנס אדר"יאיר טוקר1
לאחר שתיקה מוסיקלית לא קצרה, יוסי הופמן, החתום על הלהיט "ושמרו" שביצע בדואט עם עדי רן, חוזר לעשייה מוסיקלית ומשיק את 'משנכנס' – שיר פורימי שהלחין בעצמו (שירים)
האזינו: רובי בנט ודיויד טויב: 'המלך'האזינו: רובי בנט ודיויד טויב: 'המלך'יאיר טוקר6
לקראת ימי חג הפורים הקרבים ובאים, רובי בנט ותזמורתו משתפים פעולה עם הסולן דיויד טויב בגרסה מיוחדת ומקפיצה לשיר החסידי - "המלך" • האזינו (מוזיקה, שירים חסידיים)
לחובבי הז'אנר: רבע שעה של חזנותלחובבי הז'אנר: רבע שעה של חזנותיאיר טוקר2
החזנים יצחק מאיר הלפגוט, יעקב מוצן ודודו פישר הופיעו לאחרונה בקונצרט בשבת שירה וחזנות, וביצעו את מיטב הקטעים. צפו ב"לא תדע מלחמה" וביצועים מרגשים נוספים (חזנות)
נכנסים לקצב: משדר מלהיב לשבתנכנסים לקצב: משדר מלהיב לשבתיאיר טוקר2
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת. אל תפספסו (מוזיקה, שירים חסידיים)
האזינו: משדר מקפיץ לערב שבתהאזינו: משדר מקפיץ לערב שבתיאיר טוקר1
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת 'יתרו' (מוזיקה, שירים חסידיים)
האזינו: משדר מקפיץ לערב שבתהאזינו: משדר מקפיץ לערב שבתיאיר טוקר2
ריח הבישולים באוויר, ושבת עוד מעט נכנסת, חסרה רק מוזיקה מתאימה. ערב שבת קודש, אתר "כיכר השבת" מגיש מקבץ שירים לערב שבת פרשת 'שמות' (מוזיקה, שירים חסידיים)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook