אברהם פריד  מלך..  מאיר גרין  מרדכי בן..
מתכוננים לשבת עם מוזיקה מלהיבהמתכוננים לשבת עם מוזיקה מלהיבהיאיר טוקר
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
בכורה: הלהיט החדש מבית 'מלכות'בכורה: הלהיט החדש מבית 'מלכות'יאיר טוקר10
בתכנית "ליל שישי" ברדיו "קול ברמה" הושמע שיר בכורה - הסינגל החדש מבית מקהלת 'מלכות': 'ויהיו רחמיך' - הלהיט שכבש את העולם היהודי מבית המלחין אלי ביר מארה"ב
היכנסו לקצב: משדר מוזיקלי לשבתהיכנסו לקצב: משדר מוזיקלי לשבתיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. כנסו והאזינו (מוזיקה)
שבת חיי שרה: משדר מוזיקלי מיוחדשבת חיי שרה: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. כנסו והאזינו (שירים חסידיים)
'ישימך - ברכת הבנות' בביצוע משולש'ישימך - ברכת הבנות' בביצוע משולשיאיר טוקר
משה דוד ווייסמאן משחרר את "ישימך - ברכת הבנות", אשר מילותיו - "את היי לאלפי רבבה" לקוחות מהמקורות. בין המבצעים: שלמה כ"ץ, ירחמיאל זיגלר וכן דוד דומברובסקי (מוזיקה)
מתכוננים לשבת עם מוזיקה נהדרתמתכוננים לשבת עם מוזיקה נהדרתיאיר טוקר
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. בואו להאזין (שירים חסידיים)
גד אלבז'למען אחי ורעי': גד אלבז שר קרליבךיאיר טוקר8
לרגל יום פטירתו של הרב המנגן שלמה קרליבך משיג הזמר גד אלבז גרסה חדשה ללחן המוכר של קרליבך למילים "למען אחי ורעי אדברה נא שלום בך" שהיה ללהיט ענק • האזינו (מוזיקה)
האזינו: שעה שקטה לערב שבתהאזינו: שעה שקטה לערב שבתיאיר טוקר4
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (מוזיקה חסידית)
מוזיקה לשבת: משדר מיוחדמוזיקה לשבת: משדר מיוחדיאיר טוקר2
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. היכנסו והאזינו (שירים)
שמחת בית השואבהתפתחו רמקולים: משדר חגיגי לסוכותיאיר טוקר1
בקליק אחד, תוכלו להיכנס לאווירת החג: 'כיכר השבת' מתכבד להגיש משדר מוזיקלי מיוחד ומקפיץ לחג. בואו להאזין למיטב השירים של גדולי הזמר החסידי והמזרחי (מוזיקה,חג סוכות)
גרין מגיש: אברימי רוט 'אמת ויציב'גרין מגיש: אברימי רוט 'אמת ויציב'יאיר טוקר2
לאחר כשנתיים של עבודה מאומצת, מגיש גדול היוצרים במוזיקה היהודית יוסי גרין, את האלבום: 'אמת ויציב' - 'רוט & גרין' יחד עם הזמר ובעל המנגן אברימי רוט. האזינו (מוזיקה)
ברוך לויןברוך לוין בקליפ ראשון: "ופרצת"יאיר טוקר4
לפני שבועיים השיק ברוך לוין את אלבומו הרביעי והבהחלט משובח 'מודים אנחנו לך'. וכעת הוא משיק את הקליפ הראשון ללהיט מתוך האלבום: 'ופרצת' • צפו (מוזיקה, חסידי)
אילוסטרציהעד שתחוננו: המנגינות של יום כיפוריאיר טוקר2
ערב יום הכיפורים תשע"ד, מתכבד כיכר השבת להגיש משדר מוזיקלי מיוחד עם כל המנגינות של יום כיפור. גדולי הזמר החסידי במשדר אחד שיכניס אתכם לאווירת היום הקדוש (שיר חסידי)
יונתן רזאל, חיים ישראל, ויוסף חיים שוואקיהשירים הרגועים שעשו את תשע"גיאיר טוקר3
"משמח חתן וכלה" של יוסף חיים שוואקי, חיים ישראל עם "סיפור חיי", יונתן רזאל עם "קטנתי" ועוד • רדיו "toker.fm" במשדר מיוחד עם ההלהיטים הרגועים שעשו את תשע"ג (מוזיקה)
משדר מקפיץ: הלהיטים של תשע"גמשדר מקפיץ: הלהיטים של תשע"גיאיר טוקר2
תשע"ג כבר מאחורינו, אבל הלהיטים הגדולים שסחפו אותנו בשנה שעברה עדיין כאן • רדיו toker.fm מציג משדר ענק ותוסס: כל הלהיטים שעשו את תשע"ג • הפעילו רמקולים (מוזיקה)
מתכוננים לשבת עם מוזיקה מקפיצהמתכוננים לשבת עם מוזיקה מקפיצהיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו כעת (מוזיקה)
ברנהולץ בסינגל בכורה: 'צמאה נפשי'ברנהולץ בסינגל בכורה: 'צמאה נפשי'יאיר טוקר7
על מילות הפסוק "צמאה נפשי לק-ל חי, המתאים לימי אלול, מוציא זמר החתונות שלום ברנהולץ סינגל בכורה בלחנו ובהפקתו של הזמר והיוצר יהודה דים; האזינו (מוזיקה,שירים)
ארי גולדוואגארי גולדוואג בסינגל שני: "רק הוא"יאיר טוקר
ארי גולדוואג משחרר את "רק הוא" סינגל שני מתוך האלבום החדש שייצא לקראת החגים. "רק הוא" ניחן בעיבוד קופצני וקייצי, והוא עוסק בתקופות חשוכות בחייו של כל אדם (סינגלים)
עונג ערב שבת: משדר מוזיקלי תוססעונג ערב שבת: משדר מוזיקלי תוססיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (מוזיקה)
אל תפספסו: משדר מוזיקלי מקפיץאל תפספסו: משדר מוזיקלי מקפיץיאיר טוקר5
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
מתכוננים לשבת עם מוזיקה מקפיצהמתכוננים לשבת עם מוזיקה מקפיצהיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו (מוזיקה חסידית)
אסף שפר'חזקו ידיים רפות', עכשיו גם בווקאלייאיר טוקר7
ימים ספורים לפני תשעה באב: הזמר אסף שפר מציג ביצוע חדש ווקאלי לשיר 'חזקו ידיים רפות' אותו הלחין למילים מתוך תפילת תשעה באב ומספר ישעיהו • האזינו לביצוע המיוחד (מוזיקה)
בריו חקשורבריו חקשור מציג: "לב טהור" ווקאלייאיר טוקר10
גם בימי בין המצרים יש מה לשמוע: הזמר בריו חקשור מציג ביצוע ווקאלי מיוחד לשיר 'לב טהור' שהופיע באלבומו הראשון. על העיבוד הווקאלי: אודי דמארי ומקהלת ידידים • האזינו (מוזיקה)
מקבלים שבת עם מוזיקה תוססתמקבלים שבת עם מוזיקה תוססתיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו (שיר חסידי)
מקבלים שבת עם מוזיקה מצוינתמקבלים שבת עם מוזיקה מצוינתיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו (שירים חסידיים)
מקבלים שבת: משדר מוזיקלי תוססמקבלים שבת: משדר מוזיקלי תוססיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו (במוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook