ישיבת חברון  גור  מונדיאל  אורי זלזניק
מקבלים שבת עם מוזיקה מצוינתמקבלים שבת עם מוזיקה מצוינתיאיר טוקר3
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו (שירים חסידיים)
מקבלים שבת: משדר מוזיקלי תוססמקבלים שבת: משדר מוזיקלי תוססיאיר טוקר1
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו (במוזיקה)
מוזיקה לשבתערב שבת מעולם לא היה שמח כל כךיאיר טוקר10
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (שירים)
חתונת בעלזא: הניגונים נחשפיםחתונת בעלזא: הניגונים נחשפיםיאיר טוקר2
הרב יוסף משה כהנא מ'לחיים' הפקות יוצא בפרויקט ענק: "א חתונה אין בעלזא" – כל הלהיטים החדשים מבית בעלזא. ניגוני שמחה וריקוד לצד ניגוני רגש ויצירות פאר (שיר חסידי)
מוזיקה לשבתמשדר מוזיקלי: עונג ערב שבתיאיר טוקר6
כיכר השבת שמח להגיש: שעה מוזיקלית שמחה לשבת, שעולה מדי ערב שבת לכיכר השבת. בכל שבוע, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. האזינו עכשיו (מוזיקה)
מידד טסהמידד טסה: התורה חכמה ומושלמתיאיר טוקר58
ערב חג השבועות, מגיש מידד טסה סינגל חדש שכולו דביקות בתורה הקדושה. ליצירה קוראים "חכמה ומושלמת", והיא מהווה סינגל רביעי מתוך האלבום השמיני שבדרך (שירים חסידיים)
עטיפת האלבוםחדש לזילבר: העטלף והתרנגוליאיר טוקר
אריאל זילבר פותח את העונה המוסיקלית החדשה עם אלבום חדש – העטלף והתרנגול. למרות השם המטעה קצת, האלבום מלא וגדוש במילים מהמקורות (מוזיקה חסידית)
הווקאלי שלפני הל"ג: משדר לשבתהווקאלי שלפני הל"ג: משדר לשבתיאיר טוקר7
רגע לפני שחוזרים לשגרה המוזיקלית, כיכר השבת מגיש משדר ווקאלי שמח לשבת. בכל שבוע, ביום שישי, מתכוננים לשבת עם המשדר המוזיקלי שלנו. בואו להאזין (מוזיקה חסידית)
זְמַן חֵרוּתֵנוּ: משדר מוזיקלי לפסחזְמַן חֵרוּתֵנוּ: משדר מוזיקלי לפסחמערכת "כיכר השבת"1
"כיכר השבת" - האתר החרדי המוביל, מתכבד להגיש משדר חג מיוחד לקראת הפסח: שעתיים של שירים מכל הסגנונות והשנים, שיכניסו אתכם לאווירת החג. אל תפספסו (במוזיקה)
"הניגון האבוד" לא באמת אבוד"הניגון האבוד" לא באמת אבודיאיר טוקר3
הניגון המיוחד שכובש את החצרות החסידיות זכה במספר מקומות לתואר "הניגון האבוד". בעל המנגן החסידי מבהיר: "מדובר בטעות, הניגון איננו אבוד" • הסיפור המלא (מוזיקה)
צפו: מה פריד חושב על מרדכי בן דודצפו: מה פריד חושב על מרדכי בן דודישראל כהן, שמוליק קמינקר10
גדול הזמר החסידי, אברהם פריד, בראיון פורימי מיוחד לכיכר השבת: אלבום חדש ובו שירים בשפת האידיש, וגם: מזמין את מרדכי בן דוד להופעה משותפת בישראל (מוזיקה)
מאיר אדלרמאיר אדלר בשיר על גזירת הגיוסישראל כהן22
החרדה העצומה מפני גזירת הגיוס הביאה את בעל המנגן מאיר אדלר להלחין שיר מיוחד בנושא, אליו צירף את המילים ממגילת אסתר: ,רווח והצלה יעמוד ליהודים". האזינו (מוזיקה)
התגעגעתם? דודי קאליש חוזרהתגעגעתם? דודי קאליש חוזריאיר טוקר9
דודי קאליש, מי שהוסיף למוזיקה החסידית האוטנטית צבע וריח, מגיח עם אלבום ובו ניגוני שבת מרגשים ומלהיבים, כמו בפרויקטים הקודמים, גם לזה שותף אבי סינגולדה (מוזיקה)
איציק אורלבבקצב הדאנס: אורלב שר נה נה נהיאיר טוקר31
איציק אורלב מקבל את פני חודש אדר בשיר שמח שמתאים לאירועי פורים. השיר "אל האור" מבקש להעביר את מסר האמונה ועושה זאת בדרכו הייחודית של אורלב. האזינו (שיר חסידי)
קליפ ראשון לתגלית של משה לאופרקליפ ראשון לתגלית של משה לאופריאיר טוקר23
דוד שמחה, זמר צעיר בתחילת דרכו, הפך לבן חסותו של המוזיקאי החסידי המוערך, משה לאופר. אחרי שהוציא את "שנית", מוצג הקליפ הרשמי הראשון של הזמר שצול בפריז (שירים)
גד אלבז. עוד להיטהחורף של גד אלבזיאיר טוקר64
גד אלבז מנצל את הפופולריות של שירו "כבתחילה" ומשיק סינגל חדש - "לכל מי". שירו האחרון חצה גבולות ומגזרים והפך מושמע גם בתחנות רדיו חילוניות. האזינו (מוזיקה חסידית)
אל תפספסו: משדר מוזיקלי מיוחדאל תפספסו: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר5
"שעשה ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה": "כיכר השבת" מתכבד להגיש לכם מקבץ שירי חנוכה, לנר ראשון. כל שירי החנוכה, התוססים והרגועים מכל הזמנים • חובה להאזין (מוזיקה)
עטיפת האלבוםשרולי ורדיגר בדיסק חדש 'אודה לקל'יאיר טוקר6
הזמר החסידי שרולי ורדיגר ממשיך להפתיע ומשיק אלבום חדש ובו 12 שירים מלחניהם של מוטי אילוביץ' הלל פלאי ופינקי וובר, שזכו לעיבוד מיהושע פריד ויענקי בריסקמן (מוזיקה)
מרגש: מידד טסה מבצע את "נשמה"מרגש: מידד טסה מבצע את "נשמה"יאיר טוקר50
נער הפלא מידד טסה התארח בתוכנית המוזיקה 'בקצב היום'. בלעדי ב'כיכר השבת': וידאו בלעדי מההופעה. בואו לצפות במידד שר את "נשמה" בביצוע מרגש במיוחד (חגי ישראל)
תפתחו רמקולים: משדר חגיגי לחגתפתחו רמקולים: משדר חגיגי לחגיאיר טוקר17
בקליק אחד, תוכלו להיכנס לאווירת החג: 'כיכר השבת' מתכבד להגיש משדר מוזיקלי מיוחד ומקפיץ לחג. בואו להאזין למיטב השירים של גדולי הזמר החסידי והמזרחי (מוזיקה,חג סוכות)
החזירנו: קליפ התשובה של גד אלבזהחזירנו: קליפ התשובה של גד אלבזיאיר טוקר49
סינגל חדש: נפתלי כלפה מארח את גד אלבז בשיר "החזירנו בתשובה שלמה לפניך", מיוחד לחודש אלול. כלפה מארח באלבומו החדש כמה וכמה זמרים, מכל גווני הקשת. האזינו (מוזיקה)
פעם שלישית אורלבפעם שלישית אורלביאיר טוקר13
לאחר כמה שנים של עשייה מוזיקלית פוריה - הלהיטים "מקודשת", "ברכת כהנים", "אור בליבי" ואחרים, מציג איציק אורלב אלבום חדש. האזינו לסינגל (שירים, חדש)
צפו: הקליפ החסידי של שאול חיוןצפו: הקליפ החסידי של שאול חיוןיאיר טוקר33
א-ברען, אלבום הלהיטים החסידיים של שאול חיון מציג קליפ ראשון, תיעוד מתוך ההקלטות באולפן, והשמחה מגיעה עד לצופה בבית. צפו בשיר "מראה כהן" (שירים)
גד אלבזגד אלבז מספר את הסיפור של הלביאיר טוקר80
סינגל נוסף של גד אלבז רואה אור, והוא מממש את ההבטחה הגדולה של הכוכב הגדול. "להיפגע להירגע לזכור את כל מי שנגע, להשתנות להיבנות" (סינגלים)
עטיפת האלבוםהכוכב הבא: מנדי ורצברג עם אלבום ראשוןיאיר טוקר4
מנדי ורצברגר, איש עסקים נתן קולו בשיר מאז היה רך בשנים. "ואני תפילתי" כולל קטעים מגוונים, כולם נכתבו ע"י מנדי עצמו, חלקם יחד עם טובי הכותבים (סינגלים)
ל"ג בעומרהלהיט של 'קול חי' לכבוד הילולת הרשב"ייאיר טוקר11
לכבוד הילולת הרשב"י הפיקו ברדיו "קול חי" להיט מיוחד, שמלווה את יום השידורים מהר מירון. המלחין והמעבד: יואלי דיקמן. על הביצוע: שלמה כהן. האזינו (מוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

עדכונים
כיכר facebook