הר נוף  מירון  שרה שכטר  גור
איציק אורלב - בקצב הדאנס: אורלב שר נה נה נהבקצב הדאנס: אורלב שר נה נה נהיאיר טוקר31
איציק אורלב מקבל את פני חודש אדר בשיר שמח שמתאים לאירועי פורים. השיר "אל האור" מבקש להעביר את מסר האמונה ועושה זאת בדרכו הייחודית של אורלב. האזינו (שיר חסידי)
קליפ ראשון לתגלית של משה לאופרקליפ ראשון לתגלית של משה לאופריאיר טוקר23
דוד שמחה, זמר צעיר בתחילת דרכו, הפך לבן חסותו של המוזיקאי החסידי המוערך, משה לאופר. אחרי שהוציא את "שנית", מוצג הקליפ הרשמי הראשון של הזמר שצול בפריז (שירים)
גד אלבז. עוד להיט - החורף של גד אלבזהחורף של גד אלבזיאיר טוקר64
גד אלבז מנצל את הפופולריות של שירו "כבתחילה" ומשיק סינגל חדש - "לכל מי". שירו האחרון חצה גבולות ומגזרים והפך מושמע גם בתחנות רדיו חילוניות. האזינו (מוזיקה חסידית)
אל תפספסו: משדר מוזיקלי מיוחדאל תפספסו: משדר מוזיקלי מיוחדיאיר טוקר5
"שעשה ניסים לאבותינו בימים ההם בזמן הזה": "כיכר השבת" מתכבד להגיש לכם מקבץ שירי חנוכה, לנר ראשון. כל שירי החנוכה, התוססים והרגועים מכל הזמנים • חובה להאזין (מוזיקה)
עטיפת האלבום - שרולי ורדיגר בדיסק חדש 'אודה לקל'שרולי ורדיגר בדיסק חדש 'אודה לקל'יאיר טוקר6
הזמר החסידי שרולי ורדיגר ממשיך להפתיע ומשיק אלבום חדש ובו 12 שירים מלחניהם של מוטי אילוביץ' הלל פלאי ופינקי וובר, שזכו לעיבוד מיהושע פריד ויענקי בריסקמן (מוזיקה)
מרגש: מידד טסה מבצע את "נשמה"מרגש: מידד טסה מבצע את "נשמה"יאיר טוקר50
נער הפלא מידד טסה התארח בתוכנית המוזיקה 'בקצב היום'. בלעדי ב'כיכר השבת': וידאו בלעדי מההופעה. בואו לצפות במידד שר את "נשמה" בביצוע מרגש במיוחד (חגי ישראל)
תפתחו רמקולים: משדר חגיגי לחגתפתחו רמקולים: משדר חגיגי לחגיאיר טוקר17
בקליק אחד, תוכלו להיכנס לאווירת החג: 'כיכר השבת' מתכבד להגיש משדר מוזיקלי מיוחד ומקפיץ לחג. בואו להאזין למיטב השירים של גדולי הזמר החסידי והמזרחי (מוזיקה,חג סוכות)
החזירנו: קליפ התשובה של גד אלבזהחזירנו: קליפ התשובה של גד אלבזיאיר טוקר49
סינגל חדש: נפתלי כלפה מארח את גד אלבז בשיר "החזירנו בתשובה שלמה לפניך", מיוחד לחודש אלול. כלפה מארח באלבומו החדש כמה וכמה זמרים, מכל גווני הקשת. האזינו (מוזיקה)
פעם שלישית אורלבפעם שלישית אורלביאיר טוקר13
לאחר כמה שנים של עשייה מוזיקלית פוריה - הלהיטים "מקודשת", "ברכת כהנים", "אור בליבי" ואחרים, מציג איציק אורלב אלבום חדש. האזינו לסינגל (שירים, חדש)
צפו: הקליפ החסידי של שאול חיוןצפו: הקליפ החסידי של שאול חיוןיאיר טוקר33
א-ברען, אלבום הלהיטים החסידיים של שאול חיון מציג קליפ ראשון, תיעוד מתוך ההקלטות באולפן, והשמחה מגיעה עד לצופה בבית. צפו בשיר "מראה כהן" (שירים)
גד אלבז - גד אלבז מספר את הסיפור של הלבגד אלבז מספר את הסיפור של הלביאיר טוקר80
סינגל נוסף של גד אלבז רואה אור, והוא מממש את ההבטחה הגדולה של הכוכב הגדול. "להיפגע להירגע לזכור את כל מי שנגע, להשתנות להיבנות" (סינגלים)
עטיפת האלבום - הכוכב הבא: מנדי ורצברג עם אלבום ראשוןהכוכב הבא: מנדי ורצברג עם אלבום ראשוןיאיר טוקר4
מנדי ורצברגר, איש עסקים נתן קולו בשיר מאז היה רך בשנים. "ואני תפילתי" כולל קטעים מגוונים, כולם נכתבו ע"י מנדי עצמו, חלקם יחד עם טובי הכותבים (סינגלים)
ל"ג בעומר - הלהיט של 'קול חי' לכבוד הילולת הרשב"יהלהיט של 'קול חי' לכבוד הילולת הרשב"ייאיר טוקר11
לכבוד הילולת הרשב"י הפיקו ברדיו "קול חי" להיט מיוחד, שמלווה את יום השידורים מהר מירון. המלחין והמעבד: יואלי דיקמן. על הביצוע: שלמה כהן. האזינו (מוזיקה)
ל"ג בעומר - בקצב של מירון: משדר חגיגי מיוחדבקצב של מירון: משדר חגיגי מיוחדכיכר השבת13
"כיכר השבת", האתר החרדי המוביל, מלווה אתכם גם בל"ג בעומר: במשדר המוזיקלי, מקבץ מיוחד ומקפיץ של ניגוני מירון מכל הסגנונות. פתחו את הרמקולים (מוזיקה, שירים)
חברי הסינגרס - השבעתי: להיט העומר של ה"סינגרס"השבעתי: להיט העומר של ה"סינגרס"יאיר טוקר20
היבול המבורך של השירים הוואקליים נמשך: ''סינגרס'', הלהקה החדשה והמצליחה שרים ''השבעתי'', בליווי ילד הפלא אפריים מנת בהפקה ווקאלית מרשימה (שירים)
לחיים טיש, הגרסה הוואקליתלחיים טיש, הגרסה הוואקליתיאיר טוקר4
בעיצומם של ימי ספירת העומר, הפקה חדשה מ'לחיים': מגוון האלבומים הווקאלים המובחרים מכל השנים שראו אור מבית היוצר של הרב יוסף משה כהנא (מוזיקה)
(צילום: פלאש 90) - ערב שבת בראשית: משדר מוזיקלי ענקערב שבת בראשית: משדר מוזיקלי ענקכיכר השבת9
כמידי שבוע, 'כיכר השבת' מתכבד להגיש משדר מוזיקלי עשיר, בשיתוף רדיו ישראל 1. בואו להיכנס לאווירת שבת בראשית. ויש גם שיר המוקדש לגלעד שליט (שירים)
משדר מיוחד: מקבלים את השבת בריקודמשדר מיוחד: מקבלים את השבת בריקודכיכר השבת8
"כיכר השבת" - האתר החרדי המוביל, מתכבד להגיש את משדר "לקראת שבת". מדי שישי, רצף מיוחד של שירים לכבוד שבת. והפעם: שירים לפרשת ניצבים וילך
בקול ובכל. שטיינברג והאלבום! - כוכב חדש מפציע: שמעון שטיינברגכוכב חדש מפציע: שמעון שטיינברגדוד קליגר73
תכירו את שמעון שטיינברג, המוציא בימים אלו אלבום חדש "בכל" שמו. האזינו לסינגל הבכורה מתוך האלבום החדש: "בכל", וגם: ההקדשה האישית של שמעון (שירים, חדש)
שיר תא הקולי. אהרן רזאל (צילום: ישראל ברדוגו) - רגע שיא בוואקלי: עוברים לטלפוןרגע שיא בוואקלי: עוברים לטלפוןיאיר טוקר10
ידידיה מאיר ביקש, ואהרון רזאל וילדיו הקטנים השיקו חידוש ל"ספירת העומר": שירה ווקאלית דרך המשיבון הקולי. כך זה נשמע > כנסו להאזנה (שירים חסידיים)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

כיכר facebook