מקבץ שירים..  מקהלה  סוריה  מטפל
סיום בין הזמנים עם ר' שמואל גריינמן  • צפוסיום בין הזמנים עם ר' שמואל גריינמן • צפוכיכר השבת7
בסוף השבוע שעבר נערך קומזיץ מיוחד בבית שמש לרגל סיום בין הזמנים בהשתתפות מאות בחורי ישיבות שנהנו ונסחפו אחר שירתו המיוחדת של ר' שמואל גריינמן • צפו בווידאו (מוזיקה)
"צא מן התיבה": גרסת הפסנתר האקוסטי"צא מן התיבה": גרסת הפסנתר האקוסטינתנאל לייפר
בחרתי ב"צא מן התיבה" שירו הנפלא של אהרן רזאל מאלבומו הראשון המעולה "הסנה בוער". הנגינה על פי חוברת האקורדים שהוציא רזאל יחד עם אלבומו הקודם (שירים חסידיים)
אליך השם אקרא: הקלאסיקה בגרסת הפסנתראליך השם אקרא: הקלאסיקה בגרסת הפסנתרנתנאל לייפר2
שירו האהוב של ר' שלמה קרליבך בגרסת הפסנתר האקוסטי. השיר הוא אחד משיריו הלא רבים של הרבי המרקד בו ישנם 3 קטעים - פארט C שמשדרג את השיר ומעניק לו גוון נוסף (שירים חסידיים)
פסנתר הלל לחג הסוכות: "הללו את השם"פסנתר הלל לחג הסוכות: "הללו את השם"נתנאל לייפר
ניגון בית מודז'יץ ל"הללו" מתוך תפילת ההלל הוא אחד האהובים. ביצועו של ר' בנציון שנקר ז"ל מהדהד בבתי כנסת רבים שם הוא מושר בתפילה. האזינו לגרסת הפסנתר (מוזיקה)
בדרך ל'כל נדרי': שירה ברחובות ירושלים. •צפובדרך ל'כל נדרי': שירה ברחובות ירושלים. •צפויאיר טוקר13
חזני וזמרי מניין קרליבך שהתקיים באולם בית הכנסת הגדול בירושלים החלו לשיר את ניגון הבעש"ט המוכר בדרכם לתפילת 'כל נדרי' כשהם מרגשים את העוברים והשבים • צפו (מוזיקה)
אברהם פרידצפו ובחרו: מה השיר שמכניס אתכם לכיפור?נתנאל לייפר14
'אבינו מלכנו' בביצוע של שלום למר, 'ונתנה תוקף' של אברהם פריד או שמא הניגון של ר' שלמה קרליבך - אספנו שירי כיפור עוצמתיים, בחרו מה השיר שהכי מכניס אתכם לאווירה (מיוחד)
אלבום חדש למרדכי שפירא: "מחר"אלבום חדש למרדכי שפירא: "מחר"כיכר השבת3
השירים באלבום החדש דו לשוניים ונשמעים מצוין לדוברי אנגלית ועברית כאחד. הביצועים של מרדכי מספקים חוויה גדולה ומנעד הקול שלו רחב ומעניין (מוזיקה חסידית)
ר׳ מרדכי גוטליב וחברים שרים קרליבך • צפור׳ מרדכי גוטליב וחברים שרים קרליבך • צפויאיר טוקר4
ר מרדכי גוטליב וחברים שרים ומנגנים מחרוזת משירי הרבי המרקד, ר' שלמה קרליבך - 'שמע קולנו', 'השמיעיני את קולך'. מתוך קומזיץ אלול תשע"ז (שירים חסידיים)
מחרוזת משירי ראש השנה בגרסת הפסנתרמחרוזת משירי ראש השנה בגרסת הפסנתרנתנאל לייפר
"חמול" האהוב של ר' עקיבא המניק, "חמול" של יגאל צליק ו'אוחילה לקל' המצוין של ר' הלל פלאי כולם מתוך תפילות ראש השנה מבוצעים בגרסת הפסנתר האקוסטי (שירים חסידים)
הזמר נפתלי קמפה בסליחות ראשונות  • צפוהזמר נפתלי קמפה בסליחות ראשונות • צפויאיר טוקר9
הזמר נפתלי קמפה ערך סליחות ראשונות מוזיקליות בבית הכנסת האשכנזי הישן בחדרה כשהוא מלווה במעבד אלי קליין והנשפן מאיר ויינר. צפו בקטע קטן מתוך הסליחות (מוזיקה)
פסנתר למוצאי יום מנוחה - "הנשמה לך"פסנתר למוצאי יום מנוחה - "הנשמה לך"נתנאל לייפר1
שירו של ר' שלמה קרליבך "הנשמה לך" הפך בשנים האחרונות לאחד השירים הראשונים של מנייני סליחות קרליבך ברחבי העולם. האזינו לביצוע גרסת הפסנתר (מוזיקה)
לחודש הרחמים והסליחות  - "מכניסי רחמים"לחודש הרחמים והסליחות - "מכניסי רחמים"נתנאל1
שירו הנפלא של ר' חיים בנט הוא חלק בלתי נפרד מאווירת חודש הרחמים והסליחות האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי של השיר שזכה לכל כך הרבה ביצועים שונים ומשונים (מוזיקה)
"אשא עיניי" - הניגון המרגש של  קרליבך"אשא עיניי" - הניגון המרגש של קרליבךנתנאל לייפר
השיר שיצא באלבום הבכורה של ר' שלמה קרליבך "הנשמה לך" הפך לאחד השירים המוכרים והמושרים בעולם המוזיקה היהודית. לכבוד חודש אלול, גרסת הפסנתר האקוסטי (מוזיקה)
פסנתר לשבת חודש אלול: "אבינו מלכנו"פסנתר לשבת חודש אלול: "אבינו מלכנו"נתנאל לייפר1
חודש אלול בלי "אבינו מלכנו" המוכר והאהוב הוא חסר לחלוטין. האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי למנגינת התפילה המושרת בכל תפוצות ישראל (מוזיקה, שירים חסידיים)
"אלול" - בערל צוקר ואשר גבאי לכבוד אלול"אלול" - בערל צוקר ואשר גבאי לכבוד אלוליאיר טוקר3
הקלידן אשר גבאי והזמר בערל צוקר ביצעו פתיח מקורי וייחודי להרקדה שנייה בחתונה, לכבוד ראש חודש, ברוח הימים הבאים עלינו לטובה • צפו בווידאו מוזיקה, מגזין)
' שמואל גריינמן סחף את בני הישיבות • צפו' שמואל גריינמן סחף את בני הישיבות • צפוכיכר השבת17
מאות תלמידי ישיבות השתתפו בימי בין הזמנים בהופעות קומזיץ מיוחדות של הרב שמואל גריינמן, המשולבות בדברי תורה, סיפורים ושירים, בליווי אלי לאופר - על הקלידים (מוזיקה)
"טוב להודות" - גרסת הפסנתר לכבוד שבת"טוב להודות" - גרסת הפסנתר לכבוד שבתנתנאל לייפר
שירו של אברהם פריד מאלבומו "טוב להודות" בן היותר מ-35 שנה הוא אחד הלחנים היפים והפחות מוכרים בביצועו של פריד. התעללתי מעט בשיר היפיפה והענקתי לו גוון שונה (מוזיקה)
צפו: מרדכי בן דוד מופיע בפני ילדים חוליםצפו: מרדכי בן דוד מופיע בפני ילדים חוליםכיכר השבת7
אלפי ילדים חולים השתתפו בשבוע האחרון במופע מיוחד של ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד בליווי מקהלת בעלי המנגנים ותזמורתו של המאסטרו יואלי דיקמן. "האווירה במקום הייתה מחשמלת" סיפרו הנוכחים. צפו בקליפ מההופעה (מוזיקה)
פסנתר לשבת: ניגון קרליבך -  "ממקומך"פסנתר לשבת: ניגון קרליבך - "ממקומך"נתנאל לייפר
אין כמו ניגון של ר' שלמה קרליבך כדי לקבל את השבת. הפעם בחרתי בניגון המוכר והאהוב במיוחד של הרבי המרקד המושר למילות הקדושה או חזרת הש"ץ - 'ושמרו' (שירים חסידיים)
פסנתר לעונת החתונות -  "מי בן שיח"פסנתר לעונת החתונות - "מי בן שיח"נתנאל לייפר3
לחנו הקסום של המלחין המיתולוגי אייבי רוטנברג מהאלבום הראשון בסדרה הנפלאה 'דבקות' מלווה חופות רבות ברחבי העולם. האזינו לביצוע הפסנתר האקוסטי (שירים חסידיים)
"אגדלך" - הפיוט הספרדי הכי אשכנזי שיש"אגדלך" - הפיוט הספרדי הכי אשכנזי שישנתנאל לייפר3
'אגדלך' הוא אחד הפיוטים האהובים ביותר שמנגינתו מושרת ומוכרת בקרב קהילות רבות הלחן הקסום שייך למלחין בן זמננו מרדכי כלפון ז"ל שנפטר בגיל 54 לפני כ-36 שנה (מוזיקה)
ניגון "יב'-יג' תמוז" בביצוע ייחודי ומרגשניגון "יב'-יג' תמוז" בביצוע ייחודי ומרגשיאיר טוקר8
נגן הקלידים דוידי נחשון מלווה את נגן הסאז בוש, מנחם מוניס בביצוע מיוחד ומרגש לניגון החב"די המכונה ניגון יב'-יג' תמוז "חג הגאולה" יום שחרורו של הרבי הריי"צ (מוזיקה)
פסנתר לשבת: שובי נפשי הגרסה האקוסטיתפסנתר לשבת: שובי נפשי הגרסה האקוסטיתנתנאל לייפר1
שיריו של ר'שלמה קרליבך למרות פשטותם ואולי בגללה הם תמיד נעימים וכיפיים לנגינה ולהאזנה, הפעם בחרתי ב"שובי נפשי" היפיפה והמרגש כל פעם מחדש (שירים חסידיים)
לכבוד שבת ראש חודש: "יוסף השם עליכם"לכבוד שבת ראש חודש: "יוסף השם עליכם"נתנאל לייפר
השבת פרשת קרח, שבת ראש חודש תמוז, בחרתי לבצע את המגינה הקלאסית והאהובה מתוך ההלל. וכמובן גם לינק להורדה חינם של האלבום המלא "פסנתר הלל" (מוזיקה)
פסנתר שבת מתוך הזמירות: מנוחה ושמחהפסנתר שבת מתוך הזמירות: מנוחה ושמחהנתנאל לייפר
אחד מלחניו האהובים והמוכרים של המלחין האגדי ר' בן ציון שנקר ז"ל לזמירות השבת - "מנוחה ושמחה". האזינו לביצוע האקוסטי של הפסנתרן נתנאל לייפר (שירים חסידיים)
שלום עליכם - אחיה אשר כהן אלורו - טעימהשלום עליכם - אחיה אשר כהן אלורו - טעימהנתנאל לייפר1
נגן הפסנתר המוכשר אחיה אשר כהן אלורו מקליט בימים אלו פרויקט של פרשנות ייחודית למוזיקה יהודית. אחיה שמנגן עם גדולי הזמר החסידי והישראלי בטעימות מהאולפן (מוזיקה)

שירים חסידיים

שירים חסידיים - מדור מוזיקה של כיכר השבת מביא לכם את כל הלהיטים והשירים החסידיים הכי חדשים, מטובי הזמרים והבעלי מנגנים בעולם המוזיקה החסידית יהודית.

עדכונים
כיכר facebook