אאא

איציק עוזרי, תושב בני ברק שבביתו נפלו רסיסים מטיל של "כיפת ברזל" שיחזר בשיחה עם "כיכר השבת" את רגעי האימה. "שמענו בום כמו כל אחד מהשכנים, ואז שמעתי עוד בום כבר בתוך הבית והבנו שזה נפל בתוך הבית", מספר עוזרי, "עלינו לגג, ראינו את החור, כל הרעפים שבורים. זה מפחיד. אין מילים לתאר את זה".

לדבריו, "עד שזה לא בא אליך אתה לא מאמין. זה מפחיד כל הסיפור הזה. אתה אומר 'לי זה לא יקרה', וכשזה קורה אתה מבין שאתה באמת במלחמה".

עוזרי קרא לתושבים להישמע להוראות פיקוד העורף וכוחות הביטחון: "אני קורא לאנשים לשמוע למשטרה, ללכת למרחב מוגן איך ששומעים את האזעקה. זה באמת מפחיד. עכשיו ניצלנו ברוך ה' אבל זה עדיין נורא מפחיד".

כאמור, הרסיסים שנפלו אל ביתו של עוזרי הינם רסיסים של הטיל המיירט של "כיפת ברזל". סמוך לשעה 17:00 נשמעה באזור גוש דן והשפלה אזעקה. מערכת "כיפת ברזל" יירטה שתי רקטות מעל שמי גוש דן וחלק מהרסיסים נפלו על ביתו של עוזרי בבני ברק. בחסדי שמים לא היו נפגעים בנפש באירוע, אך נזק קל נגרם לבית.

ראש העיר בני ברק, חנוך זייברט, שהגיע למקום האירוע אמר ל"כיכר השבת" כי "עד היום ברוך ה' לא נפל שום דבר בבני ברק. היום נפלו חלקים אבל זה חלקים של הטיל המיירט, ככה שטילים שהגיעו מחוץ למדינה לא הצליחו ליפול בבני ברק. אנחנו מקווים שכך זה גם ימשיך".

לדבריו, "אנחנו ממשיכים רגיל בשגרה. צריך להיזהר כשיש אזעקות ולהישמע להוראות של פיקוד העורף. אנחנו ממשיכים כרגיל בזהירות ובאחריות. בעזרת ה' לא יקרה הלאה שום דבר".