אאא

שניב תעשיות נייר היצרנית השנייה בגודלה בישראל בתעשיית הנייר הביתי ומוצריו, ממשיכה להפתיע ומרחיבה את תהליך המיתוג מחדש של lovely באמצעות סדרת פרמיום ייחודית, חדשה ומעוצבת של ממחטות טישיו בקופסא.

הסדרה החדשה מתאפיינת באריזת קרטון מעוצבת המאפשרת שליפה של הדפים אחד אחד (שיטת צץ רץ) ומקנה שימוש מהיר ופרקטי ושליפה מהירה ונוחה של הממחטות בכל רגע נתון, בבית, ובנסיעה.

שניב, בחרה לצאת בסדרה החדשה בשל העובדה כי בעונות השנה ובמיוחד בעונת החורף, משמשת קופסת הממחטות חלק בלתי נפרד מהציוד האישי בבית ובחוץ, ובשל כך בחרה לעצב את קופסת הטישיו בקו צעיר ומוקפד בכדי שתשתלב בקלות בנוף הביתי ותעניק לקונה חווית קניה נעימה .

הסדרה החדשה של Lovely בקופסא מציעה ארבעה עיצובים שונים המאפיינים את 4 עונות השנה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

האריזות עשויות קרטון מעוטר בנגיעות וינטאז' מודרניים. כאשר כל אריזה מסמלת עונה אחת: קיץ, חורף, סתיו, אביב.

הליין החדש מהווה המשך להשקה המחודשת של מותג האיכותlovely הכולל קו יצור של מוצרי נייר איכותיים ורכים במיוחד, המיוצרים מנייר איכות דו שכבתי משובח, העשוי 100% תאית נקייה ויוצר באמצעות מכונות משוכללות ויקרות שנרכשו לאחרונה.

לשניב, יצרנית הנייר השנייה בגודלה בישראל, כושר ייצור של כ-30 אלף טון בשנה ונתח שוק של למעלה מ-11% במוצרים מוגמרים, כשהיא מגדילה בהתמדה את נתח השוק ומחזיקה בשווי שוק של 120 מליון ש"ח. שניב נושאת בגאווה את דגל שמירת השבת בישראל, כשכל מוצריה הינם ללא כל חשש חילול שבת או שימוש בגניזה.