אאא

פעם שאלו את אחד מעורכי העיתונים המובילים בעולם, איך הוא מרגיש בבוקר כשהוא אוחז בידיו בעיתון החדש ובו כותרת ראשית דרמטית. "אני מרגיש עצוב", השיב העורך, "אני יודע שמחר העיתון חייב להיות טוב יותר ומשובח יותר, בטח לא פחות מהיום". אם תרצו, זה המוטו של "כיכר השבת", האתר החרדי המוביל בעולם.

שנתיים חלפו מהיום בו עלה האתר לאוויר והביא עמו בשורה חדשה, שנתיים חלפו מהיום בו השתנו כללי המשחק במדיה החרדית, שנתיים חלפו מהיום בו המידע המועבר עליכם לא עובר סינונים אינטרסנטיים, שנתיים חלפו מהיום בו לכולם יש במה וביטוי.

במה וביטוי אמרנו, וזה הסוד הגדול של "כיכר השבת": אין זרם-חסידות-מגזר-רב-עסקן שלא מקבל/ת את מקומו באתר בצורה כזו או אחרת. נהיה כנים: אין-ספור פעמים הופעלו לחצים אדירים על הנהלת האתר לסנן אדם כזה, רב אחר, עסקן פלוני "כי הוא לא משלנו", "כי הוא לא מייצג את דרכינו". הנהלת האתר אטמה את אוזנייה ומחקה את המילה "כי" מהלקסיקון. "כאן, יש מקום לכולם", השיבו תמיד.

אין ספור כתבות שפורסמו באתר זה ושיפורסמו בעזרת השם בעתיד, לא תראו בשום כלי-תקשורת חרדי, מסיבות הרחוקות מלהיקרא "ענייניות". עובדה זו, הוכיחה ומוכיחה לנו כמה מקומו של "כיכר השבת" חשוב והכרחי בחברה החרדית.

והיו נושאים רבים שבכלי-התקשורת החרדיים הסתירו מכם, וכאן, ב"כיכר השבת", הנושא קיבל הבלטה. מערכת התגובות עמדה תמיד לשרותכם בכל עת, כמובן תוך סינון והקפדה על שיח תרבותי הולם.

עברו שנתיים. אתרי מדדי האינטרנט הרישמיים (בראשם "גוגל" ו"אלקסה") מדרגים בחודשים האחרונים את "כיכר השבת" במקום הראשון - כשמאחור שאר האתרים הפונים לקהל החרדי (רובם נפלו מטבלת המדדים).

מדובר במהפך של ממש במדיה החרדית, בו אתם - הגולשים היקרים שלנו - נטלתם חלק והפכתם לשותפים להצלחה.

כל זה לא היה קורה בלי צוות מופלא של כתבים, צלמים אנשי פרסום וצוות ההנהלה שלא נח לרגע כדי לספק לכם, הגולשים, את המידע האיכותי והמהימן ביותר - בפלטפורמה מנצחת.

איך אומר המפרסם: להיות ראשון זה מחייב. להתראות בשנה הבאה.

● ● ●

גולשים, יש לכם הערות בונות הארות מחכימות? רעיונות למדורים חדשים, או להתייעלות? טיפים למערכת ולכתבים? אופציית התגובות לרשותכם, כמו תמיד. בהצלחה.