אאא

12 שנה אחרי שהפיץ את הסרט המרגש 'אני מאשים' והביא את ש"ס להצלחה של 17 מנדטים, אריה דרעי מנסה לשחזר את ההצלחה ומשיק את הסרט 'אני מאמין'.

הסרט החדש אותו השיק דרעי-  'אני מאמין', הינו שכפול של הסרט אני מאשים שיש שאף יגדירו אותו אני מאשים 2.

בשבוע שעבר ישב דרעי מול המצלמה, וסיפר על המהפכה הספרדית אותה חולל ברחבי הארץ והופסקה לדבריו בעת שנכנס לכלא.

בש"ס בטוחים ומאמינים, כי כל ספרדי שיצפה בסרט, לא יוכל לאחר מכן לחשוב ולהצביע למפלגה אחרת, וישים את הפתק "שס" בקלפי ביום הבוחר.

את הסרט פותח דרעי כשהוא אומר: "כולם שואלים אותי, בעיקר אימי מורתי שתחיה ובני המשפחה, אריה, למה אתה צריך את זה? למה חזרת?

לפני 13 שנה, נאלצתי לעזוב את המהפכה הגדולה הספרדית היהודית שהייתה בעם ישראל, יחד איתכם, היינו באמצע המהפכה, ראינו את השינויים, איך היהדות הספרדית, איך הגאווה הספרדית, איך המורשת הספרדית, איך הילדים שלנו מתחנכים, היינו כולנו באמצע, ולצערי נאלצתי להפסיק".

בהמשך הסרט, מובאים קטעים היסטוריים של משפחתו של אריה דרעי, ומעצרות שנערכו בתקופת מאסרו לפני 13 שנה. 

דרעי מספר על מחשבות שעלו בראשו ובגלל חשב שלא לשוב לפוליטיקה: "אמרתי לעצמי, מספיק, הנה מהשמיים, קרה מה שקרה, ישבת בבית הסוהר, הכל מן השמיים, קיבלתי את זה באהבה, אבל את שליחותך הציבורית גמרת, אתה בין כה לא יכול לחזור לפוליטיקה, אתה צריך לחכות שנים, אז בשביל מה?"

"אבל כשאני ראיתי במשך השני, כבכל מקום שאני הולך בכל מקום שאני נוסע, אם זה בדרום ואם זה בצפון או במרכז, אנשים אומרים אריה תחזור בחזרה הביתה". אומר דרעי