אאא

האינטרנט שוב מוכיח שלשעמום אין גבול? ממציא גרמני בשם Patrick Priebe (פטריק פריב), שמשמש גם כמנכ"ל חברה המוכרת צעצועים מוזרים במיוחד עם מכנה משותף אחד - פנסי לייזר רבי עצמה שמוטב שקרניהם לא יפגעו בכם, המציא כעת שעון יד שמלבד היכולת להראות את השעה, מכיל גם פנס לייזר רב עצמה.

השעון המוזר שיכול לפוצץ בלונים ולהצית גפרורים ממרחק של כמה מטרים, הוכן לאחר בין 40 ל-50 שעות עבודה שהשקיע פטריק על חומרי גלם שאת עלותם מעריך פטריק ב-200 דולרים. עוצמת פנס הלייזר המותקן על השעון, היא 1500mW. מלבד הלייזר, השעון גם יראה לכם את השעה - אם תלחצו על הכפתור הייעודי.

פטריק לא ממליץ להתבלבל בין הכפתורים השונים, שכן הלייזר המסוכן מלבד יכולתו לפוצץ בלונים עלול גם לגרום לכוויות חמורות. הוא עצמו אינו חושש בכך, מכיוון ש"אם ירגיש חום הוא יכבה מיד את הלייזר", אך פטריק מודה כי השעון שייצר בהשראת ספרי ריגול הוא ממש לא משחק ילדים.

השעון לא מתוכנן כעת לצאת לייצור סדרתי, אך אם אתם חושבים שאתם חייבים אחד כזה, תוכלו לנסות להשיג שעון שייוצר במיוחד עבורכם באתר האינטרנט של החברה בעלות של כ-300 דולרים. אך עליכם לקחת בחשבון כי בחלק מהמדינות בעולם, לייזר שכזה איננו חוקי. 

(מקור)