אאא

חברת 'חומש' גיבשה תוכנית הבראה בסיוע משרד עורכי הדין ברם - דחוח ושות'. על פי התוכנית תמשיך החברה בפעילות סולידית ומפוקחת אשר תאפשר לה בעז"ה להשיב ללקוחות את כספם. מדובר ללא ספק בבשורה עצומה ללקוחות, באם אכן מדובר בתכנית רצינית העשויה להשיב את כספי הלקוחות.

משרד עורכי הדין 'ברם – דחוח' ושות' שאמור ללוות מעתה את בית ההשקעות, הינו מהמשרדים המובילים בישראל בתחום שוק ההון, ובקיא בייצוג בתי השקעות מהגדולים בישראל ובלווי תוכניות הבראה בהיקפים גדולים.

עו"ד אסף ברם מאשר: "חברת 'חומש' החלה ביישום תוכנית הבראה והיא ממשיכה בפעילותה בלווי צמוד של משרדנו". במהלך הימים האחרונים, נפגש הבעלים, הר"ר אשר שפרנוביץ, עם לקוחות רבים, אשר נתנו הסכמתם העקרונית למתווה ההבראה שהוצג להם על ידי החברה, וחלקם אף הביעו נכונות להזרים לחברה כספים נוספים.

בהודעה שמפרסמת הערב החברה, היא קוראת לציבור לקוחותיה להגיע למשרדיה בבני ברק כדי לשמוע על התוכנית שתביא להשבת כספם. בעל החברה, הר"ר אשר (אושי) שפרנוביץ אמר, כי  "החברה הוסיפה ליווי חיצוני של משרד עו"ד המתמחה בתחום והיא תפעל בצורה מושכלת בכדי להשיב את הכספים, בפריסה סבירה"

שפרנוביץ הוסיף: "אני כואב, יחד עם המשקיעים את המצב ועושה כל אשר לאל ידי כדי להשיב להם את כספם כפי שהובטח להם בע"פ ובכתב". עוד הוסיף, כי הוא מעודד מאוד מכך שמרבית הלקוחות עימם נפגש עד כה, הביעו את אמונם בחברה ובו אישית.

הוא גם דחה בתוקף את הפרסומים ולפיהם מדובר בסכומים אדירים. "מדובר אמנם בסכומים נכבדים, אך בוודאי ובוודאי לא בסכומי העתק שפורסמו בכלי התקשורת".

כעת רק נותר להמתין, האם לקוחות בית ההשקעות שכספם אבד, יתנו את אמונם המחודש בבית השקעות, המסתייע כעת בליווי עורכי דין בפיקוח צמוד, שמא או יעדיפו הלקוחות להסתייע באמצעים אחרים.

המבחן העיקרי העומד כעת בפני החברה, הינו שכנוע המשקיעים ביכולת הפיננסית של תכנית ההבראה של החברה להחזיר את כספם בשלב כלשהוא. זאת מאחר ומדובר בסכומים כסף ניכרים מאוד, גם אם אינם בסדרי הגודל עליהם דובר מלכתחילה.