אאא

במהלך הימים האחרונים נחשפתי לכתבה שהתפרסמה בעיתון "השבוע בירושלים" של רשת קו עיתונות דתית. בכתבה הזו התראיין ר' מנחם כרמל והסביר על הבניה בבית שמש והתכנונים וההכנות של ועדת הדיור בראשה הוא עומד מטעם מפלגת "דגל התורה".

את עיני צדו המשפטים הבאים: "תוכנית הבנייה בבית שמש, היתה קיימת זה מכבר. כשר' אריאל אטיאס קיבל את תיק השיכון, הוא נכנס לעניינים כמו שצריך והוציא את המכרזים במינון הנכון בצורה של מתחמים קטנים. היינו שותפים לתהליך עם השר אטיאס, וביקורת שנשמעת נגדו, היא גם ביקורת נגדנו...

טוב, זה לא חדש. הרי כולנו רגילים להתנהלות של נציגי מפלגת "דגל התורה" מהם אין לנו ציפיות כלל ועיקר. הרי הם בטוחים שהם הם עמוד האש לאורו צריך לצעוד כל המחנה. הם הם ורק הם היהדות הנאמנה. העיתון שלהם הוא העיתון היחיד המוסמך לקבוע מי היא ומה היא דעת התורה, מי יקרא הרב, מי יקרא הרה"ג ומי יקרא מרן. הם ורק הם יודעים לדאוג לציבור לדיור. כאשר ישנו שותף זניח שנקרא ר' אריאל אטיאס שר הבינוי והשיכון שיוציא אל הפועל את הדרישות של המפלגה.

השאלה הקשה שמהדהדת בראשי פעם אחר פעם. ע-ד מ-ת-י (לא אינני חב"דניק). עד מתי ימשיכו שרי וח"כי תנועת ש"ס להמשיך ללחך את פינכתם ולשתף פעולה עם אלו שתמיד יזלזלו בהם. עד מתי יצטרכו תמיד להביט לאחור לראות מה ר' מוישה חושב על כל מהלך שלהם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

אני תמיד נזכר בסיסמת הבחירות של דגל התורה בבחירות בהן רץ הרב פרץ בראשם (עד לאחר הקראת תוצאות הבחירות): "ביחד בת"תים! ביחד בבית יעקב! ביחד בישיבות! ביחד בסמינרים! ביחד בקלפי!". הסיסמא הזו היא הסיסמא הכי צינית שראיתי מעודי במערכות בחירות וראיתי לא מעט שכאלו. אמנם הסיסמא נכונה רק שישנה טעות קטנה בסימונים שהוצבו בה. למען ההגינות הסיסמא היתה צריכה להיות: "ביחד בת"תים??? ביחד בבית יעקב??? ביחד בישיבות??? ביחד בסמינרים??? ביחד בקלפי???".

שרי וח"כי ש"ס הגיע הזמן שתפסיקו להיות בעיניכם כחגבים המשרתים את האדונים מהמפלגה הקטנה והרעשנית הזו הנקראת דגל התורה. תתחילו להאמין במסורת המכובדת של יהדות ספרד המעטירה ותקיימו את השליחות לשמה נבחרתם "להחזיר עטרה ליושנה"!!!

הגיע הזמן לרענון התדמית של תנועת ש"ס המעטירה. הגיע הזמן להבהיר לאלו שהתבלבלו או התרגלו להתנהלות הקלוקלת מי המפלגה הגדולה יותר. לא! תנועת ש"ס לא זקוקה לאישורים ולהסכמות של תנועת דגל התורה ועסקניה. יש לש"ס את הרבנים שלה. הם ורק הם יקבעו לתנועת ש"ס את אשר תעשה.

הרי "נהרא נהרא ופשטיה", לא?!