אאא

כנראה שסקר "ידיעות אחרונות" הבוקר, לפיו אריה דרעי בראשות תנועה גורם לש"ס לצנוח ל-7 מנדטים בלבד, הבהיל את יו"ר ש"ס הנוכחי אלי ישי. בצהריים, הוא כינס מסיבת עיתונאים והבהיר: מקומו של דרעי בש"ס.

מסיבת העיתונאים מתקיימת חודשים לאחר הודעתו של יו"ר ש"ס לשעבר אריה דרעי על כוונתו לחזור לפוליטקה. בכל העת, מרחפת באוויר שאלת מיליון הדולר: באיזו מסגרת פוליטית יבחר?

היום קרא יו"ר ש"ס, אלי ישי לדרעי לחזור לביתו הישן, ואולי החדש, כבר בעתיד הקרוב. "ש"ס ערוכה לבחירות ורוצה בחירות בהקדם האפשרי. מקומו של אריה דרעי בש"ס, רק הרב עובדיה קובע בש"ס", אמר שר הפנים.

הבוקר פורסם ב'ידיעות אחרונות' סקר לפיו ש"ס בראשות אלי ישי גורפת 7 מנדטים בלבד, לעומת זאת, ש"ס בראשות אריה דרעי צפויה לקבל 11 מנדטים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

אתמול, בעקבות פרסומים בערוץ 2, אמרו מקורבי דרעי: "הרב עובדיה יוסף לא דיבר עם דרעי בעניין חזרתו לחיים הפולטיים, אריה ירוץ בבחירות בין אם יהיה בש"ס, בין אם זה יהיה במפלגה אחרת".

ובכנסת נערכים לבחירות. בפתח מושב הקיץ אמר יו"ר הכנסת, רובי ריבלין: "נראה לי שאנחנו מדברים במושב האחרון של הכנסת השמונה עשרה, שהארץ כולה מסכימה על כך שטוב תעשה הכנסת שתצא לבחירות על מנת שהכנסת הבאה תוכל להכריע בנושאים חשובים בענייני עמנו.

"לדעתי, המחלוקת היא מתי יתקיימו הבחירות. ברגע שתתקבל הצעת אחת מחברי הכנסת או הסיעות לפזר את הכנסת וגם ייקבע תאריך הבחירות לכנסת הבאה, הכנסת תצא לפגרת בחירות".