אאא

הקטל בכבישים: גבר ואישה נהרגו בצהריים (שני) בתאונת דרכים חזיתית בין שני כלי רכב, בכביש 38, סמוך לצומת גבעת ישעיהו בדרך לבית שמש.

חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' הוזעקו מעט לאחר השעה 12:00 אל הכביש בשל דיווח על התאונה הקשה, לחובשים שהגיעו לזירת התאונה לא נותר אלא לקבוע את מותם של השניים.

התאונה הקשה אירעה בין שני רכבים, ג'יפ ורכב פרטי, האישה שנהגה ברכב כבת 27 והגבר שנהג בג'יפ כבן 50 נהרגו ונלכדו בתוך הרכבים עד שחולצו על-ידי כוחות כיבוי אש.

ההרוג, הוא יהודי חרדי תושב דרום הארץ.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות של גי'פ ורכב פרטי, נהגת הרכב ונהג הגי'פ נהרגו במקום, כוחות כיבוי פעלו לחילוץ הגופות מכלי הרכב ורופא 'איחוד הצלה' נאלץ לקבוע את מותם עקב הפגיעה הקטלנית כתוצאה מאופי התאונה הקשה".

משה טייטלבוים חבר הנהלה בארגון 'איחוד הצלה' סיפר כי "מדובר בתאונה קשה וחזיתית עם מעורבות של גי'פ ורכב פרטי, נהגת הרכב ונהג הגי'פ לצערי הרב נהרגו במקום, כוחות כיבוי פעלו לחילוץ הגופות מכלי הרכב ורופא 'איחוד הצלה' נאלץ לקבוע את מותם עקב הפגיעה הקטלנית כתוצאה מאופי התאונה הקשה, הכביש חסום לתנועה ומדובר לצערינו בכביש "אדום" בו מתרחשות הרבה תאונות ועם הרבה הרוגים".

כוחות משטרה הוזעקו לזירת התאונה ובודקים את הנסיבות.