אאא

תאונה קטלנית באיזור הכרמל: בשעה האחרונה אירעה תאונה קשה בדרך בר יהודה בנשר פז סמוך לנשר, מדיווחים שהגיעו מהמקום עולה, כי כתוצאה מהתאונה נהרגו שישה בני אדם, ו-12 נוספים נפצעו.

כוחות גדולים של מד"א, הצלה, וחילוץ, הוזעקו בשעות הצהריים לדרך בר יהודה בנשר פז סמוך לאיזור נשר, לאחר שהתקבל דיווח על התאונה הקשה.

מד"א הכריז על ארוע רב נפגעים, ולפי דיווחים עד כה מהזירה עולה כי במקום 6 הרוגים ו-12 פצועים נוספים, בהם 2 פצועים במצב קשה. אמבולנסים רבים ממרחב כרמל יצאו למקום. יצויין, כי בתי החולים בחיפה נכנסו לכוננות לאור הכרזת האר"ן.

דובר 'איחוד הצלה' מסר: "מדובר בתאונה קשה וקטלנית עם מעורבות מספר כלי רכב ומשאית בטון, למרבה הצער מספר מנוסעי הרכב נהרגו במקום, החובשים העניקו טיפול רפואי ראשוני למספר נפגעים קשה בינוני וקל".

דובר מד"א זכי הלר מסר: "מדיווח של צוותי מד"א במקום לפחות 6 הרוגים, כ-12 פצועים, מתוכם 8 המפונים לבבי"ח בחיפה, בהם: 2 קשה, 3 בינוני, 3 קל".

מפרטים ראשוניים עולה כי מדובר בתאונה בין משאית למספר כלי רכב פרטים. בנוסף עולה, כי ככל הנראה נהג המשאית לא ציית לאור אדום. עוד דווח, כי החשד שהיה בתחילה כי מדובר באירוע פח"ע, הוסר, זאת בשל ההערכה כי איבוד שליטה של נהג משאית על הבלמים - גרמה לתאונה הקשה. 

פרטים נוספים בהמשך.