אאא

בורא עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, עשה את כל העולם כמו מגדל בבל. כל באֵי-עולם רצים ובאים, חוקרים ושואלים: מה קורה פה?! שיטפונות בכל מיני מקומות בעולם, סוג של צונאמי - באמצע הקיץ יורד גשם. גשמים עזים וקשים, סופות ורוחות עזות משברות בתים והרים. חום בהרבה מקומות בעולם. גשם ופתאום למחרת שמש. רעידות אדמה בכל מיני מקומות בעולם. זה ימשיך כך ויתגבר מיום ליום, משבוע לשבוע. כל איתני הטבע יפעלו במלוא עוצמתם לפי הוראותיו של בורא עולם, עד שכולם יזעקו ויצעקו כמו שצעקו המצרִים בעשר המכות במצרים, וכמו שצעק פרעה כשטבע עם כל חֵילותיו בים-סוף ואמר "מי כמוך באלים ה'...".

בורא עולם מחכה לרגע הזה שכל העולם יצעקו אליו, ועם ישראל יהיו ביד רמה, בשמחה ואושר, לא יפחדו מאף אחד בעולם, וכל מדינות העולם ללא יוצא מן הכלל, מא' ועד ת', יבקשו את העזרה של מדינת ישראל.

כמו שצבא-הגנה-לישראל עושה צמצומים בצבא - כל המדינות וכל העולם יעשו צמצומים בנשק, טנקים ומטוסים, כמו שכתוב: "וְכִתְתו חַרְבוֹתָם לְאִתִים, וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת. לא יִשָא גוי אלגוי חרב ולא יִלְמְדו עוד מלחמה" - זו גאולה! זה דור של המלכת מלך המשיח על ארץ ישראל והעולם.

סוריהממשיכה להימחק, הקדוש-ברוך-הוא מבלבל אותם כמו את אנשי מגדל בבל.

במצרים יימשכו המהומות והמהפכה, הכלכלה הרוסה ואין שם מה לאכול, אוכלים זה את זה. עוזרים להם במיליארדים ממדינות המפרץ - לא יעזור להם כלום, זה בור ללא תחתית. מדינות המפרץ נותנות להם כסף לא כי אוהבות אותם, אלא כדי שלא יברחו פליטים ממצרים, יגיעו אליהם ולא תהיה להם שליטה, כמו הפליטים הסורים שברחו לירדן ותורכיה.

תקראו טוב, תקשיבו טוב ותשמעו טוב:תהיה מלחמת גוג ומגוג לערבים ביניהם! ארץ ישראל הקדושה מוגנת ושמורה כמו כיפת השמיים, עטופה בשכינה של בורא עולם.

איראן היא הבאה בתור, התחילו ויימשכו המהומות והסיבוכים הקשים. הכל עד עכשיו היה בסתר, מתחת לשולחן. האיראנים הם עם משכיל, עכשיו הכל מתעורר ויהיה כמו במצרים וסוריה. את האיראנים מעניין אוכל, פרנסה ועסקים, לא מעניין אותם אטום ולא מפעלי אטום, הם יודעים שהאטום יהרוס להם את כל הכלכלה והחברה.

שכל עם ישראל ידעו, שבורא עולם התביית על איראן ועל מפעלי האטום. בורא עולם ידאג שכל המפעלים יתהפכו עליהם. רק המחשבה שלהם - בורא עולם יעשה אותה לַבה בתוך איראן!

בלבנון, חיזבאללה ונסראללה, הכל הרוס, שבור ורצוץ, אין רגליים ואין ידיים. הם חשבו להיות גיבורים, חשבו שהם חזקים - קיבלו מהלומות מכל הכיוונים.

עזה וחמאס נמצאים בדילמה, הם רוצים לבוא למצרים כדי לעזור למורסי. ישראל, אסור לה להתערב. עוד מעט, מצרים בתוך מצרים, ומצרים עם החמאס - יאכלו זה את זה.

בתורכיה יש מהומות ולא מפרסמים, יש להם סיבוכים וצרות על גבי צרות. תורכיה הם 'כאילו' מודרניים. יבואו לתורכיה עוד אלפי פליטים מסוריה.

בירדן, ישראל שומרת על המלך שלא ייפול, עוזרת לו בעקיפין כדי שלא תהיה מהפכה בירדן, באמצעות שיחות ודיבור, לא במעשה.

לממשלת ישראל אסור לפרסם את מה שעושה צבא-הגנה-לישראל בארץ ובעולם, לשמור על שתיקה ושמירת הלשון בכל עניין ועניין, זה לא עניין של אף אחד.

למדינת ישראל אין מה לפחד, רק להיות על המשמר. הקדוש-ברוך-הוא אומר לעשות השתדלות, והוא מגן מלמעלה ומלמטה! ממשלת ישראל צריכה לשמור על החינוך במוסדות ובבתי הספר, ללמד מה הם מסורת, תנ"ך ויהדות, כי זו הגחלת של עם ישראל. זה כמו יהלום שכל אחד רוצה לתפוס, כי זה מה שמגן על עם ישראל. אסור שתהיה התבוללות! ישראל נקראת מדינת ישראל, אך ורק מדינת היהודים, לא מדינת ההתבוללות, לא מתבוללים עם הגויים. אסור להגיד שאנחנו מודרניים, שאין הבדל בינינו לבין הגויים, אנחנו עם קטן והעם הכי גדול בעולם. צריך לשמור עליו כמו על טבעת נישואין, כדי שאף אחד לא יפרוץ וישבור את הטבעת.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הכלכלה בעולם מידרדרת ומידרדרת, באירופה, ארה"ב, קנדה, ברזיל, סין ואוסטרליה, הכל נהרס ונרמס. כולם יכולים לספר סיפורים שהכל טוב - שקר וכזב, הכלכלה בכי רע. ובארץ ישראל, מדינת היהודים הכלכלה הטובה ביותר בעולם. הנדל"ן ימשיך להתפתח, גשרים וכבישים - מדינת ישראל נמתחת.

את הסודנים להוציא חוקית מארץ ישראל דחוף! לא לעצור את המהלך הזה.

כל יהודי ויהודיה שיקראו תהילים על חבריהם, על חיילי צבא-הגנה-לישראל ועל מדינת היהודים - הם ייענו תחילה. בורא עולם רוצה מענה והודיה, להודות לו על ההגנה, השמירה, והניסים הגדולים שעושה בעם ישראל. בורא עולם שמח מאוד לשמוע את עם ישראל מודים לו.

רכבות יעפו מהמסילות ביחד עם המסילה, מטוסים יתבלבלו בניווט, אוניות של תועבה, זימה וכאילו אהבה - יטבעו, יתקלקלו ויסתבכו, בורא עולם לא ייתן להם ליהנות מהדרך השלילית הזאת. מטוסים ימשיכו להסתבך בבעיות שלא יודעים איך זה קורה - כי יד ה' בדבר. את כל זה עושה בורא עולם כדי לפתוח דרך להגברת ההכנה להכתרת מלך המשיח בן דוד!

יהודים יקרים, תקראו את המסר הזה כמה פעמים! לעגנים וליצנים היו בדורות הישנים כי לא הייתה להם השכלה. משיח בן דוד פועל ועושה, הורס ובונה, הורס עולם ישן ובורא עולם חדש! האנטישמיות בעולם כולו, ללא יוצא מן הכלל, חוץ מאשר בארץ ישראל הקדושה, תגבר ותגבר ותגבר, עד שיעיפו את היהודים ממקום מושבם, מהבית, מהרכב, ומהעבודה, זה מהלך אלוקי! תבואו לגור בישראל, להתיישב ולגור במדינת היהודים זה מקומכם! פה ההגנה והשמירה שלכם וחיים טובים ומאושרים!