תוספות וירקות

אנטיפסטי קלוי בתנור עם גבינותאנטיפסטי קלוי בתנור עם גבינותהאנטיפסטי הוא ההוכחה הכי טובה לכך שמאחורי כל דבר מרשים, לא תמיד עומדת השקעה גדולה. למעשה, לפעמים אין בה צורך: ירקות קלויים בתנור עם גבינות (מתכונים, אוכל)
חצילים מטוגנים ברוטב יוגורטפרוסות חצילים ברוטב יוגורט רענןנתחיל מהסוף: רוטב היוגורט הזה הוא מעדן פשוט וטעים, שמתאים למגוון ירקות מטוגנים. כאן הוא משתלב עם פרוסות חצילים למתאבן מושלם לפתיחת הארוחה (מתכונים, אוכל)
לאטקעס אמיתיים ומלאי נוסטלגיהלאטקעס אמיתיים ומלאי נוסטלגיהאמא מלבבת לביבות מהתערובת, מניחה במחבת ובבית מתפשט ריח חמים ונעים שהופך לזיכרון חזק שצרוב היטב בדי.אן.אי היהודי. מתכון קל ללאטקס אמיתיים (מתכונים, אוכל)
תפוחי אדמה ועגבניות צלויים בתנורתפוחי אדמה ועגבניות צלויים בתנורתפוחי אדמה ועגבניות הם פשוט שידוך מתבקש ובכל וריאציה אפשרית הוא טעים כל כך. מתכון לתפוחי אדמה ועגבניות צלויים בתנור, תוספת אלגנטית לצד המנה העיקרית (מתכונים, אוכל)
תבשיל אורז וירקות בריאמשביע ובריא: מתכון לאורז וירקותמתכונים לאורז יש כמו סינים, מה שמייחד את המתכון הזה היא הילת הבריאות שמקיפה אותו. גרגרי החומוס והאפונה, הדלורית וגם הכוסברה ישאירו לכם טעם מיוחד בפה (מתכונים, אוכל)
קציצות עדשים כתומות ומשביעותקטן ומשביע: קציצות עדשים כתומותמתכון משביע לסעודה מפסקת: תוך פחות שעה תוכלו ליהנות מקציצות עדשים כתומות שהולכות יד ביד עם טחינה, ויכולות להיות תחליף מצוין להמבורגר צמחי (מתכונים, אוכל)
זה לא פנקייקס, זה לביבות בטטהלביבות בטטה בטעם פנקייקס אוורירינתחיל מהסוף: ללביבות האלה יש טעם של פנקייקס, מינוס 200 קלוריות. הן מעולות כמנת פתיחה, או כארוחת ביניים קלילה. מתכון פשוט בלי עבודה, ומינימום מצרכים (מתכונים, אוכל)
גראטן תפוחי אדמה תוך 10 דקותארוחה מהירה ל-6 סועדיםתוך 10 דקות: גראטן צרפתי מושלםהאורחים כבר בדלת? המנה הזו בדיוק בשבילכם: מתכון לגראטן תפוחי אדמה שמוכן תוך 10 דקות, והתוצאה מרשימה ואלגנטית כאילו באמת עבדתם על זה (מתכונים, אוכל)
גראטן תפוחי אדמה תוך 10 דקותארוחה מהירה ל-2 סועדיםתוך 10 דקות: גראטן צרפתי מושלםהאורחים כבר בדלת? המנה הזו בדיוק בשבילכם: מתכון לגראטן תפוחי אדמה שמוכן תוך 10 דקות, והתוצאה מרשימה ואלגנטית כאילו באמת עבדתם על זה (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים