אאא

אבא שבשמיים, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא אב הרחמים, הגביר בצורה משמעותית, מראש חודש סיוון ועד להמלכת מלך המשיח, את פעילות איתני הטבע בעולם ותופעות הטבע הקשות הולכות ומתגברות.

הים והמים, רוצים לפרוץ ולעשות תפקידם - לטהר את הטומאה בעולם.

האש רוצה לשרוף את הטומאה ומעשי התועבה.

הרוח והסערה רוצים לנפץ בתים ולפרק מקומות ואזורים שיש בהם תועבה.

האדמה לא יכולה יותר לסבול את הטומאה שבגופה, שהיא תוצאה של חטאים ומעשי תועבה וזימה של בני האדם. האדמה תיבקע, בכל מיני מקומות בעולם, בניינים ייבלעו בתוכה וכבישים ייחתכו ויתפרקו. רכבות יעופו מהמסילה, מטוסים יסתבכו בניווט וחלקם יפלו, אוניות יתנגשו. באוניות אהבה, שמכעיסות את בורא עולם ואת הים, יהיו סיבוכים קשים מאוד וטביעות.

בכל מקום בו יתנהגו בני האדם כבעלי חיים, בחוסר צניעות בעניינים שבינו לבינה, בחופי הים או ביערות, יתקיפו אותם בעלי חיים, מנחשים ועקרבים ועד חיות המים ועופות השמיים. העצים יפלו על בני אדם שיעשו מעשי תועבה. כל מעשי התועבה, הזימה והלכלוך הנעשים בפרהסיה במקומות ציבוריים - בורא עולם יפגע בעושיהם. בורא עולם מרים רף גבוה מאוד לזיכוך העולם!

האנטישמיות תתגבר בכל מקום, יהודי לא יוכל לעשות שום צעד בחופשיות, יחפשו אותו בכל מקום. יהודי ילשין על מקום מגוריו של יהודי אחר, וגם אם יתחפשו לגויים, יגלו ויגרשו אותם. בורא עולם נמצא בדין מול כל העולם, חוץ מארץ ישראל הקדושה! נגמרו המשחקים, נגמר "לי זה לא יקרה", יהודים יברחו בהמוניהם לארץ ישראל.

כל אדם שנמצא בארץ ישראל, כל יהודי שגר בארץ ישראל, שיעשה מעשי שוחד, בגידה, תועבה, זימה, או טובת הנאה, יתגלה במערומיו. כל הנוכלים, השקרנים והרמאים יתגלו, יפסיקו עם החטא, יעשו תשובה שלמה ואמיתית - לא יתגלו.

יהיו מקרים בעולם שעין אדם לא ראתה, יקרו דברים שאנשים לא יאמינו שקיים דבר כזה בדורנו.

יראו פיצוצים בשמיים בין הכוכבים.

הקרח, השלג, הגשמים והשיטפונות ימשיכו לפעול ולהתגבר.

כל בניין שיש בו בית בושת, מעשי תועבה, לכלוך וזימה, ייבלע באדמה, יתמוטט, יישרף, או יהרגו זה את זה בתוכו. אף אחד בעולם לא ניצח את הקדוש-ברוך-הוא. בורא עולם עושה הכל לטובת האדם ולטובת היהודים בארץ ישראל הקדושה.

עשרת המכות שהיו במצרים יהיו בעולם כולו בצורה מודרנית. עולם השקר והכזב, הנוכלות, הרמאות והגאווה, ממשיך להימחק, יישארו רק הטובים והיהודים שהם יהודים אמיתיים.

בחופי הים בארץ ישראל לא להתרחץ במעורב, נשים לבד ואנשים לבד, יתערבבו - יישאו באחריות. הים לא נברא למעשי תועבה וזימה, הים נברא ליהנות מהמים, לטבול בו ולנקות את קליפות הטומאה מהגוף. באים לים לטהר את הגוף, הנשמה והרוח, לא כדי לעשות מעשי תועבות הגוף וזימה, חס ושלום. הים נותן חיים, מי שבא להרוג את החיים, החיים יהרגו אותו.

לממשלת ישראל אסור לפגוע בשכבות החלשות. אם מכאיבים לעניים ולנזקקים, הבכי שלהם בשמיים והקפידא, יכאיבו לממשלת ישראל ויפילו אותה! יש הרבה פתרונות איך להביא כסף ולחסוך לקופת המדינה.

חיילי צבא-הגנה-לישראל, אנא מכם תיזהרו, לא לעלות על טרמפים! יש גויים מחוץ לישראל שגרים בארץ, בעלי מכוניות עם מספר ישראלי, שמקבלים מיליונים כדי לחטוף חיילים, חס ושלום - תיזהרו! בגבול בין אילת לאשקלון, מול מדבר סיני ועזה, ממשיכים לחפור תעלות כדי לחדור לישראל. מדבר סיני התמלא בתחמושת וכלי נשק, ורוב החיילים המצרים והאנשים שחיים בו - משוחדים. משחדים אותם כדי שיעבירו נשק ותחמושת לגויים שנמצאים בישראל וגם לעזה ולחמאס. כל הג'יפים המסיירים על גבול אילת, אל עריש ועזה, לא להירדם! לפקוח עיניים, לא להגיד: "לי זה לא יקרה", תיזהרו ממלכודות!

הפגנות בארץ ישראל - אסור, זה לחינם! יהודים, לא לקלל או לפגוע בחברי כנסת ובממשלת ישראל - אסור. בכח לא הולך, ליהודים יש מוח ופה. כל החרדים שמפריע להם מה שקורה במדינת ישראל, במקום לזעוק, לאיים ולהפגין, אנא מכם, תתקבצו ותתאחדו לתפילה המונית, בלי להפריע לעם ישראל. תפילה לא חייבת להיות בכותל המערבי, יהודים דתיים יכולים להתקבץ בכל מקום בארץ ישראל, גם בנגב. לשאת עיניים לקדוש-ברוך-הוא, לזעוק ולקרוא תהילים כדי שיתבטלו האיומים מעל עם ישראל ויגזרו גזרות טובות על עם ישראל. כך יְעַנה להם בורא עולם, בורא עולם לא נענה להפגנות וכח.

עזה והחמאס, שמחים וצוהלים על כי יש חברי כנסת שבאים לקראתם, לא יעזור להם כלום. כל מי שבעד ויתור על אדמת הקודש מארץ ישראל, הולך נגד בורא עולם ולוקח סיכון. מי שרוצה שלום אמיתי, לא מחפש לקחת אדמות מארץ הקודש.

תורכיה, אמרנו שיתנגחו - מתנגחים עם הסורים.

סוריה, בורא עולם לא רוצה לוותר עליה, רוצה לכלות אותה. בסוריה נשפך דם של המון יהודים שלא היה צריך להישפך.

איראן, הקדוש-ברוך-הוא ימשיך להרעיד אותה ואת כורי האטום. ריבונו של עולם מרעיד גם את אחמדינג'אד שרועד כולו מפחד. אחמדינג'אד יודע שזה מהלך אלוקי שבא להגן על היהודים ולעשות את העבודה במקום צבא-הגנה-לישראל. יהודים יקרים! כל פעם תהיה עוד רעידת אדמה באיראן, עד שהאדמה תיפתח, תהרוס ותבלע את כל מפעלי האטום - זה יהיה! תתפלאו לשמוע שהאיראנים יהיו הראשונים לשמוח.

הסודנים, צריך לפקוח עיניים, הם מתפשטים ומתרחבים ועושים דברים יותר מקשים בארץ ישראל. צריך באופן דחוף וחוקי להחזיר אותם למדינה שלהם.

מצרים, כל האנשים מחכים מתי יהיה שם פיצוץ, יש פיצוץ גדול וימשיך לגדול ולגדול, עד שיהיה כמו בסוריה בדיוק - עוד מעט יפרסמו בגדול.

חיזבאללה ונסראללה, הלילה הפך להם ליום והיום הפך ללילה. המורדים רוצים 'לגמור' את נסראללה והחיזבאללה והם 'יגמרו' אותם - מהלך אלוקי.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מלך ירדן לא יכול לדבר ולצייץ, אם ידבר - יימחקו אותו. אם היה לו שכל, היה מתאחד ועושה יד אחת עם ממשלת ישראל.

הקדוש-ברוך-הוא אומר לעולם: 'הזהרתי אתכם, כל מי שחושב ומתכנן לפגוע בעם ישראל, יש לו עסק עם הקדוש-ברוך-הוא'.

הקדוש-ברוך-הוא מבקש מהיהודים תפילה וזעקה, בכדי לשמור על גבולות מדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא הוא אבא לילדיו, ילדים מבקשים - אבא נותן! ממשיך הקדוש-ברוך-הוא לעשות תוהו ובוהו בכדי שהעולם כולו ירימו ידיים לבורא עולם בבקשה שיציל אותם. היהודים האמיתיים ירימו ידיים ויבקשו מבורא עולם לגאול אותם ולהמליך את מלך המשיח!

חג שבועות, חג מתן תורה, חג שבזכותו עם ישראל קיים עד היום הזה! בזכות המשפט: "נעשה ונשמע", נתן להם הקדוש-ברוך-הוא מתנה - את התורה!

משיח פועל - מופעל על ידי בורא עולם!