אאא

תלמידי שיעור א' מישיבת "נתיבי נועם" הגיעו לביקור מיוחד ומרגש במעונו של הגאון הגדול רבי עזריאל אויערבך שליט"א.

בישיבת נתיבי נועם בהנהלתו של הרב חיים פרקל, מייסד ומנהל רשת "עלי שיח" ומוסדות "מגן אברהם", שמים דגש על הצרכים הייחודים והרגשיים של כל אחד מהתלמידים, הזקוקים למענה אישי ותומך בכל שלב.

תלמידים מיוחדים אלו, עמלו במשך החודשים האחרונים על החומר הנלמד והמתינו בקוצר רוח ליום הביקור במעונו של הגר"ע אויערבך שליט"א.

הגר"ע עמד על ידיעותיהם הנרחבות בנושאי ההתגברות על היצר כגון נקימה, נטירה, כעס וכדו' וציין את התפעלותו מגודל ידיעתם ושליטתם בחומר הנלמד.

הגר"ע איחל ובירך את התלמידים שיזכו לגדול ובמצוות ולהיות עובדי ה' באמת ובתמים ושתמיד יזכו לקיים את הנלמד מתוך גבורה אמיתית.

הגר"ע אויערבך אף עמד בדבריו על עבודת הקודש של הרב אסטרייכר מחנך הכיתה שזוכה לראות ברכה בעמלו, וכן בירך את המנהל החינוכי הרב נחמן דובדבני שיזכה להרבות תלמידים ולקדמם לתורה ולמצוות.

ביקורם של התלמידים הותיר רושם רב הן על הילדים שזכו לפגוש באחד מגדולי מרביצי התורה והן על הצוות החינוכי, שרשם הצלחה נוספת בקידומם של ילדים מיוחדים אלו.

"אנו עובדים מתוך אמונה שכל ילד ובחור יכול ללמוד ולהצליח, כאשר נעשית עימו עבודה נכונה ומעצימה", אמר הרב פרקל לאחר הביקור המיוחד.