ראש העיר ליאון, חונך את הכיכר החדשהשש שנים של סבל באו לקיצן: כיכר חדשה הוקמה בשכונה
ה' בשבט תשפא | 18.01.21
תושבי שכונת רביץ בנווה יעקב, סבלו מאז הקמת השכונה, מהיעדר תחבורה ציבורית לשכונה. על אף שהדבר היה באחריות משרדי הממשה, ראש העיר החליט להירתם והשקיע 2 מיליוני שקלים בפיתוח כיכר חדשה שתפתור את הבעיה (תחבורה)
כך תפעל התחבורה הציבורית בסגר השלישיכך תפעל התחבורה הציבורית בסגר השלישיכיכר השבת7
למרות הסגר המהודק, קווי התחבורה הציבורית ימשיכו לפעול אך רק עם חמישים אחוזי תפוסה. קווי תלמידים וקווים למקומות הבילוי, הסגורים בימי הסגר, לא יפעלו כלל בשבועיים אלו (ארץ)
אילוסטרציה בלבד, למצולם אין קשר לכתבההחל ממחר: השינוי הגדול בתחבורה בדרוםדניאל הרץ3
החל ממחר: שיפור השירות בעשרות קווי התחבורה הציבורית בישובי הדרום קווי שירות חדשים, קיצור ויעול השירות בקווים קיימים והוספת עשרות נסיעות יומיות לטובת הנוסעים (תח"צ)
אילוסטרציהכך תפעל התחבורה הציבורית במהלך הסגרקובי רוזן1
התחבורה הציבורית בקווים העירוניים והבינעירוניים תפעל בימי הסגר עד 50% תפוסה בלבד, אך תתבצע במשך כל שעות היום כרגיל, עד לגמר השירות - ואף תתוגבר (אקטואליה)
הרכבת החשמלית החדשה יצאה לדרך • צפוהרכבת החשמלית החדשה יצאה לדרך • צפואלי רוטמן10
שלל מערכות שנקבעו ברכבות החשמליות החדישות, שעשו את נסיעתן הראשונה בדרך לי-ם, ישדרגו את חווית הנסיעה, את התחזוקה ואת הבטיחות • תיעוד מנסיעת המבחן (חדשות)
אליעזר ראוכברגרניתן ההיתר למסילות ה'קו האדום' בירושליםקובי אטינגר4
הוועדה המקומית לתכנון ובניה בעירית ירושלים, בראשות אליעזר ראוכברגר, אישרה הנחת מסילות המשך לקו האדום של הרכבת הקלה מבית וגן ועד לבית החולים הדסה עין כרם (רכב)
אילוסטרציההקבינט אישר: התפוסה בתחב"צ - תוגדלכיכר השבת2
הקבינט אישר בדקות האחרונות את תקנות התחבורה העדכניות, בהתאם לעמדות המקצועיות של משרדי התחבורה, הבריאות והמל"ל להגדלת התפוסה באוטובוסים ל-75% (ארץ)
אילוסטרציהדרישה חרדית: להעלות את התפוסה בתח"צכיכר השבת12
ברקע ישיבת קבינט הקורונה, פנה סגן שר התחבורה החרדי והציג בפני שרי הממשלה את עמדת משרדו, לפיה יש להעלות את אחוזי התפוסה בקווי שירות בכל רחבי הארץ (חדשות בארץ)
אוטובוס בבני ברקממחר: שינויים מפתיעים בתחבורה בבני ברקכיכר השבת7
לראשונה מזה שנים, בני ברק תעבור את פעימת התחבורה הגדולה ביותר אי פעם. הכוללת שדרוג של השירות העירוני, קווים חדשים ופיצול תוואי היציאה מהעיר • כל הפרטים (בארץ)
מה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפומה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפוכיכר השבת23
עיריית בני ברק משיקה השבוע רפורמה בתחבורה הציבורית תחת הכותרת "נעים לעתיד". זה מה שקרה כשצילמו בשעת צהריים הומה במיוחד, תחנת אוטובוס ברחוב סוקולוב (ברנז'ה)
כבר למעלה מחודשיים בנתיבי התחבורה הציבורית בירושליםתיקתק – העידן הבא בתח"צ נקלט בהצלחה בירושליםכיכר בשיתוף אגד3
הירושלמים שכבר התנסו בנסיעה בתיק תק גילו מהר מאוד את הנוחיות והיתרונות שבשירות. מאז הפעלתו נרשמת עליה חדה ועקבית בשיעור המשתמשים החדשים (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהמהיום: הקווים למקומות הקדושים - יחודשוחנני ברייטקופף3
בשורה חשובה: החל מהיום קווים שבוטלו בזמן הסגר למקומות הקדושים - יחודשו בחזרה. כמו כן הקווים הבינערוניים שהיו מושבתים, גם הם ישובו לפעילות של 50 אחוזים (אקטואליה)
תחבורה ציבוריתמעקב 'כיכר': התחבורה לבית שמש תשודרגחנני ברייטקופף6
לאחר שנים של סבל ותלאות - יש אור בקצה המנהרה לתושביה החרדיים של בית שמש, בדמות שדרוג התחבורה הציבורית. מקלב ל'כיכר': "יפתור את המצוקה שהייתה" (חרדי)
אילוסטרציהממחר: התחבורה הציבורית חוזרת לפעילותבני סולומון1
התחבורה הציבורית תחל לפעול החל ממחר - בהדרגה וכלל קווי השירות יחזרו לפעילות מלאה בתפוסה של עד חמישים אחוז לכל אוטובוס • מחר ומחרתיים צפויים עומסים (תחבורה)
תחבורה ציבוריתמיום ראשון: התח"צ חוזרת לפעילות מלאהבני סולומון5
החל מיום ראשון, ישובו לפעילות כמעט מלאה, קווי האוטובוס העירוניים והבינעירוניים וכן רכבת ישראל. התחבורה תהיה בתפוסה של 50% ולא תופעל בימי שישי ומוצ"ש (אקטואליה)
ירושלים: אכיפה מוגברת בתחבורה הציבוריתירושלים: אכיפה מוגברת בתחבורה הציבוריתכיכר השבת7
הפיקוח והשיטור העירוני יצאו היום למבצע הסברה נרחב בתחבורה הציבורית והרכבת הקלה בעיר ירושלים לאכיפת עטיית המסיכות כנדרש גם על האף (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהמענה חדשני להתניידות בי-ם צפוי לשנות את פני התחבורה בעירכיכר בשיתוף אגד5
'אגד תיקתק' - השירות שפועל בחיפה עולה לירושלים ומציע חווית שירות משודרגת בדמות "הזמנה עתידית - 24 שעות מראש" (תחבורה, מקודם)
אלו שעות פעילות הרכבת הקלה בעת הסגראלו שעות פעילות הרכבת הקלה בעת הסגרדניאל הרץ
חברת סיטיפס המפעילה את הרכבת הקלה בירושלים עדכנה לגבי פעילות הרכבת הקלה בירושלים בתקופת הסגר שיחל ביום שישי ערב ראש השנה ועד מוצאי שמחת תורה (תחבורה)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לנאמרחרדים דרשו והתפוסה בתח"צ תעלה ל-75%בני סולומון19
לאחר הלחץ החרדי אותו הוביל סגן שר התחבורה אורי מקלב, שרת התחבורה רגב ושר הבריאות אדלשטיין נכנעו והחליטו להעלות את תפוסת הנוסעים בת"צל-75% (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהחרדי שנפגע מ'פורעים קיצונים' - עתרחיים גולדברג6
אחרי שפניותיו בנושא למשרד התחבורה ולאגד לא נענו בחיוב, עתר חרדי תושב י-ם לביהמ"ש נגד הסטת התחבורה הציבורית במהלך הפגנות של "קומץ קיצונים עם ידיים פרועות" (חרדים)
כל המידע שאנו זקוקים לו בכף הידמידע תחבורתי בכף היד ושירות חדש, מהפכני ומתקדםכיכר בשיתוף אגד
העידן הטכנולוגי יצר אפשרויות לקבלת מידע מיידי ולביצוע פעולות אונליין • אגד לקחה את זה צעד קדימה ופיתחה אפליקציה עדכנית ושימושית. בעוד שבועיים שירות חדש לתושבי ירושלים (טכנולוגיה, מקודם)
שיבושים ברכבת הקלה: נהג נדבק ב'קורונה'שיבושים ברכבת הקלה: נהג נדבק ב'קורונה'דניאל הרץ5
נהג ברכבת הקלה בירושלים חלה בקורונה ובעקבות כך חבריו הנהגים שבאו איתו במגע נכנסו לבידוד. בימים הקרובים צפויים שיבושים בלוח הזמנים של הרכבת בשל מחסור בנהגים (רכב)
בשורה לנכים: לקראת הנגשת האוטובוסיםבשורה לנכים: לקראת הנגשת האוטובוסיםכיכר השבת2
משרד התחבורה יפרסם מחר קול קורא המבקש מהציבור להציע רעיונות להנגשת אוטובוסים בקווים הבינעירוניים לאנשים עם מוגבלות המתניידים בכיסאות גלגלים (אקטואליה)
שימו לב: השינויים בסופ"ש ברכבת ישראלשימו לב: השינויים בסופ"ש ברכבת ישראלדניאל הרץ
ביום שישי ומוצאי שבת - צפויים שינויים בתנועת הרכבת בנתב"ג, תל אביב, מודיעין ולוד בשל עבודות שדרוג ופיתוח המסילה בנתב"ג. שימו לב לשינויים בתחנות (תחבורה, בארץ)
אילוסטרציה בלבדהיכונו לעומס: שליש מהנהגים יצאו לחופשדניאל הרץ7
חג הקרבן המוסלמי יחל בסוף השבוע הקרוב, בעקבותיו כשליש מנהגי האוטובוסים יצאו לחופשה. המשמעות: צמצום במספר האוטובוסים ועומס רב בנסיעות שיישארו (רכב, בארץ)
סגר בביתר: תושבים לא יכלו לצאת לעבודהסגר בביתר: תושבים לא יכלו לצאת לעבודהשימי שפר34
יממה לאחר כניסתו לתוקף של הסגר על ביתר עילית, נאלצו מאות תושבים, שביקשו לצאת מהעיר לצורכי עבודה, לשוב על עקבותיהם - למרות שהחזיקו באישורים הנדרשים (אקטואליה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook