הכאוס בטבריהבין הזמנים בטבריה: תוהו ובוהו בתחבורה ציבורית
כ"ה בניסן תשפא | 07.04.21
"אנחנו עומדים שעות על גבי שעות תחת שמש קופחת ובמקום שהחברה תדאג לנו, קיבלנו מכות מהפקחים", כך מתארים בחורי הישיבה את הסיוט בחזרה מהחופשה (ישיבות)
יורחב משמעותית הקו מאחיסמך לירושליםיורחב משמעותית הקו מאחיסמך לירושליםדניאל הרץ3
עם התרחבות שכונת גני איילון (אחיסמך) בלוד: החל ממחר (שישי): קו 408 מאחיסמך לירושלים יורחב ויופעל לאורך כל שעות היום. כמו כן, שירות התיק תק בירושלים יורחב (תחבורה)
עולים לרגל • התחבורה בירושלים תתוגברעולים לרגל • התחבורה בירושלים תתוגברציקי ברנדוין
במהלך ימי חול המועד התחבורה הציבורית לירושלים, וכן בתוך ירושלים תתוגבר. גם קווי השירות בתוך העיר לכותל המערבי יתוגברו משמעותית • מקלב: "משרד התחבורה נערך" (פסח)
פינדרוס ומרגי בוועדה, הבוקרמרגי תקף את המשטרה; פינדרוס השיברפאל כהן59
דיון סוער בוועדת הכלכלה לאחר הקטסטרופה בשושן פורים, עם ביטול התחבורה; ח"כ מרגי תקף את המשטרה והודיע שלא יאשר את התקנות; ח"כ פינדרוס, תקף את הממשלה ואיים על הליכוד (חרדים)
אילוסטרציהבשל הזעם החרדי? הרכבת מירושלים תופעל - החל מחצותקובי אטינגר19
אחרי שכבר סוכם עם המשטרה על חזרת התחבורה הציבורית וחוות הדעת המשפטית שאסרה זאת. ברגע האחרון, נמצא פתרון - החל מהשעה 24:00, לאלפי החרדים שרוצים לחזור מירושלים (חרדים)
אילוסטרציהירושלים: התחב"צ תחודש מהשעה 24:00קובי אטינגר25
לאחר הסבל של אלפי משפחות שנאלצו לפסוע ברגל לירושלים, מקלב התערב והמשטרה הסכימה להשיב את פעילות התח"צ מירושלים אלא שאז התברר שאסור (פורים)
כפי שהוחלט: אין תחבורה ציבורית לירושליםכפי שהוחלט: אין תחבורה ציבורית לירושליםכיכר השבת67
החל מהערב, שושן פורים, ועד מחר בחצות הלילה אין תחבורה ציבורית אל העיר ירושלים וחל איסור על הפעלת הסעות פרטיות לעיר • הקנס למפר ההנחיה: 5,000 ש"ח (אקטואליה)
כך משלמים היום על הנסיעות בתח"צכך משלמים היום על הנסיעות בתח"צכיכר בשיתוף ישראכרט
לרגל השקת המהפכה בתשלומים בתחבורה הציבורית בישראל, מעניקים מנהלי אפליקציית ANYWAY את התשובות לשאלות הנפוצות.תתכוננו להיפטר מה'רב קו' הדהוי (תחבורה)
אילוסטרציההרכבת הקלה: כמה זמן תיארך נסיעה מבר אילן לגב"ש?כיכר השבת8
מהפכת הרכבת הקלה בשכונות החרדיות בי-ם יוצאת לדרך, מחזיק תיק התחבורה בעירייה מסביר: "קווי הרכבת החדשים יביאו למהפכה בתחבורה לתושבי ירושלים החרדים ותוך זמן קצר לא נבין איך חיינו בלעדיה" (תחבורה)
אילוסטרציהממחר: אלו מחירי הנסיעה החדשים בתח"צבני סולומון7
מלבד במקומות בודדים, תעריפי הנסיעות בתחבורה הציבורית, יוזלו החל ממחר בבוקר, בשיעור של כ-2 אחוזים. בירושלים, ת"א וחיפה, מחיר נסיעה בודדת יעלה בעשר אגורות (תחבורה)
מירי רגב באוטובוס, ארכיוןמספר האוטובוסים יורחב לצמצום הנוסעיםכיכר השבת
אוטובוסים נוספים מהשוק הפרטי יתגברו את מערך ההיסעים בתחבורה הציבורית; משרד התחבורה פנה לאוצר לאישור גיוס מערך 5,000 פקחים שיאפשרו הצבת פיקוח הדוק (תחבורה)
ראש העיר ליאון, חונך את הכיכר החדשהשש שנים של סבל באו לקיצן: כיכר חדשה הוקמהכיכר השבת5
תושבי שכונת רביץ בנווה יעקב, סבלו מאז הקמת השכונה, מהיעדר תחבורה ציבורית לשכונה. על אף שהדבר היה באחריות משרדי הממשה, ראש העיר החליט להירתם והשקיע 2 מיליוני שקלים בפיתוח כיכר חדשה שתפתור את הבעיה (תחבורה)
כך תפעל התחבורה הציבורית בסגר השלישיכך תפעל התחבורה הציבורית בסגר השלישיכיכר השבת7
למרות הסגר המהודק, קווי התחבורה הציבורית ימשיכו לפעול אך רק עם חמישים אחוזי תפוסה. קווי תלמידים וקווים למקומות הבילוי, הסגורים בימי הסגר, לא יפעלו כלל בשבועיים אלו (ארץ)
אילוסטרציה בלבד, למצולם אין קשר לכתבההחל ממחר: השינוי הגדול בתחבורה בדרוםדניאל הרץ4
החל ממחר: שיפור השירות בעשרות קווי התחבורה הציבורית בישובי הדרום קווי שירות חדשים, קיצור ויעול השירות בקווים קיימים והוספת עשרות נסיעות יומיות לטובת הנוסעים (תח"צ)
אילוסטרציהכך תפעל התחבורה הציבורית במהלך הסגרקובי רוזן1
התחבורה הציבורית בקווים העירוניים והבינעירוניים תפעל בימי הסגר עד 50% תפוסה בלבד, אך תתבצע במשך כל שעות היום כרגיל, עד לגמר השירות - ואף תתוגבר (אקטואליה)
הרכבת החשמלית החדשה יצאה לדרך • צפוהרכבת החשמלית החדשה יצאה לדרך • צפואלי רוטמן10
שלל מערכות שנקבעו ברכבות החשמליות החדישות, שעשו את נסיעתן הראשונה בדרך לי-ם, ישדרגו את חווית הנסיעה, את התחזוקה ואת הבטיחות • תיעוד מנסיעת המבחן (חדשות)
אליעזר ראוכברגרניתן ההיתר למסילות ה'קו האדום' בירושליםקובי אטינגר4
הוועדה המקומית לתכנון ובניה בעירית ירושלים, בראשות אליעזר ראוכברגר, אישרה הנחת מסילות המשך לקו האדום של הרכבת הקלה מבית וגן ועד לבית החולים הדסה עין כרם (רכב)
אילוסטרציההקבינט אישר: התפוסה בתחב"צ - תוגדלכיכר השבת2
הקבינט אישר בדקות האחרונות את תקנות התחבורה העדכניות, בהתאם לעמדות המקצועיות של משרדי התחבורה, הבריאות והמל"ל להגדלת התפוסה באוטובוסים ל-75% (ארץ)
אילוסטרציהדרישה חרדית: להעלות את התפוסה בתח"צכיכר השבת12
ברקע ישיבת קבינט הקורונה, פנה סגן שר התחבורה החרדי והציג בפני שרי הממשלה את עמדת משרדו, לפיה יש להעלות את אחוזי התפוסה בקווי שירות בכל רחבי הארץ (חדשות בארץ)
אוטובוס בבני ברקממחר: שינויים מפתיעים בתחבורה בבני ברקכיכר השבת7
לראשונה מזה שנים, בני ברק תעבור את פעימת התחבורה הגדולה ביותר אי פעם. הכוללת שדרוג של השירות העירוני, קווים חדשים ופיצול תוואי היציאה מהעיר • כל הפרטים (בארץ)
מה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפומה קורה כשמצלמים פרסומת בב"ב? • צפוכיכר השבת23
עיריית בני ברק משיקה השבוע רפורמה בתחבורה הציבורית תחת הכותרת "נעים לעתיד". זה מה שקרה כשצילמו בשעת צהריים הומה במיוחד, תחנת אוטובוס ברחוב סוקולוב (ברנז'ה)
כבר למעלה מחודשיים בנתיבי התחבורה הציבורית בירושליםתיקתק – העידן הבא בתח"צ נקלט בהצלחה בירושליםכיכר בשיתוף אגד3
הירושלמים שכבר התנסו בנסיעה בתיק תק גילו מהר מאוד את הנוחיות והיתרונות שבשירות. מאז הפעלתו נרשמת עליה חדה ועקבית בשיעור המשתמשים החדשים (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהמהיום: הקווים למקומות הקדושים - יחודשוחנני ברייטקופף3
בשורה חשובה: החל מהיום קווים שבוטלו בזמן הסגר למקומות הקדושים - יחודשו בחזרה. כמו כן הקווים הבינערוניים שהיו מושבתים, גם הם ישובו לפעילות של 50 אחוזים (אקטואליה)
תחבורה ציבוריתמעקב 'כיכר': התחבורה לבית שמש תשודרגחנני ברייטקופף6
לאחר שנים של סבל ותלאות - יש אור בקצה המנהרה לתושביה החרדיים של בית שמש, בדמות שדרוג התחבורה הציבורית. מקלב ל'כיכר': "יפתור את המצוקה שהייתה" (חרדי)
אילוסטרציהממחר: התחבורה הציבורית חוזרת לפעילותבני סולומון1
התחבורה הציבורית תחל לפעול החל ממחר - בהדרגה וכלל קווי השירות יחזרו לפעילות מלאה בתפוסה של עד חמישים אחוז לכל אוטובוס • מחר ומחרתיים צפויים עומסים (תחבורה)
תחבורה ציבוריתמיום ראשון: התח"צ חוזרת לפעילות מלאהבני סולומון5
החל מיום ראשון, ישובו לפעילות כמעט מלאה, קווי האוטובוס העירוניים והבינעירוניים וכן רכבת ישראל. התחבורה תהיה בתפוסה של 50% ולא תופעל בימי שישי ומוצ"ש (אקטואליה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook