C  אביגדור  אביתר בנאי  אולמות..
אילוסטרציההפיצוי של 'סופרבוס' על איחור: 5,000 שקלכיכר השבת4
בית המשפט לתביעות קטנות פסק לטובת הנוסע החרדי 5000 שקל פיצויים בגין 12 מקרים בהם סופרבוס לא הוציאה את קו האוטובוס מירושלים לקרית יערים (תחבורה ציבורית)
קרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוקרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוכיכר השבת2
רוצים לנסוע בקרונות חדשים? בקרוב יחוברו שמונת הקרונות החדשים שנפרקו בנמל חיפה בנוסף לעוד שישה שהגיעו זה מכבר. הקרונות נגררים לבאר שבע שם יוכנו לשימוש (רכבת)
הרכבת הקלה בירושלים, ארכיוןתחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיורכיכר השבת
סקר חדש שנערך בקרב משתמשי התחבורה הציבורית מגלה כי מחירי הדיור בישראל מושפעים מהתחבורה הציבורית. וגם: אלו הערים בהם משתמשים יותר בתחבורה הציבורית (רכב)
ארכיון, התאונה לפני שבועייםרכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבתכיכר השבת3
בפעם השנייה החודש: רכב פרטי ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת הקלה. פעולת הרכבות הוגבלה כמה שעות בשל התאונה רק עד גבעת התחמושת בלבד (תחבורה ציבורית)
כך זה ייראהתחנה מרכזית חדשה מוקמת כעת בירושליםאלי רוטמן6
במחלף גולדה, סמוך לשכונת רמות בירושלים, החלה לאחרונה הקמתה של תחנה מרכזית חדשה ועדכנית. הדבר עשוי להשפיע גם על הפקקים הקשים בכביש העמוס (חדשות, ארץ)
השר ישראל כץמשרד התחבורה נגד חברות שמחללות שבתישי כהן5
משרד התחבורה פנה במכתב רשמי לחברות שמחללות את השבת בהפעלת קווי תחבורה ציבורית והודיע להן כי הן מפרות את החוק באמצעות מערך הגבייה שלהן (תחבורה ציבורית)
נתניהו וכץ בנסיעת הרכבתקו הרכבת מכרמיאל לתל אביב הושק הבוקרדניאל הרץ6
הקו החדש הושק בהשתתפות שר התקשורת וראש הממשלה שהגיעו לחנוך את הקו שיחבר את כרמיאל לתל אביב. בשלב הראשון יוכלו תושבי האזור לנסוע בחינם מהתחנה (תחבורה)
העיר אלעדהוזלה במחירי התחבורה הציבורית באלעדכיכר השבת6
לאחר שהחברה המפעילה את התחבורה הציבורית בעיר אלעד הוחלפה, חברת 'קווים' מעדכנת את מחירי הנסיעות • זו מפת המחירים החדשה בתחבורה לתושבי אלעד (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהבגלל חג הקורבן: חשש משיבושים בתחבורהכיכר השבת1
החל מיום שישי ועד יום שני הבא שיבושים רבים בתחבורה הציבורית וזאת מאחר שבימים אלו מציינים המוסלמים את חג הקרבן והנהגים המוסלמים יוצאים לחופשה לכבוד החג (רכב)
בדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםבדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםנתנאל לייפר1
בבדיקות פתע שנערכו בתל אביב - 9 מתוך 40 אוטובוסים הורדו מהכביש בשל צמיגים תקולים ותקלות אחרות שמסכנות את ציבור הנוסעים באוטובוסים ובכבישים לידם (תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותהרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותדניאל הרץ4
היום יפורסם המכרז הראשון ל"קו הירוק" של הרכבת הקלה בירושלים שיעבור גם בשכונות מעלות דפנה ובר אילן ויחבר בין האוניברסיטה בהר הצופים לשכונת גילה (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהבקשה לתביעה נגד אגד על סך 67.5 מיליוןדניאל הרץ
בקשה לתביעה ייצוגית הוגשה נגד אגד על ידי נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות בשל העדר כריזה בנסיעות ציבוריות רבות בניגוד לתקנות המחייבות את התקנתה (תח"צ)
ח"כ אורי מקלב והרכבת הקלה'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחותישי כהן28
בארבעת השנים האחרונות העניקה חברת סיטי פס 68,635 דוחות לנוסעים בסך של 6,932,599 שקל, מתוכם רק מאה שלושים ושבעה דוחות בוטלו . מקלב: "זו שערורייה" (תחבורה)
רב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהרב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהדניאל הרץ3
הסאבווי של בייג'ין עובר לתשלום סלולרי לאחר פיילוט מוצלח שנערך. הנוסעים יוכלו למלא נסיעות באמצעות אפליקציה ייעודית שתחליף את כרטיסי הפלסטיק העכשוויים (תחבורה)
תחנת האומה בירושליםהרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עודדניאל הרץ
מתברר כי קו הרכבת המהיר בין ירושלים לתל אביב יחל לפעול רק בעוד כשנה, איחור של ארבעה חודשים מהתאריך המתוכנן מראש זאת בנוסף לכמות הרכבות המקוצצת בחצי (תחבורה)
אילוסטרציההאוטובוסים של אגד - המזהמים ביותר בארץדניאל הרץ
דו"ח של המשרד להגנת הסביבה חושף את שלושת החברות היחידות בתח"צ שלא עומדות ביעד הזיהום. אגד וחברת הבת של אגד תעבורה זוכות בכבוד המפוקפק כמזהמות ביותר (רכב)
אפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתאפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתדניאל הרץ3
האפליקציה של ארגון "15 דקות" תסייע לכם להתלונן במהירות על בעיות בתחבורה הציבורית כשהתלונות מועברות בצורה מרוכזת למשרד התחבורה במטרה לשיפור המצב (רכב)
המדינה הוציאה את הרחבת הקו מסיטיפסהמדינה הוציאה את הרחבת הקו מסיטיפסדניאל הרץ2
משרד האוצר הודיע כי החליט להוציא את הרחבת הקו האדום בירושלים מידי חברת 'סיטיפס' והחברה שתזכה בבניית הקו הירוק תהיה זו שתרחיב גם את הקו האדום (תחבורה ציבורית)
חברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםחברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםדניאל הרץ
חברת דן תרכוש 330 אוטובוסים חדישים המהווים יותר מרבע מצי הרכב שלה. האוטובוסים יחליפו אוטובוסים בני 15 שנה ויותר. עלות החלפת הצי נאמדת בכ-360 מיליון שקלים (רכב)
18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכביש18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכבישדניאל הרץ10
הופסקה פעילותם של 18 אוטובוסים ועוכבו לחקירה 18 נהגים של חברת התחבורה הציבורית הגדולה 'סופרבוס'. ב-75% מהאוטובוסים שנבדקו נמצאו תקלות מסוכנות (תחבורה)
כאוס בבן גוריוןהבלגן הגדול של רפורמת המוניות בנתב"גדניאל הרץ
נוסעים הנוחתים בנתב"ג מתלוננים כי רפורמת המוניות החדשה של רשות שדות התעופה גרמה לכאוס של ממש ולקושי בשל המאבק של מוניות רבות מידי על הנוסעים (תח"צ)
התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"כיכר השבת5
המשא ומתן להארכת קו הרכבת הקלה לבית החולים הדסה עין כרם ולנווה יעקב התפוצץ לאחר שלטענת סיטיפס משרד האוצר הציב תנאים נוספים שאינם יכולים לעמוד בהם (תח"צ)
נהגי המוניות מפגינים בנתב"גנהגי המוניות הפגינו, ברש"ת נכנעוכיכר השבת1
לאחר יממה של הפגנות הודיעו ברשות שדות התעופה על כניעה לנהגי המוניות ושינוי הקומה ממנה יוכלו הנוסעים לקבל הנחה מהמחירון. את המחיר ישלמו נוסעים מבוגרים (תחבורה)
כביש 1 ליד מנהרות הראלנסיעת מבחן: כמה דקות מירושלים לת"א?אלי רוטמן7
האם קויימה הבטחתו של משרד התחבורה על קיצור הדרך בכביש מס' 1 בין ירושלים לת"א ל-35 דקות? לשם כך, יצאו צמד הכתבים ובדקו בעצמם - הלוך וחזור (חדשות, תחבורה)
הוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גהוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גדניאל הרץ
ברשות שדות התעופה פרסמו הבוקר כי נהגים שיעניקו הנחה של 12% ל-70 יעדים יוכלו לקבל נוסעים בקומת מקבלי הפנים. זאת בהשוואה להנחה של 30% שהייתה צפויה (רכב)
דוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדניאל הרץ8
משרד התחבורה פרסם את דוח החברות של התח"צ בו דורגו שתי החברות הגדולות כמעט בתחתית הרשימה בשל שירות לקוי, איחורים, שיבושים ותלונות הנוסעים (תחבורה ציבורית)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook