חתונה
אילוסטרציה - נהגי אגד מאיימים: נשבות בעוד שבועייםנהגי אגד מאיימים: נשבות בעוד שבועייםאלי רוטמן4
"פקידי המדינה מנסים לייבש אותנו ולהפוך את הנהגים לסוג של עובדי קבלן" - כך הצהיר היום יושב ראש ההסתדרות אבי ניסנקורן, שמתכונן לתת גיבוי מלא לשביתת הנהגים (בארץ)
אגד דורשת מיליארדים ומאיימת בשביתהאגד דורשת מיליארדים ומאיימת בשביתהדניאל הרץ6
חברת 'אגד' קיבלה בשנים האחרונות מיליארדי שקלים כדי להיערך לתחרות אך בחברה דורשים כעת מיליארדים נוספים וזאת באמצעות איום לשביתה כוללת שתפגע בנוסעים (בארץ)
אילוסטרציה - לקראת שביתה: סכסוך עבודה ב'אגד'לקראת שביתה: סכסוך עבודה ב'אגד'דניאל הרץ3
ההסתדרות הודיעה כי תוך 8 ימים 6000 מעובדי אגד ישבתו במחאה על אי כיבוד הסכם הסבסוד בין המדינה לחברת התחבורה. המשמעות - שביתת ענק בחגים (תחבורה ציבורית)
גידול במספר משתמשי התחבורה הציבוריתגידול במספר משתמשי התחבורה הציבוריתדניאל הרץ1
משרד התחבורה מדווח על גידול משמעותי של 7% במספר המשתמשים בתחבורה ציבורית החל מתחילת שנת 2016. הסיבה לטענת המשרד הרפורמה במחירי הנסיעות (תח"צ)
מחיר הנסיעה במונית צפוי לרדת בקרובמחיר הנסיעה במונית צפוי לרדת בקרובדניאל הרץ1
הוועדה הורתה להוריד את המחירים כבר לפני חצי שנה אך שר התחבורה, ישראל כץ, התעכב וגרם לציבור לשלם עשרות מיליוני שקלים לשווא. האם עכשיו יעודכן המחיר? (תח"צ)
אוטובוס של חברת הבת של אגד - אגד רכשה מאות אוטובוסים מאיציק קויפמןאגד רכשה מאות אוטובוסים מאיציק קויפמןדניאל הרץ6
האוטובוסים הסינים חודרים לשוק הישראלי במהירות כשענקית התחבורה הישראלית, אגד הזמינה השבוע 340 אוטובוסים בין עירוניים סיניים מאיש העסקים החרדי איציק קויפמן (תחבורה ציבורית)
האוטובוס החשמלי - דן תפעיל אוטובוסים חשמליים בתל אביבדן תפעיל אוטובוסים חשמליים בתל אביבדניאל הרץ
לאחר כשנה פיילוט, קיבלה חברת דן אישור להפעיל את קו 4 בעיר באמצעות האוטובוס החשמלי שאמור להיות בטיחותי וזול יותר. האוטובוס ייטען בתחנת המוצא שלו (תחבורה ציבורית)
רכבת העמק לא תתחיל לפעול בשל סכסוךרכבת העמק לא תתחיל לפעול בשל סכסוךדניאל הרץ1
עובדי רכבת ישראל הודיעו אתמול כי לא יפעילו את הקו החדש וזאת בשל רצונם בפיצוי כספי של 15 אלף שקל לשלושה עובדים שמקום עבודתם הועבר למרכז חדש בחיפה (תח"צ)
קרונות רכבת מהירה של CRRC - הסינים מאיימים לפרוש, המחירים יקפצוהסינים מאיימים לפרוש, המחירים יקפצודניאל הרץ2
הסינים שהתכוונו להתמודד במכרז של רכבת ישראל הודיעו כי יפרשו מהמכרז בשל העדפה שניתנת לדבריהם לאירופאים. כתוצאה מכך המחירים צפויים לעלות משמעותית (רכב, תח"צ)
תחנת רכבת - מרבית תחנות הרכבת בת"א ייסגרו  ל-8 ימיםמרבית תחנות הרכבת בת"א ייסגרו ל-8 ימיםליאור גוטמן1
קווי הרכבת בת"א יושבתו לעבודות תשתית החל מיום ראשון הקרוב. תנועת הרכבות מדרום תיעצר בתחנת תל אביב ההגנה, ואילו מצפון - בתחנת הרצליה | כל המידע (תחבורה)
רכבת ישראל: נתניהו אישר לנו לעבוד בשבתרכבת ישראל: נתניהו אישר לנו לעבוד בשבתדניאל הרץ3
הרכבת שהשיבה היום לעתירה בבג"צ בנושא האשימה את נתניהו בזגזוג וטענה כי הוא היה זה שאישר לה לעבוד בשבת בניגוד לרצונו של שר הכלכלה דאז אריה דרעי (רכב ותחבורה)
עומד בתקן? - לחברת 'אגד' דרושים: נהגים רזים בלבדלחברת 'אגד' דרושים: נהגים רזים בלבדאלי רוטמן1
אם חשבתם לשלוח קורות חיים לחברת אגד במטרה להתקבל לעבודה כנהגי אוטובוס, עלו קודם על המשקל כדי לבדוק אם אתם מתאימים לדרישה המוזרה החדשה (חדשות תחבורה)
רכבת ישראל. ארכיון - עבודות הרכבת בשבת - כדי לחסוך מיליוניםעבודות הרכבת בשבת - כדי לחסוך מיליוניםדניאל הרץ2
מנכ"ל הרכבת פרסם את העלויות ולוחות הזמנים - לו ויתרה רכבת ישראל על חילולי השבת. התמונה העולה הינה כי הבעיה היא מיליוני השקלים ולא "פיקוח נפש" (אקטואליה)
נהג 'אגד' התיז גז מדמיע באוטובוס עמוסנהג 'אגד' התיז גז מדמיע באוטובוס עמוסנתנאל לייפר17
הנוסעים בקו 72 של אגד לכיוון רמות לא ציפו לחוויה הלא נעימה בעליל. נהג האוטובוס החל בקטטה עם נוער שוליים והתיז בתוך האוטובוס המלא גז מדמיע (תחבורה ציבורית)
הרכבל בירושלים יעבור בשכונת סילוואןהרכבל בירושלים יעבור בשכונת סילוואןדניאל הרץ2
ראש העיר, ניר ברקת, אמר בסיור שנערך בשבוע שעבר בעיר העתיקה כי הרכבל החדש שמתוכנן בעיר העתיקה יעבור גם בשכונת סילוואן הערבית כדי לחזק את השליטה בעיר (תח"צ)
שילוט אלקטרוני יכווין את הנוסעים מהכותלשילוט אלקטרוני יכווין את הנוסעים מהכותלדניאל הרץ1
שילוט מיוחד הותקן בתחנות האוטובוס של רחבת הכותל המערבי, יספק מידע בזמן אמת לנוסעים. בנוסף הוקם מתחם המתנה חדש לאוטובוסים בשער האשפות (תחבורה ציבורית)
עבודות הרכבת, קרליבך - הכישלון שעלה לכולנו 45 מיליון שקלהכישלון שעלה לכולנו 45 מיליון שקלדניאל הרץ
משרד התחבורה הודיע על סגירת פרויקט השאטלים בתל אביב של נת"ע החברה שבונה את הרכבת הקלה בעיר בשל שימוש אפסי של הציבור בשירות (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציה - ההבדלים בין גברים לנשים בתחבורה הציבוריתההבדלים בין גברים לנשים בתחבורה הציבוריתאלי רוטמן4
מה חשוב לאשה כשהיא נוסעת - לבד או עם ילדיה - באוטובוס, ומה הן ההעדפות של הגבר המצוי המתנייד בתחבורה הציבורית • מחקר מרתק | מזדהים עם הממצאים? (תחבורה)
צפו: אוטובוס הענק הסיני עלה לראשונה על הכבישצפו: אוטובוס הענק הסיני עלה לראשונה על הכבישכיכר השבת6
ה-"TEB", אוטובוס הענק הסיני שמבקש לפתור את העומסים בכבישים, עלה לראשונה על הכביש בנסיעת המבחן שלו. צפו בתיעוד ראשון שלו נוסע על הכביש בזמן אמת (תחבורה ציבורית)
נוסעים ממתינים בתחנות בל"ג בעומר - תושבי ביתר תובעים את חברת התחבורהתושבי ביתר תובעים את חברת התחבורהדניאל הרץ10
החרדים מפסיקים לשתוק: תושבים מביתר עילית זעמו על מחדלי התחבורה של חברת 'נתיב אקספרס' והגישו לביהמ"ש תביעת נזיקין ייצוגית בסך 23 מיליון שקלים. (תחבורה ציבורית)
אוטובוס ה-TBS. מדהים - האוטובוס הסיני שמדלג על פקקים עם 1200 נוסעים | צפוהאוטובוס הסיני שמדלג על פקקים עם 1200 נוסעים | צפואלי רוטמן3
פיתוח חדשני נוסה לראשונה בסין: אוטובוס ענק מימדים חולף מעל מכוניות על פני שני נתיבים. כזה דבר עוד לא פגשתם, וגם לא תפגשו בעתיד הנראה לעין, בארץ הקודש. צפו (תחבורה)
כך עובדת מכונת החפירה - תיעוד מתחת לאדמה: כך חופרים את הרכבת הקלה בגוש דןתיעוד מתחת לאדמה: כך חופרים את הרכבת הקלה בגוש דןאלי רוטמן3
תאריך סיום העבודות על הרכבת הקלה בגוש דן שתאחד בין בני ברק לשאר הערים, כנראה יוקדם, והיום התאפשרה הצצה למה שמתחולל מתחת לפני האדמה. צפו (חדשות תחבורה)
אילוסטרציה - כבישי ישראל - מהפקוקים במדינות המערבכבישי ישראל - מהפקוקים במדינות המערבאלי רוטמן3
לא בטוח שהנוסעים היו זקוקים לאישוש מחקרי למה שעיניהם רואות דבר יום ביומו: הצפיפות הבלתי נסבלת בכבישי הארץ. המחקר גם מפתיע עם בשורות טובות לגבי מידת הזיהום בכבישים (תחבורה)
אוטובוס "ירוק" ייטען בכל תחנה בחשמלאוטובוס "ירוק" ייטען בכל תחנה בחשמלדניאל הרץ
קו אוטובוסים חדש שיתחיל לפעול בז'נבה שבשוויץ ישתמש באוטובוס חדשני שיטען בכל תחנה באמצעות מתקן מיוחד ובמהירות גדולה. האוטובוס ה"ירוק" יוציא פחות עשן ויביא לחיסכון (תחבורה)
רכבת העמק חוזרת: נסיעת המבחן הראשונהרכבת העמק חוזרת: נסיעת המבחן הראשונהדניאל הרץ1
רכבת העמק נסעה בפעם האחרונה לפני 65 שנה מאז למרות ההבטחות והדיבורים לא הוחזר הקו, השבוע נערכה נסיעת המבחן הראשונה של המסילה החדשה (תחבורה ציבורית)
העומס בכבישי אלכסנדריה - הפתרון לפקקים? שירותי מוניות על... אופנועיםהפתרון לפקקים? שירותי מוניות על... אופנועיםדניאל הרץ2
צעיר מצרי המתגורר באלכסנדריה שבמצרים הקים חברה חדשה שמעניקה שירותי מונית אבל על אופנועים שלא סובלים מפקקי התנועה והעומסים האדירים (תחבורה ציבורית)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook