מנחה  "ראש העיר"..  200  317289
מיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גמיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גכיכר השבת
בעקבות סיום המכרז הקיים וכניסת מכרז חדש יתאפשר לכל מונית הרשומה על פי חוק לפעול בנתב"ג ולקחת נוסעים ממנו במחיר החדש המוזל ב-31% מהמחיר הישן (תחבורה ציבורית)
תאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותתאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותכיכר השבת1
תנועת הרכבת הקלה במרכז העיר הופסקה בשל תאונה בין רוכב אופניים שנסע בין שתי רכבות קלות. מלבד רוכב האופניים שנפצע קל יש פצועה גם ברכבת הקלה (תחבורה ציבורית)
מהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםמהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםכיכר השבת
משתמשי אפליקציית 'רב קו', בסמרטפון ובמחשב, יכולים ליהנות מאופציה חדשה שתאפשר רכישת חופשי חודשי ל-30 יום מהתאריך בו הם הוא נרכש ולא רק מתחילת החודש (רכב)
8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבורית8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבוריתכיכר השבת3
מדובר ב-20 קווי תחבורה ציבורית שיופעלו מ-30 מוקדים מרכזיים, בכל רחבי הארץ. השנה הושקו לראשונה קווי אוטובוסים חדשים, מנתיבות ואופקים ישירות למירון (רכב)
מוניות בנתב"ג. אילוסטרציהמכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזלאלי רוטמן
המונופול שהיה עד כה לחברה אחת, להסעת יוצאים מנמל התעופה בן גוריון לרחבי ישראל, בדרך להישבר - ואיתו המחיר הגבוה מיכולתם הכלכלית של רבים מהנוסעים
תמונה מוכרת מדי. אילוססטרציה'אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם'אלי רוטמן14
איום חד משמעי מזה לא ידעה אגד זמן רב אם בכלל: חריגות השירות הקיצוניות בקווי 3 ו-1 לכותל ובחזרה, כך גם בקו 36, מציבות את החברה בפני אולטימטום נוקשה וברור (תחבורה)
לא תהיה שביתה. בינתייםהוקפאה השבתת 'אגד': הצדדים יקיימו מו"מכיכר השבת
ההסתדרות הודיעה הערב כי תכבד את הצעת בית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב להשהות את השביתה שתוכננה ממחר באגד - ותפתח במשא ומתן אינטנסיבי עם ההנהלה (חדשות)
הפגנת נהגי אגד בדרישה להעלאת שכרם. ארכיוןמחר: שביתה כללית של קווי אגד בכל הארץאלי רוטמן3
הסתדרות עובדי המדינה מתכוונת להשבית לחלוטין מחר, ליום אחד, את קווי אגד בכל רחבי הארץ. שר התחבורה ישראל כץ בתגובה תקיפה: "השתנו או שתיעלמו" (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציההחל מהיום: נסיעה במונית תעלה לכם יותראלי רוטמן1
חילופי האשמות בין משרד האוצר למשרד התחבורה: מי הניע את ההתייקרות במחיר הנסיעה במונית בשיעור 4 אחוז? האוצר מפנה לתחבורה, שמצידו נועץ אותה בהתייקרות הסולר (בארץ)
הונג קונג'אל על' נלחמת על כיס הטסים להונג קונגכיכר השבת
אל על נאלצת להוריד את מחירי הטיסות מת"א להונג קונג, בשל תחרות עזה שתחל בקרוב על הטסים לעיר המרוחקת. החברה מציעה כת גם הטבות שונות לטסים באמצעותה (תחבורה)
נהגי אגד בהפגנהבעוד 5 ימים: שביתת ענק בחברת 'אגד'דניאל הרץ5
ביום שלישי הקרוב, אם לא יקרה משהו דרמטי, צפויה לצאת לדרך שביתת ענק של חברת אגד במחאה על הסחבת, לדברי החברה, שנוקטים משרדי האוצר והתחבורה (תחבורה ציבורית)
מטוס החברה האירית'ריינאייר' חושפת מחירים מוזלים ליעדים נוספיםאלי רוטמן1
בין היעדים המוזלים החדשים אליהם תפעיל חברת התעופה האירית טיסות מישראל בעוד מספר חודשים, נמצאים גם שתי ערים בפולין ובריסל בירת בלגיה. יצויין, כי המחירים לא כוללים את כל השירותים (תחבורה)
מחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותמחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותדניאל הרץ
בעקבות הנחיית השר ישראל כץ תחנת רכבת השלום תפתח מחר ב-5 בבוקר, שלושה ימים לפני המועד המתוכנן, בשל ההתקדמות החיובית בעבודות שמאפשרת את ההקדמה (רכב)
העבודות בתחנת הרכבתמהבוקר: תחנת רכבת השלום בת"א סגורהישראל שפירא
התקדמות של חפירות המנהרה הביאה לסגירה מוקדמת מהצפוי של תחנות רכבת בתל אביב. משרד התחבורה העמיד אוטובוסים. נוסעים ברכבת? כל הפרטים בפנים (תחבורה)
התפרעות בטיסה, "תקרית השוקולד"'על סף טירוף': נוסע התפרע בטיסה לישראלאלי רוטמן
בכנס מיוחד וראשון מסוגו של חברות התעופה המובילות בישראל ונציגי המשטרה, נדונו בהרחבה מקרי השתוללות רבים בטיסות בישראל ואליה. "טיסת השוקולד" כדוגמה (בארץ)
תחנת הרכבת השלום ב תל אביבמראשון הבא: תחנת רכבת השלום תיסגרליאור גוטמן
רכבת ישראל הנענתה לבקשת חברת נת"ע האחראית על פרוייקטי הרכבת הקלה בתל אביב ותקדים את סגירת תחנת השלום ותאפשר בכך את מעבר מכונת החפירה (תחבורה)
נתיב תח"צ באיילוןאוטובוס של דן נקנס כי... נסע בנתיב תח"צדניאל הרץ
בחברת התחבורה הציבורית הגדולה דן הופתעו לגלות שנקנסו ב-2000 ש"ח בשל נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית. ה"עבירה" גובתה גם בתמונות ממצלמות האכיפה (תחבורה ציבורית)
חניון אגד בעת השביתה בבירההקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתאלי רוטמן
על רק הודעת ההסתדרות שלשום על כוונתה להשבית את פעילות 'אגד' בעוד חודש, מתברר כי יש בסיס מקומם לתחושת החברה הגדולה והוותיקה כי בסוף תמיד יוותרו לה (תחבורה)
אוטובוסי אגדיו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדאלי רוטמן
"לא נעמוד מנגד בשעה שאלפי נהגים לא מצליחים לסגור את החודש בכבוד, והמדינה מצדה ממשיכה לדרדר את ענף ההיסעים לשפל חסר תקדים", טוען יו"ר ההסתדרות (תחבורה)
ח"כ אורי מקלב. ארכיון"לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות"ישי כהן1
חבר הכנסת אורי מקלב (דגל התורה) פנה לשר האוצר משה כחלון בדרישה שלא לאשר את ייקור מחיר הנסיעה במוניות בשיעור של ארבעה אחוזים בשל הפגיעה בנוסעים (תחבורה)
אל על"לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על"אלי רוטמן
החשש מהשבתה כוללת של מטוסי אל על, בשל השיבושים הבלתי פוסקים וכוונת 8 מפקחים לפרוש מעבודתם, הוסר זמנית על ידי השופטת שלא הסתירה את כעסה: "גנון" (בארץ)
אתר עבודות הכרייהביום ראשון תחל כריית הרכבת הקלה. צפואלי רוטמן
עבודות הכרייה בעומק האדמה מתחת לבני ברק, רמת גן ותל אביב יתבצעו מבלי לגרום לרעידות או הפרעות כלשהם על פני השטח. כך זה יעבוד. צפו בווידאו (חדשות תחבורה, בארץ)
מטוס אל עלאל על מתריעה: ניאלץ להשבית את הטיסותאלי רוטמן
מאיימים: לקראת כניסתן לתוקף של הודעות התפטרות כמה וכמה מפקחי הטיסה של אל על, מדווחת היום הנהלת החברה כי לא ירחק הזמן וכל מטוסיה יקורקעו (אקטואליה, תחבורה)
נתב"גנתב"ג: נמנעה התנגשות בין שני מטוסיםאלי רוטמן
טייס שפעל בניגוד להנחיות פקח הטיסה, כמעט והתנגש במטוס אחר וסיכן את נוסעי שני המטוסים. ברגע האחרון ציית טייס המטוס השני להנחיות וההתנגשות הקשה נמנעה (ארץ)
מטוס אל עלטייסים מאל על הודיעו: ניעדר מחר מטיסותאלי רוטמן1
שוב צפויים שיבושים בטיסות אל עד, מחר בבוקר, לאחר שכמה טייסים הודיעו כי אינם מתכוונים להופיע לטיסות שנקבעו עבורם. בפנים: הרשימה המלאה של הטיסות הבעייתיות (ארץ)
עד היום, היו רק מוניות בטרמינלמהשבוע הבא: קו ישיר מירושלים לנתב"גאלי רוטמן3
עד כה, האפשרות היחידה שתפקדה כתחבורה ציבורית ישירה בין נמל התעופה לבירה היתה באמצעות מוניות (ספיישל או שירות), ותחבורה לא ישירה - עם שני אוטובוסים (תחבורה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook