חברון  טראמפ  פדות  סלאנים
רכבת ישראל: נתניהו אישר לנו לעבוד בשבתרכבת ישראל: נתניהו אישר לנו לעבוד בשבתדניאל הרץ3
הרכבת שהשיבה היום לעתירה בבג"צ בנושא האשימה את נתניהו בזגזוג וטענה כי הוא היה זה שאישר לה לעבוד בשבת בניגוד לרצונו של שר הכלכלה דאז אריה דרעי (רכב ותחבורה)
עומד בתקן?לחברת 'אגד' דרושים: נהגים רזים בלבדאלי רוטמן1
אם חשבתם לשלוח קורות חיים לחברת אגד במטרה להתקבל לעבודה כנהגי אוטובוס, עלו קודם על המשקל כדי לבדוק אם אתם מתאימים לדרישה המוזרה החדשה (חדשות תחבורה)
רכבת ישראל. ארכיוןעבודות הרכבת בשבת - כדי לחסוך מיליוניםדניאל הרץ2
מנכ"ל הרכבת פרסם את העלויות ולוחות הזמנים - לו ויתרה רכבת ישראל על חילולי השבת. התמונה העולה הינה כי הבעיה היא מיליוני השקלים ולא "פיקוח נפש" (אקטואליה)
נהג 'אגד' התיז גז מדמיע באוטובוס עמוסנהג 'אגד' התיז גז מדמיע באוטובוס עמוסנתנאל לייפר17
הנוסעים בקו 72 של אגד לכיוון רמות לא ציפו לחוויה הלא נעימה בעליל. נהג האוטובוס החל בקטטה עם נוער שוליים והתיז בתוך האוטובוס המלא גז מדמיע (תחבורה ציבורית)
הרכבל בירושלים יעבור בשכונת סילוואןהרכבל בירושלים יעבור בשכונת סילוואןדניאל הרץ2
ראש העיר, ניר ברקת, אמר בסיור שנערך בשבוע שעבר בעיר העתיקה כי הרכבל החדש שמתוכנן בעיר העתיקה יעבור גם בשכונת סילוואן הערבית כדי לחזק את השליטה בעיר (תח"צ)
שילוט אלקטרוני יכווין את הנוסעים מהכותלשילוט אלקטרוני יכווין את הנוסעים מהכותלדניאל הרץ1
שילוט מיוחד הותקן בתחנות האוטובוס של רחבת הכותל המערבי, יספק מידע בזמן אמת לנוסעים. בנוסף הוקם מתחם המתנה חדש לאוטובוסים בשער האשפות (תחבורה ציבורית)
עבודות הרכבת, קרליבךהכישלון שעלה לכולנו 45 מיליון שקלדניאל הרץ
משרד התחבורה הודיע על סגירת פרויקט השאטלים בתל אביב של נת"ע החברה שבונה את הרכבת הקלה בעיר בשל שימוש אפסי של הציבור בשירות (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהההבדלים בין גברים לנשים בתחבורה הציבוריתאלי רוטמן4
מה חשוב לאשה כשהיא נוסעת - לבד או עם ילדיה - באוטובוס, ומה הן ההעדפות של הגבר המצוי המתנייד בתחבורה הציבורית • מחקר מרתק | מזדהים עם הממצאים? (תחבורה)
צפו: אוטובוס הענק הסיני עלה לראשונה על הכבישצפו: אוטובוס הענק הסיני עלה לראשונה על הכבישכיכר השבת6
ה-"TEB", אוטובוס הענק הסיני שמבקש לפתור את העומסים בכבישים, עלה לראשונה על הכביש בנסיעת המבחן שלו. צפו בתיעוד ראשון שלו נוסע על הכביש בזמן אמת (תחבורה ציבורית)
נוסעים ממתינים בתחנות בל"ג בעומרתושבי ביתר תובעים את חברת התחבורהדניאל הרץ10
החרדים מפסיקים לשתוק: תושבים מביתר עילית זעמו על מחדלי התחבורה של חברת 'נתיב אקספרס' והגישו לביהמ"ש תביעת נזיקין ייצוגית בסך 23 מיליון שקלים. (תחבורה ציבורית)
אוטובוס ה-TBS. מדהיםהאוטובוס הסיני שמדלג על פקקים עם 1200 נוסעים | צפואלי רוטמן3
פיתוח חדשני נוסה לראשונה בסין: אוטובוס ענק מימדים חולף מעל מכוניות על פני שני נתיבים. כזה דבר עוד לא פגשתם, וגם לא תפגשו בעתיד הנראה לעין, בארץ הקודש. צפו (תחבורה)
כך עובדת מכונת החפירהתיעוד מתחת לאדמה: כך חופרים את הרכבת הקלה בגוש דןאלי רוטמן3
תאריך סיום העבודות על הרכבת הקלה בגוש דן שתאחד בין בני ברק לשאר הערים, כנראה יוקדם, והיום התאפשרה הצצה למה שמתחולל מתחת לפני האדמה. צפו (חדשות תחבורה)
אילוסטרציהכבישי ישראל - מהפקוקים במדינות המערבאלי רוטמן3
לא בטוח שהנוסעים היו זקוקים לאישוש מחקרי למה שעיניהם רואות דבר יום ביומו: הצפיפות הבלתי נסבלת בכבישי הארץ. המחקר גם מפתיע עם בשורות טובות לגבי מידת הזיהום בכבישים (תחבורה)
אוטובוס "ירוק" ייטען בכל תחנה בחשמלאוטובוס "ירוק" ייטען בכל תחנה בחשמלדניאל הרץ
קו אוטובוסים חדש שיתחיל לפעול בז'נבה שבשוויץ ישתמש באוטובוס חדשני שיטען בכל תחנה באמצעות מתקן מיוחד ובמהירות גדולה. האוטובוס ה"ירוק" יוציא פחות עשן ויביא לחיסכון (תחבורה)
רכבת העמק חוזרת: נסיעת המבחן הראשונהרכבת העמק חוזרת: נסיעת המבחן הראשונהדניאל הרץ1
רכבת העמק נסעה בפעם האחרונה לפני 65 שנה מאז למרות ההבטחות והדיבורים לא הוחזר הקו, השבוע נערכה נסיעת המבחן הראשונה של המסילה החדשה (תחבורה ציבורית)
העומס בכבישי אלכסנדריההפתרון לפקקים? שירותי מוניות על... אופנועיםדניאל הרץ2
צעיר מצרי המתגורר באלכסנדריה שבמצרים הקים חברה חדשה שמעניקה שירותי מונית אבל על אופנועים שלא סובלים מפקקי התנועה והעומסים האדירים (תחבורה ציבורית)
דן בתחתית הרשימהאיזו חברת תחבורה ציבורית הגרועה ביותר?דניאל הרץ10
חברות התחבורה הציבורית מחויבות לרמת שירות מסוימת אך חלקן לא עומדות בה. לאחר שנתיים התפרסם דו"ח חדש המציג את רשימת החברות והדירוג שלהן מבחינת התקלות (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהנהג אוטובוס יוכר כנפגע בגלל הרעש?יוסף ויצמן, עו"ד1
האם נהג אוטובוס שעבד במשך שנים על אוטובוסים ישנים ורועשים יהיה זכאי להכרה בו כנפגע עבודה בגלל ליקויי שמיעה? שאלה ייחודית ובעייתית זו, נידונה בבית הדין לעבודה בתל אביב (טור משפטי)
למשך שבוע: הרכבת מחיפה וצפונה תושבתלמשך שבוע: הרכבת מחיפה וצפונה תושבתדניאל הרץ
שיפוצים ושיפורים יערכו במקטעים שונים בקו הצפוני של רכבת ישראל, לשם כך הרכבת תפסיק את פעילותה בקו זה - מחיפה וצפונה, למשך שבוע • כל הפרטים על השינויים (תחבורה ציבורית)
האוטובוס העילי שיסיע 1200 איש נכנס לייצורהאוטובוס העילי שיסיע 1200 איש נכנס לייצורדניאל הרץ13
פרויקט ענק של תחבורה ציבורית עיתדנית שיאפשר לכלי רכב ולאוטובוס לנסוע במקביל מבלי להפריע האחד לשני, יוצא לדרך. בתוך כמה חודשים יעשו נסיעות ניסיון. בקרוב אצלנו? (תחבורה)
נהגי מוניות יוכלו לקחת כמה נוסעים ביחדנהגי מוניות יוכלו לקחת כמה נוסעים ביחדדניאל הרץ2
תכנית חדשה של משרד האוצר תאפשר לנהגי מוניות לפצל את חשבונית הנסיעה לכמה נוסעים ובעצם לאפשר להם להשתתף יחד במחיר הנסיעה. בנוסף תתאפשר פעילות כמוניות שירות (צרכנות)
צומת בר אילןה'קו הירוק' של הרכבת הקלה בירושלים אושרכיכר השבת5
הוועדה המחוזית אישרה בתנאים את הקו הירוק של הרכבת הקלה, שישרת גם את תושבי השכונות החרדיות בציר בר אילן, אחד הצירים העמוסים בבירה. אורך הקו כ-20 ק"מ והוא בן 36 תחנות (תחבורה)
עידן חדש: אוטובוסים ללא נהג בשנה הקרובהעידן חדש: אוטובוסים ללא נהג בשנה הקרובהשרון מנדל2
חברת תחבורה בסינגפור הודיעה כי עוד השנה תחל לעשות שימוש ב"תרמילים" חשמליים - מיניבוסים חשמליים ללא נהג, שיסתובבו בשלב הראשוני בכבישים קטנים ויסיעו עשרות אלפי נוסעים ביום (תחבורה)
הצעת חוק: מוקד יפקח על הנהגים בזמן אמתהצעת חוק: מוקד יפקח על הנהגים בזמן אמתכיכר השבת1
לנוכח "אסון 402" שאירע בקו 402 של 'אגד', הגישו הח"כים משה גפני ואורי מקלב הצעת חוק המחייבת פרסום פרטים ליצירת קשר של נוסעים כדי לדווח על עבירות תנועה שמבצעים נהגים (תחבורה)
אייכלר דרש: לאסור השארת נוסעים בתחנותאייכלר דרש: לאסור השארת נוסעים בתחנותכיכר השבת6
הוועדה לפניות הציבור בראשות ח"כ ישראל אייכלר קיימה סדרת דיונים בפניות הציבור על כשלי התחבורה הציבורית, בהן דרש אייכלר ממשרד התחבורה להנחות שלא להשאיר נוסעים בתחנות (תחבורה)
הנהג לכותל נפרד במכתב מרגש מהנוסעותהנהג לכותל נפרד במכתב מרגש מהנוסעותכיכר השבת17
דוד ביטון, הוא הנהג הקבוע בקו האוטובוס של אגד לכותל המערבי משכונת הר נוף, בעשור האחרון. כעת הוא פורש לפנסיה, אך לפני זה טרח להשאיר מכתב מיוחד לנוסעות הקבועות (חדשות, רכב)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook