bjni chsrni  pumpidisa  TUR TKJBI  אדמה ו שמים
בדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםבדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםנתנאל לייפר1
בבדיקות פתע שנערכו בתל אביב - 9 מתוך 40 אוטובוסים הורדו מהכביש בשל צמיגים תקולים ותקלות אחרות שמסכנות את ציבור הנוסעים באוטובוסים ובכבישים לידם (תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותהרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותדניאל הרץ4
היום יפורסם המכרז הראשון ל"קו הירוק" של הרכבת הקלה בירושלים שיעבור גם בשכונות מעלות דפנה ובר אילן ויחבר בין האוניברסיטה בהר הצופים לשכונת גילה (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהבקשה לתביעה נגד אגד על סך 67.5 מיליוןדניאל הרץ
בקשה לתביעה ייצוגית הוגשה נגד אגד על ידי נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות בשל העדר כריזה בנסיעות ציבוריות רבות בניגוד לתקנות המחייבות את התקנתה (תח"צ)
ח"כ אורי מקלב והרכבת הקלה'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחותישי כהן28
בארבעת השנים האחרונות העניקה חברת סיטי פס 68,635 דוחות לנוסעים בסך של 6,932,599 שקל, מתוכם רק מאה שלושים ושבעה דוחות בוטלו . מקלב: "זו שערורייה" (תחבורה)
רב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהרב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהדניאל הרץ3
הסאבווי של בייג'ין עובר לתשלום סלולרי לאחר פיילוט מוצלח שנערך. הנוסעים יוכלו למלא נסיעות באמצעות אפליקציה ייעודית שתחליף את כרטיסי הפלסטיק העכשוויים (תחבורה)
תחנת האומה בירושליםהרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עודדניאל הרץ
מתברר כי קו הרכבת המהיר בין ירושלים לתל אביב יחל לפעול רק בעוד כשנה, איחור של ארבעה חודשים מהתאריך המתוכנן מראש זאת בנוסף לכמות הרכבות המקוצצת בחצי (תחבורה)
אילוסטרציההאוטובוסים של אגד - המזהמים ביותר בארץדניאל הרץ
דו"ח של המשרד להגנת הסביבה חושף את שלושת החברות היחידות בתח"צ שלא עומדות ביעד הזיהום. אגד וחברת הבת של אגד תעבורה זוכות בכבוד המפוקפק כמזהמות ביותר (רכב)
אפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתאפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתדניאל הרץ3
האפליקציה של ארגון "15 דקות" תסייע לכם להתלונן במהירות על בעיות בתחבורה הציבורית כשהתלונות מועברות בצורה מרוכזת למשרד התחבורה במטרה לשיפור המצב (רכב)
המדינה הוציאה את הרחבת הקו מסיטיפסהמדינה הוציאה את הרחבת הקו מסיטיפסדניאל הרץ2
משרד האוצר הודיע כי החליט להוציא את הרחבת הקו האדום בירושלים מידי חברת 'סיטיפס' והחברה שתזכה בבניית הקו הירוק תהיה זו שתרחיב גם את הקו האדום (תחבורה ציבורית)
חברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםחברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםדניאל הרץ
חברת דן תרכוש 330 אוטובוסים חדישים המהווים יותר מרבע מצי הרכב שלה. האוטובוסים יחליפו אוטובוסים בני 15 שנה ויותר. עלות החלפת הצי נאמדת בכ-360 מיליון שקלים (רכב)
18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכביש18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכבישדניאל הרץ10
הופסקה פעילותם של 18 אוטובוסים ועוכבו לחקירה 18 נהגים של חברת התחבורה הציבורית הגדולה 'סופרבוס'. ב-75% מהאוטובוסים שנבדקו נמצאו תקלות מסוכנות (תחבורה)
כאוס בבן גוריוןהבלגן הגדול של רפורמת המוניות בנתב"גדניאל הרץ
נוסעים הנוחתים בנתב"ג מתלוננים כי רפורמת המוניות החדשה של רשות שדות התעופה גרמה לכאוס של ממש ולקושי בשל המאבק של מוניות רבות מידי על הנוסעים (תח"צ)
התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"כיכר השבת5
המשא ומתן להארכת קו הרכבת הקלה לבית החולים הדסה עין כרם ולנווה יעקב התפוצץ לאחר שלטענת סיטיפס משרד האוצר הציב תנאים נוספים שאינם יכולים לעמוד בהם (תח"צ)
נהגי המוניות מפגינים בנתב"גנהגי המוניות הפגינו, ברש"ת נכנעוכיכר השבת1
לאחר יממה של הפגנות הודיעו ברשות שדות התעופה על כניעה לנהגי המוניות ושינוי הקומה ממנה יוכלו הנוסעים לקבל הנחה מהמחירון. את המחיר ישלמו נוסעים מבוגרים (תחבורה)
כביש 1 ליד מנהרות הראלנסיעת מבחן: כמה דקות מירושלים לת"א?אלי רוטמן7
האם קויימה הבטחתו של משרד התחבורה על קיצור הדרך בכביש מס' 1 בין ירושלים לת"א ל-35 דקות? לשם כך, יצאו צמד הכתבים ובדקו בעצמם - הלוך וחזור (חדשות, תחבורה)
הוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גהוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גדניאל הרץ
ברשות שדות התעופה פרסמו הבוקר כי נהגים שיעניקו הנחה של 12% ל-70 יעדים יוכלו לקבל נוסעים בקומת מקבלי הפנים. זאת בהשוואה להנחה של 30% שהייתה צפויה (רכב)
דוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדניאל הרץ8
משרד התחבורה פרסם את דוח החברות של התח"צ בו דורגו שתי החברות הגדולות כמעט בתחתית הרשימה בשל שירות לקוי, איחורים, שיבושים ותלונות הנוסעים (תחבורה ציבורית)
ברכבת שוקלים לחייב בתשלום על אופנייםברכבת שוקלים לחייב בתשלום על אופנייםכיכר השבת3
מסקר שחולק לנוסעי רכבת ישראל עולה כי ברכבת שוקלים לחייב העלאת אופניים בתשלום נוסף. ברכבת ישראל אישרו את הדברים אך אמרו כי עדיין אין החלטה סופית בנושא (תח"צ)
אובר הקפיצה עלויות בפיגוע בלונדון - ותפצה נוסעיםאובר הקפיצה עלויות בפיגוע בלונדון - ותפצה נוסעיםעומר כביר
החברה העלתה את מחיר הנסיעות בשעה שלאחר הפיגוע בסוף השבוע האחרון - זאת, בעוד נהגי מוניות רגילות סיפקו נסיעות בחינם כדי לסייע לאנשים להתרחק מזירת הטרור. בעקבות זעם ניכר, החזירה לנוסעים את כספם
אילוסטרציהנתב"ג: חברת המוניות 'הדר' פרשה מהמכרזליאור גוטמן
חברת המוניות הדר לוד הודיעה לרשות שדות התעופה כי לא תחתום על מסמכי המכרז להפעלת המוניות בשדה התעופה בן גוריון, לאור המחלוקת בינה לבין שותפתה חברת Gett (רכב)
מיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גמיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גכיכר השבת
בעקבות סיום המכרז הקיים וכניסת מכרז חדש יתאפשר לכל מונית הרשומה על פי חוק לפעול בנתב"ג ולקחת נוסעים ממנו במחיר החדש המוזל ב-31% מהמחיר הישן (תחבורה ציבורית)
תאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותתאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותכיכר השבת1
תנועת הרכבת הקלה במרכז העיר הופסקה בשל תאונה בין רוכב אופניים שנסע בין שתי רכבות קלות. מלבד רוכב האופניים שנפצע קל יש פצועה גם ברכבת הקלה (תחבורה ציבורית)
מהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםמהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםכיכר השבת
משתמשי אפליקציית 'רב קו', בסמרטפון ובמחשב, יכולים ליהנות מאופציה חדשה שתאפשר רכישת חופשי חודשי ל-30 יום מהתאריך בו הם הוא נרכש ולא רק מתחילת החודש (רכב)
8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבורית8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבוריתכיכר השבת3
מדובר ב-20 קווי תחבורה ציבורית שיופעלו מ-30 מוקדים מרכזיים, בכל רחבי הארץ. השנה הושקו לראשונה קווי אוטובוסים חדשים, מנתיבות ואופקים ישירות למירון (רכב)
מוניות בנתב"ג. אילוסטרציהמכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזלאלי רוטמן
המונופול שהיה עד כה לחברה אחת, להסעת יוצאים מנמל התעופה בן גוריון לרחבי ישראל, בדרך להישבר - ואיתו המחיר הגבוה מיכולתם הכלכלית של רבים מהנוסעים
תמונה מוכרת מדי. אילוססטרציה'אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם'אלי רוטמן14
איום חד משמעי מזה לא ידעה אגד זמן רב אם בכלל: חריגות השירות הקיצוניות בקווי 3 ו-1 לכותל ובחזרה, כך גם בקו 36, מציבות את החברה בפני אולטימטום נוקשה וברור (תחבורה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook