רכבת ישראלבקרוב: שש רכבות מהירות ביום מתל אביב לבאר שבעדניאל הרץ1
החל מהחודש הבא יפעלו 6 רכבות מהירות ביום, בין באר שבע לתל אביב, שלוש רכבות לכל כיוון. הקווים החדשים יקלו על תושבי הדרום להגיע למרכז הארץ במהירות וביעילות (תחבורה)
החרדים לא זוכים ליהנות משירות תחבורתי ראויאלו חברות התחבורה הציבורית הכי גרועותאלי רוטמן31
רוב חברות התחבורה הציבורית המשרתות את הציבור החרדי מופיעות בתחתית הרשימה החדשה שהנפיק כעת משרד התחבורה, שמדרגת את הציונים לפעילותן השוטפת (תחבורה)
אילוסטרציהננעלו בתא המטען, תבעו את החברה - וזכוכיכר השבת13
אם ובתה התינוקת שנסעו לאלעד באוטובוס של אגד תעבורה ולחרדתן ננעלו בתא המטען, מול עינה של הבת הקטנה שנותרה בתחנה, יפוצו בלא פחות מ-2.1 מיליון ש"ח (תחבורה)
כל הסדרי התחבורה הציבורית להלווית מרןכל הסדרי התחבורה הציבורית להלווית מרןכיכר השבת
פורסמו זמני האוטובוסים והקווים השונים מכל רחבי הארץ להלווייתו של מרן הגראי"ל שטיינמן זצ"ל בשעה 12 ברחוב חזון איש בבני ברק. לא תותר כניסת רכבים פרטיים לאזור (תחבורה)
ח"כ מיכאל מלכיאלימלכיאלי: לעצור תקציבים למשרד התחבורהישי כהן9
ח"כ מיכאל מלכיאלי תקף בדיון בוועדה לפניות הציבור בכנסת את התחבורה הציבורית בשכונות החרדיות נווה יעקב ובית וגן בירושלים וביקש לעצור תקציבים למשרד התחבורה (תחבורה)
גורם ממשלתי בכיר: סיטיפס נוהגת בחזירותגורם ממשלתי בכיר: סיטיפס נוהגת בחזירותדניאל הרץ7
המאבק של תושבי ירושלים נגד חברת סיטיפס נמשך. מובילי המאבק נפגשו השבוע עם שרים וחברי כנסת כדי לדון איתם במדיניות הקנסות של מפעילת הרכבת (תחבורה ציבורית)
י-ם: עשרות הפגינו נגד האלימות ברכבתי-ם: עשרות הפגינו נגד האלימות ברכבתכיכר השבת4
האלימות האחרונה ברכבת הקלה בירושלים בהם קנסו פקחי סיטיפס נוסעים תמימים או נהגו בצורה אלימה מעוררים תסיסה והתארגנות של תושבים נגד החברה (תחבורה ציבורית)
רכבלמהפכת תחבורה: רכבלים יוקמו בכל הארץאלי רוטמן11
מאחר ופתרון מושלם לעומס בכבישים לא נראה באופק, וגם סלילת מסילות רכבת נמשכת זמן רב, מקדם משרד התחבורה פתרון מפתיע, כדי להקל על המצב: רכבל - בכל הארץ (בארץ)
לעיני ילדיו: חרדי הוכה ברכבת הקלה • צפולעיני ילדיו: חרדי הוכה ברכבת הקלה • צפוקובי רוזן74
מאבטחי עיריית ירושלים ומספר שוטרים הפגינו אלימות קשה ומזעזעת כלפי אברך חסיד ברסלב, לעיני ילדיו הקטנים והבוכיים - רק בשל ויכוח בינו לבין פקחי הרכבת • צפו (חדשות)
אילוסטרציההפיצוי של 'סופרבוס' על איחור: 5,000 שקלכיכר השבת4
בית המשפט לתביעות קטנות פסק לטובת הנוסע החרדי 5000 שקל פיצויים בגין 12 מקרים בהם סופרבוס לא הוציאה את קו האוטובוס מירושלים לקרית יערים (תחבורה ציבורית)
קרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוקרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוכיכר השבת2
רוצים לנסוע בקרונות חדשים? בקרוב יחוברו שמונת הקרונות החדשים שנפרקו בנמל חיפה בנוסף לעוד שישה שהגיעו זה מכבר. הקרונות נגררים לבאר שבע שם יוכנו לשימוש (רכבת)
הרכבת הקלה בירושלים, ארכיוןתחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיורכיכר השבת
סקר חדש שנערך בקרב משתמשי התחבורה הציבורית מגלה כי מחירי הדיור בישראל מושפעים מהתחבורה הציבורית. וגם: אלו הערים בהם משתמשים יותר בתחבורה הציבורית (רכב)
ארכיון, התאונה לפני שבועייםרכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבתכיכר השבת3
בפעם השנייה החודש: רכב פרטי ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת הקלה. פעולת הרכבות הוגבלה כמה שעות בשל התאונה רק עד גבעת התחמושת בלבד (תחבורה ציבורית)
כך זה ייראהתחנה מרכזית חדשה מוקמת כעת בירושליםאלי רוטמן6
במחלף גולדה, סמוך לשכונת רמות בירושלים, החלה לאחרונה הקמתה של תחנה מרכזית חדשה ועדכנית. הדבר עשוי להשפיע גם על הפקקים הקשים בכביש העמוס (חדשות, ארץ)
השר ישראל כץמשרד התחבורה נגד חברות שמחללות שבתישי כהן5
משרד התחבורה פנה במכתב רשמי לחברות שמחללות את השבת בהפעלת קווי תחבורה ציבורית והודיע להן כי הן מפרות את החוק באמצעות מערך הגבייה שלהן (תחבורה ציבורית)
נתניהו וכץ בנסיעת הרכבתקו הרכבת מכרמיאל לתל אביב הושק הבוקרדניאל הרץ6
הקו החדש הושק בהשתתפות שר התקשורת וראש הממשלה שהגיעו לחנוך את הקו שיחבר את כרמיאל לתל אביב. בשלב הראשון יוכלו תושבי האזור לנסוע בחינם מהתחנה (תחבורה)
העיר אלעדהוזלה במחירי התחבורה הציבורית באלעדכיכר השבת6
לאחר שהחברה המפעילה את התחבורה הציבורית בעיר אלעד הוחלפה, חברת 'קווים' מעדכנת את מחירי הנסיעות • זו מפת המחירים החדשה בתחבורה לתושבי אלעד (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהבגלל חג הקורבן: חשש משיבושים בתחבורהכיכר השבת1
החל מיום שישי ועד יום שני הבא שיבושים רבים בתחבורה הציבורית וזאת מאחר שבימים אלו מציינים המוסלמים את חג הקרבן והנהגים המוסלמים יוצאים לחופשה לכבוד החג (רכב)
בדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםבדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםנתנאל לייפר1
בבדיקות פתע שנערכו בתל אביב - 9 מתוך 40 אוטובוסים הורדו מהכביש בשל צמיגים תקולים ותקלות אחרות שמסכנות את ציבור הנוסעים באוטובוסים ובכבישים לידם (תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותהרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותדניאל הרץ4
היום יפורסם המכרז הראשון ל"קו הירוק" של הרכבת הקלה בירושלים שיעבור גם בשכונות מעלות דפנה ובר אילן ויחבר בין האוניברסיטה בהר הצופים לשכונת גילה (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציהבקשה לתביעה נגד אגד על סך 67.5 מיליוןדניאל הרץ
בקשה לתביעה ייצוגית הוגשה נגד אגד על ידי נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות בשל העדר כריזה בנסיעות ציבוריות רבות בניגוד לתקנות המחייבות את התקנתה (תח"צ)
ח"כ אורי מקלב והרכבת הקלה'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחותישי כהן28
בארבעת השנים האחרונות העניקה חברת סיטי פס 68,635 דוחות לנוסעים בסך של 6,932,599 שקל, מתוכם רק מאה שלושים ושבעה דוחות בוטלו . מקלב: "זו שערורייה" (תחבורה)
רב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהרב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהדניאל הרץ3
הסאבווי של בייג'ין עובר לתשלום סלולרי לאחר פיילוט מוצלח שנערך. הנוסעים יוכלו למלא נסיעות באמצעות אפליקציה ייעודית שתחליף את כרטיסי הפלסטיק העכשוויים (תחבורה)
תחנת האומה בירושליםהרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עודדניאל הרץ
מתברר כי קו הרכבת המהיר בין ירושלים לתל אביב יחל לפעול רק בעוד כשנה, איחור של ארבעה חודשים מהתאריך המתוכנן מראש זאת בנוסף לכמות הרכבות המקוצצת בחצי (תחבורה)
אילוסטרציההאוטובוסים של אגד - המזהמים ביותר בארץדניאל הרץ
דו"ח של המשרד להגנת הסביבה חושף את שלושת החברות היחידות בתח"צ שלא עומדות ביעד הזיהום. אגד וחברת הבת של אגד תעבורה זוכות בכבוד המפוקפק כמזהמות ביותר (רכב)
אפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתאפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתדניאל הרץ3
האפליקציה של ארגון "15 דקות" תסייע לכם להתלונן במהירות על בעיות בתחבורה הציבורית כשהתלונות מועברות בצורה מרוכזת למשרד התחבורה במטרה לשיפור המצב (רכב)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook