מלך..  חתונה  קייט  טראמפ
תחבורה ציבורית - "אוטובוסים נסעו בבני ברק בשבת""אוטובוסים נסעו בבני ברק בשבת"צביקה גרוניך5
תושבים בבני ברק טוענים כי הבחינו בתחבורה ציבורית הפועלת בשבת ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק. במשרד התחבורה טוענים כי אין כל שינוי בסטטוס קוו הקיים כבר עשרות שנים (תחבורה)
רכבת ישראל רציף רכבת קרון קטר - קרון רכבת עלה באש, הנוסעים פונוקרון רכבת עלה באש, הנוסעים פונוליאור גוטמן
אחד מקרונות המנוע של רכבת שנסעה מבאר שבע לדימונה החל לעלות באש. נהג הרכבת עצר הנסיעה וצוותי כיבוי טיפלו בשריפה. לאחר טיפול, הנסיעה המשיכה ללא הנוסעים (חדשות)
תמונת אילוסטרציה - למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - שביתת נהגי 'אגד': "לפתור הבעיה"שביתת נהגי 'אגד': "לפתור הבעיה"צביקה גרוניך4
הוועדה לפניות הציבור דנה בשביתת נהגי האוטובוסים הערבים של 'אגד', במהלכה טען מייצג הנהגים כי "חמישים נהגים ערבים הותקפו בחצי שנה האחרונה על רקע לאומני" (חדשות)
יוסוף חסן אל-רמוני - תושבי י-ם קובלים: אין אוטובוסיםתושבי י-ם קובלים: אין אוטובוסיםצביקה גרוניך14
30 נהגים בחברת 'אגד' בירושלים התפטרו מתפקידם ו-120 נהגים אחרים עדיין שובתים, בעקבות כך נרשמים איחורים משמעותיים בהגעת האוטובוסים והתושבים סובלים (חדשות)
אילוסטרציה למצולם אין קשר לנאמר בכתבה - לאחר מות הנהג: שיבושים בקווי אגדלאחר מות הנהג: שיבושים בקווי אגדשרון מנדל3
'אגד' הודיעה כי בעקבות מותו של נהג החברה, יוסף ראמוני, ישנם שיבושים בקווי החברה בירושלים היום והם צפויים להימשך גם מחר, זאת בעקבות היעדרות נהגים ערבים (רכב)
אילוסטרציה - שביתה ב'קווים' רק בהתראה מראששביתה ב'קווים' רק בהתראה מראשצביקה גרוניך1
לאחר שביתות פתע בהן נקטו נהגי חברת התחבורה 'קווים', בשל סכסוך עבודה עם ההנהלה, פסק ביהמ"ש כי שביתות כאלה יערכו רק בהתראה של שלושה ימים מראש (תחבורה)
הציר הסגור - הסוף להרוגים? 'ציר המוות' נסגרהסוף להרוגים? 'ציר המוות' נסגרצביקה גרוניך
במהלך הלילה, צוותי עיריית פתח תקווה ומשרד התחבורה סגרו לחלוטין את "ציר המוות" ברחוב ז'בוטינסקי בעיר והעתיקו את מסלול האוטובוסים זאת לאחר 21 הרוגים בתאונות במקום (בארץ)
אילוסטרציה - בשנה הבאה: מצלמות בנתיבי תח"צבשנה הבאה: מצלמות בנתיבי תח"צשרון מנדל
לאחר שנים בהן התמהמהו במשטרת התנועה ובמשרד התחבורה, הוחלט כי בשנה הבאה יותקנו מצלמות אלקטרוניות בנתיבי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ (חדשות, רכב)
תאונה בציר המוות - ציר המוות: אוטובוסים בנתיב הימניציר המוות: אוטובוסים בנתיב הימניצביקה גרוניך2
משרד התחבורה הודיע כי התחבורה הציבורית ב"ציר המוות" בפתח תקווה תעבור לנתיב הימני של הכביש. בתוך כך, מחלוקת בין המשרד לעירייה, מדוע הנתיב המסוכן נסגר (תחבורה)
זירת התאונה של ההרוג האחרון - פ"ת: "ציר המוות" ייסגר לתנועהפ"ת: "ציר המוות" ייסגר לתנועהצביקה גרוניך4
לאחר מותם של 21 בני אדם ופציעתם של 51 בני אדם ב-38 תאונות שאירעו ברחוב ז'בוטינסקי בפ"ת, "ציר המוות", החליט ראש העיר לסגור את הכביש עד למציאת פתרון(רכב)
התחנה המשופצת - התחנה המרכזית בצפת שופצההתחנה המרכזית בצפת שופצהצביקה גרוניך3
בעקבות הפרסומים ב"כיכר השבת" ופעילותה של חברת המועצה ויקי כהן אלקבץ, לאחר חודשים של הזנחה, התחנה המרכזית בצפת שופצה, הנוסעים הקבועים מברכים (תחבורה)
"מנקים ומתדלקים בשבת". רכבת ישראל - "אני צריך לנקות את הרכבת בשבת""אני צריך לנקות את הרכבת בשבת"צביקה גרוניך8
רכבת ישראל מציגה: חילול שבת במסגרת "עבודות שוטפות". נוסע מעיד כי לאחר כניסת השבת וכבר לפני צאתה, ישנם עובדים במתחם הרכבת. "מנקים ומתדלקים בשבת" (תחבורה)
מודיעין עילית: שביתת פתע קצרהמודיעין עילית: שביתת פתע קצרהצביקה גרוניך2
עובדי חברת 'קווים' במודיעין עילית ערכו הבוקר שביתה קצרה, החל מהשעה 4:30 ועשה לשעה 8:00, בטענה כי ההנהלה ערכה שינויים בעבודת הנהגים ללא הסכמתם (רכב, תחבורה)
תיעוד מדאיג: נהג מסכן את הנוסעיםתיעוד מדאיג: נהג מסכן את הנוסעיםקובי רוזן33
בתיעוד וידאו שהגיע ל"כיכר השבת" נראה נהג אוטובוס של 'נתיב אקספרס' מרבה להשתמש בסלולרי במהלך הנסיעה, תוך סיכון חמור של הנוסעים • עדות: "הרגשנו פחד" • צפו (רכב)
ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס - תיעוד: הפריצה המחודשת לירושליםתיעוד: הפריצה המחודשת לירושליםשרון מנדל3
לאחר שנים של עבודות נערך טקס פריצת המנהרה האחרונה בקו הרכבת המהירה בין ירושלים לתל אביב. ראש הממשלה: "נדבך מרכזי למהפכה תחבורתית". צפו בפריצה (רכב)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבה - מכרז חדש לתחבורה בפתח תקווהמכרז חדש לתחבורה בפתח תקווהצביקה גרוניך3
העיר פתח תקווה יוצאת למכרז חדש בתחבורה הציבורית, שבמסגרתה יבחרו משרד התחבורה וחברי מועצת העירייה את חברת התחבורה שתשרת את תושבי העיר בעוד כשנה (תחבורה)
אילוסטרציה - החרדי ששינה את ההנחיות בתח"צהחרדי ששינה את ההנחיות בתח"צישראל כהן1
משרד התחבורה ישנה בקרוב את ההנחיות בנוגע לכמות הנוסעים העומדים המותרת בתחבורה הציבורית, העומדת כיום על 10 בלבד. מאחורי היוזמה? אברך מאלעד (רכב)
האם גם חולון תתחיל לחלל שבת? "אוטובוס השבת" של מר"ץ - חולון: דורשים תחבורה בשבתחולון: דורשים תחבורה בשבתצביקה גרוניך9
הדרישה מהצד החילוני בחולון לתחבורה ציבורית בשבת, גוברת, והנציגים החרדים בעירייה מאיימים כי יפרשו מהקואליציה. נציג ש"ס בעיר: "הסטטוס קוו יישמר" (חדשות, רכב)
אילוסטרציה - נתיב אקספרס לא תוכל לתת הנחהנתיב אקספרס לא תוכל לתת הנחהצביקה גרוניך2
לאחר הדיווח כי חברת 'נתיב אקספרס' החליטה לתת הנחה לתלמידי ישיבות שיציגו אישור לימודים מתברר כי החברה לא יכולה לתת הנחה שחורגת מההנחה הקבועה (תחבורה)
אילוסטרציה - 'נתיב אקספרס': הנחה לבני ישיבה'נתיב אקספרס': הנחה לבני ישיבהצביקה גרוניך1
אחרי שורת תקלות עם ציבור הנוסעים החרדי, חברת "נתיב אקספרס" מנסה להתקרב לאוכלוסייה החרדית. החברה החליטה להעניק הנחה של 50 אחוז לתלמידי הישיבות (רכב)
חוסמים את האוטובוס, הבוקר - תושבי גני הדר הפגינו נגד חברת 'דן'תושבי גני הדר הפגינו נגד חברת 'דן'צביקה גרוניך3
עשרות מתושבי השכונות 'גני הדר' ו'קריית הבעש"ט' בפתח תקווה חסמו את דרכי הנסיעה של אחד האוטובוסים במחאה על המחסור באוטובוסים שגורם להמתנה ארוכה (חדשות)
הנהגים התאגדו, המחיר התייקרהנהגים התאגדו, המחיר התייקרצביקה גרוניך3
120 נהגים חרדים העובדים בנסיעות מירושלים לבני ברק, התאגדו כדי לעזור אחד לשני, אך לטענתם, מחיר הפרסום ב'מפתח העיר' התייקר. מפתח העיר: "לא העלינו להם שקל" (תחבורה)
התחנה המרכזית בצפת - בצפת מתלוננים נגד 'נתיב אקספרס'בצפת מתלוננים נגד 'נתיב אקספרס'צביקה גרוניך9
תושבי צפת מתלוננים נגד חברת נתיב אקספרס המפעילה את התחבורה בעיר, שלטענתם אינה עומדת בלוחות הזמנים וכי לעתים נהגיה אינם מורידים את הנוסעים בתחנות מסודרות (רכב)
נהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחיםנהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחיםצביקה גרוניך3
במשרד התחבורה לא לוקחים סיכונים והורו על נוהל לפיו נהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחים כדי למנוע פעילות חבלנית עוינת. הנהגים יעברו השתלמות ויקבלו תעודת מאבטח (תחבורה)
רה"מ נתניהו חונך את הרכבת לשדרות - חשש מטילים: אין רכבת לשדרותחשש מטילים: אין רכבת לשדרותיוני גבאי
קו הרכבת מאשקלון לשדרות הושבת בהוראת מערכת הביטחון בשל החשש מירי טילים נגד טנקים לעבר הרכבת מרצועת עזה • במשרד הביטחון דורשים מהרכבת למגן את הקו (רכב)
רכבת ישראל - רכבת ישראל תילחם בנוסעים "חינם"רכבת ישראל תילחם בנוסעים "חינם"צביקה גרוניך
רכבת ישראל הודיעה כי הקימה צוותי פיקוח מיוחדים כדי להיאבק בנוסעים שעולים לרכבת ללא ששילמו על נסיעתם. לדבריהם, מדובר בתופעה שצברה תאוצה לאחרונה (תחבורה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook