וינרוט  גינזבורג  גינגל  ישי ריבו
אוטובוסים של חברת סופרבוססופרבוס תוכל לחלל שבתצביקה גרוניך4
לראשונה אישר משרד התחבורה לחברת תחבורה ציבורית הפועלת בריכוזים חרדיים לפעול בעיצומה של שבת קודש. חברת סופרבוס מסרה: "פועלים לפי ההנחיות" (תחבורה)
איציק ברוורמןקווים חדשים בפתח תקווהצביקה גרוניך
עד לכניסת חברת התחבורה הציבורית לפתח תקווה, ראש העיר הצליח להכניס קווים חדשים שיתחילו לפעול החל מן החודש הבא. הקווים ישרתו את ציבור הנוסעים ברכבת ישראל (רכב)
הרכבת הקלה בירושליםעיריית י-ם ו'סיטיפס' ראש בראששרון מנדל3
עיריית ירושלים וחברת 'סיטיפס', המפעילה את הרכבת הקלה בבירה, ממשיכות להתגושש וכעת דורשת העיריה מהחברה לתקן את הנזקים שנגרמו לתשתיות במזרח העיר (רכב)
שר התחבורה ישראל כץ'מישהו מסתיר מהשר חילול השבת?'צביקה גרוניך4
בעקבות הפרסום כי עשרות קווי אוטובוס מחללים את השבת, קיימה ועדת הכלכלה דיון בנושא. במהלך הדיון נחשף כי כל קווי הלילה בצפון הארץ ובאילת פועלים בשבת(חדשות,רכב)
תחבורה ציבורית"אוטובוסים נסעו בבני ברק בשבת"צביקה גרוניך5
תושבים בבני ברק טוענים כי הבחינו בתחבורה ציבורית הפועלת בשבת ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק. במשרד התחבורה טוענים כי אין כל שינוי בסטטוס קוו הקיים כבר עשרות שנים (תחבורה)
רכבת ישראל רציף רכבת קרון קטרקרון רכבת עלה באש, הנוסעים פונוליאור גוטמן
אחד מקרונות המנוע של רכבת שנסעה מבאר שבע לדימונה החל לעלות באש. נהג הרכבת עצר הנסיעה וצוותי כיבוי טיפלו בשריפה. לאחר טיפול, הנסיעה המשיכה ללא הנוסעים (חדשות)
תמונת אילוסטרציה - למצולם אין קשר לנאמר בכתבהשביתת נהגי 'אגד': "לפתור הבעיה"צביקה גרוניך4
הוועדה לפניות הציבור דנה בשביתת נהגי האוטובוסים הערבים של 'אגד', במהלכה טען מייצג הנהגים כי "חמישים נהגים ערבים הותקפו בחצי שנה האחרונה על רקע לאומני" (חדשות)
יוסוף חסן אל-רמוניתושבי י-ם קובלים: אין אוטובוסיםצביקה גרוניך14
30 נהגים בחברת 'אגד' בירושלים התפטרו מתפקידם ו-120 נהגים אחרים עדיין שובתים, בעקבות כך נרשמים איחורים משמעותיים בהגעת האוטובוסים והתושבים סובלים (חדשות)
אילוסטרציה למצולם אין קשר לנאמר בכתבהלאחר מות הנהג: שיבושים בקווי אגדשרון מנדל3
'אגד' הודיעה כי בעקבות מותו של נהג החברה, יוסף ראמוני, ישנם שיבושים בקווי החברה בירושלים היום והם צפויים להימשך גם מחר, זאת בעקבות היעדרות נהגים ערבים (רכב)
אילוסטרציהשביתה ב'קווים' רק בהתראה מראשצביקה גרוניך1
לאחר שביתות פתע בהן נקטו נהגי חברת התחבורה 'קווים', בשל סכסוך עבודה עם ההנהלה, פסק ביהמ"ש כי שביתות כאלה יערכו רק בהתראה של שלושה ימים מראש (תחבורה)
הציר הסגורהסוף להרוגים? 'ציר המוות' נסגרצביקה גרוניך
במהלך הלילה, צוותי עיריית פתח תקווה ומשרד התחבורה סגרו לחלוטין את "ציר המוות" ברחוב ז'בוטינסקי בעיר והעתיקו את מסלול האוטובוסים זאת לאחר 21 הרוגים בתאונות במקום (בארץ)
אילוסטרציהבשנה הבאה: מצלמות בנתיבי תח"צשרון מנדל
לאחר שנים בהן התמהמהו במשטרת התנועה ובמשרד התחבורה, הוחלט כי בשנה הבאה יותקנו מצלמות אלקטרוניות בנתיבי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ (חדשות, רכב)
תאונה בציר המוותציר המוות: אוטובוסים בנתיב הימניצביקה גרוניך2
משרד התחבורה הודיע כי התחבורה הציבורית ב"ציר המוות" בפתח תקווה תעבור לנתיב הימני של הכביש. בתוך כך, מחלוקת בין המשרד לעירייה, מדוע הנתיב המסוכן נסגר (תחבורה)
זירת התאונה של ההרוג האחרוןפ"ת: "ציר המוות" ייסגר לתנועהצביקה גרוניך4
לאחר מותם של 21 בני אדם ופציעתם של 51 בני אדם ב-38 תאונות שאירעו ברחוב ז'בוטינסקי בפ"ת, "ציר המוות", החליט ראש העיר לסגור את הכביש עד למציאת פתרון(רכב)
התחנה המשופצתהתחנה המרכזית בצפת שופצהצביקה גרוניך3
בעקבות הפרסומים ב"כיכר השבת" ופעילותה של חברת המועצה ויקי כהן אלקבץ, לאחר חודשים של הזנחה, התחנה המרכזית בצפת שופצה, הנוסעים הקבועים מברכים (תחבורה)
"מנקים ומתדלקים בשבת". רכבת ישראל"אני צריך לנקות את הרכבת בשבת"צביקה גרוניך8
רכבת ישראל מציגה: חילול שבת במסגרת "עבודות שוטפות". נוסע מעיד כי לאחר כניסת השבת וכבר לפני צאתה, ישנם עובדים במתחם הרכבת. "מנקים ומתדלקים בשבת" (תחבורה)
מודיעין עילית: שביתת פתע קצרהמודיעין עילית: שביתת פתע קצרהצביקה גרוניך2
עובדי חברת 'קווים' במודיעין עילית ערכו הבוקר שביתה קצרה, החל מהשעה 4:30 ועשה לשעה 8:00, בטענה כי ההנהלה ערכה שינויים בעבודת הנהגים ללא הסכמתם (רכב, תחבורה)
תיעוד מדאיג: נהג מסכן את הנוסעיםתיעוד מדאיג: נהג מסכן את הנוסעיםקובי רוזן33
בתיעוד וידאו שהגיע ל"כיכר השבת" נראה נהג אוטובוס של 'נתיב אקספרס' מרבה להשתמש בסלולרי במהלך הנסיעה, תוך סיכון חמור של הנוסעים • עדות: "הרגשנו פחד" • צפו (רכב)
ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקסתיעוד: הפריצה המחודשת לירושליםשרון מנדל3
לאחר שנים של עבודות נערך טקס פריצת המנהרה האחרונה בקו הרכבת המהירה בין ירושלים לתל אביב. ראש הממשלה: "נדבך מרכזי למהפכה תחבורתית". צפו בפריצה (רכב)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהמכרז חדש לתחבורה בפתח תקווהצביקה גרוניך3
העיר פתח תקווה יוצאת למכרז חדש בתחבורה הציבורית, שבמסגרתה יבחרו משרד התחבורה וחברי מועצת העירייה את חברת התחבורה שתשרת את תושבי העיר בעוד כשנה (תחבורה)
אילוסטרציההחרדי ששינה את ההנחיות בתח"צישראל כהן1
משרד התחבורה ישנה בקרוב את ההנחיות בנוגע לכמות הנוסעים העומדים המותרת בתחבורה הציבורית, העומדת כיום על 10 בלבד. מאחורי היוזמה? אברך מאלעד (רכב)
האם גם חולון תתחיל לחלל שבת? "אוטובוס השבת" של מר"ץחולון: דורשים תחבורה בשבתצביקה גרוניך9
הדרישה מהצד החילוני בחולון לתחבורה ציבורית בשבת, גוברת, והנציגים החרדים בעירייה מאיימים כי יפרשו מהקואליציה. נציג ש"ס בעיר: "הסטטוס קוו יישמר" (חדשות, רכב)
אילוסטרציהנתיב אקספרס לא תוכל לתת הנחהצביקה גרוניך2
לאחר הדיווח כי חברת 'נתיב אקספרס' החליטה לתת הנחה לתלמידי ישיבות שיציגו אישור לימודים מתברר כי החברה לא יכולה לתת הנחה שחורגת מההנחה הקבועה (תחבורה)
אילוסטרציה'נתיב אקספרס': הנחה לבני ישיבהצביקה גרוניך1
אחרי שורת תקלות עם ציבור הנוסעים החרדי, חברת "נתיב אקספרס" מנסה להתקרב לאוכלוסייה החרדית. החברה החליטה להעניק הנחה של 50 אחוז לתלמידי הישיבות (רכב)
חוסמים את האוטובוס, הבוקרתושבי גני הדר הפגינו נגד חברת 'דן'צביקה גרוניך3
עשרות מתושבי השכונות 'גני הדר' ו'קריית הבעש"ט' בפתח תקווה חסמו את דרכי הנסיעה של אחד האוטובוסים במחאה על המחסור באוטובוסים שגורם להמתנה ארוכה (חדשות)
הנהגים התאגדו, המחיר התייקרהנהגים התאגדו, המחיר התייקרצביקה גרוניך3
120 נהגים חרדים העובדים בנסיעות מירושלים לבני ברק, התאגדו כדי לעזור אחד לשני, אך לטענתם, מחיר הפרסום ב'מפתח העיר' התייקר. מפתח העיר: "לא העלינו להם שקל" (תחבורה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook