קינדרלעך  ליפא..  מלך..  מכות..
טרמפיאדה בגוש עציון - בגוש עציון נלחמים בטרמפיםבגוש עציון נלחמים בטרמפיםצביקה גרוניך1
חטיפת ורציחת שלושת תלמידי הישיבה הי"ד העלתה לסדר היום את מצוקת התחבורה הציבורית ביו"ש, כעת יתווספו 200 קווים חדשים שיצמצמו את הנסיעה בטרמפים (רכב, חדשות)
קו חדש ממושב תפרח לבני ברקקו חדש ממושב תפרח לבני ברקצביקה גרוניך3
לאחר סבל של שנים רבות ונסיעה ממושב תפרח וחזרה אליו רק באמצעות הסעות מאורגנות, החל מיום שישי הקרוב יופעל קו חדש, 493, מבני ברק אל המושב וחזרה (רכב)
רכבת ישראל רציף רכבת קרון קטר - 62 קטרים חשמליים במיליארד שקל62 קטרים חשמליים במיליארד שקלליאור גוטמן
רכבת ישראל פרסמה את המכרז הגדול לרכישת קטרים חשמליים, כדי להחליף את הקטרים המבוססים על מנועי דיזל. העלות: כמיליארד שקל ל-62 הקטרים הראשונים (רכב)
חוף הרצליה - בני ברק: הקו לחוף הרצליה יבוטלבני ברק: הקו לחוף הרצליה יבוטלצביקה גרוניך1
האוטובוסים מבני ברק לחוף הרצליה נוסעים ובאים ריקים ככל הנראה בשל חשש התושבים מהמצב הביטחוני, בשל כך הוחלט בעירייה לבטל את הקו הנוסע לחוף (חדשות, תחבורה)
יואל קרסו - יבואנית רנו נכנסת לתחום התחבורה הציבוריתיבואנית רנו נכנסת לתחום התחבורה הציבוריתתומר הדר
קבוצת קרסו, יבואנית רנו וניסאן, נכנסת לתחום ההסעות ותרכוש 50% ממניות נתיב אקספרס. העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים
ממתינים בגשם ובשלג - נוסעים חרדים: "ויאוליה מזלזלת בנו"נוסעים חרדים: "ויאוליה מזלזלת בנו"נסים בן חיים16
חברת 'ויאוליה' החלה לשרת את הציבור החרדי בציר ירושלים בני ברק. למרות הפופולריות של הקווים, החברה מזלזלת בנוסעים, והאוטובוסים לא עומדים בזמנים • תחקיר מיוחד (צרכנות)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook