ליברמן  מאיר גרין  ישיבת חברון  מלך..
לעיני ילדיו: חרדי הוכה ברכבת הקלה • צפולעיני ילדיו: חרדי הוכה ברכבת הקלה • צפוקובי רוזן74
מאבטחי עיריית ירושלים ומספר שוטרים הפגינו אלימות קשה ומזעזעת כלפי אברך חסיד ברסלב, לעיני ילדיו הקטנים והבוכיים - רק בשל ויכוח בינו לבין פקחי הרכבת • צפו (חדשות)
אילוסטרציה - הפיצוי של 'סופרבוס' על איחור: 5,000 שקלהפיצוי של 'סופרבוס' על איחור: 5,000 שקלכיכר השבת4
בית המשפט לתביעות קטנות פסק לטובת הנוסע החרדי 5000 שקל פיצויים בגין 12 מקרים בהם סופרבוס לא הוציאה את קו האוטובוס מירושלים לקרית יערים (תחבורה ציבורית)
קרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוקרונות חדשים הגיעו לרכבת ישראל • צפוכיכר השבת2
רוצים לנסוע בקרונות חדשים? בקרוב יחוברו שמונת הקרונות החדשים שנפרקו בנמל חיפה בנוסף לעוד שישה שהגיעו זה מכבר. הקרונות נגררים לבאר שבע שם יוכנו לשימוש (רכבת)
הרכבת הקלה בירושלים, ארכיון - תחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיורתחבורה ציבורית משפיעה על מחירי דיורכיכר השבת
סקר חדש שנערך בקרב משתמשי התחבורה הציבורית מגלה כי מחירי הדיור בישראל מושפעים מהתחבורה הציבורית. וגם: אלו הערים בהם משתמשים יותר בתחבורה הציבורית (רכב)
ארכיון, התאונה לפני שבועיים - רכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבתרכב ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבתכיכר השבת3
בפעם השנייה החודש: רכב פרטי ביצע פרסה במקום אסור ופגע ברכבת הקלה. פעולת הרכבות הוגבלה כמה שעות בשל התאונה רק עד גבעת התחמושת בלבד (תחבורה ציבורית)
כך זה ייראה - תחנה מרכזית חדשה מוקמת כעת בירושליםתחנה מרכזית חדשה מוקמת כעת בירושליםאלי רוטמן6
במחלף גולדה, סמוך לשכונת רמות בירושלים, החלה לאחרונה הקמתה של תחנה מרכזית חדשה ועדכנית. הדבר עשוי להשפיע גם על הפקקים הקשים בכביש העמוס (חדשות, ארץ)
השר ישראל כץ - משרד התחבורה נגד חברות שמחללות שבתמשרד התחבורה נגד חברות שמחללות שבתישי כהן5
משרד התחבורה פנה במכתב רשמי לחברות שמחללות את השבת בהפעלת קווי תחבורה ציבורית והודיע להן כי הן מפרות את החוק באמצעות מערך הגבייה שלהן (תחבורה ציבורית)
נתניהו וכץ בנסיעת הרכבת - קו הרכבת מכרמיאל לתל אביב הושק הבוקרקו הרכבת מכרמיאל לתל אביב הושק הבוקרדניאל הרץ6
הקו החדש הושק בהשתתפות שר התקשורת וראש הממשלה שהגיעו לחנוך את הקו שיחבר את כרמיאל לתל אביב. בשלב הראשון יוכלו תושבי האזור לנסוע בחינם מהתחנה (תחבורה)
העיר אלעד - הוזלה במחירי התחבורה הציבורית באלעדהוזלה במחירי התחבורה הציבורית באלעדכיכר השבת6
לאחר שהחברה המפעילה את התחבורה הציבורית בעיר אלעד הוחלפה, חברת 'קווים' מעדכנת את מחירי הנסיעות • זו מפת המחירים החדשה בתחבורה לתושבי אלעד (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציה - בגלל חג הקורבן: חשש משיבושים בתחבורהבגלל חג הקורבן: חשש משיבושים בתחבורהכיכר השבת1
החל מיום שישי ועד יום שני הבא שיבושים רבים בתחבורה הציבורית וזאת מאחר שבימים אלו מציינים המוסלמים את חג הקרבן והנהגים המוסלמים יוצאים לחופשה לכבוד החג (רכב)
בדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםבדיקה בת"א: רבע מהאוטובוסים - מסוכניםנתנאל לייפר1
בבדיקות פתע שנערכו בתל אביב - 9 מתוך 40 אוטובוסים הורדו מהכביש בשל צמיגים תקולים ותקלות אחרות שמסכנות את ציבור הנוסעים באוטובוסים ובכבישים לידם (תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותהרכבת הקלה בי-ם - בדרך לשכונות החרדיותדניאל הרץ4
היום יפורסם המכרז הראשון ל"קו הירוק" של הרכבת הקלה בירושלים שיעבור גם בשכונות מעלות דפנה ובר אילן ויחבר בין האוניברסיטה בהר הצופים לשכונת גילה (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציה - בקשה לתביעה נגד אגד על סך 67.5 מיליוןבקשה לתביעה נגד אגד על סך 67.5 מיליוןדניאל הרץ
בקשה לתביעה ייצוגית הוגשה נגד אגד על ידי נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות בשל העדר כריזה בנסיעות ציבוריות רבות בניגוד לתקנות המחייבות את התקנתה (תח"צ)
ח"כ אורי מקלב והרכבת הקלה - 'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחות'סיטיפס' הרוויחה 7 מיליון שקל - מדוחותישי כהן28
בארבעת השנים האחרונות העניקה חברת סיטי פס 68,635 דוחות לנוסעים בסך של 6,932,599 שקל, מתוכם רק מאה שלושים ושבעה דוחות בוטלו . מקלב: "זו שערורייה" (תחבורה)
רב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהרב קו? קבלו פתרון סיני חדש לתשלום נסיעהדניאל הרץ3
הסאבווי של בייג'ין עובר לתשלום סלולרי לאחר פיילוט מוצלח שנערך. הנוסעים יוכלו למלא נסיעות באמצעות אפליקציה ייעודית שתחליף את כרטיסי הפלסטיק העכשוויים (תחבורה)
תחנת האומה בירושלים - הרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עודהרכבת בין ירושלים לתל אביב תתעכב עודדניאל הרץ
מתברר כי קו הרכבת המהיר בין ירושלים לתל אביב יחל לפעול רק בעוד כשנה, איחור של ארבעה חודשים מהתאריך המתוכנן מראש זאת בנוסף לכמות הרכבות המקוצצת בחצי (תחבורה)
אילוסטרציה - האוטובוסים של אגד - המזהמים ביותר בארץהאוטובוסים של אגד - המזהמים ביותר בארץדניאל הרץ
דו"ח של המשרד להגנת הסביבה חושף את שלושת החברות היחידות בתח"צ שלא עומדות ביעד הזיהום. אגד וחברת הבת של אגד תעבורה זוכות בכבוד המפוקפק כמזהמות ביותר (רכב)
אפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתאפליקציה לתלונות על התחבורה הציבוריתדניאל הרץ3
האפליקציה של ארגון "15 דקות" תסייע לכם להתלונן במהירות על בעיות בתחבורה הציבורית כשהתלונות מועברות בצורה מרוכזת למשרד התחבורה במטרה לשיפור המצב (רכב)
המדינה הוציאה את הרחבת הקו מסיטיפסהמדינה הוציאה את הרחבת הקו מסיטיפסדניאל הרץ2
משרד האוצר הודיע כי החליט להוציא את הרחבת הקו האדום בירושלים מידי חברת 'סיטיפס' והחברה שתזכה בבניית הקו הירוק תהיה זו שתרחיב גם את הקו האדום (תחבורה ציבורית)
חברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםחברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםדניאל הרץ
חברת דן תרכוש 330 אוטובוסים חדישים המהווים יותר מרבע מצי הרכב שלה. האוטובוסים יחליפו אוטובוסים בני 15 שנה ויותר. עלות החלפת הצי נאמדת בכ-360 מיליון שקלים (רכב)
18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכביש18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכבישדניאל הרץ10
הופסקה פעילותם של 18 אוטובוסים ועוכבו לחקירה 18 נהגים של חברת התחבורה הציבורית הגדולה 'סופרבוס'. ב-75% מהאוטובוסים שנבדקו נמצאו תקלות מסוכנות (תחבורה)
כאוס בבן גוריון - הבלגן הגדול של רפורמת המוניות בנתב"גהבלגן הגדול של רפורמת המוניות בנתב"גדניאל הרץ
נוסעים הנוחתים בנתב"ג מתלוננים כי רפורמת המוניות החדשה של רשות שדות התעופה גרמה לכאוס של ממש ולקושי בשל המאבק של מוניות רבות מידי על הנוסעים (תח"צ)
התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"כיכר השבת5
המשא ומתן להארכת קו הרכבת הקלה לבית החולים הדסה עין כרם ולנווה יעקב התפוצץ לאחר שלטענת סיטיפס משרד האוצר הציב תנאים נוספים שאינם יכולים לעמוד בהם (תח"צ)
נהגי המוניות מפגינים בנתב"ג - נהגי המוניות הפגינו, ברש"ת נכנעונהגי המוניות הפגינו, ברש"ת נכנעוכיכר השבת1
לאחר יממה של הפגנות הודיעו ברשות שדות התעופה על כניעה לנהגי המוניות ושינוי הקומה ממנה יוכלו הנוסעים לקבל הנחה מהמחירון. את המחיר ישלמו נוסעים מבוגרים (תחבורה)
כביש 1 ליד מנהרות הראל - נסיעת מבחן: כמה דקות מירושלים לת"א?נסיעת מבחן: כמה דקות מירושלים לת"א?אלי רוטמן7
האם קויימה הבטחתו של משרד התחבורה על קיצור הדרך בכביש מס' 1 בין ירושלים לת"א ל-35 דקות? לשם כך, יצאו צמד הכתבים ובדקו בעצמם - הלוך וחזור (חדשות, תחבורה)
הוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גהוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גדניאל הרץ
ברשות שדות התעופה פרסמו הבוקר כי נהגים שיעניקו הנחה של 12% ל-70 יעדים יוכלו לקבל נוסעים בקומת מקבלי הפנים. זאת בהשוואה להנחה של 30% שהייתה צפויה (רכב)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook