dsrv  אביתר בנאי  אבראש  אוהליך
ניסנקורן התערב ונהגי הרכבת "החלימו"ניסנקורן התערב ונהגי הרכבת "החלימו"דניאל הרץ1
לאחר שהבוקר הודיעו 10 נהגי רכבת ישראל על "מחלה" המונעת מהם להגיע לעבודתם, יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן התערב במשבר מול ההנהלה והם ישובו לעבודה בקרוב (רכב)
נהגי הרכבת חלו ב"מחלה" מסתורית ונעדרונהגי הרכבת חלו ב"מחלה" מסתורית ונעדרודניאל הרץ
רכבת ישראל נאלצת הבוקר להתמודד עם שיבושים של נהגי הרכבת שעשרה מהם הודיעו כי לא יגיעו הבוקר לעבודתם בשל מחלה. הסיבה האמתית: מחלוקת עם ההנהלה (תחבורה, רכב)
התקלה ברכבת: הנוסעים יזוכו אוטומטיתהתקלה ברכבת: הנוסעים יזוכו אוטומטיתדניאל הרץ3
הזכאים לפיצוי בגין תקלת האיתות בשפיים הבוקר - יזוכו, לראשונה על ידי רכבת ישראל על האיחור באופן אוטומטי, בכרטיס הרב-קו מבלי להגיש בקשה ידנית נפרדת (תחבורה)
רכבת ישראלבעקבות תקלה, בוטלו הבוקר 2 נסיעות בקו נתב"ג-ירושליםליאור גוטמן, כלכליסט1
שוב תקלות בקו המהיר: בשלב זה טוענים ברכבת ישראל שטכנאי החברה הצליחו להתגבר על הבעיות, ואם לא תירשם תקלה חדשה, תנועת הרכבות תתחדש בעוד כשעה (תחבורה)
אילוסטרציה, ארכיוןשוב תאונה קטלנית ברכבת: אישה נהרגהדניאל הרץ5
אישה נפגעה מרכבת חולפת סמוך לגן הבוטני בעכו. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע ובינתיים נחסמה המסילה לתנועת רכבות והרכבת בין עכו לנהריה הופסקה בינתיים (תחבורה)
רכבת. ארכיוןהרכבת למירון: מנהרה ותחנה באיזור צפתכיכר השבת9
משרד התחבורה ו'נתיבי ישראל' מאיצים את תכנון "מסילות הגליל", ארבעה קווי רכבת חדשים קריית שמונה לכרמיאל, ובין עפולה לטבריה, שיכללו את מירון וצפת. כל הפרטים (חדשות)
אילוסטרציהרכבת ישראל משנה את ההוראות לאופנייםכיכר השבת
החל מבעוד שבועיים תיאסר הכניסה לרכבת עם אופניים להם יש גלגלי בלון. ברכבת ישראל מסבירים כי ההחלטה מגיעה מטעמי נוחות הנוסעים בשל הצפיפות ברכבות (תחבורה, רכב)
שוב תקלות ברכבת לירושלים - 3 נסיעות בוטלושוב תקלות ברכבת לירושלים - 3 נסיעות בוטלוליאור גוטמן, כלכליסט1
שוב תקלות בקו המהיר - קו הרכבת החצי חשמלי שבין ירושלים לנמל התעופה בן גוריון שוב סובל הבוקר מבעיות. מהרכבת נמסר: "מתנצלים בפני הנוסעים על אי הנוחות" (תחבורה ציבורית)
תחנת הרכבת בירושליםהרכבת מי-ם לנתב"ג תמשיך להיות בחינםדניאל הרץ
הרכבת המהירה מירושלים לנתב"ג תוסיף להיות בחינם במשך שלושה חודשים נוספים, כך החליטו שר האוצר ושר התחבורה. לאחר מכן המחיר יהיה 50% למשך 9 חודשים נוספים (רכב)
נסיעה בקו הרכבת החדשביקורת: הנהלת הרכבת רכשה "במחשכים"ליאור גוטמן, שירות כלכליסט
מבוכה נוספת: שני בכירים באוצר שלחו מכתב חריף למנכ"לית משרד התחבורה ולרשות החברות, בו נטען ששחר איילון חתם על רכישת קרונות ללא אישור מהממשלה (תחבורה ציבורית)
אוטובוס אגד מהכותלבמקום אגד: 80 קווי אוטובוס יפעלו בירושליםליאור גוטמן, כלכליסט44
בשורה לירושלמים: מחר יפרסם משרד התחבורה מכרזים חדשים, בעקבות הסכם שנחתם לאחרונה מול אגד - שצפויה בעקבותיו לרדת לנתח של 40% מהקווים בעיר (חדשות, בארץ)
שחר איילון עם שר התחבורה ישראל כץ. ארכיוןמנכ"ל הרכבת, שחר איילון, יסיים את תפקידוליאור גוטמן4
איילון נכנס לתפקיד לפני כשנה וחצי. במהלך כהונתו התמודד עם מספר בעיות בתפקוד רכבת ישראל, לרבות הפתיחה הכושלת של הקו מירושלים לנמל התעופה בן גוריון (תחבורה)
תקלות לא נגמרות: הקו המהיר עובד חלקיתתקלות לא נגמרות: הקו המהיר עובד חלקיתכיכר השבת1
בשל תקלה טכנית ברכבות בקו המהיר לירושלים שבהרצה, בוטלה תנועת הרכבות הבוקר והוחזרה חלקית. ברכבת ישראל מתמודדים עם שורת תקלות ארוכה ומביכה במיוחד (תחבורה)
שיא כל הזמנים במספר נסיעות ברכבת נשברשיא כל הזמנים במספר נסיעות ברכבת נשברכיכר השבת
במהלך ימי החג, בוצעו מעל שני מיליון נסיעות ברכבת ישראל; ממוצע הנסיעות היומי בימי החנוכה עמד על 281 אלף נסיעות, גידול משמעותי מול ממוצע הנסיעות הרגיל (תחבורה)
רכבת מהירה ירושליםתקלת התקשורת תוקנה - תנועת הרכבות בקו נתב"ג-ירושלים תחודש כסדרהליאור גוטמן, כלכליסט
תקלת תקשורת השביתה הבוקר את תנועת הרכבות בקו המהיר לירושלים, הנמצאת בהרצה ורק במהלך הבוקר היא תוקנה והרכבת חזרה לעבודה (תחבורה ציבורית)
תקלה בקטר משבשת את תנועת הרכבות במרכז המדינהתקלה בקטר משבשת את תנועת הרכבות במרכז המדינהליאור גוטמן, כלכליסט
בעקבות תקלה בקטר ליד תחנת חולון וולפסון ירדה תדירות הקו שנע בין רעננה מערב ובאר שבע לשתיים בשעה במקום ארבע. במקביל ייתכנו שיבושים בתנועת הרכבות באזור ת"א (תח"צ)
שיבושים בתנועת הרכבות בשל תנאי מזג האוויר ותקלת איתותשיבושים בתנועת הרכבות בשל תנאי מזג האוויר ותקלת איתותליאור גוטמן, כלכליסט
ברכבת הודיעו על תדירות נמוכה יותר בקו רעננה-ראשל"צ משה דיין, שינויים בקו בית שמש-נתניה ועומסים גדולים מהרגיל בתחנת תל אביב האוניברסיטה בשל ריבוי נוסעים. "צוותי רכבת ישראל נמצאים בשטח ופועלים לתיקון השיבושים" (רכב)
ח"כ אורי מקלבח"כ מקלב תקף: "ה'רב-קו' - רב מעללים"כיכר השבת8
לאחר יישום רפורמת הרב-קו, משרד התחבורה מבקש להעלות את הקנסות לנוסעים בתחבורה ציבורית מבלי לשלם. ח"כ אורי מקלב דורש שיוכנסו שלושה תיקונים הכרחיים (תחבורה ציבורית)
רכבת ישראל מרחיבה תדירות בצפון ובדרוםרכבת ישראל מרחיבה תדירות בצפון ובדרוםדניאל הרץ
החל מהיום, ומידי יום חול: רכבת ישראל מרחיבה את השירות לנוסעיה ומעבה את תדירות הרכבות בתחנות בצפון הארץ ובדרומה (תחבורה ציבורית)
גם בגוש דן מפסיקים לשלם לנהג האוטובוסגם בגוש דן מפסיקים לשלם לנהג האוטובוסדניאל הרץ1
רפורמת ה"אין תשלום לנהג" עוברת מירושלים גם לתל אביב ובשלב הראשון בתוך חודש נהגי חברת דן יפסיקו לקבל תשלום. כחודש לאחר מכן תורחב הרפורמה לכל החברות (רכב)
בשל עבודות: שינויים בקווי רכבת ישראלבשל עבודות: שינויים בקווי רכבת ישראלכיכר השבת
בשל עבודות לשדרוג ופיתוח המסילה באיזור כפר סבא, תופסק זמנית תנועת הרכבות במקטע ראש העין צפון-רעננה מערב, בשני הכיוונים בימים הקרובים • כל הפרטים (תחבורה ציבורית)
קו הרכבת החדש קיבל את אישור הכבאותקו הרכבת החדש קיבל את אישור הכבאותדניאל הרץ1
קו הרכבת מירושלים לנתב"ג קיבל את אישור שירות הכיבוי להמשיך לפעול למשך שנה לאחר שתיקן את רוב הדרישות של שירותי הכיבוי. רק בשבוע שעבר נתקעו נוסעים במנהרה (רכב)
שוב הנוסעים מירולשים סובליםשוב תקלות בקו לירושלים: שתי רכבות בוטלו הבוקר בשל תקלהליאור גוטמן, כלכליסט2
מהחברה נמסר כי צוותים טכניים של רכבת ישראל הגיעו למקום. "עד תיקון התקלה הקו יפעל בתדירות של רכבת אחת לשעה. הודעות נמסרו לנוסעים שנרשמו לנסיעה"
תחנת הרכבת החדשה בירושליםשוב תקלות בקו המהיר של הרכבת לנתב"גדניאל הרץ3
גם הבוקר בוטלו הרכבות של השעה 6:30 ו-7 מירושלים לנתב"ג ולכיוון השני, זאת בשל עיכובים בתיקון המסילה. בימים האחרונים אירעו ביטולים רבים של נסיעות בקו הרכבת (תח"צ)
תחנת יצחק נבון בירושליםבשל פיצוץ צינור מים: הקו המהיר לא פועלכיכר השבת1
רכבת ישראל השביתה זמנית את הקו המהיר מירושלים לנתב"ג בשל פיצוץ בצינור מים באזור צומת דניאל. הנוסעים המאוכזבים שהגיעו לתחנה נאלצו למצוא פתרון אחר (תח"צ)
נתניהו וכץ חנכו את הרכבת החדשה מי-םנתניהו וכץ חנכו את הרכבת החדשה מי-םכיכר השבת11
ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התחבורה ישראל כץ סיירו היום (חמישי) בתחנת רכבת ירושלים "יצחק נבון", וביצעו נסיעת הרצה ברכבת מירושלים לנתב"ג • צפו בתיעוד (רכב)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook