hbhr..  njer  www.hellgo..  אבוטבול
האוטובוס הארוךהאוטובוס הציבורי הארוך בעולם יוצר בסיןכיכר השבת4
חברה לייצור אוטובוסים חשמליים בסין ייצרה אוטובוס באורך 27 מטר עם 250 מקומות ישיבה. האוטובוס הענק נקנה על ידי קולומביה ותכל'ס אנחנו רק יכולים לקנא (תחבורה, רכב)
תחנה מרכזית חדשה תוקם בעיר בני ברקתחנה מרכזית חדשה תוקם בעיר בני ברקדניאל הרץ3
הוועדה המחוזית החליטה להקים תוך 5 שנים תחנה מרכזית חדשה סמוך לכניסה מגשר קוקה קולה וזאת במטרה לצמצם את כמות האוטובוסים הבין עירוניים בלב העיר העמוסה (רכב)
רכבת ישראל: 300 שעות איחור מצטבר בחודש מרץרכבת ישראל: 300 שעות איחור מצטבר בחודש מרץאודי עציון, שירות כלכליסט
העימות בין ההנהלה לעובדים גובה מחיר: 190 רכבות בוטלו בחודש האחרון, ומספרן של אלה שנתקעו זינק בחדות; הוועד: "ההנהלה מסלפת עובדות" (תחבורה ציבורית)
תחנת הרכבת בירושליםמהשבוע: הרכבת מירושלים כבר לא בחינםכיכר השבת
הנוסעים ברכבת מירושלים לנמל התעופה נהנו בחצי השנה האחרונה מנסיעות חינם. מהיום, קו הרכבת מירושלים יתחיל לעלות כסף, אך תינתן הנחה בגובה 50% (תחבורה ציבורית)
כרטיס רב-קו, ארכוןלראשונה בישראל יושק פיילוט; רב-קו לתיירכיכר השבת1
כרטיס הרב-קו ימתין בשלב הפיילוט לתיירים הנכנסים דרך טרמינל 3 ויורחב בעתיד לכלל מוקדיי התיירות בארץ, הכרטיס יעניק 20% הנחה במספר אתרי תיירות פופולריים (תחבורה)
ביום הבוחר: נסיעות חינם בקווים בין עירונייםביום הבוחר: נסיעות חינם בקווים בין עירונייםכיכר השבת5
ועדת הבחירות הקצתה תקציב מיוחד על מנת לממן נסיעות בקווי התחבורה הציבורית הבין עירוניים, במטרה להקל על האזרחים להגיע לקלפי ולממש את זכותם ולהצביע (תחבורה)
רכבת ישראלמחלה ללא מרפא? נהגי הרכבת שוב חוליםתומר הדר, כלכליסט2
"המחלה" ממשיכה לתקוף את רכבת ישראל, נהגים מאבדים את מפתחות הקטר, צוותי עובדים מאחרים להגיע למשמרות ונהגי קטר מדווחים על עייפות מסתורית בצהרי היום (תחבורה)
הרכבת הקלה בירושליםרכבת 'קלה'? נסיעת הרכבות בבירה - איטיתקובי רוזן15
לפי דו"ח המבקר, תדירות הנסיעה של הרכבת הקלה בירושלים איטית - בניגוד לתנאי הזיכיון. בנוסף, החברה המפעילה, 'סיטיפס', צמצמה את תדירות הנסיעות ופגעה בנוסעים (ארץ)
אילוסטרציהלמרות המיליארדים: ליקויים במערך התח"ציוני גבאי2
מבקר המדינה מפרסם דו"ח על מצב התחבורה הציבורית בישראל ומאשים את שר התחבורה ישראל כץ המכהן כבר עשור במשרד התחבורה • אלו הליקויים המרכזיים (אקטואליה)
רכבת ישראל, אילוסטרציהלמרות הסיכומים: עובדי הרכבת שוב "חלו"כיכר השבת1
חוזרים לנקודת ההתחלה - עובדי הרכבת שוב "חלו" בהפרש של כמה דקות, וההסכם שנחתם אתמול של וועד העובדים מול ההנהלה הופר • כעת שבושים ברכבות השונות (תחבורה)
רכבתהמשא ומתן נתקע: השביתה ברכבת נמשכתכיכר השבת1
המשא ומתן בין הנהלת רכבת ישראל להסתדרות וועד העובדים הסתיים ללא תוצאות, והשביתה מחריפה: וועד עובדי הרכבת הודיע על השבתת כלל הרכבות למשך מספר דקות (תחבורה)
אוטובוס בירושליםקו 15 בירושלים הוכתר כקו הגרוע בישראלכיכר השבת7
ארגון '15 דקות' בדק 7,200 של תלונות שהגיעו אליו מהנוסעים בתחבורה הציבורית. בשתי המקומות הראשונים בדו"ח נמצאים קווים הנוסעים בירושלים (תחבורה ציבורית)
רכבת ישראל, אילוסטרציהמחלה חוזרת? שוב נהגי רכבת ישראל חוליםכיכר השבת3
לאחר שככל הנראה לוחות הזמנים לא התאימו לחלק מנהגי הקטר ברכבת ישראל, הודיעו 18 הנהגים ביחד כי כולם חולים במחלה, ולא יוכלו להגיע מחר אל העבודה (תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה בתל אביבכפי המסתמן: עיכוב ברכבת הקלה בגוש דןכיכר השבת8
התוכנית של פתיחת 'הקו האדום' בתל אביב ב-2021 נראית רחוקה מאוד מהמציאות, וכעת הויכוח בין גורמי המקצוע האם יהיה עיכוב של 'רק' שנתיים , או של 4 שנים (תחבורה ציבורית)
רק בישראל: 3.5 שעות משמרת, 21 אלף לחודשרק בישראל: 3.5 שעות משמרת, 21 אלף לחודשליאור גוטמן, כלכליסט
המחלה המסתורית שתקפה אתמול 35 נהגים ברכבת היא חלק מהעימות מול ההנהלה על שעות העבודה. ההנהלה טוענת שהתנאים שלהם מפליגים (תחבורה ציבורית)
ניסנקורן התערב ונהגי הרכבת "החלימו"ניסנקורן התערב ונהגי הרכבת "החלימו"דניאל הרץ1
לאחר שהבוקר הודיעו 10 נהגי רכבת ישראל על "מחלה" המונעת מהם להגיע לעבודתם, יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן התערב במשבר מול ההנהלה והם ישובו לעבודה בקרוב (רכב)
נהגי הרכבת חלו ב"מחלה" מסתורית ונעדרונהגי הרכבת חלו ב"מחלה" מסתורית ונעדרודניאל הרץ
רכבת ישראל נאלצת הבוקר להתמודד עם שיבושים של נהגי הרכבת שעשרה מהם הודיעו כי לא יגיעו הבוקר לעבודתם בשל מחלה. הסיבה האמתית: מחלוקת עם ההנהלה (תחבורה, רכב)
התקלה ברכבת: הנוסעים יזוכו אוטומטיתהתקלה ברכבת: הנוסעים יזוכו אוטומטיתדניאל הרץ3
הזכאים לפיצוי בגין תקלת האיתות בשפיים הבוקר - יזוכו, לראשונה על ידי רכבת ישראל על האיחור באופן אוטומטי, בכרטיס הרב-קו מבלי להגיש בקשה ידנית נפרדת (תחבורה)
רכבת ישראלבעקבות תקלה, בוטלו הבוקר 2 נסיעות בקו נתב"ג-ירושליםליאור גוטמן, כלכליסט1
שוב תקלות בקו המהיר: בשלב זה טוענים ברכבת ישראל שטכנאי החברה הצליחו להתגבר על הבעיות, ואם לא תירשם תקלה חדשה, תנועת הרכבות תתחדש בעוד כשעה (תחבורה)
אילוסטרציה, ארכיוןשוב תאונה קטלנית ברכבת: אישה נהרגהדניאל הרץ5
אישה נפגעה מרכבת חולפת סמוך לגן הבוטני בעכו. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע ובינתיים נחסמה המסילה לתנועת רכבות והרכבת בין עכו לנהריה הופסקה בינתיים (תחבורה)
רכבת. ארכיוןהרכבת למירון: מנהרה ותחנה באיזור צפתכיכר השבת9
משרד התחבורה ו'נתיבי ישראל' מאיצים את תכנון "מסילות הגליל", ארבעה קווי רכבת חדשים קריית שמונה לכרמיאל, ובין עפולה לטבריה, שיכללו את מירון וצפת. כל הפרטים (חדשות)
אילוסטרציהרכבת ישראל משנה את ההוראות לאופנייםכיכר השבת
החל מבעוד שבועיים תיאסר הכניסה לרכבת עם אופניים להם יש גלגלי בלון. ברכבת ישראל מסבירים כי ההחלטה מגיעה מטעמי נוחות הנוסעים בשל הצפיפות ברכבות (תחבורה, רכב)
שוב תקלות ברכבת לירושלים - 3 נסיעות בוטלושוב תקלות ברכבת לירושלים - 3 נסיעות בוטלוליאור גוטמן, כלכליסט1
שוב תקלות בקו המהיר - קו הרכבת החצי חשמלי שבין ירושלים לנמל התעופה בן גוריון שוב סובל הבוקר מבעיות. מהרכבת נמסר: "מתנצלים בפני הנוסעים על אי הנוחות" (תחבורה ציבורית)
תחנת הרכבת בירושליםהרכבת מי-ם לנתב"ג תמשיך להיות בחינםדניאל הרץ
הרכבת המהירה מירושלים לנתב"ג תוסיף להיות בחינם במשך שלושה חודשים נוספים, כך החליטו שר האוצר ושר התחבורה. לאחר מכן המחיר יהיה 50% למשך 9 חודשים נוספים (רכב)
נסיעה בקו הרכבת החדשביקורת: הנהלת הרכבת רכשה "במחשכים"ליאור גוטמן, שירות כלכליסט
מבוכה נוספת: שני בכירים באוצר שלחו מכתב חריף למנכ"לית משרד התחבורה ולרשות החברות, בו נטען ששחר איילון חתם על רכישת קרונות ללא אישור מהממשלה (תחבורה ציבורית)
אוטובוס אגד מהכותלבמקום אגד: 80 קווי אוטובוס יפעלו בירושליםליאור גוטמן, כלכליסט44
בשורה לירושלמים: מחר יפרסם משרד התחבורה מכרזים חדשים, בעקבות הסכם שנחתם לאחרונה מול אגד - שצפויה בעקבותיו לרדת לנתח של 40% מהקווים בעיר (חדשות, בארץ)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook