דן תפעיל בשבת קו לביה"ח "שיבא"דן תפעיל בשבת קו לביה"ח "שיבא"צביקה גרוניך2
אחרי הפרסום ב-ynet כי קו 104 לבית החולים שיבא בתל השומר, יפסיק את פעילותו בשבת, במשרד התחבורה מיהרו להגיב שמדובר בטעות והקו ימשיך לפעול גם בשבתות (רכב)
גם היום נהגי 'אגד תעבורה' שובתיםגם היום נהגי 'אגד תעבורה' שובתיםצביקה גרוניך
שביתת נהגי 'אגד תעבורה' נמשכת גם היום, זאת כמחאה על תנאי העסקתם ועל כך שלטענתם החברה מסרבת להגיע להסכם. בפנים: רשימת הקווים השובתים (חדשות, רכב)
שיבושים ועיכובים ב'אגד תעבורה'שיבושים ועיכובים ב'אגד תעבורה'כיכר השבת
נהגי 'אגד תעבורה' החברים בארגון 'כוח לעובדים' פתחו הבוקר בשביתה ובעקבות כך נרשמים עיכובים ושיבושים בקווי החברה למרות שההנהלה שכרה נהגים חלופיים (תחבורה)
מהבוקר: שביתה בקווי אגד תעבורהמהבוקר: שביתה בקווי אגד תעבורהקובי רוזן
תנועת האוטובוסים בדרום למעט בבאר שבע תושבת, קווים לירושלים, בני ברק ותל אביב לא יפעלו. ביום שני יפגינו העובדים מול משרד התחבורה. החברה: הוועד נוהג באטימות (ארץ)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לכתבהאוטובוס נוסף גם בשביל נוסע אחדחיים אבני13
נותרתם בתחנת אוטובוס בשעת לילה מאוחרת לאחר שהאוטובוס האחרון הגיע כשהוא מלא בנוסעים? משרד התחבורה מודיע כי חברת האוטובוסים מחויבת להוציא אוטובוס נוסף (רכב)
נהגי "קווים" חתמו על הסכם קיבוצינהגי "קווים" חתמו על הסכם קיבוציצביקה גרוניך3
אחרי שורת שביתות, ההנהלה והנהגים בחברת התחבורה הציבורית "קווים", חתמו על הסכם עבודה קיבוצי, שיעניק לעובדים שורת הטבות, קרן השתלמות, בונוסים ועוד (חדשות תחבורה)
רכבת ישראלמיום ראשון: שביתה כללית ברכבתליאור גוטמן
ועד עובדי הרכבת הכריז שהחל מיום ראשון תתקיים שביתה ברכבת. לטענת הוועד השביתה חלה בעקבות צעדים חד-צדדיים והפרת הסכמים מתמשכת מצד הנהלת הרכבת (בארץ)
שוב: בראשון שביתה באגד תעבורהשוב: בראשון שביתה באגד תעבורהצביקה גרוניך2
ועד העובדים של נהגי חברת 'אגד תעבורה' החליט להשבית את הפעילות פעם נוספת, ביום ראשון הקרוב למשך יממה, זאת במחאה על אי התקדמות במשא ומתן עם ההנהלה (תחבורה)
ארכיוןהוגשה הצעה להפעלת תח"צ בשבתצביקה גרוניך7
ח"כ תמר זנדברג ממרצ הגישה הצעת חוק להפעלת תחבורה ציבורית בשבת. חברי הכנסת ידונו בה לאחר הפגרה. ההצעה תשאיר בידי השר לשנות את תדירות התח"צ בשבת (רכב)
ישראל כץ, תחת מתקפה חילוניתחילונים יצאו למתקפה נגד ישראל כץשרון מנדל13
עשרות גולשים חילונים הפכו את דף הפייסבוק של השר ישראל כץ לדף טרמפים, זאת כמחאה על אי הפעלת תחבורה ציבורית בשבת. אלמלא תגובתו של כץ לא הייתם שומעים על זה (תח"צ)
אגד תעבורהשביתה בקווי 'אגד תעבורה'צביקה גרוניך2
שירות התחבורה של 'אגד תעבורה' הופסק בכמה ערים בשל שביתת נהגי החברה. בין הערים: אשדוד, נתניה, מבשרת ציון, גבעת זאב, מעלה אדומים, נתיבות ואופקים (חדשות)
מחר: נסיעות ב'אגד תעבורה' בחינםמחר: נסיעות ב'אגד תעבורה' בחינםצביקה גרוניך2
ועד העובדים של חברת "אגד תעבורה" ישבות מחר, יום שני, ויאפשר לנוסעי החברה לנסוע בחינם בין השעות 5:30 בבוקר ל-14:30 בצהריים בכל קווי החבר (תחבורה ציבורית)
נפתחה תחנת הרכבת  בנתיבותנפתחה תחנת הרכבת בנתיבותצביקה גרוניך
תחנת הרכבת החדשה בנתיבות נפתחה הבוקר לרווחת התושבים. הנסיעה מנתיבות לתל אביב תעמוד על 65 דקות. בחודשים הקרובים: התושבים ייסעו צד אחד בחינם (רכב, תחבורה)
הרכבת גובה תשלום מתושבי שדרותהרכבת גובה תשלום מתושבי שדרותשרון מנדל
כחודשיים לפני סיום מועד ההטבה, רכבת ישראל החלה לגבות תשלום עבור הנסיעה מתושבי שדרות, זאת בעקבות הוראת משרד האוצר ולמרות התחייבות שר התחבורה (רכב)
עובדי הרכבת לא יבדקו כרטיסיםעובדי הרכבת לא יבדקו כרטיסיםשרון מנדל1
לאחר שהשבית את בית הספר למקצועות הרכבת, ועד עובדי הרכבת הודיע כי יחריף את המאבק בהנהלה - לא ייבדקו כרטיסי נסיעה ומנהלי התחנות לא יעניקו שירות (חדשות, רכב)
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבהברגע האחרון נמנעה השביתה באגדצביקה גרוניך
ברגע האחרון השביתה שתוכננה להתקיים היום (שני) בחברת התחבורה הציבורית 'אגד' בוטלה לאחר הסכמות אליהם הגיעו ועד העובדים והנהלת החברה בתיווך ההסתדרות (תחבורה)
ניסיון אחרון למנוע שביתה ב'אגד'ניסיון אחרון למנוע שביתה ב'אגד'צביקה גרוניך1
עובדי חברת התחבורה הציבורית "אגד" צפויים לשבות מחר (שני) ושני מיליון נוסעים יסבלו משיבושים. הערב יזמן יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן את הצדדים לשיחה דחופה (תחבורה)
אילוסטרציההחל מיום שני: נהגי אגד בשביתהצביקה גרוניך2
הוועד הארצי של עובדי חברת 'אגד' הודיע על שביתה כללית החל מיום שני הקרוב. לטענתם, ההנהלה הפרה הסכמים שנחתמו עמם. המשמעות: שיבושים בקווים (חדשות, רכב)
שיבושים עקב רכבת שירדה מהפסיםשיבושים עקב רכבת שירדה מהפסיםקובי רוזן
רכבת עבודה ירדה הבוקר מהמסילה בסמוך לתחנת בנימינה בעקבות כך צפויים שיבושים ועיכובים בלוח הזמנים של הרכבת. לפי הערכה: תיקון התקלה יארך מספר שעות (תחבורה)
תמונת אילוסטרציה - למצולם אין קשר לנאמר בכתבהעובדים ב'אגד' מאיימים בעיצומיםצביקה גרוניך
בדרך לשביתה? העובדים השכירים של חברת 'אגד' הודיעו כי הם עשויים לפתוח בעיצומים ובשביתה. מדובר ביותר מ-4,000 עובדים באגפי המינהל והמשק וכן נהגים (תחבורה)
אלעד: מכרז חדש לתחבורה ציבוריתאלעד: מכרז חדש לתחבורה ציבוריתצביקה גרוניך8
אחרי שנים בהם חברת "אגד תעבורה" הפעילה את התחבורה הציבורית בעיר אלעד, משרד התחבורה פרסם השבוע מכרז להחלפתה ולשדרוג מערך התחבורה בעיר (רכב, תחבורה)
אוטובוסים של 'סופר בוס'כך 'סופרבוס' מנעה חילול שבתצביקה גרוניך
לאחר שספגה ביקורת קשה מצד האוכלוסייה החרדית על חילולי השבת אותן ביצעה לכאורה, חברת סופרבוס ביטלה 13 נסיעות ביום שישי, כדי למנוע חילול שבת אצל הנהגים (תחבורה)
אילוסטרציהאין רכבת בין ירושלים לבית שמשצביקה גרוניך
רכבת ישראל השביתה מאז אתמול את פעילות הקו שמחבר בין ירושלים ובית שמש וזאת בשל כשלים טכניים במערכי קרונות ה-ic3. ברכבת אומרים כי הקימו מענה חלופי לנוסעים (רכב)
אוטובוסים של חברת סופרבוססופרבוס תוכל לחלל שבתצביקה גרוניך4
לראשונה אישר משרד התחבורה לחברת תחבורה ציבורית הפועלת בריכוזים חרדיים לפעול בעיצומה של שבת קודש. חברת סופרבוס מסרה: "פועלים לפי ההנחיות" (תחבורה)
איציק ברוורמןקווים חדשים בפתח תקווהצביקה גרוניך
עד לכניסת חברת התחבורה הציבורית לפתח תקווה, ראש העיר הצליח להכניס קווים חדשים שיתחילו לפעול החל מן החודש הבא. הקווים ישרתו את ציבור הנוסעים ברכבת ישראל (רכב)
הרכבת הקלה בירושליםעיריית י-ם ו'סיטיפס' ראש בראששרון מנדל3
עיריית ירושלים וחברת 'סיטיפס', המפעילה את הרכבת הקלה בבירה, ממשיכות להתגושש וכעת דורשת העיריה מהחברה לתקן את הנזקים שנגרמו לתשתיות במזרח העיר (רכב)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook