אילוסטרציהנתיב אקספרס לא תוכל לתת הנחהצביקה גרוניך2
לאחר הדיווח כי חברת 'נתיב אקספרס' החליטה לתת הנחה לתלמידי ישיבות שיציגו אישור לימודים מתברר כי החברה לא יכולה לתת הנחה שחורגת מההנחה הקבועה (תחבורה)
אילוסטרציה'נתיב אקספרס': הנחה לבני ישיבהצביקה גרוניך1
אחרי שורת תקלות עם ציבור הנוסעים החרדי, חברת "נתיב אקספרס" מנסה להתקרב לאוכלוסייה החרדית. החברה החליטה להעניק הנחה של 50 אחוז לתלמידי הישיבות (רכב)
חוסמים את האוטובוס, הבוקרתושבי גני הדר הפגינו נגד חברת 'דן'צביקה גרוניך3
עשרות מתושבי השכונות 'גני הדר' ו'קריית הבעש"ט' בפתח תקווה חסמו את דרכי הנסיעה של אחד האוטובוסים במחאה על המחסור באוטובוסים שגורם להמתנה ארוכה (חדשות)
הנהגים התאגדו, המחיר התייקרהנהגים התאגדו, המחיר התייקרצביקה גרוניך3
120 נהגים חרדים העובדים בנסיעות מירושלים לבני ברק, התאגדו כדי לעזור אחד לשני, אך לטענתם, מחיר הפרסום ב'מפתח העיר' התייקר. מפתח העיר: "לא העלינו להם שקל" (תחבורה)
התחנה המרכזית בצפתבצפת מתלוננים נגד 'נתיב אקספרס'צביקה גרוניך9
תושבי צפת מתלוננים נגד חברת נתיב אקספרס המפעילה את התחבורה בעיר, שלטענתם אינה עומדת בלוחות הזמנים וכי לעתים נהגיה אינם מורידים את הנוסעים בתחנות מסודרות (רכב)
נהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחיםנהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחיםצביקה גרוניך3
במשרד התחבורה לא לוקחים סיכונים והורו על נוהל לפיו נהגי האוטובוסים יוכשרו כמאבטחים כדי למנוע פעילות חבלנית עוינת. הנהגים יעברו השתלמות ויקבלו תעודת מאבטח (תחבורה)
רה"מ נתניהו חונך את הרכבת לשדרותחשש מטילים: אין רכבת לשדרותיוני גבאי
קו הרכבת מאשקלון לשדרות הושבת בהוראת מערכת הביטחון בשל החשש מירי טילים נגד טנקים לעבר הרכבת מרצועת עזה • במשרד הביטחון דורשים מהרכבת למגן את הקו (רכב)
רכבת ישראלרכבת ישראל תילחם בנוסעים "חינם"צביקה גרוניך
רכבת ישראל הודיעה כי הקימה צוותי פיקוח מיוחדים כדי להיאבק בנוסעים שעולים לרכבת ללא ששילמו על נסיעתם. לדבריהם, מדובר בתופעה שצברה תאוצה לאחרונה (תחבורה)
טרמפיאדה בגוש עציוןבגוש עציון נלחמים בטרמפיםצביקה גרוניך1
חטיפת ורציחת שלושת תלמידי הישיבה הי"ד העלתה לסדר היום את מצוקת התחבורה הציבורית ביו"ש, כעת יתווספו 200 קווים חדשים שיצמצמו את הנסיעה בטרמפים (רכב, חדשות)
קו חדש ממושב תפרח לבני ברקקו חדש ממושב תפרח לבני ברקצביקה גרוניך3
לאחר סבל של שנים רבות ונסיעה ממושב תפרח וחזרה אליו רק באמצעות הסעות מאורגנות, החל מיום שישי הקרוב יופעל קו חדש, 493, מבני ברק אל המושב וחזרה (רכב)
רכבת ישראל רציף רכבת קרון קטר62 קטרים חשמליים במיליארד שקלליאור גוטמן
רכבת ישראל פרסמה את המכרז הגדול לרכישת קטרים חשמליים, כדי להחליף את הקטרים המבוססים על מנועי דיזל. העלות: כמיליארד שקל ל-62 הקטרים הראשונים (רכב)
חוף הרצליהבני ברק: הקו לחוף הרצליה יבוטלצביקה גרוניך1
האוטובוסים מבני ברק לחוף הרצליה נוסעים ובאים ריקים ככל הנראה בשל חשש התושבים מהמצב הביטחוני, בשל כך הוחלט בעירייה לבטל את הקו הנוסע לחוף (חדשות, תחבורה)
יואל קרסויבואנית רנו נכנסת לתחום התחבורה הציבוריתתומר הדר
קבוצת קרסו, יבואנית רנו וניסאן, נכנסת לתחום ההסעות ותרכוש 50% ממניות נתיב אקספרס. העסקה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים
ממתינים בגשם ובשלגנוסעים חרדים: "ויאוליה מזלזלת בנו"ניסים בן חיים16
חברת 'ויאוליה' החלה לשרת את הציבור החרדי בציר ירושלים בני ברק. למרות הפופולריות של הקווים, החברה מזלזלת בנוסעים, והאוטובוסים לא עומדים בזמנים • תחקיר מיוחד (צרכנות)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

כיכר facebook