מאיר גרין  מלך..  ישי ריבו  באבוב
דוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדניאל הרץ8
משרד התחבורה פרסם את דוח החברות של התח"צ בו דורגו שתי החברות הגדולות כמעט בתחתית הרשימה בשל שירות לקוי, איחורים, שיבושים ותלונות הנוסעים (תחבורה ציבורית)
ברכבת שוקלים לחייב בתשלום על אופנייםברכבת שוקלים לחייב בתשלום על אופנייםכיכר השבת3
מסקר שחולק לנוסעי רכבת ישראל עולה כי ברכבת שוקלים לחייב העלאת אופניים בתשלום נוסף. ברכבת ישראל אישרו את הדברים אך אמרו כי עדיין אין החלטה סופית בנושא (תח"צ)
אובר הקפיצה עלויות בפיגוע בלונדון - ותפצה נוסעיםאובר הקפיצה עלויות בפיגוע בלונדון - ותפצה נוסעיםעומר כביר
החברה העלתה את מחיר הנסיעות בשעה שלאחר הפיגוע בסוף השבוע האחרון - זאת, בעוד נהגי מוניות רגילות סיפקו נסיעות בחינם כדי לסייע לאנשים להתרחק מזירת הטרור. בעקבות זעם ניכר, החזירה לנוסעים את כספם
אילוסטרציה - נתב"ג: חברת המוניות 'הדר' פרשה מהמכרזנתב"ג: חברת המוניות 'הדר' פרשה מהמכרזליאור גוטמן
חברת המוניות הדר לוד הודיעה לרשות שדות התעופה כי לא תחתום על מסמכי המכרז להפעלת המוניות בשדה התעופה בן גוריון, לאור המחלוקת בינה לבין שותפתה חברת Gett (רכב)
מיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גמיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גכיכר השבת
בעקבות סיום המכרז הקיים וכניסת מכרז חדש יתאפשר לכל מונית הרשומה על פי חוק לפעול בנתב"ג ולקחת נוסעים ממנו במחיר החדש המוזל ב-31% מהמחיר הישן (תחבורה ציבורית)
תאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותתאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותכיכר השבת1
תנועת הרכבת הקלה במרכז העיר הופסקה בשל תאונה בין רוכב אופניים שנסע בין שתי רכבות קלות. מלבד רוכב האופניים שנפצע קל יש פצועה גם ברכבת הקלה (תחבורה ציבורית)
מהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםמהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםכיכר השבת
משתמשי אפליקציית 'רב קו', בסמרטפון ובמחשב, יכולים ליהנות מאופציה חדשה שתאפשר רכישת חופשי חודשי ל-30 יום מהתאריך בו הם הוא נרכש ולא רק מתחילת החודש (רכב)
8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבורית8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבוריתכיכר השבת3
מדובר ב-20 קווי תחבורה ציבורית שיופעלו מ-30 מוקדים מרכזיים, בכל רחבי הארץ. השנה הושקו לראשונה קווי אוטובוסים חדשים, מנתיבות ואופקים ישירות למירון (רכב)
מוניות בנתב"ג. אילוסטרציה - מכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזלמכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזלאלי רוטמן
המונופול שהיה עד כה לחברה אחת, להסעת יוצאים מנמל התעופה בן גוריון לרחבי ישראל, בדרך להישבר - ואיתו המחיר הגבוה מיכולתם הכלכלית של רבים מהנוסעים
תמונה מוכרת מדי. אילוססטרציה - 'אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם''אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם'אלי רוטמן14
איום חד משמעי מזה לא ידעה אגד זמן רב אם בכלל: חריגות השירות הקיצוניות בקווי 3 ו-1 לכותל ובחזרה, כך גם בקו 36, מציבות את החברה בפני אולטימטום נוקשה וברור (תחבורה)
לא תהיה שביתה. בינתיים - הוקפאה השבתת 'אגד': הצדדים יקיימו מו"מהוקפאה השבתת 'אגד': הצדדים יקיימו מו"מכיכר השבת
ההסתדרות הודיעה הערב כי תכבד את הצעת בית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב להשהות את השביתה שתוכננה ממחר באגד - ותפתח במשא ומתן אינטנסיבי עם ההנהלה (חדשות)
הפגנת נהגי אגד בדרישה להעלאת שכרם. ארכיון - מחר: שביתה כללית של קווי אגד בכל הארץמחר: שביתה כללית של קווי אגד בכל הארץאלי רוטמן3
הסתדרות עובדי המדינה מתכוונת להשבית לחלוטין מחר, ליום אחד, את קווי אגד בכל רחבי הארץ. שר התחבורה ישראל כץ בתגובה תקיפה: "השתנו או שתיעלמו" (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציה - החל מהיום: נסיעה במונית תעלה לכם יותרהחל מהיום: נסיעה במונית תעלה לכם יותראלי רוטמן1
חילופי האשמות בין משרד האוצר למשרד התחבורה: מי הניע את ההתייקרות במחיר הנסיעה במונית בשיעור 4 אחוז? האוצר מפנה לתחבורה, שמצידו נועץ אותה בהתייקרות הסולר (בארץ)
הונג קונג - 'אל על' נלחמת על כיס הטסים להונג קונג'אל על' נלחמת על כיס הטסים להונג קונגכיכר השבת
אל על נאלצת להוריד את מחירי הטיסות מת"א להונג קונג, בשל תחרות עזה שתחל בקרוב על הטסים לעיר המרוחקת. החברה מציעה כת גם הטבות שונות לטסים באמצעותה (תחבורה)
נהגי אגד בהפגנה - בעוד 5 ימים: שביתת ענק בחברת 'אגד'בעוד 5 ימים: שביתת ענק בחברת 'אגד'דניאל הרץ5
ביום שלישי הקרוב, אם לא יקרה משהו דרמטי, צפויה לצאת לדרך שביתת ענק של חברת אגד במחאה על הסחבת, לדברי החברה, שנוקטים משרדי האוצר והתחבורה (תחבורה ציבורית)
מטוס החברה האירית - 'ריינאייר' חושפת מחירים מוזלים ליעדים נוספים'ריינאייר' חושפת מחירים מוזלים ליעדים נוספיםאלי רוטמן1
בין היעדים המוזלים החדשים אליהם תפעיל חברת התעופה האירית טיסות מישראל בעוד מספר חודשים, נמצאים גם שתי ערים בפולין ובריסל בירת בלגיה. יצויין, כי המחירים לא כוללים את כל השירותים (תחבורה)
מחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותמחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותדניאל הרץ
בעקבות הנחיית השר ישראל כץ תחנת רכבת השלום תפתח מחר ב-5 בבוקר, שלושה ימים לפני המועד המתוכנן, בשל ההתקדמות החיובית בעבודות שמאפשרת את ההקדמה (רכב)
העבודות בתחנת הרכבת - מהבוקר: תחנת רכבת השלום בת"א סגורהמהבוקר: תחנת רכבת השלום בת"א סגורהישראל שפירא
התקדמות של חפירות המנהרה הביאה לסגירה מוקדמת מהצפוי של תחנות רכבת בתל אביב. משרד התחבורה העמיד אוטובוסים. נוסעים ברכבת? כל הפרטים בפנים (תחבורה)
התפרעות בטיסה, "תקרית השוקולד" - 'על סף טירוף': נוסע התפרע בטיסה לישראל'על סף טירוף': נוסע התפרע בטיסה לישראלאלי רוטמן
בכנס מיוחד וראשון מסוגו של חברות התעופה המובילות בישראל ונציגי המשטרה, נדונו בהרחבה מקרי השתוללות רבים בטיסות בישראל ואליה. "טיסת השוקולד" כדוגמה (בארץ)
תחנת הרכבת השלום ב תל אביב - מראשון הבא: תחנת רכבת השלום תיסגרמראשון הבא: תחנת רכבת השלום תיסגרליאור גוטמן
רכבת ישראל הנענתה לבקשת חברת נת"ע האחראית על פרוייקטי הרכבת הקלה בתל אביב ותקדים את סגירת תחנת השלום ותאפשר בכך את מעבר מכונת החפירה (תחבורה)
נתיב תח"צ באיילון - אוטובוס של דן נקנס כי... נסע בנתיב תח"צאוטובוס של דן נקנס כי... נסע בנתיב תח"צדניאל הרץ
בחברת התחבורה הציבורית הגדולה דן הופתעו לגלות שנקנסו ב-2000 ש"ח בשל נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית. ה"עבירה" גובתה גם בתמונות ממצלמות האכיפה (תחבורה ציבורית)
חניון אגד בעת השביתה בבירה - הקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתהקנס לאגד על השביתה בי-ם קוצץ במחציתאלי רוטמן
על רק הודעת ההסתדרות שלשום על כוונתה להשבית את פעילות 'אגד' בעוד חודש, מתברר כי יש בסיס מקומם לתחושת החברה הגדולה והוותיקה כי בסוף תמיד יוותרו לה (תחבורה)
אוטובוסי אגד - יו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדיו"ר ההסתדרות: בעוד חודש נשבית את אגדאלי רוטמן
"לא נעמוד מנגד בשעה שאלפי נהגים לא מצליחים לסגור את החודש בכבוד, והמדינה מצדה ממשיכה לדרדר את ענף ההיסעים לשפל חסר תקדים", טוען יו"ר ההסתדרות (תחבורה)
ח"כ אורי מקלב. ארכיון - "לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות""לא לאשר את ייקור מחירי הנסיעה במוניות"ישי כהן1
חבר הכנסת אורי מקלב (דגל התורה) פנה לשר האוצר משה כחלון בדרישה שלא לאשר את ייקור מחיר הנסיעה במוניות בשיעור של ארבעה אחוזים בשל הפגיעה בנוסעים (תחבורה)
אל על - "לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על""לא מבינה מי עדיין קונה כרטיסים באל על"אלי רוטמן
החשש מהשבתה כוללת של מטוסי אל על, בשל השיבושים הבלתי פוסקים וכוונת 8 מפקחים לפרוש מעבודתם, הוסר זמנית על ידי השופטת שלא הסתירה את כעסה: "גנון" (בארץ)
אתר עבודות הכרייה - ביום ראשון תחל כריית הרכבת הקלה. צפוביום ראשון תחל כריית הרכבת הקלה. צפואלי רוטמן
עבודות הכרייה בעומק האדמה מתחת לבני ברק, רמת גן ותל אביב יתבצעו מבלי לגרום לרעידות או הפרעות כלשהם על פני השטח. כך זה יעבוד. צפו בווידאו (חדשות תחבורה, בארץ)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook