ישיבת..  משפחת פורוש  נפתלי מקלב  סבן נחנמיאל
חברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםחברת דן תרכוש 330 אוטבוסים חדשים בעלות 360 מיליון שקליםדניאל הרץ
חברת דן תרכוש 330 אוטובוסים חדישים המהווים יותר מרבע מצי הרכב שלה. האוטובוסים יחליפו אוטובוסים בני 15 שנה ויותר. עלות החלפת הצי נאמדת בכ-360 מיליון שקלים (רכב)
18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכביש18 אוטובוסים של 'סופרבוס' הורדו מהכבישדניאל הרץ10
הופסקה פעילותם של 18 אוטובוסים ועוכבו לחקירה 18 נהגים של חברת התחבורה הציבורית הגדולה 'סופרבוס'. ב-75% מהאוטובוסים שנבדקו נמצאו תקלות מסוכנות (תחבורה)
כאוס בבן גוריוןהבלגן הגדול של רפורמת המוניות בנתב"גדניאל הרץ
נוסעים הנוחתים בנתב"ג מתלוננים כי רפורמת המוניות החדשה של רשות שדות התעופה גרמה לכאוס של ממש ולקושי בשל המאבק של מוניות רבות מידי על הנוסעים (תח"צ)
התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"התפוצץ המשא ומתן בין האוצר ל"סיטיפס"כיכר השבת5
המשא ומתן להארכת קו הרכבת הקלה לבית החולים הדסה עין כרם ולנווה יעקב התפוצץ לאחר שלטענת סיטיפס משרד האוצר הציב תנאים נוספים שאינם יכולים לעמוד בהם (תח"צ)
נהגי המוניות מפגינים בנתב"גנהגי המוניות הפגינו, ברש"ת נכנעוכיכר השבת1
לאחר יממה של הפגנות הודיעו ברשות שדות התעופה על כניעה לנהגי המוניות ושינוי הקומה ממנה יוכלו הנוסעים לקבל הנחה מהמחירון. את המחיר ישלמו נוסעים מבוגרים (תחבורה)
כביש 1 ליד מנהרות הראלנסיעת מבחן: כמה דקות מירושלים לת"א?אלי רוטמן7
האם קויימה הבטחתו של משרד התחבורה על קיצור הדרך בכביש מס' 1 בין ירושלים לת"א ל-35 דקות? לשם כך, יצאו צמד הכתבים ובדקו בעצמם - הלוך וחזור (חדשות, תחבורה)
הוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גהוזלה מוקטנת לנוסעים במוניות מנתב"גדניאל הרץ
ברשות שדות התעופה פרסמו הבוקר כי נהגים שיעניקו הנחה של 12% ל-70 יעדים יוכלו לקבל נוסעים בקומת מקבלי הפנים. זאת בהשוואה להנחה של 30% שהייתה צפויה (רכב)
דוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדוח תחבורה: אגד ודן בציונים נמוכים במיוחדדניאל הרץ8
משרד התחבורה פרסם את דוח החברות של התח"צ בו דורגו שתי החברות הגדולות כמעט בתחתית הרשימה בשל שירות לקוי, איחורים, שיבושים ותלונות הנוסעים (תחבורה ציבורית)
ברכבת שוקלים לחייב בתשלום על אופנייםברכבת שוקלים לחייב בתשלום על אופנייםכיכר השבת3
מסקר שחולק לנוסעי רכבת ישראל עולה כי ברכבת שוקלים לחייב העלאת אופניים בתשלום נוסף. ברכבת ישראל אישרו את הדברים אך אמרו כי עדיין אין החלטה סופית בנושא (תח"צ)
אובר הקפיצה עלויות בפיגוע בלונדון - ותפצה נוסעיםאובר הקפיצה עלויות בפיגוע בלונדון - ותפצה נוסעיםעומר כביר
החברה העלתה את מחיר הנסיעות בשעה שלאחר הפיגוע בסוף השבוע האחרון - זאת, בעוד נהגי מוניות רגילות סיפקו נסיעות בחינם כדי לסייע לאנשים להתרחק מזירת הטרור. בעקבות זעם ניכר, החזירה לנוסעים את כספם
אילוסטרציהנתב"ג: חברת המוניות 'הדר' פרשה מהמכרזליאור גוטמן
חברת המוניות הדר לוד הודיעה לרשות שדות התעופה כי לא תחתום על מסמכי המכרז להפעלת המוניות בשדה התעופה בן גוריון, לאור המחלוקת בינה לבין שותפתה חברת Gett (רכב)
מיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גמיום שני: כל מונית תוכל לפעול בנתב"גכיכר השבת
בעקבות סיום המכרז הקיים וכניסת מכרז חדש יתאפשר לכל מונית הרשומה על פי חוק לפעול בנתב"ג ולקחת נוסעים ממנו במחיר החדש המוזל ב-31% מהמחיר הישן (תחבורה ציבורית)
תאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותתאונה בין רוכב אופניים לשתי רכבות קלותכיכר השבת1
תנועת הרכבת הקלה במרכז העיר הופסקה בשל תאונה בין רוכב אופניים שנסע בין שתי רכבות קלות. מלבד רוכב האופניים שנפצע קל יש פצועה גם ברכבת הקלה (תחבורה ציבורית)
מהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםמהיום - 'חופשי חודשי' ממתי שבא לכםכיכר השבת
משתמשי אפליקציית 'רב קו', בסמרטפון ובמחשב, יכולים ליהנות מאופציה חדשה שתאפשר רכישת חופשי חודשי ל-30 יום מהתאריך בו הם הוא נרכש ולא רק מתחילת החודש (רכב)
8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבורית8,000 נסיעות של קווי התחבורה ציבוריתכיכר השבת3
מדובר ב-20 קווי תחבורה ציבורית שיופעלו מ-30 מוקדים מרכזיים, בכל רחבי הארץ. השנה הושקו לראשונה קווי אוטובוסים חדשים, מנתיבות ואופקים ישירות למירון (רכב)
מוניות בנתב"ג. אילוסטרציהמכרז להפעלת מוניות מנתב"ג; המחיר יוזלאלי רוטמן
המונופול שהיה עד כה לחברה אחת, להסעת יוצאים מנמל התעופה בן גוריון לרחבי ישראל, בדרך להישבר - ואיתו המחיר הגבוה מיכולתם הכלכלית של רבים מהנוסעים
תמונה מוכרת מדי. אילוססטרציה'אם קווי הכותל ימשיכו כך, הם ילקחו מכם'אלי רוטמן14
איום חד משמעי מזה לא ידעה אגד זמן רב אם בכלל: חריגות השירות הקיצוניות בקווי 3 ו-1 לכותל ובחזרה, כך גם בקו 36, מציבות את החברה בפני אולטימטום נוקשה וברור (תחבורה)
לא תהיה שביתה. בינתייםהוקפאה השבתת 'אגד': הצדדים יקיימו מו"מכיכר השבת
ההסתדרות הודיעה הערב כי תכבד את הצעת בית הדין האזורי לעבודה בתל-אביב להשהות את השביתה שתוכננה ממחר באגד - ותפתח במשא ומתן אינטנסיבי עם ההנהלה (חדשות)
הפגנת נהגי אגד בדרישה להעלאת שכרם. ארכיוןמחר: שביתה כללית של קווי אגד בכל הארץאלי רוטמן3
הסתדרות עובדי המדינה מתכוונת להשבית לחלוטין מחר, ליום אחד, את קווי אגד בכל רחבי הארץ. שר התחבורה ישראל כץ בתגובה תקיפה: "השתנו או שתיעלמו" (תחבורה ציבורית)
אילוסטרציההחל מהיום: נסיעה במונית תעלה לכם יותראלי רוטמן1
חילופי האשמות בין משרד האוצר למשרד התחבורה: מי הניע את ההתייקרות במחיר הנסיעה במונית בשיעור 4 אחוז? האוצר מפנה לתחבורה, שמצידו נועץ אותה בהתייקרות הסולר (בארץ)
הונג קונג'אל על' נלחמת על כיס הטסים להונג קונגכיכר השבת
אל על נאלצת להוריד את מחירי הטיסות מת"א להונג קונג, בשל תחרות עזה שתחל בקרוב על הטסים לעיר המרוחקת. החברה מציעה כת גם הטבות שונות לטסים באמצעותה (תחבורה)
נהגי אגד בהפגנהבעוד 5 ימים: שביתת ענק בחברת 'אגד'דניאל הרץ5
ביום שלישי הקרוב, אם לא יקרה משהו דרמטי, צפויה לצאת לדרך שביתת ענק של חברת אגד במחאה על הסחבת, לדברי החברה, שנוקטים משרדי האוצר והתחבורה (תחבורה ציבורית)
מטוס החברה האירית'ריינאייר' חושפת מחירים מוזלים ליעדים נוספיםאלי רוטמן1
בין היעדים המוזלים החדשים אליהם תפעיל חברת התעופה האירית טיסות מישראל בעוד מספר חודשים, נמצאים גם שתי ערים בפולין ובריסל בירת בלגיה. יצויין, כי המחירים לא כוללים את כל השירותים (תחבורה)
מחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותמחר: תחנת 'השלום' בת"א תפתח לפעילותדניאל הרץ
בעקבות הנחיית השר ישראל כץ תחנת רכבת השלום תפתח מחר ב-5 בבוקר, שלושה ימים לפני המועד המתוכנן, בשל ההתקדמות החיובית בעבודות שמאפשרת את ההקדמה (רכב)
העבודות בתחנת הרכבתמהבוקר: תחנת רכבת השלום בת"א סגורהישראל שפירא
התקדמות של חפירות המנהרה הביאה לסגירה מוקדמת מהצפוי של תחנות רכבת בתל אביב. משרד התחבורה העמיד אוטובוסים. נוסעים ברכבת? כל הפרטים בפנים (תחבורה)
התפרעות בטיסה, "תקרית השוקולד"'על סף טירוף': נוסע התפרע בטיסה לישראלאלי רוטמן
בכנס מיוחד וראשון מסוגו של חברות התעופה המובילות בישראל ונציגי המשטרה, נדונו בהרחבה מקרי השתוללות רבים בטיסות בישראל ואליה. "טיסת השוקולד" כדוגמה (בארץ)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook