בשל עבודות: שינויים בקווי רכבת ישראלבשל עבודות: שינויים בקווי רכבת ישראלכיכר השבת
בשל עבודות לשדרוג ופיתוח המסילה באיזור כפר סבא, תופסק זמנית תנועת הרכבות במקטע ראש העין צפון-רעננה מערב, בשני הכיוונים בימים הקרובים • כל הפרטים (תחבורה ציבורית)
קו הרכבת החדש קיבל את אישור הכבאותקו הרכבת החדש קיבל את אישור הכבאותדניאל הרץ1
קו הרכבת מירושלים לנתב"ג קיבל את אישור שירות הכיבוי להמשיך לפעול למשך שנה לאחר שתיקן את רוב הדרישות של שירותי הכיבוי. רק בשבוע שעבר נתקעו נוסעים במנהרה (רכב)
שוב הנוסעים מירולשים סובליםשוב תקלות בקו לירושלים: שתי רכבות בוטלו הבוקר בשל תקלהליאור גוטמן, כלכליסט2
מהחברה נמסר כי צוותים טכניים של רכבת ישראל הגיעו למקום. "עד תיקון התקלה הקו יפעל בתדירות של רכבת אחת לשעה. הודעות נמסרו לנוסעים שנרשמו לנסיעה"
ראש הממשלה ושר התחבורה בנסיעת מבחן ברכבתכבל: 'המבקר יבדוק את נושא הרכבת לי-ם'ליאור גוטמן, שירות כלכליסט
לדברי יו"ר ועדת הכלכלה, "השר ישראל כץ חושב כל הזמן פוליטיקה" • מנכ"לית משרד התחבורה: "דחייה בהפעלת הקו היתה יכולה לדחות את הפרויקט בעוד 15 שנים" (תחבורה)
תחנת הרכבת החדשה בירושליםשוב תקלות בקו המהיר של הרכבת לנתב"גדניאל הרץ3
גם הבוקר בוטלו הרכבות של השעה 6:30 ו-7 מירושלים לנתב"ג ולכיוון השני, זאת בשל עיכובים בתיקון המסילה. בימים האחרונים אירעו ביטולים רבים של נסיעות בקו הרכבת (תח"צ)
תחנת יצחק נבון בירושליםבשל פיצוץ צינור מים: הקו המהיר לא פועלכיכר השבת1
רכבת ישראל השביתה זמנית את הקו המהיר מירושלים לנתב"ג בשל פיצוץ בצינור מים באזור צומת דניאל. הנוסעים המאוכזבים שהגיעו לתחנה נאלצו למצוא פתרון אחר (תח"צ)
נתניהו וכץ חנכו את הרכבת החדשה מי-םנתניהו וכץ חנכו את הרכבת החדשה מי-םכיכר השבת11
ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר התחבורה ישראל כץ סיירו היום (חמישי) בתחנת רכבת ירושלים "יצחק נבון", וביצעו נסיעת הרצה ברכבת מירושלים לנתב"ג • צפו בתיעוד (רכב)
הרכבת הקלה תתוגבר בימי החגים הבעל"טהרכבת הקלה תתוגבר בימי החגים הבעל"טדניאל הרץ1
לקראת החגים ברכבת הקלה נערכים לשינויים בכמות הנוסעים ולתחילת פעולתה של הרכבת המהירה לתל אביב. זמני הנסיעות יורחבו ומספר הרכבות ייגדל באופן משמעותי (רכב)
שר התחבורה ישראל כץ השקת קו הרכבת המהיר בין תל אביב לירושליםבלגן ברכבת: נסיעות בוטלו בשל "מחלה", פתיחת הקו לירושלים עשויה להידחותליאור גוטמן, כלכליסט1
תרגיל בטיחות שנערך בקו הרכבת המהיר ת”א־ירושלים, שאמור להיפתח בשבוע הבא, הופסק בעקבות מחלוקת בין המשטרה למכבי האש; בתוך כך, עשרות נהגי רכבת הצהירו ביממה האחרונה על מחלה - נסיעות בוטלו; ועד העובדים: "שההנהלה תבדוק למה העובדים חלו"
הלו"ז: אלו זמני הרכבות לתקופת החגיםהלו"ז: אלו זמני הרכבות לתקופת החגיםדניאל הרץ
רכבת ישראל פרסמה לוח זמנים ייעודי, הכולל שינויים מסוימים בלוחות הזמנים והפעלת רכבות תגבור, במהלך ערבי החגים, מוצאי החגים ותקופת חול המועד (תחבורה ציבורית)
'קווי לילה' לחוגגים בשמחות בית השואבה'קווי לילה' לחוגגים בשמחות בית השואבהדניאל הרץ1
במהלך לילות חול המועד יפעלו קווים שונים עד לשעות הקטנות של הלילה זאת כדי לסייע לאלפי המשתתפים בשמחות בית שואבה לחזור לבתיהם בקלות (תחבורה ציבורית)
תחנת אוטובוס בבית שמש. אילוסטרציההתחבורה בבית שמש ובגבעת זאב - תושבתאלי רוטמן1
מאות אלפי אזרחים, בערים שונות ברחבי הארץ, ייאלצו ביום ראשון הקרוב להסתדר בלי תחבורה ציבורית, זאת בשל שביתה בת יום אחד אותה יקיימו נהגי 'סופרבוס' ו'אגד תעבורה' (בארץ)
בשל עבודות: שבוע של עומס ברכבת ישראלבשל עבודות: שבוע של עומס ברכבת ישראלכיכר השבת1
בשל העבודות האחרונות לפני השקתו של הקו המהיר מירושלים לתל אביב סגרה רכבת ישראל למשך שבוע את אחת המסילות בתל אביב מה שיגרום לעומסים כבדים (תחבורה)
לא טענתם את הרב קו? תשלמו כפול באוטובוסלא טענתם את הרב קו? תשלמו כפול באוטובוסכיכר השבת21
בסוף החודש תושלם הרפורמה בירושלים בתחבורה הציבורית בה יחדלו הנהגים להתעסק בטעינת הרב קו. נוסע שיעלה עם כרטיס לא טעון ייאלץ לשלם כפול על הנסיעה (רכב, תחבורה)
השר כץ ביטל את קיצור קו הרכבת לכרמיאלהשר כץ ביטל את קיצור קו הרכבת לכרמיאלכיכר השבת4
השר כץ הנחה את רכבת ישראל שלא לצמצם את פעילות הקווים הקיימים כדי לעמוד בעומס. התערבות השר באה בעקבות עצומה עליה חתמו 11,000 איש (תחבורה ציבורית)
הקו המהיר לירושלים פוגע בקווים הקיימיםהקו המהיר לירושלים פוגע בקווים הקיימיםכיכר השבת8
היערכות לקויה או פגיעה זמנית? הקו המהיר לירושלים מצריך את רכבת ישראל להפחית את תדירות חלק מהקווים הקיימים או לקצר אותם ובכך צפוי העומס לגדול בכמה מהם (תחבורה)
רוב הישראלים נוסעים לעבודה ברכב פרטירוב הישראלים נוסעים לעבודה ברכב פרטיכיכר השבת2
על פי נתוני חוקרי בנק ישראל למעלה מ-60% מהישראלים מגיעים למקום העבודה שלהם ברכבם הפרטי ורק כרבע מהם מגיע בתחבורה הציבורית האיטית והלא יעילה (תחבורה, רכב)
כך ייראו הרכבות החשמליות החדשות • צפוכך ייראו הרכבות החשמליות החדשות • צפודניאל הרץ16
לקראת מהפכת חישמול רשת המסילות הצטיידה רכבת ישראל בכ-330 קרונועים חשמליים החדשים מדגם סימנס DDEMU, הראשונים יגיעו לישראל בשנת 2020 (תחבורה ציבורית)
הדמיית הרכבת הקלה בתל אביב, הקו הסגולמשרד התחבורה התחיל לתכנן את ה"מטרו"דניאל הרץ3
חצי מיליארד שקל הועברו לתחילת תכנונו של הפרויקט, מהגדולים בתולדות מדינת ישראל - ה"מטרו" שעלותו מוערכת ביותר מ-100 מיליארד שקל. לוח הזמנים? בעייתי (תחבורה)
אוטובוס ירושלמי עמוס לעייפהחברת אגד מזלזלת בנוסעים החרדים בתחבורה בירושליםנתנאל לייפר76
מצב התחבורה בקווי האוטובוס של אגד בירושלים בכי רע ועכשיו רואים את זה גם במספרים. על פי דו"ח משרד התחבורה נסיעות רבות לא מתבצעות כלל. אגד בתגובה: בגלל ההפגנות (תחבורה)
אילוסטרציהדו"ח התח"צ: יותר נוסעים, פחות שירותכיכר השבת1
על פי משרד התחבורה, ישנה ירידה של 4% ברמת השירות של חברות התחבורה הציבורית בישראל, זאת לצד עלייה של כ-4.5% במספר המשתמשים בתחבורה הציבורית (תחבורה)
עבודות ברכבת בסוף השבוע: תחנות ייסגרועבודות ברכבת בסוף השבוע: תחנות ייסגרוכיכר השבת1
רכבת ישראל תסגור בגלל עבודות החל מחצות את תחנת חיפה בת גלים לתנועת רכבות, וכן תופסק זמנית תנועת הרכבות בין ת"א לתחנת לוד בשני הכיוונים (תחבורה ציבורית)
תעריפי הנסיעה במונית צפויים להתייקר בשיעור של כ-4%תעריפי הנסיעה במונית צפויים להתייקר בשיעור של כ-4%ליאור גוטמן, כלכליסט
ההתייקרות במחירי הנסיעות במוניות תיכנס לתוקף בשבוע הבא, והיא מיוחסת לעליית מחירי הדלק מתחילת השנה (תחבורה ציבורית, רכב)
מראה שגרתי ומקומםאלה קווי האוטובוס הגרועים ביותר בישראלאלי רוטמן82
מחסור בהיצע ובשירות בתחבורה הציבורית, וכן אמינותה הנמוכה, מהווים את רוב התלונות שהגיעו מנוסעים ש"נהנים" כל יום מתת-שירות מצד החברות הגדולות • זו הרשימה (בארץ)
משה כחלון שר האוצרכחלון חתם על פטור ממס לאוטובוסים חשמלייםליאור גוטמן
משה כחלון יעניק פטור מתשלום מס רכישה בייבוא אוטובוסים חשמליים, שהם פחות מזהמים. הצו יבטל את שיעור המכס בשיעור של 7%. הבעיה: אין תשתיות טעינה לכלי רכב חשמליים והקמתן תארך שנים (רכב)
אוטובוסים של 'אפיקים'. ארכיוןנהגי 'אפיקים' ישבתו ביום א' למשך 5 שעותכיכר השבת1
נהגי חברת "אפיקים" הודיעו היום (חמישי) כי ישביתו ביום ראשון הקרוב את קווי האוטובוס של החברה, מהשעה 05:00 בבוקר ועד השעה 10:00 - במחאה על האלימות (תחבורה)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook