מלך..  רייכמן  קייט
מטוס אל על - אל על מתריעה: ניאלץ להשבית את הטיסותאל על מתריעה: ניאלץ להשבית את הטיסותאלי רוטמן
מאיימים: לקראת כניסתן לתוקף של הודעות התפטרות כמה וכמה מפקחי הטיסה של אל על, מדווחת היום הנהלת החברה כי לא ירחק הזמן וכל מטוסיה יקורקעו (אקטואליה, תחבורה)
נתב"ג - נתב"ג: נמנעה התנגשות בין שני מטוסיםנתב"ג: נמנעה התנגשות בין שני מטוסיםאלי רוטמן
טייס שפעל בניגוד להנחיות פקח הטיסה, כמעט והתנגש במטוס אחר וסיכן את נוסעי שני המטוסים. ברגע האחרון ציית טייס המטוס השני להנחיות וההתנגשות הקשה נמנעה (ארץ)
מטוס אל על - טייסים מאל על הודיעו: ניעדר מחר מטיסותטייסים מאל על הודיעו: ניעדר מחר מטיסותאלי רוטמן1
שוב צפויים שיבושים בטיסות אל עד, מחר בבוקר, לאחר שכמה טייסים הודיעו כי אינם מתכוונים להופיע לטיסות שנקבעו עבורם. בפנים: הרשימה המלאה של הטיסות הבעייתיות (ארץ)
עד היום, היו רק מוניות בטרמינל - מהשבוע הבא: קו ישיר מירושלים לנתב"גמהשבוע הבא: קו ישיר מירושלים לנתב"גאלי רוטמן3
עד כה, האפשרות היחידה שתפקדה כתחבורה ציבורית ישירה בין נמל התעופה לבירה היתה באמצעות מוניות (ספיישל או שירות), ותחבורה לא ישירה - עם שני אוטובוסים (תחבורה)
7 מיליון שקל קנס ל'אגד' על שביתת הנהגים7 מיליון שקל קנס ל'אגד' על שביתת הנהגיםדניאל הרץ1
לפני כחודש שבתו נהגי אגד בירושלים וגרמו לנזקים רבים לתושבי העיר והבאים בשעריה. משרד התחבורה קנס את החברה ב-7 מיליון שקל. החברה צפויה לערער (תחבורה)
נדחתה העתירה נגד הרכבת בעמק רפאיםנדחתה העתירה נגד הרכבת בעמק רפאיםדניאל הרץ1
ביהמ"ש דחה על הסף עתירת תושבים כנגד ההחלטה להעביר את קו הרכבת ברחוב עמק רפאים בירושלים וחייב את העותרים לשלם הוצאות משפט בסך 30,000 ש"ח (תחבורה ציבורית)
מטוס אל על - השופטת חייבה את הטייסים לחזור לעבודההשופטת חייבה את הטייסים לחזור לעבודהאלי רוטמן
"התנהלות שני הצדדים מעלה קושי רב, ומשולבת בה מידה לא מבוטלת של אדישות לנזק הרב שמשלם הציבור", נכתב בצו השיפוטי, כשעיקר הביקורת מופנית לטייסים (חדשות, תחבורה)
שיבושים, נוסעים ממתינים. אילוסטרציה - השיבושים: עוד שש טיסות אל על בוטלו היוםהשיבושים: עוד שש טיסות אל על בוטלו היוםאלי רוטמן
הסכסוך הבלתי פוסק בין הנהלת אל על לטייסי החברה, ממשיך לגבות את מחירו מהנוסעים שהזמינו את טיסותיהם בחברה זו. הפרטים המלאים על שש הטיסות הנוספות שבוטלו היום (ארץ)
אילוסטרציה - התשלום באוטובוס וברכבת - בהוראת קבעהתשלום באוטובוס וברכבת - בהוראת קבעאלי רוטמן
הרשות לתחבורה ציבורית עמלה כבר זמן רב על תוכנית מהפכנית שכעת מתפרסמים עיקר תכניה, שעתידים לשנות את אופן התנהלות הנוסע הישראלי. כל הפרטים (תחבורה)
תחנת האומה בירושלים - החל תכנון קו הרכבת עד לכותל המערביהחל תכנון קו הרכבת עד לכותל המערבידניאל הרץ6
הרכבת לכותל המערבי עוברת לשלב המעשי: רכבת ישראל החלה בתכנון ראשוני של הארכת קו תל־אביב־ירושלים עד לכותל המערבי. העלות הצפויה: 2 מיליארד שקל (תחבורה)
אילוסטרציה - בגלל ההוזלות לחרדים: ייצוגית נגד 'אגד'בגלל ההוזלות לחרדים: ייצוגית נגד 'אגד'כיכר השבת4
בית המשפט בתל אביב אישר הגשת תביעה ייצוגית נגד חברת אגד בטענה שהסתירה מהציבור כי מחירי הנסיעה בקווי מהדרין זולים יותר מאשר בקווים הרגילים (תחבורה ציבורית)
בעקבות השביתה: 'אגד' תיקנס ב-14 מיליוןבעקבות השביתה: 'אגד' תיקנס ב-14 מיליוןדניאל הרץ9
בעקבות השביתה בירושלים הודיע משרד התחבורה לאגד כי היא תיקנס בסך 14 מיליון שקל זאת בנוסף להפסד סיבסוד כולל של כ-60 מיליון שקל על שירות לקוי (תחבורה ציבורית)
חניון אגד סגור - שביתה ב'אגד': אין אוטובוסים בירושליםשביתה ב'אגד': אין אוטובוסים בירושליםנתנאל לייפר17
ההסתדרות הודיעה אמש כי בשל חוסר הסכמה במשא ומתן בין חברת אגד למשרד האוצר תשבית חברת התחבורה הציבורית את כל קוויה בירושלים רבתי ליממה (תחבורה ציבורית)
הנקמה של הנהלת הרכבת: השבתת תחנותהנקמה של הנהלת הרכבת: השבתת תחנותאלי רוטמן1
זימונם של מנהלי הרכבת לשימוע ממשלתי בשל אי מימוש חובות בסיסיות של שמירה על ערכים סביבתיים, הוציאה מהם את ההחלטה - להשבית בקרוב את הרכבות בגוש דן (תחבורה)
אוטובוס אגד. ארכיון - ביום רביעי: שביתה בחברת 'אגד' בירושליםביום רביעי: שביתה בחברת 'אגד' בירושליםכיכר השבת1
בהסדרות הודיעו כי ביום רביעי הקרוב תושבת חברת אגד בירושלים לשביתת מחאה בת יום אחד במחאה על קיצוץ בשכר הנהגים. בהסתדרות טוענים שהמדינה גוררת רגליים (חדשות)
עבודות לפיתוח הרכבת. ארכיון - עבודות תשתית: תחנות רכבת יסגרו השבועעבודות תשתית: תחנות רכבת יסגרו השבועאלי רוטמן
עבודות התשתית כוללות גם פירוק והרכבה מחדש של המסילות, ועל כן בזמן העבודות לא ניתן יהיה להפעיל רכבות בתוואי הרגיל. כל הפרטים הנחוצים (חדשות, תחבורה ציבורית)
הרכבת הקלה, אילוסטרציה - החל משבוע הבא 'ערך צבור' ברכבת הקלההחל משבוע הבא 'ערך צבור' ברכבת הקלהכיכר השבת
סיטיפס תכניס מהשבוע הבא את הסדר 'ערך צבור' בכרטיסי הרב קו בנסיעה ברכבת הקלה בירושלים. עד כה בשל וויכוח בין המפעילה למדינה התעכב הפעלת ההסדר ברכבת (חדשות)
גלגל של רכבת משא גרם לנזק למסילהגלגל של רכבת משא גרם לנזק למסילהדניאל הרץ1
רכבת משא שסטתה מהמסילה הלילה גרמה נזק למסילה. בשל התיקון, תתבצע תנועת הרכבות באזור על מסילה אחת מתוך שתיים, מה שמצריך שינוי בתנועת הרכבות (תחבורה)
בגלל זיהום: תחבורה ציבורית חינמית בפריזבגלל זיהום: תחבורה ציבורית חינמית בפריזדניאל הרץ
בגלל זיהום אוויר קיצוני, שהושפע ממזג האוויר האביך, בפריז הפכו את כל התחבורה הציבורית לחינמית והגבילו את כניסתם של רכבים לתוך העיר כדי להקל על הזיהום (תחבורה ציבורית)
נתב"ג - קו אוטובוס ישיר יופעל מירושלים לנתב"גקו אוטובוס ישיר יופעל מירושלים לנתב"גדניאל הרץ6
משרד התחבורה מתכנן הפעלה של קו אוטובוס מהתחנה המרכזית בירושלים לעבר נמל התעופה בן גוריון, זאת לאחר שנים ארוכות בהן היו מוניות שירות בלבד (תחבורה ציבורית)
צפו: כך תראה הרכבת הקלה בתל אביבצפו: כך תראה הרכבת הקלה בתל אביבכיכר השבת1
לפחות חמש שנים יעברו עד שתוכלו להתחיל לנסוע ברכבת הקלה בגוש דן שהולכת ונבנית בימים אלו אך חברת נתיבי תחבורה עירוניים מפרסמת סרטון הדמייה של הרכבת המדוברת. צפו (תחבורה)
ברקת: הרכבת הקלה תעבור בעמק רפאיםברקת: הרכבת הקלה תעבור בעמק רפאיםנתנאל לייפר1
"סברנו שהדבר הטוב ביותר לירושלים והנכון ביותר הוא העברת קו הרכבת ברחוב עמק רפאים", אומר ראש העיר ומציין כי התקציבים שיגיעו עם הרכבת יאפשרו פיתוח הרחוב (בארץ)
פקחים ברכבת, למצולמים אין קשר לכתבה - הצעת חוק: יופחת הקנס על אי תיקוף כרטיסהצעת חוק: יופחת הקנס על אי תיקוף כרטיסדניאל הרץ12
הצעת חוק חדשה מבקשת להבחין בין נוסע שלא שילם עבור נסיעה בתחבורה הציבורית לנוסע ששילם אך לא תיקף את כרטיסו, זאת אל מול הנוהל הקיים של סיטיפס (תחבורה)
הנובעים סובלים, הנהגים מפגינים - נהגי 'אגד' מפגינים, הנוסעים - סובליםנהגי 'אגד' מפגינים, הנוסעים - סובליםנתנאל לייפר20
הנהגים מפגינים כחלק מהמאבק של חברת אגד לקבל תוספות בשווי מאות מיליוני שקלים מהמדינה. הסובלים הם כמובן ציבור הנוסעים שנאלצים להמתין בתחנות זמן רב (תחבורה ציבורית)
הנהגים בהפגנה בשנה שעברה על תנאי שכרם - שיבושים קשים: אלפי נהגי 'אגד' יפגינושיבושים קשים: אלפי נהגי 'אגד' יפגינונתנאל לייפר3
אגד הודיעה שנהגי החברה יפגינו מחר בהמוניהם מול הכנסת במחאה על שינויים בהעסקתם, כתוצאה מכך צפויים שיבושים בקווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ (תחבורה ציבורית)
בשורה למתפללים: הרכבת המהירה תגיע לכותלבשורה למתפללים: הרכבת המהירה תגיע לכותלדניאל הרץ3
השר ישראל כץ הנחה את אנשי משרדו להכין בהקדם תכנית להארכת המנהרות של הרכבת מתל אביב עד לכותל המערבי, זאת כדי להקל על המגיעים למקום מחוץ לעיר (תחבורה,בארץ)

תחבורה ציבורית

חרדים נוסעים בתחבורה ציבורית, זו עובדה קיימת. כיכר השבת מציג לראשונה מדור מיוחד שמטפל בכל בעיות התחבורה הציבורית בסיקור שוטף מזווית חדשותית.

עדכונים
כיכר facebook