אילתענף התיירות יקבל 300 מיליון שקל מתוך חבילת הסיוע לעסקים
ט' בסיון תשפ | 01.06.20
כך סוכם בפגישה בין נציגי המלונאים לשרי האוצר והתיירות. משרד האוצר: "הוסכם כי המתווה יהיה דומה לסיוע בארנונה שניתן בצוק איתן והמתווה המפורט יגובש בשיתוף פעולה בין שני המשרדים" (תיירות)
בין בני ברק לרמת גן: "טיול קורונה בהר הבנים"בין בני ברק לרמת גן: "טיול קורונה בהר הבנים"כיכר השבת3
על אחת מהנקודות הגבוהות ברמת גן, ממוקמת 'גבעת הר הבנים' • הצלם מוטי גרין, יצא לתעד את המקום בשלה ה'קורונה', וחזר עם גלריה מרהיבה • צפו בתיעוד (תיירות, ארץ)
תיעוד מרהיב: פריחת החמניות בדרום הארץתיעוד מרהיב: פריחת החמניות בדרום הארץכיכר השבת1
באזור קיבוץ עלומים שבנגב, הרים אבי אלון את הרחפן ותיעד זווית ייחודית של פריחת החמניות, המכסה בתקופה זו את האדמה בצהוב • צפו בתיעוד הפרחוני והיפהפה (תיירות בארץ)
מחכים כבר לטוס לחו"ל? זה המתווה הצפוימחכים כבר לטוס לחו"ל? זה המתווה הצפויכיכר השבת
הקורונה ייבשה לחלוטין את תחום התיירות והטיסות כעת עם החזרה לשגרה מתחילים הדיונים גם על החזרה לטיסות לחו"ל ואולי גם חזרתם של התיירים לפחות מחלק מהמדינות (תיירות)
כך נראה 'מחנה יהודה' לפנות בוקר • גלריהכך נראה 'מחנה יהודה' לפנות בוקר • גלריהכיכר השבת8
בשעת ליל מאוחרת, סמוך לזריחת החמה, יצא הצלם מוטי גרין לתעד לגולשי 'כיכר השבת', את שוק 'מחנה יהודה' בירושלים • גלריה תחת גשם - עם האיורים המאפיינים את השוק • צפו (ארץ)
מעניק השירות חושף: דרישות האדמו"רים
כיכר טורסמעניק השירות חושף: דרישות האדמו"רים

מנכ"ל שירותי 'עלית' - המעניק שירותי אח"מים בנתב"ג חושף: הדרישות המיוחדות של האדמו"רים, מה הם אוהבים לאכול, ומי יותר אוהב להתפנק; אדמו"ר או ראש ישיבה ליטאי • צפו (חרדי)

בעלי אולם היוקרה חושף: זו הסיבה להצלחה שלי
כיכר טורסבעלי אולם היוקרה חושף: זו הסיבה להצלחה שלי

בעלי אולם היוקרה 'דימול פלטינום', שלום יוסקביץ', מתראיין לראשונה בחייו ומסביר; כך אני שורד כ"כ הרבה שנים בתחום, ומבהיר, ביום שאפסיק לצלם - אני אפרוש מהאולם • צפו (חרדים)

גלריה מרמת גן - בצל נגיף הקורונה • צפו
תיירות חורףגלריה מרמת גן - בצל נגיף הקורונה • צפו

איך נראים החיים בצל הנגיף המסוכן? הצלם מוטי גרין, יצא לתעד את שכונת רמת עמידר ברמת גן, והצליח לתעד גלריה יפה, מושקעת, מיוחדת ומעניינת • צפו בגלריה (תיירות, בארץ)

ספר תורה ותפילות בלב חופשת סקי בהרי איטליה
תיירות חורףספר תורה ותפילות בלב חופשת סקי בהרי איטליה

כשהגיע זמן בגרותי בישיבה, החלטתי באחד מבין הזמנים לקחת זמן לעצמי קצת ולנסות לראות מה יש בשלג הזה. אבל איך דואגים לכל מה שצריך בחופשת סקי בלב אירופה הקרה? (תיירות, מקודם)

קפריסין
תיירות בעולםהמדינות שישראלים ייכנסו אליהן ללא בידוד

למדינות האיים מסביבנו כבר יש תאריך מתי יוכלו אזרחי ישראל להיכנס לתחומן - ללא צורך בחובת בידוד. וגם; יש מדינה אחת בעולם שמאשרת רק לישראלים להיכנס בתחומה (אקטואליה)

חברת תעופה ריינאייר Ryanair
תיירות בעולםההערכה: היקף הטסים ירד בלפחות 50 אחוז

חברת הלואו קוסט האירית, 'ריינאייר', פרסמה את דוחות השנה הפיסקאלית 2020, והורידה את יעד הנוסעים השנתי שלה ל-80 מיליון - שזה חמישים אחוז פחות משנה רגילה (אקטואלי)

הסוסים חוגגים בעין נמרוד, מול נופי החרמון
צפון הארץהסוסים חוגגים בעין נמרוד, מול נופי החרמון

כולם רגילים לנסוע לאזור בשביל השלג על הר החרבון, אך בקרבת מקום מסתתר מקום יפהפה בשם עין נמרוד, עם בריכת בטון מלאה במים, משם משקיפים לעבר ההר המושלג (תיירות)

מרהיב: כך נראית הכנרת מלאה עד גדותיה
צפון הארץמרהיב: כך נראית הכנרת מלאה עד גדותיה

מפלס הכנרת הגיע השבוע לשיא השנתי שלו, יעקב קינן ביקר בעיר טבריה וצילם גלריה מרהיבה ומשמחת המראה את גובה המים בטיילת, המפל הנסתר וחוף שיקמים (תיירות בצפון)

איך נראה גן העצמאות בלילה בזמן שרב? • צפו
דרום הארץאיך נראה גן העצמאות בלילה בזמן שרב? • צפו

אמש, בלילה שרבי וחם מתמיד - ללא הקרירות הירושלמית, יצא הצלם מוטי גרין בשעה מאוחרת לתעד את גן העצמאות - הסמוך למעון ראש הממשלה ואת המזרקות המיוחדות • גלריה (תיירות)

צפו: החמסין הכבד לא מנע מהבחורים לטייל ב'גני יהושע'
דרום הארץצפו: החמסין הכבד לא מנע מהבחורים לטייל ב'גני יהושע'

על אף השרב הכבד היום, ובכל השבוע האחרון. הצלם מוטי גרין יצא לתעד את עשרות הנופשים בפארק 'גני יהושע' שבתל אביב. צפו בגלריה (תיירות, בארץ)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג4
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74