בארוחה הכשרה בטיסה  נמצאו רכיבי צדפותבארוחה הכשרה בטיסה נמצאו רכיבי צדפות
י"א בסיון תשעח | 25.05.18
איש עסקים יהודי בריטי גילה לזוועתו כי במנה ה"כשרה" אותה הזמין בטיסתו בחברת בריטיש איירווייס ישנם גם צדפות ורכיכות, הרחוקות מלהיות חלק ממנה כשרה (תיירות בעולם)
מיוחד: עדר יעלים חוצה את הכביש • צפומיוחד: עדר יעלים חוצה את הכביש • צפוכיכר השבת7
במהלך נסיעה בכביש 90, מהמלונות לכיוון ירושלים, באזור עין גדי, נתקלו הנוסעים בקבוצת יעלים בצדי הדרך שלפתע חצו את הכביש במהירות • צפו בתיעוד המרתק (תיירות בארץ)
טיול דרך המצלמה לדיונות החול ליד אילתטיול דרך המצלמה לדיונות החול ליד אילתכיכר השבת
דיונות החול ליד הרי אילת יוצרים מראות מרהיבים שמזכירים יותר את מדבר סהרה מאשר נוף במדינת ישראל. הצלם מאור קינסבורסקי תיעד את המראות הקסומים (תיירות בארץ)
נאסרה הכניסה למים בשמורת 'היהודיה'נאסרה הכניסה למים בשמורת 'היהודיה'כיכר השבת
משרד הבריאות הודיע כי אין להיכנס לבריכת המשושים ולנחל יהודיה שברמת הגולן זאת בשל זיהום חריג שהתגלה במים. על פי ההערכה, אימון טנקים הוא שגרם לזיהום (תיירות בארץ)
מלון כינר. - שבועות ב"כינר" עם קצין החיזבאללה שהפך לגר צדקשבועות ב"כינר" עם קצין החיזבאללה שהפך לגר צדקkikar.co.il בשיתוף כינר
רוצים לחוות את חג השבועות באווירה הקסומה של הכנרת? מלון 'כינר-גליל' מציע לכם חווית חופשה משודרגת עם ערך מוסף לנשמה. חופשה בשבת-שבועות ב'כינר' בשילוב הרצאה מרתקת של מי שהיה קצין חיזבאללה ועשה את כל הדרך מלבנון ועד שנעשה גר צדק (תיירות, שיווקי)
מירוץ הג'ירו ד'איטליה במכתש רמון • גלריה
תיירות בארץמירוץ הג'ירו ד'איטליה במכתש רמון • גלריה

מירוץ האופניים הבינלאומי ביומו השלישי מתקיים בכבישי הדרום. הצלם יונתן זינדל תיעד את הרוכבים בכביש המתפתל של מכתש רמון (תיירות בארץ)

הייתם עולים עליו? המטוס שממריא אנכית
תיירות בעולםהייתם עולים עליו? המטוס שממריא אנכית

סרטון ויראלי ברשת מציג מטוס A350 של איירבוס, שמצליח להמריא בצורה אנכית. רבים התלהבו מהיכולות של המטוס, אחרים דווקא נכנסו לחרדה. הייתם עולים לטיסה כזו? (תיירות)

איירופלוט מותג התעופה החזק בעולם. - שנתיים ברציפות:  איירופלוט מותג התעופה החזק בעולם
תיירות בעולםשנתיים ברציפות: איירופלוט מותג התעופה החזק בעולם

חברת התעופה הרוסית נבחרה זו השנה השנייה ברציפות למותג התעופה החזק בעולם על ידי Brand Finance, חברת דירוג המותגים הבינלאומית, המקיימת בפעם השניה דירוג של מותגי התעופה החזקים בעולם (תיירות, שיווקי)

השלג בצפת • צפו בגלריה מרהיבה מבירת הגליל
צפון הארץהשלג בצפת • צפו בגלריה מרהיבה מבירת הגליל

ביום שישי האחרון, ערב שבת קודש, בירת הגליל צפת כוסתה בלבן בוהק ומרהיב • ילדי העיר יצאו לרחוב ונהנו מהשלג • צפו בגלריה מרהיבה של דוד כהן מהשלג בצפת (תיירות בארץ)

לא נעים לצפייה - הבריכה היפהפייה במדבר יהודה - כבר לא כזו
דרום הארץהבריכה היפהפייה במדבר יהודה - כבר לא כזו

כשמטיילים עושים פיקניקים וזורקים דברים למים, והפיקוח הרשמי של האחראים לכך לא מבוצע הלכה למעשה - התוצאה: אחת משכיות החמדה במדבר יהודה, כבר לא כזו (תיירות)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה - אל תשאלו מה קרה לי בצימר
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90) - ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74