שולי רנד  פינדרוס  קליש  סקר
טיול דרך עדשת המצלמה לנופי ארגנטינהטיול דרך עדשת המצלמה לנופי ארגנטינה
י"ד בחשוון תשעט | 23.10.18
צפו במראותיה של עיר הבירה של ארגנטינה - בואנוס איירס ואזור פטגוניה המרהיב דרך עדשת המצלמה של הצלם יצחק הררי (תיירות) בעולם
טיול ברחובות מדריד דרך עדשת המצלמהטיול ברחובות מדריד דרך עדשת המצלמהכיכר השבת
רחובותיה של בירת ספרד - מדריד נחשפות בגלריה נרחבת של הצלם נתי שוחט, שתיעד את העיר העתיקה לצד חלקיה המודרניים (תיירות בעולם)
סיניהישראלים שנתפסים ומסתבכים בגבול סינייוחנן בלייך1
ישראלים אוהבים לנסוע לסיני למרות מסוכנות האזור - אך מתברר שזה לא הדבר היחידי שיכול להסתבך • משרד החוץ: זהירות - עיכובים, חקירה, קנסות או גם משפט ומאסר (תיירות)
בן ה-85 שדג דגים עם עופות קשורים. תיעודבן ה-85 שדג דגים עם עופות קשורים. תיעודכיכר השבת14
על גדות נהר ליאנגשו בסין, פועל יו-מינג, דיג בן 85, הדג דגים בשיטה העתיקה - לוקחים עופות, קושרים את צווארם, מורידים אותם למים והם מביאים דגים. התמורה? דגיגים... • צפו (עולם)
אילוסטרציה25 חברות תיירות הפרו את חוק הגנת הצרכןתומר הדר, שירות כלכליסט1
הרשות להגנת הצרכן: חברות מציגות מחיר מסוים לנופש, אך כשנכנסים לאתרים שלהן מגלים שהמחירים יותר גבוהים • בין החברות - אל על, פתאל, איסתא, ארקיע (תיירות, צרכנות)
מעיין הסטף בסמוך לירושלים • גלריה
תיירות בארץמעיין הסטף בסמוך לירושלים • גלריה

הסטף ממוקם מעט ממערב לירושלים. במקום זה שכן עד למלחמת העצמאות הכפר הערבי סטף. בתחום הכפר העתיק נובעים עד ימינו שני מעיינות ניקבה, מהמרשימים בהרי ירושלים - עין סטף ועין ביכורה (תיירות בארץ)

טיול לנופי ים המלח דרך עדשת המצלמה
תיירות בארץטיול לנופי ים המלח דרך עדשת המצלמה

תכונותיו הייחודיות של ים המלח יוצרות מראות מרהיבים במיוחד שנתפסו בשבוע שעבר במצלמתו של הצלם יניב נדב. צפו בגלריה מיוחדת מנופי "ים המוות" (תיירות בארץ)

רוצים לגור בתוך צינור ענק? כנראה רק בסין
תיירות בעולםרוצים לגור בתוך צינור ענק? כנראה רק בסין

דיור ייחודי ב״צינורות״ הינו הטרנד החדש ביותר בקהילה פולינג שבצ׳ונגצ׳ינג שבסין. ה״צינורות״ מגיעים ברוחב 2.4 מ׳ ואורך 4 מ׳, יכולים להכיל עד שלושה אנשים וכוללים מיטת קומותיים ושלל מתקנים כגון מזגן, חדר כביסה, ארונות ועוד (תיירות)

השלג בצפת • צפו בגלריה מרהיבה מבירת הגליל
צפון הארץהשלג בצפת • צפו בגלריה מרהיבה מבירת הגליל

ביום שישי האחרון, ערב שבת קודש, בירת הגליל צפת כוסתה בלבן בוהק ומרהיב • ילדי העיר יצאו לרחוב ונהנו מהשלג • צפו בגלריה מרהיבה של דוד כהן מהשלג בצפת (תיירות בארץ)

לא נעים לצפייה
דרום הארץהבריכה היפהפייה במדבר יהודה - כבר לא כזו

כשמטיילים עושים פיקניקים וזורקים דברים למים, והפיקוח הרשמי של האחראים לכך לא מבוצע הלכה למעשה - התוצאה: אחת משכיות החמדה במדבר יהודה, כבר לא כזו (תיירות)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

עדכונים
כיכר facebook
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג2
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40
ים המלח (צילום: פלאש 90)
הרב משה שפיר
ים המלח: לא פלא תבל, ואין כניסה לחרדים
י"ז בחשוון תשעב74