צפו בגלריה אביבית קסומה מ'בית הקשתות'צפו בגלריה אביבית קסומה מ'בית הקשתות'
כ"ג באדר א' תשפב | 24.02.22
בית הקשתות הוא מבנה מהתקופה הרומית, מהמאה השלישית לספירה הנמצא בעמק איילון, ליד מבוא חורון. אל חלקו הפנימי של המבנה מגיעים מים מבאר עמוקה. בחורפים גשומים החלק הפנימי של מבנה הקשתות מלא במים עמוקים (תיירות)
צפו בגלריה אדומה: פריחת כלניות מרהיבהצפו בגלריה אדומה: פריחת כלניות מרהיבהכיכר השבת
הצלם ראובן סגרון יצא ביום שמש חורפי כדי לצלם עבורכם את פריחת הכלניות המרהיבה בדרום (תיירות בדרום)
בנט, היוםבנט ושריו סיירו בדרום; "נהפך לבלתי נסבל"כיכר השבת7
לאור הפשיעה ההולכת וגוברת בדרום, ערכו ראש הממשלה ושרי הבכירים, סיור במקומות הבעייתים - על חלקם השקיפו רק מרחוק, והתחייבו, כי המדינה תעבור מהגנה להתקפה (פוליטי)
למה לנסוע במונית כשאפשר לטוס במסוקלמה לנסוע במונית כשאפשר לטוס במסוקאיציק אברהם4
מי שטס לחו"ל, במיוחד במדינות אירופה הקלאסית, עשוי להיתקל בפקקים איומים בדרך מנמל התעופה. כעת באיטליה מכוונים כי עד ל-2024 יחלו 'להקפיץ' מטיילים במסוק (תיירות)
אילוסטרציהאילת: הושגה הסכמה להחלת מתווה אי ירוקשלומי מלוביצקי
על פי המתווה, תתבצע שליטה ובקרה בכניסות לעיר אילת - לטובת מניעת התפשטות התחלואה, זאת לצד המשך שגרת החיים בעיר אילת • המשטרה תגביר את האכיפה (חדשות)
פארק האגםתיעוד קיצי מ"פארק האגם" בעיר הדרומיתכיכר השבת5
הצלם מוטי גרין יצא לתעד בחופשת הקיץ את פארק האגם בנתיבות, המכיל אגם אקולוגי, מתקני ספורט, נקודת תצפית, אזורי שהייה, פיקניק ומשחק, פארק לכלבים ועוד • צפו (תיירות)
ים המלחצלם 'כיכר' תיעד: ים המלח במלוא הדרו; צפוחיים גולדברג6
בשל חופשת 'בין הזמנים', צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג, עזב לרגע את מאה שערים וירד אל המקום הכי נמוך בעולם - לים המלח וחזר עם גלריה עזה וצבעונית במיוחד |צפו (תיירות)
בעת החילוץגבר נלכד בחוף 'סידני עלי'; כך הוא חולץ • צפומישאל לוי2
גבר ניסה לרדת לחוף הים סידני עלי בהרצליה, במהלך הירידה הבין שהוא עלול ליפול והתיישב על סלע. צוותי כיבוי אש שהגיעו למקום אבטחו אותו בחבלים, וחילצו אותו; צפו (בארץ)
נמל יפו העתיקהגלריה קיצית: החופש של נמל יפו העתיקהכיכר השבת1
בתקופה זו של השנה נאסר לדוג דגים בים והדייגים בחופש. הצלם ראובן סגרון יצא לתעד את תקופת המנוחה בנמל יפו העתיקה, והתמונות מדברות בעד עצמן • צפו (תיירות בארץ)
מלונות בים המלחמצב תברואתי: צו הפסקה ל'רויאל ים המלח'בני סולומון10
בשל ליקויים תברואתיים במטבח מלון רויאל ים המלח ובבריכות, ולאחר שנערך במקום ביקורת כפולה, משרד הבריאות הודיע, כי ניתן למלון צו הפסקה זמני למלון למשך 30 יום (חדשות, בארץ)
חומות העיר העתיקהתיעוד מרהיב: חומות העיר העתיקה בירושליםמישאל לוי10
עם צאת חג 'שביעי של פסח', יצא הצלם מוטי גרין אל השכונה הפרטית והיוקרתית הנמצאת במתחם 'ממילא' בירושלים, ותיעד את השכונה הנמצאת למרגלות חומות העיר העתיקה • צפו בתיעוד המרהיב (בארץ)
מתחם התחנה'מתחם התחנה' כפי שעוד לא ראיתם • צפומישאל לוי28
רגע לפני ש'מתחם התחנה' בירושלים חוזר לפעילות מלאה, יצא הצלם מוטי גרין לתעד את החביות ופסי הרכבת הנוסטלגיים ואת שכיות החמדה שאולי פספסתם • גלריה (ארץ)
נחל רבהטיול לנחלים הסמוכים לראש העין ונחשוניםכיכר השבת
הצלם מוטי ל. מבני ברק צילם ביום חמישי בראש העין ובנחשונים, בנחל שילה ובנחל רבה שמלאים בימים אלו בשל גשמי הברכה הרבים (תיירות בארץ)
ממצפה רמון עד אילת: סיור בדרום הארץממצפה רמון עד אילת: סיור בדרום הארץכיכר השבת3
מצפה רמון; חולות כסוי; האגם הנעלם - תמנע; נחל חווארים; אילת - מצפה תת ימי והר קטום בסט תמונות מרהיבות של הצלם אבי אלון שסייר בדרום הארץ ומגיש תיעוד (תיירות, ארץ)
סמוך להר גריזיםמ'הר גריזים' למצפה שלושת הימים • תיעוד מרהיבכיכר השבת10
נמצאים עם המשפחה בסגר בבית וצמאים לטיול? הצטרפו לצלם מוטי גרין, שיצא לכיוון העיר שכם ותיעד את 'הר גריזים' - מדרום ואת מצפה שלושת הימים - ממזרח • תיעוד מיוחד (ארץ)
תיעוד הנופים בים המלחלפני הגשמים • תיעוד מיוחד מצפון ים המלחכיכר השבת7
בזמן שאתם יושבים בסגר בבית, הצלם מוטי גרין, יצא היום לתעד את אזור צפון ים המלח - רגע לפני הגשמים הצפויים. גרין, תיעד את הנופים המרהיבים, ביום ובשקיעה • צפו (דרום)
גלריית שלכת צבעונית במיוחד מהרי ירושליםגלריית שלכת צבעונית במיוחד מהרי ירושליםכיכר השבת3
השלכת האחרונה לפני החורף בטיול דרך עדשת המצלמה של ראובן סגרון במורדות הרי ירושלים בסגר. שימו לב לצבעים החזקים ומגוונים המתקבלים מקרני השמש (תיירות בארץ)
ירדו למעיין לשתותמרהיב: ה'יעלים' הגיעו למעיין לשתות • צפומישאל לוי5
קבוצת יעלים ב'עין גדי', ירדו למעיין, כדי להרוות את צימאונם, מה שהם לא עושים, כאשר יש אנשים בסביבה - מה שלא התרחש היום - בגלל הסגר • צפו בתיעוד הנדיר (תיירות, דרום)
תיעוד צבעוני: רגע לפני סגירת ה'איים הירוקים'תיעוד צבעוני: רגע לפני סגירת ה'איים הירוקים'כיכר השבת1
רגע לפני ביטול האישור להפעלת אזורי התיירות באילת ובים המלח עם הכניסה לסגר השלישי, הצלם ראובן סגרון בגלריה צבעונית מהעיר אילת והסביבה (תיירות בדרום)
וואו! תיעוד מרהיב משמורת בתרונות רוחמהוואו! תיעוד מרהיב משמורת בתרונות רוחמהכיכר השבת2
סיור מצולם בשמורת הטבע בתרונות רוחמה, הסמוך לקיבוץ רוחמה בנגב המערבי, רך עדשת מצלמת הרחפן של אבי אלון שתיעד את הנופים המרהיבים והשמש הזורחת במקום (בארץ)
בוואדי:  מבוגרים נתקעו בחושך • צפו בחילוץבוואדי: מבוגרים נתקעו בחושך • צפו בחילוץדוד הכהן2
מספר מטיילים מבוגרים נקלעו לשעת חשכה, מבלי אפשרות לצאת מהמסלול בו טיילו. מתנדבים שהגיעו למקום, חילצו אותם בסיוע רחפן וגילו אותם תשושים וסובלים מקור (תיירות)
המעגן והספינות: סיור מצולם במרינה הרצליההמעגן והספינות: סיור מצולם במרינה הרצליהכיכר השבת
תיעוד משולב, אווירי ומהשטח, מרהיב מהמרינה היפה השוכנת על חופה של העיר הרצליה, מעדשת מצלמתו של ידידיה בן משה • צפו בתמונות (תיירות, בארץ)
תיעוד חורפי: 'חוף קליה' הנטוש ו'נבי מוסא'תיעוד חורפי: 'חוף קליה' הנטוש ו'נבי מוסא'כיכר השבת10
במזג האוויר החורפי, יחד עם גשמי הברכה ברחבי הארץ, ירד הצלם מוטי גרין למדבר יהודה וים המלח, שם הוא תיעד את 'חוף קליה' הנטוש ואת 'נבי מוסא' • צפו בתיעוד (תיירות בארץ)
ציידי השיטפונות יצאו למדבר יהודה •  גלריהציידי השיטפונות יצאו למדבר יהודה • גלריהכיכר השבת1
מזג האוויר הגשום מביא למראות ייחודיים במדבר יהודה, הצלם יונתן זינדל יצא לתעד את ציידי השיטפונות ממתינים על הגשר לבוא השיטפון וגם מראות נוספים מהמדבר החורפי (תיירות)
תיעוד חורפי: פארק מרום נווה ברמת גן • צפותיעוד חורפי: פארק מרום נווה ברמת גן • צפוכיכר השבת16
סמוף לעיר בני ברק, נמצא פארק מרום נווה ומרכז מסחרי. הצלם מוטי גרין, יצא לשטח כדי לחוות את הצבעוניות ואת הניחוח הטרופי המרהיב באזור וחזר עם תיעוד מרהיב (תיירות)
נבי מוסא וים המלח - במבט מרהיב מהאווירנבי מוסא וים המלח - במבט מרהיב מהאווירכיכר השבת2
מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ ה': צפו בתיעוד מרהיב של ים המלח והסביבה, מדבר יהודה ומסגד נבי מוסא, כפי שתיעד ממצלמת הרחפן, הצלם אבי אלון • צפו בתיעוד וידאו וגלריה (תיירות, דרום הארץ)

עוד כתבות

דרום הארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook