הסרט המקוצר על נחל עכברהטיול לבין הזמנים: נחל עכברה והמעיינות
א' בחשוון תשפב | 07.10.21
ביקור בנַחַל עַכְּבָּרָה, בו נצעד שמונה קילומטר. המסלול מתחיל מתוך צפת ומסתיים בצומת קדרים. ובו, מעיינות, קברי צדיקים, ואם יתמזל מזלכם, תוכלו למצוא את... כלי המקדש! (תיירות)
טיול לחופש: נחל אל על והמפלים הקסומיםטיול לחופש: נחל אל על והמפלים הקסומיםישראל שפירא
ביקור בנחל 'אֶל עָל', מסלול מוכר יחסית בזכות שני המפלים האגדיים שבו - המפל השחור בגובה שמונה מטרים, והמפל הלבן בגובה ארבע עשרה מטרים; צפו במסלול בנחל (תיירות)
הסרט המקוצר על יער ביריהטיול לבין הזמנים: יער ביריה הקסוםישראל שפירא1
היום נצא ליער ביריה הקסום, היער הנטוע השני בגודלו בארץ ישראל. מה במסלול? מעיינות ארכאולוגיה, גאולוגיה ובוטניקה, גן עדן ממש לחובבים; ושיא השיאים: קבר יונתן בן עוזיאל (ארץ)
טיול לבין הזמנים: אגם דליות ליד הכנרתטיול לבין הזמנים: אגם דליות ליד הכנרתישראל שפירא4
אגם דליות, שפך נחל דליות, הינו אגם (כמעט) פרטי, מגניב, שקט ומקסים ליד הכינרת, וניתן להגיע עם הרכב כמעט עד המים; וגם, ספירת הצדיקים ומקור שמה של הכנרת (תיירות)
טיול לבין הזמנים: בריכה עם שלושה שמותטיול לבין הזמנים: בריכה עם שלושה שמותישראל שפירא
בריכת 'עין זכרי' או 'עין נחום' או 'עין מטרה', הינה בריכה מדהימה, נסתרת ולא מוכרת, קרוב למעיינות מפורסמים ברמת הגולן; כך תצלחו את הדרך עד למעיין ולמפל הכובש (תיירות)
טיול לבין הזמנים: מעין מדליק - עד הרכבטיול לבין הזמנים: מעין מדליק - עד הרכבישראל שפירא2
שְׁמוּרַת עֵין תְּאוֹ; מעין נחמד מקסים ומדליק, ליד צומת כח צמוד לכביש 90. מעין כמו שאנו מגיעים אליו היום הוא נגיש במיוחד, שכן נדיר שיש גישה עם רכב עד הכניסה למעיין; צפו (תיירות)
מעין עין יבנאלטיול לבין הזמנים: מעיין נסתר בתוך מערהישראל שפירא13
לכבוד בין הזמנים שלאחר חג סוכות, אנו מפרסמים עוד מעיינות, נחלים ומסלולים מקסימים בארצנו הקדושה; והפעם - ביקור בעין יבנאל, מעין תת קרקעי מטריף בתוך מערה (תיירות)
החילוץחול המועד: מטיילת חולצה מנחל עמוד • צפומישאל לוי
יחידת החילוץ, נקראה היום למסלול בנחל עמוד, וזאת מכיוון שאישה בגיל 61 מעדה ונחבלה ברגלה במהלך הטיול עם משפחתה - ונזקקה לטיפול רפואי במקום • צפו (תיירות, בארץ)
רה"מ בטיול עם משפחתו, לפני שהושבעמנותק: בשיא המגיפה בנט יוצא לחופשהיאיר טוקר76
רה"מ שוחח עם מנהלי קופות החולים, ויצא לנפוש עם משפחתו בסוף השבוע, כך שכעת ישיבת הממשלה בסכנת דחייה • ראש האופוזיציה נתניהו ייצא בקרוב לארה"ב (תיירות)
עשן מיתמר בגליל העליוןשלוש רקטות שוגרו מלבנון - שתיים נפלו בצפון; צה"ל מגיבכיכר השבת10
בשעה 12:15 הופעלה אזעקה באזור קריית שמונה, בימים בהם הצפון עמוס בנופשים; תושבים שמעו הדי פיצוצים ומצה"ל נמסר כי שוגרו 3 רקטות מלבנון; כוחות צה"ל מגיבים בירי ארטילריה (אקטואליה)
טיול לבין הזמנים: שייט קייקים - ללא קייקיםטיול לבין הזמנים: שייט קייקים - ללא קייקיםישראל שפירא6
יצאנו לנַחַל חֶרְמוֹן תחתון (המכונה בָּנְיַאס אצל הישיבישערס') השוצף מים קרירים וזכים. הפעם, פנינו אל החלק הכי מהנה שלו - וחינמי לגמרי: מסלול הליכה במים במשך שעתיים (טיול)
פינה מטריפה: מפל ברוחב 10 מטר - בירדןפינה מטריפה: מפל ברוחב 10 מטר - בירדןישראל שפירא22
ליד מתקן ההטיה של הירדן ההיסטורי, מסתתרת פינת חמד מטריפה, בין המעולות ביותר שהטבע הישראלי יכול לייצר לנו - מפל ברוחב 10 מטר וזרימת מים עוצמתית. איך מגיעים? (ארץ)
מרהיב: הנקטרינות של אלוני הבשןמרהיב: הנקטרינות של אלוני הבשןכיכר השבת1
הצלם אוהד עומסי עם גלריית טבע מרהיבה מרמת הגולן, במושב השיתופי אלוני הבשן, שם תיעד את פריחת הנקטרינות (תיירות, בארץ)
מרענן: הנחל שמתחיל בלבנון ונגמר בישראלמרענן: הנחל שמתחיל בלבנון ונגמר בישראלחיים גולדברג
בין הזמנים: צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג מגיש גלריה מרהיבה מנחל החצבני, שרובו בתחומי לבנון וחלקו התחתון בישראל; זהו אחד הנחלים הכי ארוכים בארץ הקודש (גלריה)
ילדים על הטנק הסורי בבניאסטיול לבין הזמנים: החלק החינמי של הבניאסישראל שפירא1
בשמורת הטבע בניאס, יש גם את החלק החינמי שבה. אם אנו מטיבי לכת, יש לנו מסלול של עד חמש שעות - רובו מוצל וצמוד למים זורמים, ממש גם עדן; ויש גם מסלול קצר (היסטורי)
מערת פמיאס, מוצא המיםטיול לבין הזמנים: הקדושה של ה'בניאס'ישראל שפירא
לאחר שביקרנו בשמורה העליונה של הבניאס על עשרות בריכות המים והמפלים שבה, נעסוק בקברי קדמונינו זי"ע שממלאים את האזור וכנראה שיש למים קדושה מיוחדת (ארץ)
אילוסטרציהמה צריך לדעת כאשר אוכלים מחוץ לבית?הרב אברהם יוסף שוורץ6
יוצאים לחופש מחוץ לבית ואוכלים בחוץ? הרב אברהם יוסף שוורץ עונה, על מה מותר לסמוך בשעת הדחק, איך בודקים תעודת כשרות ומה צריך לשאול את המשגיח כשרות (חרדים)
טיול בצפון בעדשת המצלמה; צפו בגלריהטיול בצפון בעדשת המצלמה; צפו בגלריהכיכר השבת2
במשך יומיים טייל אלעזר ובר-ארליך בצפון, חמוש במצלמה - ותיעד; כעת, הוא מגיש גלריית סיכום מהממת מהכנרת, מצפה אופיר, נחל הג'ילבון, מעיינות עדן והגולן • צפו בגלריה (תיירות)
כשנשר פגש עזניה בגמלא לארוחת בוקרכשנשר פגש עזניה בגמלא לארוחת בוקרכיכר השבת1
עזניה שחורה וחמישה נשרים הגיעו לבקר בתחנת האכלה בשמורת הטבע גמלא. בשנים האחרונות ירד מספר הנשרים בישראל והם נמצאים בסכנת הכחדה; צפו בתיעוד (תיירות)
נחל כזיב ומבצר מונפורטיול לבין הזמנים: כך תטיילו ב'נחל כזיב'ישראל שפירא2
נַחַל כְּזִיב הוא גדול הנחלים בגליל המערבי, המתחיל בהר מירון עד הים התיכון; ישראל שפירא עם כל האופציות לטייל בנחל ולסיום המסלול; וגם, ההיסטוריה של מבצר המונפור (תיירות)
הקרמורן ימי הנדיר נצפה שוב בחופי ישראלהקרמורן ימי הנדיר נצפה שוב בחופי ישראלכיכר השבת4
תצפית שלישית בישראל של קורמורן ימי בגן לאומי תל דור. מדובר בעוף שמגיע באופן נדיר לחופי ישראל ועד היום נצפה בבירור רק פעמיים באשקלון ובמעגן מיכאל (תיירות בארץ)
טיול לבין הזמנים: בואו לנחל של בני התורהטיול לבין הזמנים: בואו לנחל של בני התורהישראל שפירא
אחד המסלולים המהממים והמבוקש ביותר על ידי בני התורה בבין הזמנים הוא נַחַל כְּזִיב בגליל המערבי; ישראל שפירא לוקח אתכם דרך האופציה הקצרה אך עם מיטב המעיינות (מסלולים)
עין חרדליתטיול לבין הזמנים: בואו ל'גן העדן של הילדים'ישראל שפירא
אחד המסלולים המהממים ביותר שיש בארצנו הוא נַחַל כְּזִיב בגליל המערבי. לנחל כניסות ויציאות רבות ואנו נתחיל מהקל אל הקשה; בפרק הראשון: עין חרדלית; סיקור ותיעוד (היסטורי)
סיום חילוץ הנעריםנערים נסחפו עם אבוב, המציל - חילצם; צפוכיכר השבת8
שלושה נערים נסחפו היום (שלישי) על גבי אבוב לעומק הכנרת - ללא יכולת לחזור, סמוך למקטע 13 בחוף גולן. אחד המצילים מיהר עם אופנוע ים לעברם - וחילצם
ג'ילבוןאלו הנחלים בצפון שנמצאו מזוהמים לרחצהכיכר השבת6
משרדי הבריאות והגנת הסביבה מדווחים על תוצאות חריגות בתוצאות מצב הזיהום בנחלים אחדים בצפון הארץ, ומודיעים למטיילים כי הכניסה לנחלים אלה עלולה להיות מסוכנת (ארץ)
אילוסטרציההמשטרה מציגה את ההנחיות ל'בין הזמנים'כיכר השבת2
לקראת היציאה ל'בין הזמנים', וכדי למנוע סכנות, במשטרת ישראל מציינים את האתגרים שיש בהם להביא לסיכון חיים ולהשבתת החופשה ולכן חובת הכלל להקפיד עליהם (תיירות)

עוד כתבות

צפון הארץ

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook